The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Dragonslayer

+4
Dastex
Halgren
Raizen
Medvedik
8 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  milit1 Sun Jul 24, 2016 10:28 am

Název postavy:
Milita

Level:

85 


Věk:
18

Class + spec.:
Warrior, Protection,Arms

Můj main spec:Čistě Arms-staty 8%hit,26%exp,pak především crit momentálně 18.13  s shout bonusem a pak mastery 13.07%.. Rotaci jsem se učil postupně mého úrovně lvl,hodně jsem zkoušel a experimentoval,každopádně Charge-rend,colous,mortal,slam,heroic dotoho deadly calm rekless,Cd a dokola..samozřejmě bych k tomu to mohol napsat více a rozvést to,ale myslím si,že to nebude potřeba.Jinak ohledně mého dps,poslední dobou si ho samozřejmě vylepšuji,není moji  chloubou,že do poslední doby cca 3 měsíce dozadu jsem dps moc neovládal a točil docela minimummnež se odemě očekávalo.



Pak tu mám off spec:Protection warrior-Nevým co k tomu moc dodat.Hlavní výbava u warriora samozřejmě shield block,shield wall+deff trinkety atd... Více samozřejmě můžu dodat na dotazy k jednotlivým otázkám..


Profese-(525)Mining, (525)Blacksmithing+dokoupené plánky s Firelandu samozřejmě

Ovšemže využiji i moji profesi a uplatním ji na sobě v podobě-Děr do opasků,rukavic   a zápěstí do budoucna chci dodělat JWC k tomuto,protože  je to velmi dobrá kombinace.



Raidy:

Momentálně mám dole 5/6 Bwd (Hc)
                                          4/5 Bot (Hc)
                                          1/7 Fl    (Hc) Samozřejmě progres Bety,Alystrazor,Lord na Hc,bohužel neúspěšně.
    Bohužel zatím             2/2  Totf(N)  

World of Wacraft hraji s přestávkou cca 3,5 let.Za hodně informací  a dovedností co jsem se zde na serveru Artemis naučil vděčím předvším  Guildě Exchnage.Jejím zakladatelem Crimson/Gyrger-nick,který mě oprvadu naučil hodně a dal mě pevný základ od čeho jsem se odrazil prakticky odedna.Bohužel postupem času na to neměli čas tedy on a jeho druška Nixil-nick a guildu jsem opustil s dalšími jedinci.Dále jsem chodil do guild kde hledal partu na raidy a momentálně i nový patch Firelandu,kde až donedávna  jsem působil v guildě The Reincarion,kde jsem dostal kik za to,že už mě  došla trpělivost s R1,která byla nejlepší,když to takhel řeknu a prostě snima nebylo možné hrát Fl ve smyslu progresu Hc,abych to vysvětlil tak zhruba 6Id jsem chodili všichni normal,až jsme nabrali nějaký ten gear  okolo 370+ ilv a toto už byl průlom na Hc,ale bohužel jsme třeba progresovali 20x Hc shanoxe a nic.. ještě bych to skousl,ale  začali do R1 nabírávat nováčky a to byl úplný konec,už se prostě o Hc nedalo bavit a tak jsem dostal kik během progresu,že jsem se omluvil´´cituji´´Omlouvám se,ale toto nemá cenu na tohle nemám´´ po leavnutí Fl-kik.To by boly k tomuhle. 



Proč kvám?

Hledám guildu s dobrým progressem.Bohužel vaše guilda jediná nabírá warriory-tedy moji classu.Právě  tímto náborem jsem se o vás dozvěděl a mám veliký zájem býti nějakým přínosem a užít si hru ve vaší guildě.Jinak jsem hráč,kterého bavý  hrát,především svoji classu,mám rád dobrou náladu,mám čas i na dlouhodobý progres s dobrou partou a a chci vám ukázat  co svedu a trošku se z viditelnit s mými zkušenostmy.


Něco o mě

Jmenuji se Filip je mi 18 let jak jsem už zmínil,bydlím na Vysočině  v Okrese Ždár nad Sázavou kousek od města Bystřice nad Pernštejnem.Moje koníčci jsou:Snowboarding,fotbal,částečně posilování,šnorchling a miluji podmořský svět tedy rád se potápím a mám rád moře a mořský život.Studuji 3.ročník  Elektrikář-silnoproud(učeň) na SŠEE (Střední škola elektrotechnická a eneregetická)
v Sokolnicích za Brnem.Momentálně nastupuji v září do 3.ročníku.

Kdy mám čas na WOW

Momentálně budu mít čas tedka do konce práznin,prakticky neomedzeně.Samozřejmě/dovolená,brigády atd..Každopádně jsem tu každý den min 3h.Jinak v rozjezdu školy od 3-21h jeden týden lychý  a  druhý týden na praxi od 3-2 do rána.Samozřejmě víkendy  a pátky od 3 volné.

Jinak snad jsem tady poskytkl všechno co sem měl a jináš se omlouvám za nějaké chyby co najdete.Trochu jsem se insiporoval hráčem Kodos .

milit1
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Medvedik Sun Jul 24, 2016 12:50 pm

editol som ti farbu pisma lebo to neslo citat
a tu druhu prihlasku som dal do kosa vyzeraju rovnako tak to pak zmazem ak to nevadi
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Dragonslayer

Příspěvek  Milita Sun Jul 24, 2016 11:19 pm

No ano,dělám to porpvé tuhle přihlášku a docela jsem tam nadělal svinčík a nevěděl jsem jako to opravit,každopádně ti děkuji za smazání mého druhého příspěvku a za zvýraznění odstavce.Bohužel co koukám jsem tam nasekal hodně gramatických hrubek,protože už jsem byl unavený  a chtěl jsem to mít s krku tak snad to nebude až tak vadit,díky   Smile

Milita
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Raizen Sun Jul 24, 2016 11:54 pm

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Milita Mon Jul 25, 2016 12:27 am

Chtěl bych slyšet aspoň důvody,když k tomu nic nenapíšeš.Díky

Milita
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Halgren Mon Jul 25, 2016 12:34 am

PROTI


- dmg
- jméno na wordu
- rozprávky v raidech
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Dastex Mon Jul 25, 2016 12:37 am

Nezlob se, ale žádným způsobem jsi mne neoslnil. Je tu další warrior, který si tu dával také přihlášku a kdybych si měl vybírat mezi tebou a ním, volím jeho. PROTI

Dastex

Poeet p?íspivku : 17
Points : 2
Registration date : 04. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Milita Mon Jul 25, 2016 2:21 am

Tak dobrá nebudu šaškovat,kldině to smažte je vidět,že tu nemám žádnou šanci,nebudeme to zbytečně protahovat.... Mad

Milita
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Milita Mon Jul 25, 2016 2:32 am

Jinak pokud si myslíte,že mám špatný dmg,ano je špatný,ale z minula chci to aspoň ukázat,že mám dobrý dmg,třeba na nějakým RHC.Protože špatná doba je zamnou a dmg mám vrámci možností dobrý.

Milita
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Medvedik Mon Jul 25, 2016 2:45 am

najlepsie tvoje dpsko co som nasiel v 10tkach je majordomo kde mas rank 99 z arms warov a je to kill 2 tyzdne dozadu
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Milita Mon Jul 25, 2016 3:05 am

Můžete si mě prozkoušet je to na vás či máte zájem,když ne tak to napište rovnou a nebudeme moji přihláškou strácet dál čas.

Milita
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Wesa Mon Jul 25, 2016 8:56 am

+ vlastní přihláška, 95% lidí kopíruje vzor

- malé zkušenosti
- když už nasekáš v přihlášce chyby tak potom aspoň nepiš že "už tě to nebavilo"
- hned to vzdáváš po pár negativních vyjádřeních... víš že jsme měli přes 300 wipů na ragnarosovi (a to často po 10+ minutách) než jsme ho zabili? s tímto přístupem bychom to vzdali po dvou pullech

PROTI
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Milita Mon Jul 25, 2016 10:14 am

Tak díky za váš čas a pardon,že jsem vás otravoval ´´přihláškou´´ jestli jse tomu dá říkat přihláška  Very Happy

Milita
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Taz Mon Jul 25, 2016 10:17 am

PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Ruben Tue Jul 26, 2016 7:23 am

PROTI
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  ripper Tue Jul 26, 2016 8:30 pm

Nepřijat. lock
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Dragonslayer Empty Re: [NEPŘIJAT] Dragonslayer

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru