The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

+6
Wesa
Jamik
Halgren
Raizen
Moonrage
Standwel
10 posters

Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Standwel Tue Jul 07, 2015 4:04 pm

Nick, armory:   Standwell

Class, main spec, off spec, item lvl: Survival Hunter; 362 item level; Off Spec mám PvP Marksmanship

Alti: Resto / Feral Druid Standwel

Věk: 20

Zkušenosti s classou - theorycraft:
Huntera hrám s nejakými prestávkami 5 rokov.

Ako survival hunter tlačím agilitu. Mám 4P Set Bonus, tak mi stačí 757 Haste Rate. 
S aktuálnym gearom mám takúto prioritu statov.
Hit Cap > Haste Cap - 757 Haste Rate > Crit > Mastery > Haste.

Priorita abilít
Držím Hunter's Mark a Serpent Sting. Maximálna snaha nechať tykať EXS, čo najdlhšie - ak nebudem mať po Black Arrowe focus a cd na EXP, tak dávam CS.

Zvyčajne som pred pullom skúpy vypiť potku. Na nepriateľovi držím Hunter's Mark, Serpent Sting a Black Arrow. Explosive Shot na CD. Medzi tým 3x Cobra Shot, ak mám malo focusu. Ak nie, tak Arcane Shot. Ak procne Lock'n'Load, tak medzi EXS dávam podľa focusu AS, CS alebo Black Arrow. EXS, ktorý je v tomto proci zadarmo sa snažím dávať s focusom menším ako 75 kvôli prípadnému procu talentu Thrill of the Hunt, ktorými mi môže dať 20 focusu. Rapid Fire a racialku Berserking nedávam do BLooDLuSTu, pretože cast time CS je vtedy kratší ako GCD. 

Prime glyphy mám na Kill Shot, Explosive Shot a Arcane Shot.
Z major a minor glyphov za zmienku stojí asi len glyph na Trap Launcher.

Do PvE mám dvoch petov. Vlka a tigra. Nejakého PvP peta vymením za dragonhawka, aby som sa viac hodil do raid setupov.

Talenty a to, čo gemujem, reforge-ujem, enchantujem vidno v armory.

Zkušenosti s raidy, PVE:
Na Cataclysme ovládam všetkých bossov tohto kontentu na normale. 
Z HC je to BWD 5/6, BoT 3/5, ToFW 0/2. To, čo som osobne nezažil poznám z videí, guide-ov a z herného dungeon žurnálu.
WotLK poznám ako svoje boty od RHC až po Haliona HC.

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Áno. Raidovať môžem celé noci Smile

Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
Mám Mumble, TS, Steam, Skype. Vlastním mikrofón. Aj hovoriť môžem.

FPS a stabilita internetu během raidu:
Nemám žiadne probĺemy s FPS odkedy mám nový notebook a ani na internet sa nemôžem sťažovať.

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter 4488630598

S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
Chcem byť prínosom a užiť si mnoho zábavy a kvalitného raidovania.

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
Pomerne dlhý čas som bol v Heroes of the Darkness a potom v System Insanity. Po tom, čo sa stalo s Vesperom guilda zanikla.

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:
UI
UI
DPS
Professor
Lich King

Krátké info o sobě:
Volám sa Kalman. Študujem elektrotechniku na STU v Bratislave. Mám 20 rokov. Chodievam plávať. Mám rad burgery.
Standwel
Standwel

Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Points : 33
Registration date : 07. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Moonrage Wed Jul 08, 2015 1:05 am

Kokos Standwell JEDNO VELKE NENE nevím jestli si na mě pamatuješ z Hotd nicky : Sunshine, Sinuhet,Rajak, Neonakk, Cubalibre :DDDD je tu i Krupka a Kari a Wesik jestli si vzpomeneš Smile za mě PROOOOOOOOOO jak zmrd!!!!!! Ale je fakt , že pokud si to pamatuju dobře v Hotd si byl přijat když já a výše zmínění byli už na twinu Smile...Smile
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Raizen Wed Jul 08, 2015 3:23 am

Chci vidět jak točíš. test raid
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Halgren Wed Jul 08, 2015 3:30 am

Píšeš že máš 4set bonus proč tedy 757 hastu?
Zapínáš nějaký cd do Blka? Případně jaký
Využíváš raptora a proč?
15all stats v chestce se ti vyplatí určitě 20all stats 
Back 50critu vs 65critu ?
Wrist 50critu vs 50agi?
Ruce 50mastery vs 65mastery ?
Legy proč 2x 20agi+20critu a ne 2x 40agi?
Boty 20agi+20hitu +10agi soket bonus vs 40agi nenajde se lepší využití?

Jak funguje Mastery u huntra na cata? rozepiš

Jak využíváš/sepínáš eng ruce ?

+za bindy jediné co nevidím je lentilka vzhledem k tomu že lock je v každém raidu a třeba taká valiona v portu se vyplatí a v dalších situaci kdy raid a sám ty umíráš

Nick od někde znám nemohu si ale vybavit v jaký souvislosti.
Každopádně huntři jsou zde dost op takže jsem pro test raid po doplnění nedostatku a odpovězení na otázek


Naposledy upravil Halgren dne Wed Jul 08, 2015 6:39 am, celkově upraveno 1 krát
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Jamik Wed Jul 08, 2015 3:47 am

Jo, chvili jsme spolu na WOTLKu raidovali a tocil dost. Za me PRO, jestli chcete vic hunteru.
Btw. cool submarine right there Troll!

Jamik

Poeet p?íspivku : 47
Points : 22
Registration date : 08. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Wesa Wed Jul 08, 2015 4:45 am

Tvůj nick je mi hodně povědomý, bohužel už si tě nedokážu úplně přesně zařadit a v HotD jsme spolu nejspíš nehráli, pokud se tu rozepíšeš trochu víc o tom, na kterých serverech jsi hrál WotLK a v jakých všech guildách tak si možná i vzpomenu. Každopádně teď je tu Cataclysm a na něm o tobě slyším poprvé asi až teď, takže tě taky radši nejdřív uvidím v akci, než se rozhodnu. Prozatím si asi uprav to co vypsal Halgren, v těch gemech a enchantech máš trochu bordel. TEST RAID.

PS: máš moje plus za to, že jsi jako první dokázal správně použít vzorovou přihlášku, tomu před tebou se to těžce nepovedlo
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Morvudd Wed Jul 08, 2015 4:47 am

ench na wristech chápu, jsou jen modré.. ale na ruce není dobrý ani 50 mastery, ani 65 mastery, ale 20 agi, a ten není vůbec drahý..

stejně tak ty dva půlené fialové gemy na hit se dají pochopit, vychází ti tak docela hezky hitcap...

na hero itemy bys už měl ale mít nejlepší sehnatelné enchanty (chestka)

ten haste cap jsi taky moc nedomyslel..

pokud chceš mít plný potenciál pro raid, tak ti nebude stačit jen vlk, kočka a dragonhawk Wink (ale i třeba raptor, hyena, čtyřnožka..)

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Standwel Wed Jul 08, 2015 9:36 am

Medzi EXS mi vychádzajú 3 CS. S viac haste by som čakal na cd EXS a s menej haste by som mal zbytočne EXS bez cd.

Do BLooDLuSTu dávam Call of the Wild od peta a potionku na 1200 Agility.

Raptorova abilita na redukciu armoru je equivalent Faerie Fire, Expose / Sunder Armor. Absencia druida v raide je veľká rarita a ten môže držať redukciu armoru 5 minút a v každom specu. Raptora nepoužívam. Mám 5 petov. Dvoch do PvP, dvoch do PvE a jednu korytnačku na goldfarmenie Vanilla raidov.

Často počúvam, že som skúpy Smile Ta chestka je momentálne BiSovka, ale dať za 5 agility 5000 goldov ma neláka. Ruky sú tiež top, ale tiež 50 Mastery - 50 goldov; 65 Mastery - 5000 goldov. Wristy mám modré. Cloak môžem mať lepší. Myslím, že sú tam veľmi dobré enchanty, aj keď existujú aj lepšie.

Čo sa týka gemov, tak reforge ma pošle do nezanedbateľného overcapu a s aktuálnym gemovaním mám minimálnu odchýlku od 961 hit rate, ako správne poznamenal Morvudd. Tak to je odpoveď k hit gemom a 80 Agility < 60 Agility a 40 Crit Rate.

Mastery zvyšuje survival huntery magical / elemental damage - Arcane (Arcane Shot), Fire (EXS,EXT), Nature (CS, Wyvern / Serpent Sting), Shadow (Black Arrow). Mastery sa meni spojite, nie diskrétne, aj keď to tooltip tak neukazuje. Nwm ako to funguje na Twine. 

V makre na EXS mám riadok '/use 10'. A makro vedľa spellu Mend Pet s ikonkou Pain Supression mám na '/use Healthstone'. Smile

Začinal som na Spojke. Potom Soulwell, myslím, že to bolo spájanie serverov. Gamenode - ďalšie spájanie, tu bol myslím nejaký skok z ICC na ToC sezónu. Twinstar - tuto spojenie neprebehlo Very Happy . Guildy Defenders of Kalimdor, HotD, SI.
Standwel
Standwel

Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Points : 33
Registration date : 07. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  unanswered Wed Jul 08, 2015 10:17 am

Nedával jsi si k nám přihlášku už někdy dřív ? Jméno, ale hlavně screen UI (stejné UI i prostředí kde je to vyfoceno) jsem už někde viděl. Jen jestli nejsem paranoidní.
Jinak pro, hunterů co vím není zrovna nejvíc a vypadá to, že sis to dřív dával podle toho co tu čtu, tak snad to platí i teď.

unanswered

Poeet p?íspivku : 20
Points : 3
Registration date : 23. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Morvudd Wed Jul 08, 2015 2:02 pm

tady na twinu máme momentálně bugnutou masterku, že fungujou jen celá čísla % mastery, jelikož u huntera bohužel 1mastery je 1%, tak i s mastery se musíš snažit být co nejblíž celému číslu (zaokrouhluje se dolů), což máš taky špatně, ale asi jsi to nevěděl...

jen ten 20 agi ench na ruce by sis mohl dát, stojí 10 goldů Very Happy 

s tou haste je to taky hovadinka.. kolik máš cast cobry? 1,45?

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Angellock Thu Jul 09, 2015 5:25 am

TEST RAID 
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Wesa Thu Jul 09, 2015 8:41 am

S tím haste co hraje má cast 1,5, tzn. 3 CS dá za 4,5 sec, ale mezi EXS je mezera 5 sekund, na což stačí i 0 haste při T11 bonusu kdy je cast 1,59. Jinak nesetová chesta není BiS, jsou to legy ze Sinestry, ale asi jsi měl na mysli BiS z toho co máš k dispozici.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Chizuru Sun Jul 12, 2015 8:51 am

Tak po test raidu určitě na stopro pro
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Raizen Sun Jul 12, 2015 10:01 pm

PŘIJAT
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter Empty Re: [PŘIJAT] Standwell - Survival Hunter

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru