The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

+4
Raizen
ripper
Medvedik
Jentrak
8 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Jentrak Sat Jul 30, 2016 9:44 am

• Nick, armory •
Jentrak


• Class,main spec,off spec,ilvl •
DPS : 380, Hybrid 380


• Alti •
Jentraq 372 , Jentraqt 368


• Věk •
24


• Zkušenosti s classou - theorycraft •
Ferala hraju cca 8 rokem takže zkušenosti sou.
Theorycraft: Dám příklad z dummy bosse Baleroca -> Prepot, FF, Charge, Mangle, rake, shred, barserk ( barserk před ripem kvůli set bonusu abych si rovnou v sekundě obnovil barserk o 2 sec navíc) -> Rip( boostnutej Trinketem + Tigers Fury, pokud to dám před ripem tak boostnu rip na celou dobu tikání.), Ravage, a pak nějak random generovat CBP shredem a reefreshovat dotky, a na execute fazi si refreshnu rip  s prepotkou, trinketem a tigers fury abych ho měl co nejsilnější do execute a refreshuju jen bitem 26.  RIP refreshuju s tigers fury + Trinketem a tigers fury + ruce z engu vždy před, pokud mi popne matrix tak refreshnu dotky podle toho jestli sem před nima popnul trinket nebo ruce z engu a dle situace
Priority : Mít magnel na bossovy, mít FF na bossovy, SR pouze pokud je DR na ripu tak aby mi nepadl, Tigers fury refreshuju s trinketama, rukama z engu. Rip reclipuju na cca 0,4 sec páč to je jeho poslední tik. Pokud budete chtít nějaké otázky k teorii jen se ptejte, nechci tu psát 2stránkovej guide o tom co a jak dělám.
 
• Zkušenosti s raidy, PVE •
FL > 4/7hc twin 7/7hc molten
BWD > 6/6hc
BOT > 5/5hc
TO4W > 2/2hc


• Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat? •
Podle směn, jendou za 14 dní nemůžu o weeku + občas nemůžu ani když nejsem v práci, jsem časově vytížen tudíž 2 práce, futsal, fitko, běh, příprava na sezonu, mám na pilno, takže vždy když bych nemohl bych včas oznámil.


• Máš Team Speak a můžeš v případě potřeby mluvit? •
Ano, Ano


• FPS a stabilita internetu během raidu •
FPS : kolem 50 na 10m
Latence : Občas providerovy mrdne a jen tak mě disconectne Very Happy


• S jakým cílem jdeš do The Genesis? •
Zaraidovat si, pokecat s kolektivem, odreagovat se od pug raidů, najít jistý místo v jekémkoliv runu jestli r1,r2,r3 je mi fuk, přizpůsobim se všemu


• Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)? •
Ordo Satanas Ali : Je to delší kapitola, už to neni co to bylo když sem do guildy přišel, kolektiv je fajn, určitý lidi na zabití, šel jsem tam s cílem 25, probojoval sem se do r1 a raidoval a progressoval alakira 25hc což se nám povedlo zdolat... takže pohodička, poté se ještě 25m raidovalo a pohoda jazz.... ale pak časem upadla aktivita byli rozbroje v guildy mezi některými členami a tak dále, z 25 se stalo najendou 10 a ještěke všemu vybraná grupa a tak dále a tak dále, proti guildě osobně nic nemám, jen proti přístupu určitých jedinců. Navíc lidi nechoděj v určenej čas na raidy, raidy se začínaj strašně pozdě a pak ty lidi co přijdou pozdě nadávaj že se pozdě začíná... A v druhé řadě, jak začla nechuť v Ordu tak začala nechuť i u mě, nechuť to vůbec zapnout a zase čekat na ty samé lidi, prostě mě to wow pomalu ale jistě přestávalo bavit, takže i přihláška k vám mi  dá zase důvod hrád a snažit se a začít to trochu tryhardit.


• Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa •


• Krátké info o sobě •
Normální člověk co si rád zahraje wow a odreaguje se , mimo jiné miluju adrenalinové sporty, bungee, skok volným pádem. Dále mezi mé aktivity patří futsal a ted i fitko a běhání... :-)
od 1. Srpna nastupuju na 12 graf denní / noční a do toho druhá práce 8 - 16hod šichty, takže s raidama je totakové RNG ale vše se dá zařídit... :-) vždy jsem dal vědět když sem došel / nedošel na raid...

Jentrak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Jentrak Sat Jul 30, 2016 6:58 pm

Nešlo mi edit tak tu dodávám ještě přihlášku co jsem dával abych předešel všem problémům, aby nebylo řečeno že sem něco zatajil nebo tak,ale bylo tu rozebíráno že ordo nechci leavnout nebo nechci jít s mainem, ale časy se změnily a nyní chci jít s mainem a dát guldě plné nasazení

https://wow-forsaken.forumczech.com/t1736-zruseno-tukyqt-feral-druid-dps

Jentrak

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 30. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Medvedik Sun Jul 31, 2016 12:14 am

prihlaska pekna skusenosti budu

ale ten cas na hranie sa mi nepaci + momentalne si myslim ze nepotrebujeme mele dps ani tanka

za mna proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Jentrak Sun Jul 31, 2016 12:26 am

Medvedik napsal:ale ten cas na hranie sa mi nepaci.

Z časem se dá něco dělat, druhá práce je na mě a když se dohodnu se stavbyvedoucím takse čas dá dohodnout :-)

Jentrak

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 30. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  ripper Sun Jul 31, 2016 12:40 am

Líbí se mi přihláška, zkušenosti, EQ i vystupování. Obávám se však, že momentálně ani melee DPS ani tanka nehledáme. Jen z tohoto důvodu PROTI
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Raizen Sun Jul 31, 2016 1:27 am

Melee ani tanka nepotřebujeme. Je to celkem škoda, a možná by se místo i našlo, ale spíše ne. Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Mortysek Sun Jul 31, 2016 1:40 am

Všechno pěkný supr ,ale class co hraješ nejspíš nepotřebujem i když by tě byla škoda za mně Neutral nwm jak je natom R2 nebo R3.
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Aliven Sun Jul 31, 2016 4:02 am

Pro, líbí se mi přihláška - s dostatkem tanků bych řekl že je to velmi často relativní.
Aliven
Aliven

Poeet p?íspivku : 43
Age : 33
Points : 16
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Iamawesome Sun Jul 31, 2016 4:16 am

PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Jentrak Sun Jul 31, 2016 4:31 am

Mortysek napsal:Všechno pěkný supr ,ale class co hraješ nejspíš nepotřebujem i když by tě byla škoda za mně Neutral nwm jak je natom R2 nebo R3.

Hold hraju ferala kterej je anticata Very Happy hold má radši spellka nežli melečka, feral je takovej 25manovej než desítkovej :-/ ale vše se dááá ( můžu jen doufat Very Happy )

Aliven napsal:Pro, líbí se mi přihláška - s dostatkem tanků bych řekl že je to velmi často relativní.

no přizpůsobit se dá všemu, zkušenosti myslim že mám jak na main raidy tak i na ty alt raidy :-)

Neni problém jít na TS a ještě doobjasnit pár věcí nebo pokecat ohledně raid timu nebo dojasnit nedojasněné

Jentrak

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 30. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Ruben Sun Jul 31, 2016 10:34 am

PROTI
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Jentrak Tue Aug 02, 2016 3:01 am

Ríd bych slyšel konečnej verdikt, rád bych byl pro to hodit postavy na hordu a hrát s vámi, ale je tu až tolik proti že už se mi to spíš zdá nereálné :-/ Rád bych slyšel konečný verdikt :-)

Jentrak

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 30. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Raizen Tue Aug 02, 2016 5:26 am

Nepřijat. Hodně štěstí jinde
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank Empty Re: [NEPŘIJAT] Jentrak -> Feral drood DPS / Hybrid tank

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru