The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHLAPI ztopořte se!

5 posters

Goto down

CHLAPI ztopořte se! Empty CHLAPI ztopořte se!

Příspěvek  Bordeltatka Mon Feb 16, 2015 12:27 pm

Zdar lidi z Genesis,chlapi,... 
chtěl jsem napsat, už dřív, ale nevěděl jsem přesně jak formulovat.
Dík, za čas, který jsem s Vámi mohl strávit, myslím, že jsem zažil spoustu srandy, emocí, euforie ragů a moonragů.
Vždycky dělám všechno na maximum a chtěl jsem dělat i wowko na max, bohužel jsem k tomu neměl moc času a musel jsem občas  utéct do reality a tak jsem si měl spíš dát nick BordelAFK.
Doufám, že jsem Vás moc nesral, Genesis byla guilda do, které jsem šel při znechucení ""české world wow scény na jiných serverech" a myslím, že hrocení je nejlepší příměr, proč se 25 lidí každej týden schází k tomu aby trávili svůj volný čas mimo realitu a ztráceli RL time, není to ani moc špatný ani moc dobrý je to prostě, tak a potřeba to zkusit, a udrželo mě to hrát ještě nějaký čas.
Ale bohužel ač je tu spousta super hráčů, nějak jsem ztratil dobrý pocit z hraní a sranda z top Raidů se změnila v nějakou agónii před zabitím bose.
Takže se budu 95% času věnovat RLku a zbytek někde trotlovat s wowkem a nechci zabírat místo, pro lidi, kteří chtějí zkusit hrát naplno. Pokud chcete hrát první ligu, je potřeba v guildě udělat nějakou Revoluci,... pokud chcete být parta "kámošů" lidí, kteří jdou zabít čas na Raidy pokračujte,...

Takže GL & HF bylo to fajn

Dík všem, které jsem ve wowku potkal a trávili se mnou nějaký čas a byla s nimi sranda.... Rippymu, Leňe, Marfovi, Yolosovi, Moonragovi, Wesovi, Silverce, těm dvoum gejákům Čávo a Plus, Netlos, Aldrick,Traky a další
Bordeltatka
Bordeltatka

Poeet p?íspivku : 26
Points : 10
Registration date : 11. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

CHLAPI ztopořte se! Empty Re: CHLAPI ztopořte se!

Příspěvek  Adva Tue Feb 17, 2015 2:56 am

Bordeltatka napsal: Pokud chcete hrát první ligu, je potřeba v guildě udělat nějakou Revoluci,... pokud chcete být parta "kámošů" lidí, kteří jdou zabít čas na Raidy pokračujte,...

S týmto musím súhlasiť. Inak, nech sa ti darí v RL, pohroť nejaké "atchivy". Smile
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

CHLAPI ztopořte se! Empty Re: CHLAPI ztopořte se!

Příspěvek  Kodos Tue Feb 17, 2015 4:06 am

Nebudu sem psát nic podrobně, je to veřejná sekce. Napíšu jen, že už nic není, jak bývalo. Časy se mění Crying or Very sad

Měj se fajn, rád jsem Tě poznal ve hře i osobně Basketball
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 29
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

CHLAPI ztopořte se! Empty Re: CHLAPI ztopořte se!

Příspěvek  Anonymní Tue Feb 17, 2015 6:11 am

AFKBordela jsi vychytal..  Very Happy ale co, hold to máš nastavený jinak v RL při WoW... Hodně zdaru ať už ve WoW, tak hlavně v životě  pirat

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

CHLAPI ztopořte se! Empty Re: CHLAPI ztopořte se!

Příspěvek  Grauno Tue Feb 17, 2015 6:44 am

Jak napsal Nettle.
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

CHLAPI ztopořte se! Empty Re: CHLAPI ztopořte se!

Příspěvek  Ruben Tue Feb 17, 2015 7:50 am

Gl v RL (:
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

CHLAPI ztopořte se! Empty Re: CHLAPI ztopořte se!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru