The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

+3
Ruben
Desiata
Daddyqjuqju
7 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Daddyqjuqju Tue Jun 14, 2016 5:00 am

Nick, armory:
Daddyqjuqju
Class, main spec, off spec, item lvl:
Druid MS: resto OS: feral tank (poprípade čo bude treba) 366/366 
Alti:
Daddynka SHP 370
Daddyknajt BloodDK 366
Buffdaddy Prot pala 365
Lelock Affli lock 366
Věk:
21
Zkušenosti s classou - theorycraft:
Resto druida som aktívne začal hrať až od Cata. Každopádne k teórii
Statové priority
Intel - mana + sp 
Haste - kým nedosiahnem najbližší cap (momentálne sa snažím dosiahnuť 16.5% aby som s 5% haste capom dosiahol ďalší tick wild growth a efflorescence
Spirit - tak aby som bol spokojný s mana regenom a aby sa mi dobre healovalo, odporúča sa tak 3k, ja mám 3200 no chodím stále s T11 štvorsetom a keďže si harmony udržiavam takmer 100% fightu tak 3200 nie je problém dať
Mastery - po dosiahnutí capov (v haste a spirit) najlepšia voľba pri ďalšom state, vďaka harmony percentuálne zvýšený periodical healing po caste direct healu (healing touch, nourish, regrowth, swiftmend) na 10 sekúnd, snažím sa udržiavať tento buff 100% času, pre čo najefektívnejší healing
Crit ako posledný stat, zvýšenie critu hotiek a healov, avšak menej potrebný ako ostatné staty

Zkušenosti s raidy, PVE:
BoT 2/4 HC dole ... bohužiaľ, ani po otvorení FL ma nikto na sinestru bez achievu nezoberie, councily to je dávny sen našej guildy a chogall ... no po FL som HC botko nebol, a pred FL, sme to proste s guildou nedali
BWD 6/6 HC ešte pred otvorením FL, s guildou MW, pretože s guildou kde som teraz sa nám nepodarilo zabiť neffa, lebo sme nestihli enrage ^^
FL 7/7 normal odhealované s worldom, guilda v ktorej som teraz nedá ragnarossa na menej ako 38% 
Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Raid time .. ako to povedať, som pracujúci človek, keĎ mám poobednú neukážem sa na wowku vôbec, na nočnú odchádzam o 21 ... pracujem 3 dni a 2 dni potom mám voľno, keď mám rannú nemám problém byť aj do polnoci. 
Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
Mumble nemám, môžem stiahnuť, no čo som čítal, používate TS, a na ten sa určite dostaviť viem a v prípade potreby viem aj vyprávať, niekedy aj keď to potrebné nie je.
FPS a stabilita internetu během raidu:
Moja prenosná kalkulačka bohužiaľ nevytiahne viac ako 30 fps v raide, internet je stabilný, aj keď momentálne riešim optický internet, takže bude ešte lepšie.
S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
Byť čo najlepší a nekaziť meno guilde, dosiahnuť čo najviac a konečne si v pohode zaraidovať.
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
Prechádzam z guildy Sanctuary of Protectors, ako som sa už vyššie vyjadril, guilda nie je schopná v podstate dať niečo, čo dávajú world raid groupy, guilda je nestabilná a raid groupa tiež nie je práve stabilná.
Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:
Screeny ani videá bohuźiaľ nevediem, no pri každom úspechu guildy SoP alebo teda aspoň pri väčšine som bol, bol som aj zakladateľ guildy, no vedenie som prenechal hráčom, o ktorých som si myslel že sú na to kompetentnejší. Screen UI poprípade môžem dodať ak budete chcieť vidieť či nie som kliker, alebo nemám UI plné zbytočností.
Krátké info o sobě:
Mám 21 rokov, pracujem ako Baník, neviem držať hubu, občas som výbušný, no priateľský a aktívny, rád hrám pre zábavu a so zábavou. Myslím že to by mohlo stačiť, v prípade otázok, určite rád odpoviem. 
Prajem príjemné čítanie prihlášky a za skoré vybavenie vopred ďakujem

S pozdravom
                       Daddy

Daddyqjuqju

Poeet p?íspivku : 3
Points : 0
Registration date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Desiata Tue Jun 14, 2016 8:22 am

Celkom som nepochopil, ako to máš s tým časom? Pracuješ aj cez víkendy? V R2 väčšinou progresujeme až do polnoci.


Tvoje skusenosti z FL sú slabé no, HC a normal je na míle rozdiel a gear tiež nič moc.

Ako + hodnotim tvojich altov, kedže ich máš skutočne veľa a dobry equip, priam to vyzera že toto ani nieje tvoj main :-D


Zatial som teda PROTI

Desiata

Poeet p?íspivku : 10
Age : 27
Points : 1
Registration date : 14. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Ruben Tue Jun 14, 2016 8:29 am

- Čas
- 30 FPS
- Skúsenosti

+ Výbušný Baník


Zatiaľ som proti
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Daddyqjuqju Tue Jun 14, 2016 9:26 am

s tým Časom je to tak rôzne, proste niekedy mi víde že robím víkend, niekedy že víkend nerobím .. čo sa týka tých charov, no .. áno je to môj main, to že majú ostatné chary lepší gear .. no proste väčšie šťastie na raidoch Very Happy 
Skúsenosti .. áno nie som najskúsenejší ,to je hold pravda, no učím sa rýchlo, rýchlo chápem taktikám ... sem tam môžem hodiť aj nejakú tú výbušninu Very Happy

Daddyqjuqju

Poeet p?íspivku : 3
Points : 0
Registration date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  ripper Thu Jun 16, 2016 6:10 am

Za normálních okolností bych byl i PRO, ale momentálně jsme dobrali pár healerů a resto druidů máme až moc, spíše bychom potřebovali paladina. Kvůli full stavu resťáků, dávám PROTI.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Halgren Thu Jun 16, 2016 7:04 am

Proti viz Rippy
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Daddyqjuqju Thu Jun 16, 2016 7:18 am

well, môžem teda spraviť na tom paladinovi holadina, ale bude to chvíľu trvať, plus kým to dostanem do rúk, potom sa teda ozvem opäť Smile
Takže myslím že teda toho druida môžete uzavrieť Smile , ale pokoj nedám Very Happy

Daddyqjuqju

Poeet p?íspivku : 3
Points : 0
Registration date : 14. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Moonrage Thu Jun 16, 2016 10:07 pm

PROTI pro restodruida už fakt nemáme flek Sad
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Taz Sat Jun 18, 2016 5:25 am

PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Halgren Sun Jun 19, 2016 5:27 am

Nepřijat. Zkus štěstí jinde. lock
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Daddyqjuqju - Resto druid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru