The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

+3
Taz
Medvedik
Chizuru
7 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Bloodinsane Sun Jun 19, 2016 12:42 am

Nick, armory:
Bloodinsane,
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Bloodinsane&gn=Raids+of+Blood+Insane

Class, main spec, off spec, item lvl:
Ele - 372- ruce a kalhoty zatím resto setovky- lepší zatím nepadly, ale další ID budou+připraven HC token do legu
Enha 373(PVP), ale poskládal bych i enha PVE pro případ potřeby

Alti:
Wecky- shadow/holy priest - čistě na craft, nehrany char

Věk:
23
Zkušenosti s classou - theorycraft:
úpřímně komplet theorycraft jedu ze 2 věcí:
Tauriveins - rotace talenty atd...
Při vypisování bych to celé jen skopčil, je to tam suprově popsáno a řídím se tím. Zkoušel jsem i jinačí varianty rotací atd, ale v 90% bossů jedu stejně podle Taurivens.
U některých bossů jedu podporů healům - healing rain

Zkušenosti s raidy, PVE:
BoT - 2/5 HC dole
BWD - 5/6HC dole + nef normal
TOTF - 1/2HC dole
FL - 7/7 normal , 1/7HC(shannox)

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Viděl bych to při progresu do těch 10-11, ráno vstávám do práce (po-pá; pořád ranní)

Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
absolutně bez problému( teď sice twin přestal podporovat mum), ale mám i TS2, TS3, Ventrilo, Skype, sluchátka a push to talk nastaven, takže žádná ozvěna/šum

FPS a stabilita internetu během raidu:
na bossech 25-30+/- a internet bez problému- žádná wifi, ale je přímo přes kabel

S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
Odprogresovat si guildovně HC FL, popřípadě i sundat bot/bwd/totf na 13/13 HC

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
Přicházím z guildy Raids of Bloodinsane. Jjak již název napovídá je to má vlastní guilda.
Momentálně lvl 7 a mám ji na ukládání nafarmených  věci, dobírání hračů a pračka goldů Smile

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:
Zde je například log z BHček - vidět progres DPS s dobraným equipem
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Bloodinsane&realm=Artemis#bh
Na FL u nižších dps sledujte i healing - na některých bossech jsem jel support healum.
https://imgur.com/HEew7Yu

Krátké info o sobě:
Shamana hraju již od TBC - začínal jsem na serveru online gamers-> poté přechod na twin, od té doby s menšími pauzami jedu shamu.Na catě menší změna v talentech. Od TBC jsem jel enha, ale na catě jako prvním datáči jsem začal preferovat ele, tedy alespoň pro PVE =)).

Bloodinsane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Chizuru Sun Jun 19, 2016 1:59 am

Slova "progress" a "do 10 - 11" k sobě moc nejdou Very Happy V neděli asi bych pochopil ale i během pátku a soboty? Přihláška se mi jinak líbí, jen ten čas je trochu bída
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Medvedik Sun Jun 19, 2016 2:31 am

Vedel by si byt aspon do 00.00 a v piatok, sobotu aj dlhsie?
Ak jo tak pro
Ak nie tak proti 
lebo by si sa do main raidu moc nedostaval a koli alt raidu brat niekoho sa mi nepozdava


Naposledy upravil Medvedik dne Sun Jun 26, 2016 12:51 am, celkově upraveno 1 krát
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  bloodinsane Sun Jun 19, 2016 3:10 am

přes víkend neni problém zůstat déle, ale když budu druhý den vstávat do práce tak do 11 (neděle-čtvrtek)

bloodinsane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Taz Sun Jun 19, 2016 4:48 am

Ten čas nic moc takhle by si tu byl k ničemu když by si odešel v 10 - 11 h.
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Halgren Sun Jun 19, 2016 5:03 am

PROTI hráč do 10 hodin je naprd
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Bloodinsane Sun Jun 19, 2016 7:15 am

Jak jsem psal. Přes týden to do 11 dam, a o víkend budu dle požadavku co psali výše klidně do těch 00:00.

Bloodinsane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Bloodinsane Fri Jun 24, 2016 6:16 am

ahoj,

Dobrána další setovka na ele(chesta), Raid time můžu tedy o víkendy klidně do té půlnoci i déle a přes týden do těch 11h.. Měli by jste tedy zájem o ELE?

Díky za odpověd.

Bloodinsane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  ripper Sat Jun 25, 2016 8:52 pm

PROTI
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Taz Sat Jun 25, 2016 9:26 pm

PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Wesa Sat Jun 25, 2016 10:15 pm

Aktuálně tu máme 2 přihlášky ele shamanů a bohužel pro tebe musím říct, že mě ta druhá (Johndorian) zaujala mnohem víc. Máš sice na cata odehráno asi víc než on, mnohem lepší gear, jenže například DPS máte na Occutharovi úplně stejné, ale on má o 10 iLVL méně. Raidy u nás trvají často do půlnoci i déle (v prvních týdnech progressu jsme tu tuším byli i v půl třetí ráno, což je samozřejmě trochu extrém), samozřejmě chápu, že kvůli práci musíš chodit dřív spát, ale pro nás by to většinou znamenalo ukončit daný den raid a zas pokračovat jindy. Za mě PROTI.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Sleephealer Sat Jun 25, 2016 10:16 pm

PROTI , druhý shaman mě zaujal vice
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Halgren Tue Jun 28, 2016 5:22 am

Nepřijat. zkus štěstí jinde. Lock
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Bloodinsane - ele shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru