The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Feral Druid

+7
ripper
Narissel
Mortysek
Morvudd
Halgren
Taz
Medvedik
11 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Papparoni feral druid Sat Oct 15, 2016 11:02 am

Název postavy: Papparoni 
Váš lvl: 85
Věk: 23 
Class, Talenty: Druid , Feral (0,35,6) 
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Papparoni
Profese a číslo skillu: Leatherworking 525 / Skinning 525 

Odchod z jiné guildy: Neaktivní lidi, žádný progress FL a jiných raidu pár lidí přestalo hrát na twinstaru a zbylá hrstka přestala hrát a když už se něco sleze a poskládá se tak to stejně nestojí za progress 

Zkušenosti s raidy: WoW jsem začal hrát zhruba asi před rokem a půl na servery Ice wow ještě s guildou We Wipe on Critters a později s Dejavu mám zkušenosti jak s BoT,BwD,ToTfw tak i s FL - Normal i Heroic 
Potom po uplynulých pár měsíců jsem přestal hrát wow kvůli práci , takže zhruba od srpna před minulého roku a více aktivně jsem začal hrát Wow až v lednu tohoto roku a doslechl jsem se že hodně lidí přešlo z Ice Wow na Twinstar tak jsem přešel i já  a začal hrávat aktivně tady..
Hrával jsem jinak jak na Ice tak i tady na Twinstaru class: Feral Druid a později jsem se naučil aspoň na lepší průměr před necelými 4 týdny warra arms 

Alt: Nick Papparinko, Arms warrior 372 

Tak co nabízím guilde The Genesis: Tak přátelskou povahu, ochotný chodit jakýkoliv raidy, slušné dps a tankování a rád pomáhám slabším hráčům jak EQ tak i class a podílet se na všech možných úspěchů této guildy

Reference: Bohužel videa nenatáčím, bindy a UI samozřejmě mám - http://www.imagehosting.cz/?v=feralmfzf.jpg

Něco o mě: Jsem Marek a pocházím z Olomouce kde jsem vyrůstal 7 roků a potom jsem se přestěhoval kousek od Olomouce do malé dědinky Olšany u Prostějova hrával jsem fotbal a chodil do fitness dlouhou dobu později přišly Počítačové hry a bral jsem to jako za větší koníček než my předešlí Very Happy jinak chodil jsem na střední školu na obor Auto Karosář  jinak jsem optimista a flegmatik mám rád zábavu a jsem přátelský člověk 

Do kolika můžu raidovat: Tak můj volný čas na raidy je ve všední den od 18:00 do 22:00 a víkend je mi to podstatě jedno Smile 

Tak doufám že se vám moje přihláška bude líbit a jsem připraven odůvodnit vaše komentáře děkuji za váš čas tohle pročítat mějte se krásně papparoni 

Papparoni feral druid
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Medvedik Sat Oct 15, 2016 2:09 pm

asi by som bol aj pro za tanka
gear a talenty ok
momentalne skor ale len do alt raidov


Naposledy upravil Medvedik dne Sun Oct 16, 2016 1:06 am, celkově upraveno 1 krát
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Taz Sat Oct 15, 2016 11:08 pm

Obávám se že by ses asi moc na raidy nedostal. Melee je tu dost a chtělo by to spíše range dmg. Za mě PROTI
Taz
Taz

Poeet p?íspivku : 81
Age : 29
Points : 9
Registration date : 11. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Halgren Sun Oct 16, 2016 12:20 am

Jestli ti nevadí ze začátku raidy 6/7HC a postupně se vypracovat do main grup atd tak jsem PRO 


Do kolika můžu raidovat: Tak můj volný čas na raidy je ve všední den od 18:00 do 22:00 a víkend je mi to podstatě jedno [NEPŘIJAT] Feral Druid  Icon_smile 






PROTI


Naposledy upravil Halgren dne Tue Oct 18, 2016 11:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Papparoni Sun Oct 16, 2016 1:35 am

Zdravím nevadí že bych chodil na raidy 6/7 HC vezmu vše co bude a postupem času se třeba do toho main raidu dopracuji Smile budu se snažit být ve svým oboru co nejlepší třeba bych klidně i navrhl že na svým main nemám ID na FL tak by jste mě mohly třeba klidně zkusit během týdne záleží na vás Smile

Papparoni
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Raizen Sun Oct 16, 2016 2:07 am

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Morvudd Sun Oct 16, 2016 10:23 am

když už tanka, tak bych spíš zkusil nabrat worjora nebo paladina ať je změna.. tady se to hemží furt nějaký dk nebo feral

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Mortysek Mon Oct 17, 2016 7:32 am

Sice je to tady jak říká Morvud samej "druid,DK" ale vypadáš ,že se chceš snažit být TOP takže ja jsem PRO
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  papparoni Mon Oct 17, 2016 8:11 am

Děkuji Smile snažím se být lepší hráčem a furt se něco nového učit druid mě hodně baví a stejně tak jako tankování a byl bych rád že bych mohl hrát za tuto guildu a být sní součástí každý se chce někam posunout výš Smile a kdyby jste mě vzaly tak udělám proto maximum a všechno co bude v mých silách

papparoni
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Morvudd Mon Oct 17, 2016 12:30 pm

minimálně přihlášku jsi od minule zlepšil, to je pravda..

hlásíš se za tanka, přitom máš failnuté talenty.. v offu máš taky feral druida, za kterého na normal balerocovi máš 25k dps s 380 ilvl, resto nebo sovu asi taky nemáš

do pátečního raidu tanka nepotřebujeme, ostatní raidy vždycky potřebujou přidat s dmgem, a ty nemáš dmg za tanka ani za kočku, takže nepoužitelné...

za mě PROTI

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Narissel Tue Oct 18, 2016 1:45 am

PROTI
Narissel
Narissel

Poeet p?íspivku : 17
Points : 6
Registration date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  papparoni Tue Oct 18, 2016 2:43 am

Děkuji že mě uznáš za to že jsem svoji příhlášku zlepšil tak záleží mi na tom hrát v dobré guildě a jak psal Mortysek snažím se být lepší ve své class...

Tak ano hlásím se  za tanka a podle mého názoru nemám failnuté talenty podle mého názoru na tanka jsou dobrý a nemá s tím problém ani medvedík jak psal že mám talenty a gear dobrý... ale za se ti uznám za pravdu že mít 2x feral není moc dobrá a kladná věc přece jenom do toho offu bych měl mít něco jiného klidně jsi tam hodím balanceho nebo resto protože jak ty píšeš tak to podle tebe nemám ale pravda je jiná jen jsem neměl možnost někde vyzkoušet balanceho myslím konkrétně guildu minulou protože tam mě braly jako za tanka a když už jsem šel s wordem tak jsem se bohužel taky hlásil jako feral protože mě víc baví a všeobecně tankování....

A ještě dodám k tomu dmg bohužel kočka  není moje silná stránka ale za medvěda jsem rád že točím kolik točím jsou tu takový co nevytočí ani polovinu z mým eq Smile

papparoni
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Morvudd Tue Oct 18, 2016 3:47 am

máš failnuté talenty.. buď můžeš být full tank medved, a pak ti tam chybí Perseverance, anebo můžeš mít dps talenty (lepší) a potom ti chybí Blood in the Water i Perseverance.. v 10 manu by ses měl co nejvíc snažit pomáhat raidu s dpskem= kočkovat kde to jde... a feral dps ti, jak říkáš, nejde, takže napytel.. full time tank může být jen na 25manu

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  ripper Tue Oct 18, 2016 6:07 am

Zdá se tě momentálně máme dost tanků i meleeček, nicméně za měsíc to může být klidně jinak. Nicméně musím dát PROTI, protože se obávám, že bychom tě neuživili raidově. Docela mě to mrzí, protože vypadáš sympaticky, máš evidentně zájem hrát a učit se. :/
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Moonrage Tue Oct 18, 2016 7:45 am

PROTI 
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Iamawesome Tue Oct 18, 2016 9:42 am

Souhlasím s Morvudem.

S Ice wow bych se spíš nechlubil. 4x HC Shannox je fakt málo...world dává mnohem víc.
Snažit ses měl před podáním přihlášky a nedoufat, že nás oblbneš kecama jak se budeš snažit apod. Ve většině případů to dopadne tak, že špatný zůstaneš pořád a jen tě bude guilda tahat. A ty nebudeš výjimka jinak bys to místo keců udělal.

Přes víkend by ses do raidu těžko dostal a když se raid protáhne, tak končit ve 22:00 je špatný. S tím už máme špatné zkušenosti.

PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Sleephealer Thu Oct 20, 2016 6:36 am

PROTI
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Raizen Tue Nov 01, 2016 12:19 am

Nepřijat, hodně štěstí jinde
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Feral Druid  Empty Re: [NEPŘIJAT] Feral Druid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru