The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

+10
Who
Dandyc
Stoura
laban
M4RtH
kryptikk
ripper
Minitarcz
gum_boB
Kentusak
14 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  kryptikk Mon May 31, 2010 11:07 am

Ja nepoucuji a me otazky vetsinou nemaji otazniky na konci, jedna se spise o konstatovani, ktera hledaji az je nekdo vyvrati Smile.

Ono mne tu v konecnym vysledku jde jen o to, aby ma roguna mela o 40AP navic, 3% critu a pokud RL dovoli, tak i 2% dmge Smile.

Edit: Sere me totiz, kdyz clovek jak vul na sebe kazdej 2. fight hazi scrolly, za BTcko vypije 20 haste potaku a buh vi kolik dalsich elixiru a flasek. A pak si prohlidnu recount a zjistim, ze pan Sova zapomel hazet FF nebo jeste lepe nemel ho vubec vytalenteno Smile. To sem pak tema potkama v konecnym vysledku sotva vykompenzoval jeho ledabylost.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Mon May 31, 2010 11:10 am

No a to je možný dosáhnou bez ztráty dmge paladina v podstatě jen s těma talentama co sem postnul...

Ono si toho člověk moc nevšimne, ale jediný raidy, kdy bylo tohle všechno byly raidy, kde byl Homelessak (toho sem nutil mít talenty s kingem) a tuším lorriho sem donutil mít support holy talenty.

Edit: Mě prostě jen naštvalo, že ty přijdeš, začneš poučovat tohle si dej sem, tohle si dej tam. Jenže nemáš ani ponětí o tom jaký to má souvislosti, že to de udělat jinak a 2x líp, i když se to na první pohled zdá nepoužitelný. Tady je prostě vidět, že palacha neznáš. Myslím si, že já za toho palacha hraju dost dlouho a že ho znám natolik, aby když něco řeknu že to je "nejlepší" to taky nejlepší bylo. Od ostatních tudíž očekávám, že předtím než začnou poučovat se alespoň zeptají proč tvrdím, že to má být tak.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Colette Mon May 31, 2010 11:52 am

Cože? Retardin? Damage? To spolu souvisí? Shocked

Seš na něj moc měkkej kryple, tohle si od něj necháš líbit? Bitkaaaa!
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 36
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  kryptikk Mon May 31, 2010 1:19 pm

No vidis, ted jsem rad, ze si mne osvitil a muzu jit spokojene spat s tim, ze zase vim o neco vic Smile.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Kalegoc Mon Feb 14, 2011 11:23 am

Chci pridat svuj nahled na Retri pve , neni pravda ze je tezke dat 1k dps , kdyz hrac vi presne co delat a nespoleha se na jine rady dava v pohode 1500 dps + teda aspon ten muj se toci s recordem okolo 2.1
Alliance 4 ever (i love joke)

Kalegoc
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  ripper Sun Oct 16, 2011 9:04 pm

Jakej metáč používá WOTLK retri ? Bavili sme se o tom včera s Maverickem a on nosí 21agi+3% damage z critu nahoru, ale já si myslím že snad palátovi musí líp vycházet 21crit+3% damage z critu nahoru ne ?
Přece jen agilka palatovi nedává nic krom melee critu. 21agi vs.21cit (popřípadě s kingem 23agi vs. 21 crit) ten crit rating snad dává víc nez agilka navíc se vztahuje i na spelly nejen melee ability.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Valkyra Sun Oct 16, 2011 10:23 pm

Nejde o to že by palachovi přidávala agi víc to ne... ale 21 crit požaduje 2 modrý gemy tzn - 2x 8 (10) str = 16 (20) str. Při použití 21 agi je potřeba jen 1 modrej tzn -8 (-10) str. Vzhledem k tomu že str je nejlepší stat a 1 crit je 1,865x horší jak 1 str, popř 1 agi je 1,976x horší jak 1 str. Vítězí 21 agi + 3% cirt dmg, na stejný úvaže ja založenej výběr meta pro všechny classy, které potřebují pouze červené gemy, tedy warr a dk.
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  ripper Sun Oct 16, 2011 11:19 pm

To zní rozumně, takhle jsem se na to nedíval.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[RETRI] Paladin (Retardadin) PvE - Stránka 3 Empty Re: [RETRI] Paladin (Retardadin) PvE

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru