[FURY] Warrior guide

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[FURY] Warrior guide Empty [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Wed Mar 03, 2010 6:54 am

FURY WARRIOR

[FURY] Warrior guide 92552


Obsah:

1.Výběr rasy
2.Talent buildy
3.DPS cykly
4.Hit Rating, Expertise Rating
5.Off-hand vs. Main-hand
6.Gemy a Enchanty
7.Addony
8.Něco málo o threatu (aggru)
9.Buffy
10.Equip
11.FAG

1.Výběr rasy
-V podstatě je to jedno za koho hrajet, u někoho při volbě rozhoduje vzhel rasy, někdo si vybírá třeba i podle nepatrných rozdílů u ras, ale to je každého věc. Rasy jsou napsány sestupně od nejvyužitelnější do PvE po nejméně využitelnou.

Orc
-Na PvE nejspíše nejlepší volba kvůli raciálce Blood Fury na 70tce po zapnutí 282 AP a 143 spell dmg

Troll
-Trollove taky nejsou špatná rasa , ovšem haste z Berserking se moc nevyužije, přidává mezi 10-30%, ale záleží na stavu vaších hp, a když do vás nejde DMG, tak vám to nic moc nepřidá a když do vás DMG de tak ste většinou tak za 2-3vteřiny dole.

Undead
-Will of the Forsaken zruší fear/charm/sleep efekty a učiní hráče imuního na předchozí efekty po dobu 5-ti sekund. CD: 2min, v PvE to moc nevyužijete, ale v PvP k nezaplacení, je to v podstatě další insignie.

Tauren
-War stomp: dupnete kolem sebe, zasáhnete 5 targetů stunem na 2sec. A Endurance, pridá vám 5% hp, ve furry moc nevyužitelné, ale pro tanka bezvadná věc. Opět vhodný víc na PvP nežli PvE.


2.Talent buildy
(PvE)FURY DMG-(17/44/0)build na největší DMG
Zbraně: Meče, sekery, palice main: pomalý, off: pomalý
Útok:Heroic strike, Bloodthirst
Poznámky: Varianta pro největší DPS, ale nevýhodná na duely, nebo pokuď jde dmg do vás, nemáte žádný talent na redukci dmg ani talent na obnovu hp, ale v dmg vám dopomůže k prvnímu místu.

(PvE)ARMS DMG-(33/28/0)build na DMG s obouručkami
Zbraně: Meče, sekery, palice main: pomalý-obouruční
Útok:Mortal strike, Heroic strike
Poznámky: Tento build by mě sloužit k DMGi na raidech s PvP talent buildem, takový nějaký kompromis pro jetí dmg s obouručními zbraněmi. Jede se v PvE eq. Nikdy sem tento build neskoušel, tak nemůžu soudit.

(PvP)ARMS-(38/23/0)build do PvP.
Zbraně: Meče, sekery, palice main: pomalý-obouruční
Útok:Mortal strike
Poznámky: Varianta pro PvP, jedná se zde o to, že rozdáte dmg, ale i o to že v boji budete mit regeneraci Hp, pro warriora hodně dobrá vychytávka protože na heal jinak nic nemá. Ale hrajete zásadně s obouruční zbrání, kvúli talentům a na Mortal strike.Do PvE rozhodně nedoporučuji.


3.DPS cykly
- Co to vlastně znamená DPS cyklus-pod tímto pojmem se myslí pořadí spelů, které budete používat v určitých intervalech.

-Rotace spelů, na zvýšení AP. Na začátek fightu použít Bloodrage a Berserk rage. Oba dva používat, jak skončí CD. U Bersekr rage je to 30sec. a u Bloodrage je to 1min. Po nahození Těhto dvou se vam zvedge rage a to vám umožní nahodit si Battle shout. Battle shout je na 2minuty, ale vždycky ho mějte nahozený, když dotiká ztratíte tím 400AP. Z talentů máte další užitečný spel Rampage. Můžete ho použit až po kritickém útoku, ale to by neměl být problém po první nebo druhé ráně. Dale už se sám stackuje na 5. Po dosáhnutí 5stacku vám začne odtikávat po dobu 30sec. v této době je dobré ho znovu použít, aby vám nespadl, nejlepší je to tak mezi 10-5sec. do konce tiku. A takto to protáčet po dobu celého fightu.

-A ještě k tinktům, ty zapínat po cca 10-15sec. od začátku fightu, kdy už sou nahozeny Sunder armory, Expose armory atd, aby se využily pro největší DMG. Popr. se domluvit se shamanem kdy zapne BL, abyste si pustili i trinkety.

-Rotace spelů na DMG. Použít Bloodhirst. Tan bude odtikávat a regenerovat vám 30hp/sec. po dobu 8sec. Dále použít Whirwind. Dvakrát seknete bonusovým DMG, ale má CD 10sec. z talentů 9, takže používat vždycky když skončí CD, to samé platí i o Bloodhirstu, ten má CD 6sec. Mezi tím než vám skončí CD na oba spely, tak jedete permanentě Heroic strike. To vám zajistí větší DMG. A když se dostane bos pod 20% tak pojedete perma Execute.

-Poslední nezapomenutelný spel je Recklesness. Sice má CD 30min, ale po dobu 10sec. vám zajistí 100% krit, velmi vhodné je to použit když je nahozený Bloudlust, máte zaplé trinkety a bos má pod 20% Hp, to vám pak Execute krituje za 10k.  

-Ještě dodatek, pokud jste v raidu typu ZA/KZ, může se stát že nebude v raidu prot war, tak v tom případě se starejte i o to, aby byl nahozený Sunder armor na 5stack, dá vám 2600 redukci bosova armoru a to se vám bude hodit.


4.Hit Rating, Expertise Rating
Pro všechne meele clasy je nutnost útočit zezadu, protože:

Výpočet co se stane při útoku zepředu šance co se stane vypadají následovně. (Za předpokladu, že máte crit 40% a hit rating 363).
40% Crit
17% Bílý útok
25% Glancing
6.5% Dodge
6.5% Parry
5% Block

Při útocích zezadu není mob/boss schopen Parry a Blocku. Dodge ano. Proto tabulka pro útok zezadu vypadá následovně.
25% Glancing
28.5% Bílý útok
40% Crit
6.5% Dodge

Dodge jako takový se dá snižovat Expertisem. Tzn, že při 63expertise raitingu (16 expertise), by vaše útoky nešly dodgnout. Výsledná tabulka by pak vypadala následovně.
25% Glancing
35% Bílý útok
40% Crit

Takto jsme docílili zvýšení našeho poškození o 18% jen tím, že jsme si stoupli za moba a nahodili nějaký ten expertise.

Samotný hit raiting je pro vás velice důležitý proto, že cca60% celkového DMGe jde z bílých útoků. A taky z toho důvodu, že když misnete, nedostanete žádný rage. tzn. žádný rage-žádně použití abilit-tzn malý, skoro žádný DMG. Pro zvýšení hit raitingu vám dopomůže talent Precision, ten vám zvedne hit raiting o 3% , hit cap tedy bude cca zvednut o 66, počítáme-li že 1%=12hit raiting. Existují dvě hodnoty pro hit cap, první hodnota je okolo 15% Hit Rating, tzn. 200hit raiting, druhá hodnotak pro hit raiting je po dosažení 27% hitu, 27% proto, prořože bos ma v zakladu 28% na miss, ale ať máte jakýholiv hit raiting to 1% bos bude mít pořád, na dosáhnutí tohoto capu je +-400hit raitingu.


5.Off-hand vs. Main-hand
- Warrioři jsou clasy, u kterých se hraje na největší DMG, proto jsou pro ně vhodné dvě pomalé zbraně mezi (2.6-2,8sec.).

-Main-hand:Primární zbraň tvoři podstatnou část DMG, a jako hlavní zbaň využívá Heroic strike. Z toho plyne, že čím máte pomalejší zbraň tím dáváte větší dmg s použitím abilit, které máte k dispozici. A když vám to pěkně krituje, tak nemáte ani problém s rage a nemusíte se starat o to aby vám vyšel rage na další abilitu.

-Off-hand:U sekundární zbraně nám nejde v podstatě o nic, ta jen podporuje v DMG a generuje rage. Proto co nejpomalejší, aby opět dávala co největší DMG, a k tomu nám dopomáhá i talent Dual Wield Specialization, který zvýší DMG váší vedlejší zbraně o 25%.


6.Gemy a enchanty
Enchanty:
Zbraně: Mongoose (buff: +120 Agility, +3% Haste) + Crusader (buff: 100 Strange)
Head: Arcanum of Ferocity: (+34 AP/+16 Hit Rating - Cenarion Expedition revered)
Shoulder: Might of the Scourge (+26 AP, +14 Critical Strike Rating - Naxxramas/Sapphiron drop), Greater Inscription of Vengeance (+30 AP, +10 Critical Strike Rating - The Aldor Exhalted), Greater Inscription of the Blade (+20 AP, +15 Critical Strike Rating - The Scryers Exhalted)
Cloak: Greater Agility (+12 Agility)
Chest: Exceptional Stats (+6 to All Stats)
Bracer: Assault (+12 Agility)
Gloves: Superior Strange (+15 Strange)
Legs: Nethercobra Leg Armor (+50 AP/+12 Critical Strike Rating)
Boots: Cat's Swiftness (+6 Agility, 8% Run Speed), Dexterity (+12 Agility), Surefooted (+10 Hit Rating, 5% Snare Resist)

Sockety:
Meta: Relentless Earthstorm Diamond (+12 Agility, +3% Critical Strike Dmg) APEP:22,551
Červené: Bold Crimson Spinel (+10 Strange) APEP:22
Žluté: Inscribed Pyrestone (+5 Crit raiting, +5 Strange) APEP:20,525
Modré: Sovereign Shadowsong Amethyst (+5 Strange, +7 Stamina) APEP:11

Přepočty statů:
10strange=20AP
10agility=0,37%crit
10crit=0,45%crit

Gemujte v zásadě tak, abyste dosáhli hit raitinug, při T5+ vám na to stačí samotná EQ, a až toho dosáhnete tak gemujte všude 10 strange. Ale abyste měli meta bonus tak někam kde je to výhodné dejte dva modré gemy, abyste splinili bonus z gemů.

Je lepší 20Attac power, nebo 10Strange?
Rozhodně 10 strane z toho důvodu že 10 strange sice přidává 20AP, na to není nic divného, ale kdyý dostanete od paladina Blessing of King, který přidává 10% all stats. Tak se vám z 10strange stane 11strange-tzn. 22AP, ale BoK se počitá pouze na staty ne na AP, proto z 20AP nedostanete nic, takhle budete mít bonus 2AP.


7.Addony
-Pro Fury wariora nejsou adony nijak moc potřebné, ale pár základních by vám mohli pomoci.

Omen-Měří agro, důležitý abyste viděli, kolik vám zbývá do dosáhnutí 100% tankova agra, a abyste mu to neurvali.
Group Calendar-Ukáže vám raidy plánované v nejbližží době.
Recount-Měří vám DMG, DPS, TPS, atd.
X-perl-Změní vám pohled na celou interface, dají se s ním dělat divy. Poměrně lehký na nastavení.
Grid-Ukáže vám celý raid, ukazuje jak je od vás kdo daleko, kdo má agro, na koho de jaký heal. Pro DPS důležité snad jen v tom, že vidí te co se děje s raidem, jinak je to velmi dobrý pomocník pro healery.
Bagnon-Dá vám všechny batohy do jednoho, takže místo 5batohů máte jeden velký, je to mnohem přehlednější.


8.Něco málo o threatu (aggru)
Co to je? Threat - numerická hodnota "ohrožení", které představujete danému mobovi. Na hráče v partě s nejvyšším threatem je pak útočeno. Aggro je termín používaný pro akci, kdy na hráče s aggrem je útočeno. Tyto dva termíny jsou často zaměňovány.

Aggro přeberete při překročení tankova aggra o 10%. U ranged povolání to je 30%.

Tipy na kontrolu aggra:
1) Do bosse jděte až když na něm bude mít tank 15k+ threatu.
2) Warrior nemá nic na reset agra, prot je pro vás velmi důležité mít na sobě Blessing of Salvation. (Salvu)


9.Buffy
Potky:
Déle trvající potky:
1) Elixir of Demonslaying - 265 AP, trvání: 5 min (pouze proti démonům) - nejsilnejší potka, na druhou stranu trvá krátce, budete si tím přemazávat stávající potky a je docela opruz ji vyrábět.
2) Flask of Relentless Assault - 120 AP, trvání: 2 h - O maličko silnější jak Elixir of Major Agility a s případnou smrtí nepadá.
3) Elixir of Major Agility - 35 Agility, 20 Critical, trvání: 1 h - V zásadě je o maličko slabší jak předchozí Flaska, ale má tu výhodu, že zabíra pouze slot pro Battle Elixir a je levnější.

Krátce trvající potky:
Haste Potion - 400 Haste Rating, trvání: 15 sec (CD: 2 min) - Sdíli CD s Health potkama, obzvláště když máte méně HP nebo se jedná o Bosse, kde můžete lehce umřít, neriskujte to. Jinak v případě jejího používání hned jak je CD vám zvýší DPS okolo 3%. Ideální je ji zapnout, když máte co nejvíce AP.

Ostatní:
Flame Cap - 40 Fire Dmg ke každému útoku, trvání: 1 min (CD: 3 min) - Další fajnová věcička, která zvedne vaše DPS správně okolo 1,5%. Na MystiQu si Flame Capy berou cca 0,4-0,45*Spell Dmg, čili i těch 80 Fire Spell Dmge, které to též buffuje, což vede k výslednému navýšení DPS i o 2,5%. Měla by se používat ideálně v kombinaci s co nejvyšším hastem (Haste Potka/Bloodlust/Gruul trinket). Sdíli CD s Healthstony, takže opět platí to samé jako proste Haste potky a Health potky a s Thistle Tea.

Buffy od hráčů:
Od vás:
1)Battle shout-Zvedne váš AP o 450.
2)Rampage-Zvedne váš AP o 250.

Od paladinů:
1)Blessing of King-Zvedne vám všechny staty o 10%.
2)Blessing of Might-Zvedne vám AP o 306.
3)Blessing of Sallvation-Sníží váš threat o 30%.

Od priestů:
1)Power Word: Fortitude-Zvedne vaše Hp o 1000.

Od druidů, jsouli feral:  
1)Leader of the Pack-O 5% větší krit.

Od shamanů:
Totemy:
1)Strength of Earth Totem-Zvedne vaší strange o 86
2)Grace of Air Totem-Zvedne váš agility o 77
3)Windfury Totem-Da vám šanci udělit bonusový DMG-Windfury
4)Bloodlust-Zvedne vaši rychlost sekání o 30%

Od huntrů:
1)Expose Weakness-Zvedne vám AP o 25% huntrovy agility, když dá kritický zýsah

Pokud máte všechno na sobě, a všechny tyto clasy v Grupě, a máte v základu +- 30% krit, tak se vám zvedne krit na +-50%

Další doporučované buffy jsou: Scroll of Agility V, Scroll of Strength V a jste-li Leatherworker, tak Drums of Battle, ty už však s ničím nesdílejí CD, takže je můžete využívat v libovolném měřítku.


10.Equip

Head:  
TOP1. Crown of Anasterian SWP - Kil'jaeden APEP:210,4++enchnat 49,136+meta 22,551+red 22+soc.bonus 7,62 sum 311,707
TOP2. Helm of the Illidari Shatterer BT - Illidari council                             APEP:224,374+enchnat 49,136+meta 22,551+jelow 20,525 sum 316,586
TOP3. Onslaught Battle-Helm T6 - Hyjal - Archimonde                            APEP:176,323+enchant 49,136+meta 22,551+red 22+ soc. bonus 8,8 sum 278,81

Neck:      
TOP1. Sin'dorei Pendant of Triumph SWP - Lady Sacrolash, Grand Warlock Alythess    APEP:111,34+blue 11+soc.bonus 4 sum 126,34
TOP2. Shattered Sun Pendant of Might reputace SSO - exhated       APEP:89,254 + 200 proc
TOP3. Clutch of Demise SWP - Brutallus   APEP:99,075    
TOP4. Choker of Endless Nightmares BT -  Supremus                                  APEP:143,301
TOP5. Pendant of the Perilous SSC - trash drop                                APEP:114,215

Shoulders:        
TOP1. Blood-stained Pauldrons Hyjal - Winterchill                                        APEP:186,118+enchant 49,05 sum 235,168            
TOP2. Destroyer Shoulderblades T5 - TK - Void reaver                          APEP:134,338+enchant 49,05+ jelow 20,525+ blue 11+ soc. bonus 6,6 sum 221,513

Back:
TOP1. Cloak of Unforgivable Sin SWP -Kil'jaeden                   APEP:108,478+enchant 16,836+ jelow 20,525+soc.bonus 4 sum 149,839    
TOP2. Shadowmoon Destroyer's Drape BT - Teron Gorefiend            APEP:133,802+enchant 16,836 sum 150,638
TOP3. Cloak of Darkness LW     APEP:96,32+enchant 16,836+blue 11+soc. bonus 3,81 sum 127,966

Chest:      
TOP1. rharness of Reckless Fury SWP - Entropius   APEP:177,105+enchant 21,636+red 22+jelow 20,525+jlow 20,525+soc.bonus 8,8sum 269,791
TOP2. Bulwark of the Ancient Kings BS (armorsmith)                            APEP:189,755+enchant 21,636+blue 11+jelow 20,525+jelow20,525+soc. bonus 7,62 bez use sum 271,061
TOP3. Heartshatter Breastplate BT - Mather                                                APEP:250,8+enchant 21,636 sum 272,436  
TOP4. Destroyer Breastplate t5 - TK - Kael thas                                       APEP:187,055+enchant 21,636+jelow 20,525+blue 11+red 22+soc. bonus 8.8 sum 271,016

Wrist:        
TOP1. Onslaught Bracers SWP - Grand Warlock Alythess, Lady Sacrolash        APEP:109,641+enchant 26,4+red 22 sum 158,041
TOP1. Furious Shackles Hyjal - Winterchill                                              APEP:113,195+enchant 26,4+jelow 20,525 sum 160,12
TOP2. Bracers of Eradication SSC - the Lurker                                     APEP:118,694+enchant 26,4+blue 11+soc. bonus 4,4 sum 160,494

Hands:
TOP1. Borderland Paingrips SWP - Kil'jaeden   APEP:,695+enchant 33+red 22+blue 11+soc.bonus 6,6sum 250,295
TOP2. Grips of Silent Justice BT - Shade of Akama                                      APEP:102,19+enchant 33+red 22+red 22 sum 179,18
TOP3. Onslaught Gauntlets t6 - Hyjal -  Azgalor                                       APEP:132,29+enchant 33+red 22+soc.bonus 3,81 sum 191,1

Belt:    
TOP1. Onslaught Belt SWP - Brutallus APEP:136,505+jelow 20,525+soc.bonus 4,4 sum 161,43            
TOP2. Red Belt of BattleAPEP:149,164+blue 11+jelow 20,525+soc. bonus 5,715 sum 186,404


Legs:  
TOP1. Felfury Legplates  SWP - Brutallus                          APEP:170,105+enchant 72,86+red 22+blue11+jelow 20,525+soc.bonus 8,8 sum 305,29              
TOP2. Legguards of Endless Rage  Hyjal - Archimonde                          APEP:251,09+enchant 72,86 sum 323,95
                     
Feet:    
TOP1. Onslaught Treads SWP - Felmyst                                               APEP:189,03+enchant 16,836+jelow 20,525+soc.bonus 4,4 sum 230,791            
TOP2. Dreadboots of the Legion BT - Essence                                                 APEP:157,778+enchant 16,836+jelow 20,525+jelow 20,525+soc.bonus 6,6 sum 222,264
TOP3. Skullshatter Warboots ZA - Halazzi                                                  APEP:121,245+enchant 16,836+red 22+blue 11+soc.bonus 3,81 sum 174,891

Rings:                
TOP1. Band of the Eternal Champion Hyjal - reputace                               APEP:100,687 + 160 proc
TOP2. Band of Ruinous Delight SWP - Lady Sacrolash                                                     APEP:126,96
TOP3. Sin'dorei Band of Triumph SWP - Entropius                                                     APEP:111,34
TOP4. Stormrage Signet Ring BT - Illidan                                                     APEP:94,38
TOP5. Unstoppable Aggressor's Ring BT - Gurtogg Bloodboil
TOP6. Band of the Ranger-General TK - Keal thas
TOP7. Violet Signet KZ - reputace
TOP8. Ancestral Ring of Conquest SSC - The Lurker

Trinkets:  
TOP1. Blackened Naaru Sliver SWP - Entropius          
TOP2. Shard of Contempt HC MGT
TOP3. Tsunami Talisman SSC - Blind
TOP4. Dragonspine Trophy Gruul
TOP5. Hourglass of the Unraveller BM

Weapons:
TOP1. Hand of the Deceiver SWP - Kil'jaeden
TOP2. Mounting Vengeance SWP - Trash
TOP3. Muramasa SWP - Entropius
TOP4. Warglaive of Azzinoth, Warglaive of Azzinoth  BT-Illidan Stormrage
TOP5. Rod of the Sun King TK - Keal thas
TOP6. Syphon of the Nathrezim BT - Supremus
TOP7. Rising Tide BT - Najentus
TOP8. Blade of Infamy Hyjal - Anetheron
TOP9. Wicked Edge of the Planes BS
Tady si možná někdo řiká jaktože nejsou první Azzinotky?. Je to proto že pro nás jakožto pro wariory je druhá zbraň rychlá k ničemu, ne jak u rogun, tam slouží k nahazování jedů, ale warioři potřebují dvě pomalé, a Azzinotky když nejsou spolu nemají takovou sílu (proc haste raitingu), proto Firstky ze SWP jsou lepší Smile
                 
Ranged:    
TOP1. Thori'dal, the Stars' Fury SWP - Kil'jaeden  
TOP2. Golden Bow of Quel'Thalas SWP - Grand Warlock Alythes
TOP3. Barrel-Blade Longrifle Doomwalker
TOP4. Ancient Amani Longbow ZA - Zul'jin
TOP5. Sunfury Bow of the Phoenix KZ -  Prince
Thori'dal, the Stars' Fury je luxusní, ale pochybuji že vám ji nechají  Smile

Po otevření SWP, se zde nachází equip, který nemá třeba až tak dobré staty jako eq z MH, nebo BT, ale má haste raiting, při nabrání eq z SWP budete mít 18,29%Haste Raitinu, to vám zvýší rychlost útoku na zbrani s 2,6sec na 2,125sec, to je půl vteřiny při každé ráně, proto eq ze SWP i když má třeba o 5-10 APEP míň než nějaká več z BT neznamená že je horší.

final sum 2129,692  - bez zbraní, trinketů a use, nebo proc itemů
Pozor: APEP není to samé jako DPS, proto 2129,7 není DPS, ale jakási aritmetická hodnota, která vám určuje kvalitu daného itemu.

11.FAG
Doplňující odkazy:
-Wowhead -Naleznete tam veškerý equip, všechny instancem, popisy všech prequestů, a mnoho dalšího.
-Wowwiky -Jsou tam veškerá marka pro warriory, a mnoho dalšího
-Wow.curse - Přehled addonů pro všechny clasy.

Ještě bych dodal všem warům, co hrajou PvE, snažte se jet tak na 2100+AP a 30%+ krit v základu non bufed, je to jen takový osobní doplňující údaj, nikde se nesetkáte s tím kolik by war měl mít.

A na závěr:
Doufám, že sem vám warriory alespoň trochu přiblížil, a že vás čtení moc nenudilo, snažil jsem se psat pouze to nejdůležitější. A Kryptiku, díky i tobě, dost informací jsem použil od tebe, protože roguny a warioři jsou si dost podobní.  A taky doufám, že tento topic alespoň trochu splnim vaše očekávání, takže děkuju za přečtení.

[FURY] Warrior guide Deathwarior
[FURY] Warrior guide Syrrin


Naposledy upravil deathwarior dne Mon Apr 12, 2010 2:56 am, celkově upraveno 34 krát
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Wed Mar 10, 2010 7:32 am

Snad je to všehcno, už nevím co dotat Very Happy , když si na nšco vzpomenu tka to přidám Smile
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  TToMasS za Thu Mar 11, 2010 4:19 am

[To jedes wara na agilitu nebo co to tam mas za gemy?
TToMasS
TToMasS

Poeet p?íspivku : 58
Points : 48
Registration date : 25. 10. 08

http://www.nečum.cz

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Thu Mar 11, 2010 4:53 am

jáá?? Smile , ne ubec, jedu na strange, jen na jednom modrym gemum amm 5agi a 7stam , jinak full strange Smile
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  Neii za Thu Mar 11, 2010 9:57 am

Raptor strike ti opravdu nepřida 170 Ap, raptor strike ti nepřida naprosto nic. Jediny co ti od hunty přida Ap je Trueshot aura-125 Ap(pouze MM hunter), a pak tedy dalši buff od huntru co ti pomuže k lepšimu dmg je +3% dmg (Bm hunter).

Neii

Poeet p?íspivku : 18
Age : 26
Location : Plzen
Points : 22
Registration date : 16. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  kryptikk za Thu Mar 11, 2010 11:11 am

Expose Weakness
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 30
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Thu Mar 11, 2010 5:32 pm

Kryptikk napsal:Expose Weakness
co to je Expose Weakness Question
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  ripper za Thu Mar 11, 2010 6:57 pm

mase to pekne sepsane, jeste sem to nedocetl cele, akorat bych opravil ty gemy protoze do zlute diry nedavat 10 hit nebo 5hit+5agi to je blbost, nejvetsi dmge ziskas z 10STR, potom 5crit+5STR, takze do zlutych davat 5crit+5STR (oranzovej).
Prsteny bych taky malinko upravil poradi 1.Hyjal, 2.gurtogg,3.Kael, dal uz nevim ale tohle je urcite poradi 3 nejlepsich!

Jinak velke PLUS mas to fakt pekny, prehledny!

_________________
[FURY] Warrior guide 8xrhit
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Thu Mar 11, 2010 8:31 pm

ripper napsal:gemy, protoze do zlute diry nedavat 10 hit nebo 5hit+5agi to je blbost, nejvetsi dmge ziskas z 10STR, potom 5crit+5STR, takze do zlutych davat 5crit+5STR (oranzovej).
Prsteny bych taky malinko upravil poradi 1.Hyjal, 2.gurtogg,3.Kael
Tak je to opraveny, a diíky Smile
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  ereon za Fri Mar 12, 2010 2:28 am

deathwarior napsal:
Kryptikk napsal:Expose Weakness
co to je Expose Weakness Question

to proc Taha chodi dungy Surprised
expose ti prida AP. ctvrtinu huntrove agi ale musi byt survival

z 1200 agi mas 400 AP ale na target kde hutn da crit
ereon
ereon

Poeet p?íspivku : 214
Points : 228
Registration date : 12. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  kryptikk za Fri Mar 12, 2010 2:44 am

ereon napsal:
deathwarior napsal:
Kryptikk napsal:Expose Weakness
co to je Expose Weakness Question

to proc Taha chodi dungy Surprised
expose ti prida AP. ctvrtinu huntrove agi ale musi byt survival

z 1200 agi mas 400 AP ale na target kde hutn da crit
1200*1/4 = 400 (?) GJ Smile

jinak stacilo si to deathwarriore napsat treba do googlu, wowwiki, wowhead, ...
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 30
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  ereon za Fri Mar 12, 2010 2:49 am

lal 300 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ereon
ereon

Poeet p?íspivku : 214
Points : 228
Registration date : 12. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Fri Mar 12, 2010 4:51 am

snad už je to lepší Smile
1200:4=400 Razz , taky dobry mno Very Happy Smile
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Sun Mar 14, 2010 7:04 am

nevíte někdo kde sehnat Spreadsheet pro wariory??? co sem hledal tka sem našel jen pro 80ky , tak nwm no , kde by to mohlo byt, kryptiku, nevíš o něčem?? Smile
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Mon Mar 15, 2010 12:59 am

deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  ripper za Mon Mar 15, 2010 1:37 am

deathwarior napsal:to je pre TBC nebo TBC??
http://www.rcsolid.com/deathwing/DPSWarriorv0.485.xls

PreTBC

_________________
[FURY] Warrior guide 8xrhit
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Mon Mar 15, 2010 6:17 pm

ripper napsal: PreTBC
tyo nwm no kde sehnat TBC Question Question
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Tue Mar 16, 2010 3:38 am

http://elitistjerks.com/f31/t17022-warrior_dps_spreadsheet_2_3_beyond/
možná je to ono, ale nevim ajk se stahuje z toho posranyho rapidsharu Very Happy


http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=945365456&sid=1
nekde v pulce stranky je napsanej eq, ae je to nejaky pomotany Very Happy , a nwm jeslti to co je v zavorce tka jestli ma byt DPS, nebo co Very Happy , a už se me to hledat nechce Exclamation Exclamation
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Shadowkill

Příspěvek  Shadowkill za Tue Mar 16, 2010 8:18 pm

Moc pekna prace sam bych to nudelal lepe nicmene k wrisum hod +12 strenght a ne 24 AP jak tam mas jinak bych souhlasil.
Jeste luk ze ZA http://www.wowhead.com/?item=33474 bych dal asi na druhe misto.
Co se prstenu tyce Fury war - 1. http://www.wowhead.com/?item=29301 - Hyjal
2. http://www.wowhead.com/?item=32497 - BT Illík

Arms - 1. http://www.wowhead.com/?item=29301 - Hyjal / http://www.wowhead.com/?item=33496 - event v ZA
2. http://www.wowhead.com/?item=32335 - Gurtogg

Co trinketu zase tak Fury war - http://www.wowhead.com/?item=30627 - SSC Blind a http://www.wowhead.com/?item=34472 MGT HC
Arms war - http://www.wowhead.com/?item=28830 - Gruul a http://www.wowhead.com/?item=30627 - SSC Blind a http://www.wowhead.com/?item=34472 - MGT HC

U arms wara je potiz v jedne veci budto mas stesti a s http://www.wowhead.com/?item=28830 - Gruul a http://www.wowhead.com/?item=30627 das dmg jako nikdo jinej a nebo naopak budes porad dodgovat a parryovat protoze nemas expertise. Ta se na druhou stranu da nahnat na http://www.wowhead.com/?item=30106 lady vashj, ale zase neni to dostatecne, pouze redukujes pocet dodgi a parry Wink (bohuzel)
Nwm to je snad vse co bych k tomu dodal jinak fakt se ti to povedlo a nemysli si, ze arms war je do PVE na nic Very Happy
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Wed Mar 17, 2010 6:34 am

diky za pochvalu, a zejtra nebo pozejtři to opravim.
a proč myslíš , že arms war je dobrej na PvE, ja nwm když sem takhle šel nějaky to HC, tak se me to zdalo upe na prd.. no to je fuk Smile
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Shadowkill

Příspěvek  Shadowkill za Wed Mar 17, 2010 9:29 am

nemyslim arms war jako ze budes mit talenty az po posledni, ale tohle jsou odzkouseny talenty pro two-hand PVE wara.
http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&warrior&050051013520105002210000505000500521203000000000000000000000000000
Dale co se boostu party tyce tak v arsu vedle MS mas Blood Frenzy coz zvysuje veskerou dmg, ktery meelka targetu ustedri o dobry 4%.
Co se me samotneho tyce dal jsem s timhle buildem neco kolem 2250+- dps v Hyjalu pecky to dava slusny a dmg je masakerni .)
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Wed Mar 17, 2010 5:38 pm

OK, připišutu tam jako jednu z možností PvE -arms PvP wara Smile , a vyskoušim to na nějakym raidu Smile
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Thu Mar 25, 2010 9:09 pm

nevíte někdo jak se přepočítává agilita, stenght... na DPS pro wara.??? bych skusil přepočitat DPS u itemu jestli sou dobře sežazeny.... Smile Smile
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Shadowkill

Příspěvek  Shadowkill za Fri Mar 26, 2010 9:26 pm

1 strength = 2 AP
14 AP = 1 dps na zbrani

http://forum.pu-wow.net/viewtopic.php?id=897 kazdej kdo si chce zopakovat co jak kde a misty si aji neco doplnit.
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  deathwarior za Sat Mar 27, 2010 12:31 am

Shadowkill napsal:1 strength = 2 AP
14 AP = 1 dps na zbrani
a z kritky se nepřepočitává DPS?? přeca máš určitou šanci že dáš krit, a nejakou stupnici jak ta krtika bude velka .. třeba podle AP nebo tak nejak ?? Very Happy ,, zase matika Very Happy jak by to nestačilo ve školi _D
deathwarior
deathwarior

Poeet p?íspivku : 387
Age : 25
Location : Třebíč
Points : 392
Registration date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

[FURY] Warrior guide Empty Re: [FURY] Warrior guide

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru