[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr

Goto down

[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Empty [RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr

Příspěvek  silverr za Wed Feb 26, 2014 11:07 am

Cataclysm Resto Druid [4.3.4]

Druidova síla, a to v čem se resto druid od ostatních healeru tak liší, spočívá v tom, že dokáže udržet velké množství lidí pod kontrolou v podobě hotek. Hotky (HOT = Heal Over Time) jsou kouzla, která healuji svůj cíl jednou za několik sekund (jednou za sekundu, v závislosti na použité hotce). Tímto chci říci, že restodruid se při healováni v podstatě nezastaví a musí rozhazovat jednu hotku za druhou a přesně je kombinovat s jeho direct healy, z čehož vyplývá, že při raidech není zrovna moc času na kochání se bojem, ale pestrost spellů, a jejich neuvěřitelné množství kombinací, určitě nikoho jen tak neomrzí.

Resto druidové mají obrovskou škálu healu díky kterým se stávají velice univerzální healerem na cataclysmu. Druidové dokážou velice dobře léčit 25man raid který je pravidelně zasahován AOE dmgem. Vyhovují jim menší skupinky, kde můžeu zcela rozvinout svůj potenciál a využít celý sortiment svých spellu, taktéž jim neděla problém udržet na živu tanka který dostává abnormálně velké množství dmge. Každý resto druid by si měl před encounterem s bossem uvědomit jakými schopnostmi daný boss vlastně disponuje, jestli dává IK tankům nebo obrovskou AOE dmg do melee, případně jen náhodnou dmg do třech targetu kolem. Jde o to, aby resto druid nestal uprostřed místnosti a nehealoval targety podle toho kolik mají písmenek v nicku. Jednoduše je potřeba nad každým spellem přemýšlet, sledovat target a jeho buffy/debuffy, zdali mu hrozí další dmg, jestli už ho healuje někdo jiný a tak dále...
 Cata vs Wotlk
Globální věci nechme stranou… Spíše se zaměřme nato co se pro nás jako resto druidy mění. Jen pro začátek resto druid na cata prošel opravdu velkými změnami, tak jako každá jiná classa, pokud bych to měl shrnout, tak healovaní na wotlku bylo oproti cata procházka růžovým sadem, neuvěřitelná volnost, rychlost, síla healu a obrovké množství many, toto nám na cata tak trošku končí. Jestli jste nestíhali wotlk resto druida tak si na cata připravte opravdu velkou várku trpělivosti, protože hlídání hotek, cooldownu, proců, many, mastery… vám rozhodně healovaní moc neusnadní, ale v konečném důsledku z toho můžete udělat mistrovské dílo, a může vás to bavit 1000x víc než na wotlku.
Změny
Tree of life – Tato forma která zvyšovala efektivitu našeho healovaní už není k dispozici vždy když jí potřebujeme. Aktivace formy je na 30 sekund, a byl jí přidělen 3 minutový CD, podrobnosti a výhody této formy si řekneme později.
 Rejuvenation – Kdysi hotka trvající 18 sec, pokud jste teda nepoužívali Glyph of Rapid Rejuvenation. Nyní má tato hotka trvání pouze 12sec. (Jak na wotlku tak na cata náš velice účinný heal spell)
Lifebloom – Lze aplikovat pouze na jeden target.
Regrowth – Změna času hotky z 28 na 6 sec.
Nourish – Nyní velice slabý, podpůrný heal na úsporu many, i přesto velice často používaný. 
Healing Touch – Oproti wotlku mnohem větší uplatnění.
Tranquility – Nyní není zaměřený pouze na partu, nýbrž na 5 hráčů s nejnižšími HP v raidu. (Díky talentům, snížen CD na pouhé 3 minuty)   
Swiftmend – Nyní zanechává na zemi auru která healuje 3 hráče s nejmenšími HP v okolí 8mi yardů.
 Výběr rasy
Horda
Tauren – Neposkytuje žádnou výhodu pro náš heal. 
Troll – Poskytuje Berserking: Zvyšuje mele a cast rychlost o 20% na 10sec. 2 min CD. (Nejlepší varianta jak pro heal tak pro dps)  
Aliance
Night Elf - Neposkytuje žádnou výhodu pro náš heal.
Worgen – Přidává 1% critu, navíc má k dispozici sprint (Zvýšení moven speedu o 40% na 10 sec, 2min CD)[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 10a9 Spelly, Které budeme používat
 
[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 6kfz Tree of Life Form: Zvedá náší efektivitu healu o 15%, a přidává nove schopnosti některým naším dosavadním spellum.


Lifebloom: Nyní lze aplikovat na neomezený počet cílů.


Wild Growth: Nyní lze aplikovat na 7 cílů.


Regrowth: Nyní instantní cast.


Entangling Roots: Nyní instantní cast.


Wrath: Zvýšena rychlost castu o 50%, a síla o 30%.


[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 32px-Spell_nature_rejuvenation Rejuvenation: Vyléčí cíl za X během 12s (lze použít jako podklad pro swiftmend).


[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Hq2t Lifebloom: Vyléčí cíl za X během 10s. Pokud je Lifebloom dokončen (uběhne 10s) target je instantně vyléčen za Y. Tento effekt lze nastackovát 3x. Může být použito pouze na 1 target a může být refrešnut jakýmkoliv direct healem, kromě swiftmendu.


[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Kxmh Wild Growth: Vyléčí 5 cílů za X během 7s, efekt je každým tikem slabší.


[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 48wh Regrowth: Vyléčí cíl za X během 6s, zároveň při jeho vycastění healne za Y. (Lze použít jako podklad pro swiftmend)

[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Eqla Healing Touch: Vyléčí cíl za X.

[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Dgzh Nourish: Vyléčí cíl za X + pokud nám na targetu tiká jakákoliv hotka tak se efekt Nourishe zvýší o 20%.


[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Rsyw Nature Switness: Instant pro všechny nature spelly. Pokud je instant heal jeho efekt je zvýšen o 50%. (3min CD)

[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Jaam Swiftmend: Instant, vyléčí cíl za X, lze použít pouze na target, na němž tiká regrowth, nebo rejuvenation. (15s CD)

[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 4o08 Tranqullity: Healne 5 hráčů v raidu s nejmenšími HP za X  po dobu 8s. Také zanechává hotku která healuje za X po dobu 8s, hotka lze nastackovat 3x. (3min CD)

 Innervate: Při použití na přátelský target vyregenuje 5% z jeho maximální many do 10s. Při castu na sebe je tento efekt posílen o 15%. (3min CD)


[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 7d9o Remove Curse: Curse, poison dispel.
 
Jak kdy co používat
 
Je zbytečné psát jaký druh healu je v danou situaci nejlepší, protože to musí každý healer vyhodnotit sám, musí si uvědomit v jaké situaci se právě nachází, jestli hrozí další dmg a nebo už je konec fightu. Zkrátka healer musí healovat a chovat se tak jak je v danou chvílí zapotřebí... každopádně bych tady chtěl napsat nějaké základy.
 
Rejuvenation: Stále se jedná o nás primární spell, který bude tvořit velké % našeho celkového healu. Každopádně bych chtěl upozornit na jeden špatný zlozvyk který máme z wotlku, a to je spam rejuvenationu. Síla tohoto healu si bohužel bere svojí daň, a to je velká náročnost na manu. Poznat kdy je použití rejuvenationu na místě není snadné, ale pro začátek je to vždy když si jste jistí že nepůjde celí nebo většina do overhealu. Pro správné hospodaření s manou je dobré kombinovat drahý rejuvenation s levným nourishem.
 
Wild Growth: Velice užitečný spell který využíváme vždy při jakékoliv AoE dmg. Wild Growth je také manově velice náročný spell, každopádně tady spam více než doporučuji… je povinnost hlídat si CD tohoto spellu a nezapomínat na něho !
 
Lifebloom: Tady je jedna z věcí která bude možná některým dělat problémy, protože lifebloom by měl být vždy aktivní na jednom z targetu, nejčastěji samozřejmě na tankovi, ale záleží na daném encouteru. Je to silná a manově levná hotka s kterou nám pracují dva talenty, a to Revitalize (Replenishment), Malfurion’s Gift (Omen of Clarity). Zkuste si zvyknout na existenci této hotky v rotaci, a refrešováním před koncem, ať už lifebloomem nebo direct healem.
 
Nourish: Velice levný/slabý heal který používáme v mezičase kdy raid jako takový není pod náporem extrémní dmge. Jinak požíváme tento spell kde jen můžeme, a jakmile začíná přituhovat automaticky přecházíme na silnější a manově náročnější spelly, je velice důležité nezaspat, a mít situaci pod kontrolou. Bohužel nám cataclysm nenabídl žádnou střední variantu direct healu v poměru Mana/Síla, takže nourish bude náš často používaný spell, i při krušnějších chvílích encounteru . 
 
Healing Touch: Velice drahý/silný heal, ačkoli má na cata větší využití než na wotlku stále se jedná o málo používaný spell, používáme ho především v kombinaci s Nature's Swiftness (Instant), čí Clearcasts (Omen of Clarity), a potom podle vlastního uvážení tak jako nourish.
 
Regrowth: Extrémně rychlí, efektivní a drahý heal, využíváme vždy když někomu hrozí smrt, či při velice krizových situacích kdy nám teče do bot.
 
Swiftmend: Silný a levný instant heal. Při těžších heal fightech by měl být používán na CD, a měl by být házen chytře na místa kde víte že jsou hráči kterým hrozí dmg, z důvodu vzniklé aury (Efflorescence).
 
Clearcasting(Omen of Clarity): Není sice spell, ale při healovaní se sním často setkáme. Clearcasting by měl být vždy využit, máme dvě možnosti healing touch nebo regrowth. Samozřejmě že musíme jednat jako vždy, podle dané situace… Každopádně pokud nebudete mít clercasting kde využít, vždy je výborná volba použít ho na target kde je aktivní lifebloom, zabijete 2 mouchy jednou ranou, refrešnete LB + Mastery(Harmony).
 
Mastery(Harmony): Další drobnost která nám o něco více komplikuje život… Každopádně aktivní mastery po dobu encouteru má velice vysokou prioritu. Může se samozřejmě stát že vám spadne, a vy prostě nebudete mít čas ho zase aktivovat, ale těmto situacím by jste měli předcházet a vyvarovat se jim.
 
Tranquility: Díky zkrácenému CD můžeme tento spell používat několikrát za fight takže se ho nebojte použít pro záchranu hráčů hned na začátku fightu. Samozřejmě se budeme velice často setkávat s bossi kde bude zapotřebí načasovat tento heal do určitých fází bosse. Jinak je channeling již imunní proti pushbackum takže není zapotřebí barskin macro.
 
Innervate: První použití innervatu doporučuji něco málo pod 80% many, pak vždy na CD.
 
Tree of Life Form: Zde bych jen podotknul že tuto formu můžete využít víckrát za fight, a nemusíte být ustrašení že se něco stane, a vy jí budete potřebovat … Samozřejmě opět a zas záleží na dané situaci, bossovi. Jinak se dá tato forma využít jako geniální ušetření vaší many, protože díky lifebloomu který může být aplikován na neomezený počet targetu, se zvedá % procu clearcastu a ty lze zase využít pro instantní regrowthy. Často se budeme setkávat s tím že Tree of Life a Tranquility bude třeba přesně časovat do kritických fází encounteru, v těchto situacích záleží opravdu jen na vašem úsudku, co, jak, a kdy odpálíte jako první, každopádně na tom bude velice často záviset život raidu.  
 
Barskin: Je důležité na tento spell nezapomínat, protože nám kdykoliv může zachránit život.
 
Addony
 
Addony jsou to nejdůležitější. Pro healera by nemělo být podstatné, jak krásné má nastavení, ale jak je přehledné a účinné jej má… U resto druida to platí dvojnásob, protože dokáže efektivně healovat při pohybu, takže své UI musí znát dokonale, a nesmí ho rozhodit nic co by mu bránilo v kvalitě healování.
Každopádně by si měl každý healer pořídit addon Grid, HealBot, Vuhdo.
Tyto addony jsou bezpochyby to nejdůležitější co healer může na monitoru mít. Zobrazují hráče v dosahu které je možné healovat, buffy, debufy, hotky, aggro a mnoho dalších velmi užitečných informací bez kterých by se kvalitní healer neobešel.
Osobně preferuji adon grid, který už používám mnoho let a sem sním více než spokojen.

 
[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 39_img_0
 
Dále bych určitě za resto druida nepodnikal nic bez addonu PowerAuras ve kterém si nastavíte všechny upozornění na cd, procy a na vše co vás napadne.


[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 1_stats Staty
 
Intelekt
 1 bod intelektu nám dává 1 spellpower a 0,00154% critu. S Mark of the Wild(Packa), Heart of the Wild(Talent), a Astral Leather Specialization to vychází ne 1,169 spellpower a 0,0018% crit. Takže je zapotřebí 555 bodů intelektu na 1% critu. Intelekt nám také zvedá naší maximální manu, konkrétně 1 bod intelektu vychází na 17,53 many (19,28 s talentem Furor 2/3). To znamená že nám intelekt také zvedá náš regen many díky talentům a spellům - Replenishment, Revitalize, a Innervate.
Všechny tyto aspekty nám naznačují že intelekt se stává naším nejdůležitějším statem ze kterého těžíme každou sekundu encounteru.
 
Spell Power
 Dá se říct že se jedná o slabší formu intelektu, protože nám čistý spell power nepřináší žádné další zvýhodnění. Ve hře se sním setkáme pouze na zbraních a trinketech.
 
Mastery Rating
143,42 mastery rating = 1 Bod Mastery = 1,25% Harmony bonusu = Síla direct, hot healu
Tento stat nám tedy zvedá sílu všech naších healu. Každopádně mastery rating není tak silný, jak na první pohled vypadá. I přesto se ale jedná o druhý nejlepší sekundární stat který nám zvyšuje efektivitu healu... Ten první je haste rating, a k tomu si brzy něco řekneme.
 
Critical strika raiting
179,28 crit rating = 1% crit
555 intelektu = 1% crit
Zvedá šanci na crit všech naších spellu, jak direct tak hot/dot efektů. Velký boost tohoto státu přišel s patchem 4.2 kdy byla zvýšena hodnota všech crit healu z 50% na 100%, takže nyní je rozdílná hodnota mezi normál healem a crit healem dvojnásobná. I přesto se řadí crit rating těsně pod mastery rating, když se tedy bavíme o zvýšení efektivity našeho healu.

 
Spirit
Combat regen = spirit * 0,00836 * sqrt(intelect) + base_combat_regen
Stat který zvyšuje pouze náš mana regen, žádný jiný užitek v něm bohužel nenajdeme, přesto by jsme se bez něho neobešli. S prioritou tohoto státu si hrajeme podle svého, záleží pouze na tom jak vycházíme s naší manou.
 
Haste Rating
128,05 haste rating = 1% spell haste
Haste zkracuje dobu potřebnou na cast spellu a snižuje global cooldown.(U spellu rejuvenation je díky talentům již GCD 1sec, takže jej nelze dále snížit). Oproti wotlku nám ale haste dává novou možnost, a to zvýšit počet tiků hotky bez toho aniž by se nějak měnil daný čas hotky.  Haste se vyplácí pouze v tu chvíli kdy máte možnost dosáhnout na určitou hodnotu hastu která vaše hotky posune dál. Jinak je haste slabší sekundární stat.
 
Zde máme důležité hodnoty hastu kdy se naše hotky posouvají na novou úroveň(Všechno je počítáno s 5% haste buffem od Moonkina, Shadow Priesta, Totemem od Shamana).
 
 916: 5x tik Rejuvenation. (Důležité)
1573: 9x tik Wild Growth a Effloresence s Dark Intent. (Informativní)
1602: 5x tik Rejuvenation bez 5% buffu na haste. (Informativní)
1779: 6x tik Rejuvenation s Nature's Grace. (Informativní)
2005: 9x tik Wild Growth a Efflorescence. (Nejdůležitější hodnota)
3106: 11x tik Wild Growth/Efflorescence s Nature's Grace. (Informativní)
3478: 6x tik Rejuvenation s Dark Intent. (Informativní)
3754: 10x tik Wild Growth/Efflorescence. (Informativní)
3967: 6x tik Rejuvenation. (Informativní)
 
Priorita statu a reforging
 
Intelekt >> Spellpower > Spirit(Podle svého uvážení) > Haste (do 920) > Mastery > Haste (do 2005) > Mastery > Crit
 
Jasně nejvyšší prioritu má intelekt, proto jej také gemujeme. Spell power se nachází pouze na zbraních a některých trinketech, takže nás jeho priorita příliš nezajímá, ale je vysoká. Co nás nejvíce zajímá jsou naše 4 sekundární staty a to jsou: Crit Rating, Mastery Rating, Haste Rating a Spirit, toto jsou staty kde můžeme uplatnit reforging, který nám umožňuje vzít 40% sekundárního statu z itemu a vyměnit jej za stejné množství jiného státu který náš item ještě nevlastní. Při reforgingu si musíme opravdu uvědomit co vlastně chceme, a co je pro nás priorita číslo 1. Takže jestli za druida začínáme, a nemáme ho ošahaného, je vždy hlavní prioritou spirit. Jakmile si druida vyzkoušíte v akci a nebudete mít problémy s manou, je další nejdůležitější hodnotou haste, a to vždy na částku která je potřeba na přidání tiku naších hotek, takže konkrétně se jedná o hodnoty 920/2010, pokud není v naších silách dostat se nad tyto čísla tak haste necháváme být a počkáme na lepší gear. Gemování haste bych nedoporučoval, a když už, tak pouze na hranici 2010, a to pouze v malé míře. Pokud nemáme dostatek hastu na další stupeň a také nemáme problémy s manou tak nám vzniká jediné dilema a to je Mastery vs Crit. Zde vychází o malinko lépe mastery, i přesto že crit může být v některých situacích lepší volbou, především s talentem Living Seed. Každopádně převaha critu nad mastery je opravdu jen zřídka, a je hlavně pouze teoretická. Takže abychom si to shrnuli, priorita naších sekundárních statu vypadá takhle: Spirit(Podle sebe) > Haste (920) > Mastery / Haste (2010) > Mastery > Crit
 
Osobní doporučení: Nepřehánějte spirit, není účelem mít nekonečno many, ale nevykapat za dvě minuty encounteru. Spiritu dáváme vysokou prioritu, ale až potom co jsme si jistí že jsme udělali úplně vše proto aby jsme nevykapali (Takže mana potky, správná volba trinketů, perfektní používání clearcastu, innervatu…) Jinak pokud máme many dost a další důležitá hranice hastu je daleko, tak bušíme pořádně mastery…!
 
[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 65njv Gemování
 
Meta:              54 Intelekt + 2% Maximum mana, 54 Intelekt + 3% Increased Critical Effect
Červené:           50 Intelekt
Žluté:              50 Haste Rating
Fialové:            25 Intelekt + 25 Spirit
Oranžové:         25 Intelekt + 25 Haste Rating
 
Jinak gemujeme čistý intelekt. Socket bonus aktivujeme pouze v případě že se nám to intelektově vyplatí. Haste gemujeme v jediném případě, a to když nám bude chybět troška haste ratingu do hranice 2010.


 
[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Rdsa Enchanty
·  Head: - 60 Int/35 crit (Guardians of Hyjal revered).
·  Shoulders: - 50Int/25 haste (Therazane exalted).
·  Back - 50 Int
·  Chest - 20 stats
·  Wrists - 50 Int
·  Gloves - 65 mastery
·  Legs - 95 Int/55 Spirit
·  Boots - Run speed/35 mastery
·  Weapon - Power Torrent
·  Offhand - 40 Int
 
[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr 8ff4 Prime Glyphy
 
[Glyph of Swiftmend]: Při použití Swiftmend z targetu nezmizí ani jedna hotka.
[Glyph of Rejuvenation]: Zvýšeni efektivity rejuvenationu o 10%.
[Glyph of Lifebloom]: Zvýšena šance na crit o 10%.
[Glyph of Regrowth]: Hotka z regrowthu se automaticky refrešne, když je daný hráč pod 50% HP.
 
Zde bych doporučil první trojici glyphu. Glyph of Regrowth také není k zahození, takže ho můžeme přehazovat podle potřeby.
 
Major Glyphs
 
[Glyph of Healing Touch]: Při vycastění Healing Touche se zkrátí cd Nature‘s Swiftness o 10sec.
[Glyph of Rebirth]: Resnutý hráč se zvedne s 100% HP.
[Glyph of Wild Growth]: Wild Growth healuje o 1 hráče navíc, ale jeho cd je prodloužen o 2sec.
 
Minor Glyphs
 
[Glyph of Mark of the Wild]: Redukuje množství many potřebné na Mark of the Wild o 50%. 
[Glyph of Unburdened Rebirth]: Na Rebirth nejsou třeba surky.
[Glyph of Dash]: Zkrácený CD na Dash u kočky o 20%.
[Glyph of Aquatic Form]: Zrychlené plavání v Aquatic formě o 50%.
[Glyph of the Treant]: Změna z nové Tree of Life formy na starou.[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Mfm2 Profese
 
Skinning - Hlavní profese po jejímž vyskilování na maximální skill 525 obdrží hráč poslední rank Master of Anatomy, který dává +80 crit ratingu.
 
Mining - Hlavní profese po jejímž vyskilování na maximální skill 525 obdrží hráč poslední rank Toughness, který dává +120 stamina.
 
Herbalism - Hlavní profese po jejímž vyskilování na maximální skill 525 obdrží hráč poslední rank Lifeblood, který dává 240 haste rating na 20sec (2min CD)
 
Engeneering - Profese která nabízí nejširší škálu vychytávek, každopádně je zde nebudu všechny vypisovat, a npišu pouze tu hlavní která nás všechny zajímá a to je Synapse Springs, který vám při aktivaci zvedne váš nejvyšší primární stat o 480 na 10 sec (1min CD). Průměrně to vychází na 80 Intelektu, s tím že CD můžeme přesně mířit do určitých fází encounteru.


Enchanting - Umožňuje očarovat itemy a zvednout nebo přidat staty. Jako enchanter máte možnost získat oproti ostatním výhodu enchantu na prsteny a to v podobě + 80 Intelektu.

Leatherworking - Vylepšený enchant na wristy +130 Intelektu. (Boost 80 Intelektu)

Inscription - Vylepšený enchant na ramena +130 Intelektu + 25 haste rating. (Boost 80 Intelektu)

 
Jewelcrafting – Jako jewelcrafter máte možnost do svého EQ umístit 3 speciální gemy. (Boost 81 Intelekt) – Na patchi 4.3 byli nahozeny nové gemy, které srazili boost této profese na 51 Intelektu.

Blacksmithing – Jako blacksmither máte možnost přidání 1 nového slotů pro gem(Do rukou a wristu). (Boost 80 Intelekt) Tak jak byl pro jwc patch 4.3 nerfem, tak u bs je to právě naopak, takže s patchem 4.3 se boost zvyšuje na 100 Intelektu.

Tailoring – Majitel tailoringu má možnost speciálního enchantu na back (Lightweave Embroidery), který dává 580 Intelekt na 15 seconds, 20% šance na procnutí z jakéhokoliv spellcastu (60sec CD). Průměrně to vychází na 140 Intelektu minus 50 Intelektu které máme normálně bez tailoringu na backu…takže 90 Intelektu. Velká nevýhoda je že proc jako takový nemůžeme do fightu načasovat, takže se může stát že vám back procne když se při encounteru vůbec nic neděje.Alchemy - Jako alchemysta máte zdvojnásobené trvání flasky, a zvýšen její efekt o 40%. (Boost 80Intelekt)
 
Seřazení profesí podle boostu

BS > ALCH = INS = LW = ENCH = TAIL = ENG > JWC > SKIN = HERB > MIN
 
Osobně nedoporučuji Tailoring a Engenering, protože zde není boost konstantní, a nemůžete z něho těžit po čas celého encounteru(Kdybych si měl z těchto dvou profesí vybrat, jdu určitě do ENG, kde si mohu sám určit proc intelektu a tím zachránit složitější situaci při fightu + spousta vychytávek které má eng k dispozici). Jinak jak vidíme, profese na cata jsou vyrovnané, takže bych se také určitě díval nato, jak mi která profese vydělá, protože jsem zde nenapsal spoustu vychytávek které vám profese dovolují. 
 
 
 Zdroje
http://forums.elitistjerks.com/index.php?/topic/109405-resto-cataclysm-43-dragon-soul/
http://www.freakz.ro/forum/RO-Druid-Restoration-PvE-Guide-t184345.html
http://wow-forsaken.forumczech.com/t757-wotlk-restoration-druid-335
http://www.cannotbetamed.com/resources/cataclysm-restoration-druid-guide/
http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=200149
http://endoderm.shivtr.com/forum_threads/1438585
https://www.youtube.com/watch?v=0isu7ev3BBw
http://www.wowwiki.com/Druid
http://restodruid.info/

_________________


[RESTO] Druid [4.3.4] guide by Silverr Tumblr_mfennovrJf1qdlh1io1_r1_400
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru