The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

5 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa Empty [NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

Příspěvek  Undershock Tue Nov 01, 2016 8:46 am

Nick, armory: Undershock
Twinstar Armory link
Bohužel mám smůlu na drop a na roll.Takže většinu věcí mám za Valory points a goldy. Momentálně šetřím na kartu Volcano (už sem blízko).
Class, main spec, off spec, item lvl: Shaman,Elemental 371 item level,mám v bance věci na resto aji na cementa (Zatím nekompletní ) Healovaní bych se nebránil.
Profese: JWC - 511 skill , ENG - 525 skill
Alti: Hunter,Survival
Twinstar Armory link
Mining 525 skill, ENG 525 skill
Věk: 32 let.
Zkušenosti s classou - theorycraft:
Priorita statů: Spirit/hit na cap 17%>Intelect>Haste>Mastery>Crit.
Gemování: Meta- 50 Int /+ 3% crit.
         Red- 40 Intel.
         Yellow- +20 Intel. /+20 haste když je bonus na eq. +10 intelu jinak platí red.
         Blue- +20 Int /+20 Spirit.

Teorie - flame shock > Lava Burs>Lightning bolt se točí do doby Lightning shield než má 9 stacků (píše se že od 7+ )pak earh shock, jinak stále udržuje flameshock a Lavaburst se jede na CD nebo když procne talent
Já posilám jako první Lightning bolt ten, aby procnul boost pak prásku přes macro racialku,Elemental masteries a trinket pak totemy s elementálem dále následuje rotace zmíněná na hoře.
za 20s od prvního trinketu můžu použit ench s eng na rukavicích.Toto CD točím do rotace.


Zkušenosti s classou - theorycraft:
Na Twinu hraju necelé dva měsíce, takže se toho moc nestihl
BWD-4/6 HC. zde nemám na HC Nefariana a Maloriaka
BoT-1/4 HC Halfus na HC, Sinestru jsem nebyl, nechcou to lidi chodit.
ToTFW- 2/2 pouze normal
FL- 1/7 - Shannox na HC
- Byl sem progress na HC Beth'tilac , Alysrazor a Majordomo Staghelm - toho by jsme dali, ale začal se nějak resetovat u konce HP
- Nějaké runny FL sem byl také s altem s guildou nebo s ww.
Koukal jsme aji nějaký videa abych měl ten základ pro než vlez prvně do FL a viděl mechaniku bossu a jak vypadají casty , takže sem si nějakou představu udělal. Stejně je to vždycky jiné když stojíte před boseem na živo.

Hrával jsme na serveru Mystiq.Org datadisk TBC, Woktl. Začínal sem v Guildě Hunters která byla součástí spolku ještě dvouch guild. Později se tyhle guildy spojily do Truimvirate.
Guilda nefungovala moc podle mých představ a očekávání. Potom sem přešel do guildy PHGP. Kde se chodil Hyal, Black temple a Sunwell. Na TBC se měl maina Restro druida na wotkl Balance druida.
Jinak sem vlastně měl několik altů, vlastně všechny postavy krom paladina a roguny.(Hrával sem pod nickama Crypton,Cryptonin,Undertaker,Undergrowman,...etc).Vlastně po wipu mystiq.org sem guildu PHGP nenásledoval na Twinstar. V té době zrovna vyšla hra Guild Wars 2 pak sem hral Battlefield 3,4,.. WOT,DOTU, Armored Warfare, Diablo 3 Heroes & Generals,Heroes of the Storm díky poslední zmíněné hře sem se vratil za k WoWku.
Vyhovuje ti náš raid time:
Co mě psal Rippy tak máte raid time od 19:30 což mě plně vyhovující, ve všední dny nemám problém do 24:00 o výkendech i déle.
Máš Team speak a můžeš v případě potřeby mluvit?:
 Ano, mám všechno, můžu mluvit, používám push and talk.
FPS a stabilita internetu během raidu:
Internet mám od UPC 400Mb/s někdy to spadne, jako každý internet. Označil bych ho za stabilní.
Mám celkem vykoný PC, byl jsem 2x FL 25man. bez lagů.
S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
Když už hraju nějakou hru které věnuji čas, tak se snažím ji hrát co nejlépe.Předpokládám že hráči ve Genenis mají podobné smyšlení.řekl bych že většina hráčů zná wipovaní a wipovaní... fur dokola na to stejné
Pak borec řekne v klidu, hrajem for fun ne?  mad Tohle je pro někoho for fun ? Pro mě for fun to že to raid funguje a lidi v něm.
Tohle je můj cíl s kterým jdu do Genesis hrát for fun ,ale ať má patřičnou úrověn.
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
Byl se na twinstaru asi ve 3-4 guildách ani nevím jména odešel jsem vždy po týdnu kdy se nic nesložilo.
Naslibovali hory doly nic se nedělo.Momentálně jsem v Limited Edition. Byl sem zde
2x 25man a pak 2x R1 což mělo trochu náboj, bohužel sem doplňoval jenom
chybějící členy R1.Na tohle id vymysleli že se složí R2, což byl vlastně
nějaký zkušební raid nebo co. Jako tragedie. Rozhoně nemám zájem tu
čekat x IDček než dostaneme k ragnarosovi.A to nebudu ani zmiňovat
fluktuaci lidí guildě. Ani tu prostě neznám guildy, a lidi. Tím pádem se
Genesis stalo světlem v černé tmě twinstaru Very Happy.
Krátké info o sobě: Pracuju v Brně v jedné IT firmě, sleduju serial a filmy asi jako každý. Mám dva malé kluky proto mě vyhovuje aji váš raid time a toleratní ženu Very Happy
Volný čas věnuji rodině a večer když rodina spí, já hraji wow  What a Face

Undershock
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa Empty Re: [NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

Příspěvek  Undershock Tue Nov 01, 2016 8:50 am


Undershock
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa Empty Re: [NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

Příspěvek  Narissel Tue Nov 01, 2016 10:44 am

- skúsenosti
- dosť low dps

Za mňa bohužiaľ proti ...
Narissel
Narissel

Poeet p?íspivku : 17
Points : 6
Registration date : 06. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa Empty Re: [NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

Příspěvek  Mortysek Tue Nov 01, 2016 11:21 am

Na TBC jsem v době Hyjal/BT jsem taky byl v PHGP a vůbec si nevzpomínám na takovej nick.

Za mně Neutral


Už by to chtělo někoho novýho taháme 5 ID group v 18ti lidech xD
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa Empty Re: [NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

Příspěvek  Raizen Tue Nov 01, 2016 10:50 pm

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa Empty Re: [NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

Příspěvek  Sleephealer Wed Nov 02, 2016 1:44 am

to co píšeš v přihlašce, tak nedělaš, reforge např. haste (reforguješ z hastu do spiritu, misto z masterky) a dps baleroc 10 NORMAL 19k je fakt malo PROTI
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa Empty Re: [NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

Příspěvek  Medvedik Tue Nov 08, 2016 1:09 am

Neprijaty
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa Empty Re: [NEPŘIJAT] Undershock - Shaman,Elementa

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru