The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

4 posters

Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  Devilmaycry Sun Jul 04, 2010 1:41 am

takže chtěl bych tu naházet všechny itemy které jsou v sunwellu pro holy priesta Smile

začal bych crafting itemama

 Pattern:Robe of Eternal Light   rozhodně pěkná chestka bohužel ji ale chybí spirit který sice lze nahnat na sockách které jsou  modré ale i přesto má méně než t6 chest.Ovšem velikou výhodou této chest je to že má oproti t6 chestce 40 spell haste dále má 16mp5 kdežto t6 chest ma only 8mp5.Dále ma méně staminy a intelectu jak t6.Takže podle mého je tato chest velice dobrá pokud někdo jede na spell haste equip.Ale pokud už někdo na něm tolik nelpí tak si myslím že t6 stále ujde a nemusí se za ní stydět
+
40 spell haste            
velký mp5
větší bonus heal

-
méně spiritu(t6 socky 56 vs 30 u této chest)
díky oranžovému socketu v t6 i méně intelectu
o 12 méně staminy což u priestů s málo hp je velice dost

Pattern:Hands of Eternal Light

Rozhodně lepší ruce než-li t6 jelikož díky spiritu který je po osockování 50 kdežto u t6 to je "pouze" 37.Nezachrání to podle mě ani to že t6 ruce mají 6mp5 po osockvání.Sice maji o 6 méně staminy ale zase po socketování vyjde intelect o 4 intelectu což se hodí.

+

více spiritu +13
více intelectu +4
větší heal bonus

-

méně staminy -6
nemají mp5 equip bonus


Desing:Ring of flwing life
tenhle prsten je rozhodně náhradou za blessed band of karabor.Disponuje sice stejnym spell hastem což je 30 ovšem o 7 více staminy a o 8 více intelectu je rozhodně příjemný boost.Sice má o 9 menší bonus heal jenže toto číslo moc nevytrhne.Navíc tento prsten vlastní equip bonus +8mp5 kdežto prsten z Bt pouhých 6mp5.Rozhodně pokud je priste spell haste zaměřený je tento prsten žádoucí náhražkou Blessed band of Karabor

+
Více staminy +7
více intelectu +8
větší mp5 (+2mp5)

-
menší bonus heal o 9
spell haste zůstavá stejný takže v tomto boost nepřijde.škoda:)

Design Amulet of Flowing life
toto je velice skvělý neck který je ovšem po přepočtu více méně stejný jako zul amanovský.Tento náhrdelník sice nemá spirit ovšem díky zelenému equip bonusu +10mp5 který se po osockování zvýší na 11mp5 se dá tato málá drobná kosmetická vada přehlédnout.Neck má výhodu v tom že při jeho nošení navíc dostanete +27 staminy což u priesta je vhodné jelikož hp není nikdy dost a pomůže nám tak přežít různe dotky a dmge.Intelect zůstavá po osocketování na stejném čísle a to 24.Ovšem další malou nevýhodou je to že pro spell haste priesty zde přijde rána jelikož neck má pouze 25 spell haste ratingu kdežto Zul amanovský má spell haste 33.co se týče bonus healingu tak jsou na tom oba dva necky stejně.Tento neck mi přijde spíše jen pro lidi kteří neměli štěstí na zul aman a jeho drop a nebo když mají málo hp tak je dobrý boost pro hp

+
zvyšení staminy o 27
přijemných 11mp5

-
ztráta 19 spirit
spell haste je snížen o 9
žádné minimální zlepšení BH popřípadě intelectu


Schematic:Powerheal 9000 lens
tato headka z enginu se mi nikdy nevím proč ale moc se mi nelíbila.Sice díky ní přijdeme na 51 spirit přičemž u t6 headky pouze na 43 ale zase jí chybí mp5 equip bonus který t6 head má a je v něm +8mp5 mají větší taktéž i intelect a to dost podstatně 51  kdy t6 mají pouze 32 ovšem stamina je menší o 3.Bohužel dalším problémem je že moc priestů engin nemá a s touto head nastávají další práce jako skillování profese.Celkvě je tato head lepší než t6 ale mě u ní odrazuje engineering k ní potřebný Sad

+
větší spirit
více intelectu
větší bonus heal

-
menší stamina
potřeba mít engin alespoň 350 a s tím spojené skillovaní této profese

TRASH MOBS

Ring of Harmonic Beauty
tento prstýnek je skvělou náhradou za prsten z Lady Vashj.Ukrývá v sobě 31 staminy což je o 10 více staminy dále 22 intelectu což je o 8 více a nakonec 32 spirit což je o 5 více.Další výhodou to že tento prsten není Unique a můžete nosit klidně dva.Co mi trošku chybí a vadí je to že tento prsten nemá žádnou spell haste a má o 2 méně bonus healu.Ovšem pokud hledáte náhradu za váš prsten z LAdy tak tento je správná volba

+
větší intelect
více staminy
více spiritu
prsten není Unique(můžete nosit 2)

-
absence spell haste
bonus heal jesice o malinko ale přece jen menší než prsten z Lady Vashj

Wand of Cleansing Light
tato wandka bude náhradou za wandkou která padá z essence v BT.Wandka sama o sobě má více spiritu a díky socketům i intelectu.Co mi na ní vadí je to že tu chybí stamina která u předchozí wand byla +12.Ovšem sečteno podtrženo +4 spirit.Díky socce +1 intel a hlavně wandka má zelený equip bonus +8 spell haste což trošku ošetřuje absenci výše zmíněné staminy

+
zvýšení spiritu
zvýšení intelectu
nově +8 spell haste
+16 bonus healu k tomu s oranzovym 11healing socketem

-
Absence staminy

Itemy z Bossů

Kalecgos
PAntaloons of Calming Strife
tyto legginy jsou zajímavým lákadlem na výměnu leggin z našeho milého Archimonda.Nejvíce mě zaujalo navýšení spiritu díky socketům a následnému socket bonusu na 56 .Intelect při zachování socketování červených a žlutých socketů 11healing and 5intelect se nám taky navýší a to o pěkné číslo +8 intelect.Ovšem což mě trošku mrzí je to že přijdeme o 16 staminy což je cekem hodně.NAvíc dále v zeleném equip bonusu mi přijde pro priesta zbytečné incrase spell critical strike rating 25.Healing done je opět navýšen o číslo 13 po osockovetování se vyšplhá někde okolo 30ti.Celkově mi tyto leginy přijdou díky spell critu špatné Sad a nezachrání to ani zvýšení spiritu který je kompenzován zase +16 mp5 u legginy z Archimonda

+

zvýšení spiritu
další navýšení intelectu
bonus heal je opět o něco navýšen

-
veliké snížení staminy
absence mp5
zbytečný spell crit který měl být nahrazen právě mp5 nebo spell haste

Cuffs of Absolution (t6)
tyto wristy jsou z setu tier6 a nahradí nám rozhodně wristy které jsme získali v hyjalu.Vše začíná navýšením staminy,která je zvednuta o +4.Dále tu máme 22 intelect který po osockovetování červeného socketu připočítá dalších 5 intel,což v výsledném přepočtu čítá +7 intel.Jediné co je škoda že přijdeme o 6 spirit která ani po osocketování nepřesáhne 22 spirit.Dalším možným řešením je vykašlat se na socket bonus a změnit ho z 11healing + intel na +11 spirit což nám v výsledku sice sniží bonus intelu na +2 ale zvýší se tím i bonus spiritu o 3.Další výhodou těchto wristů je nově spell haste +16 která nám rozhodně přijde vhod.Dalším navýšením je +9bonushealingu což rozhodně oceníme.A opět se zde setkáváme s critical strike rating který bude navýšen o  15

+
více staminy
více intelu
po změně socky na +10 spirit i více spiritu
větší bonus heal
nově i spell haste
bonusově +spell crit k tomu Smile

-
v mínusu jsem neviděl nic pokud nepočítáme socket který opravdu aby buffnul co nejvice by měl byt +10 spirit a tím docílíme boostu ovšem nedočkáme se bonusu socket +2 spirit Smile

Brutallus
z toho bosse se dočkáme pouze t6 pásku ale tím ovšem nezůstanemeochuzeni Smile

Belt of Absolution
tento pásek jak jsem psal patří taktéž do tier 6 setu.Většina lidí doteď vlastní belt of the long road což je velice výborný pásek který se vyrábí v tailoringu.Belt of Absolution naproti němu obsahuje boost +staminy což se jistě hodí poté další velikou výhodou je že i přestože long road osocketujeme +5 intel i nadále bude mít tier 6 pásek intelect lepši a to o +6 intel.Ve spiritu ani neztratíme ani nezískáme jelikož oba dva mají výsledný součet 43 spiritu.Ovšem velikou výhodou tier6 pásku je nově +8mp5 vož se jistě hodí,dále je to +14 spell haste který oceníme velice a navíc ještě získáme o 15 více bonus healingu.Sečteno podtrženo tier6 pásek je opět TOP Smile

+
více staminy
taktéž i intelektu
spell haste
bonusový mp5
větší healing bonus

-
spirit nenabyde žádný

Felmyst
tento boss nám přinese jak t6 boty tak i zajímavý neck

Brooch of thw HIghborne
tento neck mi přijde že není nic moc.Spell haste je opět oproti Zul amanu o -13 menší.heal bonus taky utrpí menší srážku a to -4 bonus heal.Výhodou je +33 staminy takže pokud máte málo hp je tohle dobrý boost.Ovšem ale zase utrpíme na maně kdy ztratíme -2 many a chybí zde kompletně spirit tedy -19 spirit.Nezachrání to podle mě ani to že je zde bonus +9mp5

+
zvýšení staminy o 33
částečné nahrazení spiritu +9mp5

-
absence spiritu kdy 19 je celkem hodně
ztráta 13 spell haste je též citelná
méně healing bonusu a tatéž i intelektu

Boots of Absolution
další část z našeho tier 6 setu.Začneme staminou která dostala citelnou ztrátu v podobě -20 staminy.Naopak intelect  dostal boost a to i po přidání socky 11healing +5 intel kdyz bude zvýšen o +6.Dále tu máme 29 spiritu což je sice méně oproti botám z trash mobů z hyjalu a bt ale dočkáme se boostu +8mp5 který tohle vynahradí a pokud se to někomu nezdá může opět nahradit žlutý socket modrým +10 spirit který nam sice sníží intelect na +1 ale zase nam zvýší celkový spirit na +4.Další výhodou je boty opět vlastní spell haste a to +19 což je velice přijemné.A opět navýšení cca o 20 bonus healingu.U tohoto itemu hodně záleží na 1 socketu který zde můžete vložit.Buď to bude + intelect který zároveň otevře bonus socket +4 healing nebo zde přídáte +10 spirit a navýšíte tím tento stat o 4 a nebo se rozhodnete o +10 spell haste a urychlíte tím cast vašich spellů.

+
větší intelect
multifunkční využití jedné socky at do spell haste,intel,spirit vše vám něco zlepší oproti předchozím botám
zvýšený spell haste
opět 8mp5
vyšší bonus heal

-
razantní ztráta staminy
při vyloučení spiritové socky přijdeme o cca 5 spiritu

The Eredar Twins
zde nalezneme hned několik itemů pro priesta

Shroud of Redeemed Souls
tento plášť nám nabízí moc pěkné zvýšení staminy a to o +9 .Intel se nedočkal změny oproti plášti z  Prince KaelThase a je stále +24 intel.Nelíbí se mi zde ovšem to že plášť nemá žádnou spirit.Kdežto  princovský ma +20 spiritu.blizzardi se tuto indispozici snažily změnit tím že pláť z eredar twins má krásný +13mp5 který podle mě nahradí právě ztrátu tohoto spiritu.Dalši chybičkou je že přijdeme o 4 bonus heal což je ale kosmetická ztráta.Podle mě se tento plášť vyplatí nosit jelikož mana regen nahradí intel a minimální ztráta BH je nahrazena pěkným navýšením staminy.

+
Zvýšení staminy
moc hezký +13mp5 bonus

-
absence spiritu
žádný boost intelektu
kosmetická ztáta BH

Shawl of Wonderment
tyto ramena jsou velice zajímavá.Nabízí nám oproti t6 navýšení staminy o +3.Ovšem ale zase ztrací v intelektu který je snížen o -4.Dále zde máme totalní absenci spiritu kterou nezachrání ani +10 spirit socket a ani +10mp5 bonus.v tomto ohledu na t6 ramena s pripočtenm pouze socky bez mp5 chybí těmto ramenům -29 spirit na t6 ramena.toto nezpraví podle mě ani zmíněný mp5 bonus jelikož t6 ramena mají taktéž +8mp5 bonusek.Jediné co se mi na těchto ramenou líbí je opět spell haste který je  +33 a vynahradil by trestuhodnou absenci spiritu.Možná bych o těchto ramenech přemýšlel i o lepších jak t6 jelikož po správném poskládání socek se dá zvýšít i intel a to o 1 a hodně pěkný je i zmíněný spell haste ale neviděl bych je nějak o moc lepší jak t6 Smile

+
veliký spell haste
po poskládání socek i vyšší intel
+3 staminy

-
chybí mi zde strašně moc ta spirit bohužel :/


Sin´dorei pendant of Salvation
rozhodně špatný neck.Jde vidět že je PVP jelikož má i resilienc rating celkově nemá co nabídnout a v PVE nedoporučuji využít.

Book of the Highborne Hymns
V porovnání s off handem z Archimonda.Tento off hand opět vlastní spell haste který je navýšen o 22.Další výhodou je zvýšení staminy o +9.Intelect je taktéž zvýšen o +3 což je velice pěkné.Chybí zde ovšem spirit který je snížen o  25 což podlě mě nezachrání ani to že má off hand +9mp5.další kosmetickou vadou je to že má menší BH a to o -7.Osobně bych spíše doporučoval počkat si na Staffku z KilJadena než-li spojovat off hand s nějakou mace.

+
Spell haste
zvýšená stamina
intel se dockal taky zlepšení
pěkný mp5 bonus

-
absence spiritu
menší bonus heal
zdá se mi lepší počkat na staff z kiljadena

Archon´s Gavel
tato mace má oproti mace z illidana +2 staminy.Další pěknou výhodou je navýšení +10 intelektu které je moc hezké..Dočkáme se zde i navýšení bonus healu o cca 15.A dále i pěkného boostu +4mp5 s socketem +5mp5.Ovšem mace z illidana ma pěkný zelený efekt s healováním navíc a proto myslím že proto je lepší Smile

+
zvýšení staminy
intel dostane pěkný boost
menší nakopnuutí BH

-
absence zeleného efektu jaký ma mace z illidana
mp5 neni o moc větší

M´uru
Robes of the faltered light
tato chest se mi opravdu moc líbí.Díky základnímu +40 spiritu a následným 2 socketům +10 spirit a socket bonusu +2spirit se dostaneme někde k +62 spiritu a to je oproti robě z craftingu opravdu hodně.Další boost oproti ní je +6 intelectu která se dá navýšít ještě o další +5 intel z socky.Další boost přijde i ve stamině kdy přijde +3 staminy.Tato chest je rozhodně TOP pro heal priesta.NAvíc zde přijdeme k další +32 spell haste.

+
skvělé navýšení spiritu
má +32 spell haste což je moc pěkné
je zde navýšen jak bonus tak intelect a dokonce i stamina

-
nenašel sem žádnou chybku Smile

GLimmering Naaru Silver
tento trinket je podobný jako trinket z Illidana.Má sice o +1 bh navíc ale to nehraje až tak velkou roli.Spíše je zajimavé jeho use kouzlo.KDy po dobu 7.5 sekundy channelujete 250 many za sekundu.To mi přijde moc fajn ale odrazuje mě od toho cooldown 5minut.Proto bych se asi hodně dlouho rozhodoval jestli si podržet Memento která vám dáva při každém castu spellu šanci že na 15sekund dostanete +76 mana regen na 15sekund.

+
malinké navýšení BH
channel dává slušné množství many

-
trošku mě znejisťuje ten cd 5 minut u channelu ale myslím že i přesto je možná o něco málo lepší Smile

Sin´dorei band of Salvation
opět pvp doplněk který ma resilience raiting Smile nebudu se ním zabývat.


Kil´jaeden
poslední boss tbc a zároveň poslední boss SWP Smile

Cowl of Light´s Purify
moc pěkná head která okouzluje opětovným spell haste který je zde v +30.Spirit sice trošku pokulhává dostaneme z této head o -5 spiritu jak z t6.Staminou nám ovšem nahrává do karet a krásné zvýšení o +15 staminy je jen dobře:).Následné zvýšení intelu o +10 to jen potrhuje a t6 head můžeme myslím zahodit.nezachrání ji ani +8mp5 regen který tu je jelikož smršť staminy,spell haste,intelu,bonus healu mi k srdci přirostla více.navíc se dá ještě vše zahrát do autu červenou sockou kterou můžeme buď použit jako intelovou tedy 11healing +5intel a nebo mužeme kašlat na socket bonus a dal bych zde i spirit +10 socket který  vrátí ztracenou spirit zpátky.Co se týká oproti headky z enginu připadjí mi stejné ale tahle head mi prostě víc na priesta vyhovuje vším co vlastní Smile

+
spell haste se nam zase posune o neco dopředu
bonus heal je opět krásně navýšen
intelekt získá další navýšení a o +15 stamině ani nemluvě

-
při dodžení socketování přijdeme o pár spirit


HAndguards of the Dawn
Další krásný kousek do naší zbírky.Opět přijdeme k spell haste která bude navýšena o +27.Co se týká staminy tak přijdeme cca o -3 staminy což z pohledu zvýšení staminy z předchozí head není až takový problém.Intelect byl opět navýšen o +1 s tím že při zasazení socketu s 11healing and 5 intel získáme krásné +6 intelect.spirit dostane úžasný boost  9 spirit což můžeme ještě navýšit tím že do modrého socketu přidáme +10 spirit.Celkově tyto rukavice působí dojmem top itemu a jsou skvělé ve všech stranách

+
zvýšení spell haste
zvýšený healing a intelekt
Spirit je zde opravdu solidně boostnut a s chutí toho musíme využít Smile

-
škoda ztráty -3 staminy


HAmmer of Sanctification
toto kladívko opět okouzluje staty které jsou pdobné jako předchozí kladívo.Ovšem v tomto se mi líbí ta výhoda že ma za a)zvýšený bonus heal a za b) modrý socket který jde využit s +10 spirit kamínkem.Navíc při zapuštěná kamene do socketu otevře se nám +1mp5 což navýší celkové mp5 z 9ti na 10 této mace.Celkový dojem je moc pěkný a myslím že pokud někdo nehce nosit staff tak rozhodně by měl vlastnit tuto mace.

+
opět zvýšené staty
změna oproti předchozí mace na modrý kámen a s ním i nahození spirit socky

-
přece jenom se mi zdá že golden staff of sin´dorei je lepší než tato mace + off hand


Golden Staff of Sin´dorei
krásná staffka která se rozhoně za vaše dkp vyplatí.Boostnutí +60 staminy je skvělé,nemluvě o osockoetování 2x +10 spirit sockety které navýší spirit této staff na neuvěřitelných + 77 spirit.Intelect je 54 což můžeme navýšit sockou +11healing and 5 intel na 59 a tím dovršit socket bonus který nám přidá +4 spirit a vznikne tím bonus na spirit v hodnotě +81 spirit.zároveň tato staff disponuje +32 spell haste což se rozhodně hodí a bonus healem +550.Rozhodně tato staff patří k top itemům a nikdo by si ji neměl nechat ujít.

+
neuvěřitelný spirit
skvělé boostnutí intelu a staminy
nebyl omomenut ani spell haste
prostě mám rači staff jak mace Smile

-
nic strašného co by tuto staff znehodnotilo jsem nenašel Smile


Takže toto by měla být taková zakladní projížďka itemy které padají na holy priesta v swp.Doufám že nám ho otevřou brzo a my budeme tyto itemy nosit.Smile
Devilmaycry
Devilmaycry

Poeet p?íspivku : 287
Age : 32
Location : Šumperk
Points : 330
Registration date : 07. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  kryptikk Sun Jul 04, 2010 4:44 am

Takze, to bych nebyl ja, abych si nerejpnul (ale tak vse je ve fazi vyvoje a musi se zlepsovat Very Happy ) :
- trochu mi vadi formatovani, poradne nevim s cim to porovnavas, hodilo by se udelat nadpisy vetsim fontem

K samotnymu rozboru
- T6 treba je momentalne top, na druhou stranu sam vis jakej je muj nazor na 2pt5 set bonus, kterej se podle me vyplati i pres SWP eq, kdyz teda budu circlovat, asi bych si normalne vzal T6, ale i u gurtogga mam na 1. miste GH a az na 2. miste CoH
- Memento je fajn, ale pri pouzivani mana potek na CD vychazi lip trinkac z alchemky, k tomu SWP trinketu by mozna stalo zminit FSR (five second rule), pac jak to je channel, tak k tomu pojedes v danou chvili jeste i na 100%, cili pokud by to nesdilelo CD s earringem byla by to hotova inervacka
- Nepodcenuj mp5s Smile, vetsinu fightu stejne castis a mp5 = spirit / 4 v castu, tj proc je podle me az na maceku z illidana top staffa z archimonda

Mozna kdybys nebyl proti, sam bych k tomu pripsal neco jako svy komentare Smile.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  Devilmaycry Sun Jul 04, 2010 4:51 am

rozhodne sem pro Smile..ja sem sepsal to jak to cejtím já...sám zas víš že já spíš uznávám t6 t5 mam sice v bance..ale co se týká těch mp5 tak je to na mystiqu mozna jinak protoza ja to prpeocitaval pres kalkulator offi co mam doma.A u kterejch itemu pisu ze to tak vychazi tak to je prepocitavnao takhle.Ale mozna to muze byt jinak jelikoz sem ten pocitac stahoval az s prichodem wotlk takze uz je docela mozny ze byl zmenenej

edit1:jinak k trinketu z alchemky..počítám s tím že spousta lidi má tailoring +ench na těchle postavách jako mám já.Takže sem hledal i alternativy k těmhle itemům.Stejně jako tam píšu na začátku ty itemy z craftingu.Mám je tam vypsané popsané ale např. kvůli headce z engu bych nesmazal tailoring nebo ench jesi mi rozumíš Smile

edit2:ja teda třeba bych řekl zase že je skrz mana regen lepsi staff z Kiljadena protože ten spirit je opravdu na prepocet silnejsi jak off hand+ main hand..potřeboval bych s tebou někdy sednout nad tímhle protože obcas se v tomhle lišíme
Devilmaycry
Devilmaycry

Poeet p?íspivku : 287
Age : 32
Location : Šumperk
Points : 330
Registration date : 07. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  kryptikk Wed Sep 08, 2010 6:31 am

TOP END srování zbraní
Neni tomu tak dlouho, co jsme todle s Devilem diskutovali a teď zrovna nemám co na prácí a nemůžu k WoW Smile.

1) Golden Staff of the Sin'dorei (Kil'Jaeden)
+60 Stamina
+54 Intellect
+57 Spirit
Red Socket
Blue Socket
Blue Socket
Socket Bonus: +4 Spirit
Equip: Improves spell haste rating by 32.
Equip: Increases healing done by up to 550 and damage done by up to 183 for all magical spells and effects.

2) Hammer of Sanctification (Kil'Jaeden)
+19 Stamina
+25 Intellect
Blue Socket
Socket Bonus: 1 Mana per 5 sec.
Equip: Improves spell haste rating by 23.
Equip: Increases healing done by up to 550 and damage done by up to 183 for all magical spells and effects.
Equip: Restores 9 mana per 5 sec.

3) Crystal Spire of Karabor (Illidan Stormrage)
+22 Stamina
+15 Intellect
Equip: Increases healing done by up to 486 and damage done by up to 162 for all magical spells and effects.
Equip: Restores 6 mana per 5 sec.
Equip: If your target is below 50% health, your direct healing spells will cause your target to be healed for an additional 180 to 221 health.

Začneme od konce macekou z Illidana. Do preSWP se jasně jedná o TOP maceku. Jediné co tak na ní může zaujmout je její pasivní abilita, která drasticky zvyšuje BH na targety pod 50% HP. Oproti tomu ale proti macece z Illidana ztrací 4 mp5s, socket do kterého narvem 10 spirit, 23 haste ratingu, 10 intellectu a 64 BH. Stamina je zanedbatelná. Circle of Healing si bere cca 40% z našeho BH, takže přidá-li maceka z Illidana +- 200 k celému CoH, tak se jedná o nárust kolem 500 BH pro 5 targetů pod 50%. (Nemám ji, takže kdyby někdo potvrdil jestli to přidává 200 celkově nebo 200 ke každému healu CoH, tak bych to uvítal)

Osobně mi přijde, že pro většinu bojů je lepší ta z KJ neb raid celkově pod 50% málokdy půjde. Na druhou stranu na boje jako je Gurtogg nebo Felmyst je lepší ta z Illidana. Často totiž dochází k tomu, že celkově je na tom raid hodně špatně (typicky po Encapsulatu) a chce to co nejrychleji dohealovat a jak je celá parta pod 50%, tak ten rozdíl v BH je brutální.

Do kotlíku přihodíme ješte staffu z KJ. Oproti macece z KJ disponuje navíc 2ma sockety, 9 spell haste, 57 spirit, 29 intellect a 41 stamina. Na druhou stranu přijdeme o 10 mp5s. Abychom je porovnali, musíme porovnat top offhandy. Těch 10 mp5s nám dokáže nahradit tak 15 spiritu, víc moc ne.

Scepter of Purification (Archimonde)
+24 Stamina
+17 Intellect
+25 Spirit
Requires Level 70
Equip: Increases healing done by up to 77 and damage done by up to 26 for all magical spells and effects.

Book of Highborne Hymns (Eredar Twins)
+33 Stamina
+20 Intellect
Equip: Improves spell haste rating by 22.
Equip: Increases healing done by up to 70 and damage done by up to 24 for all magical spells and effects.
Equip: Restores 9 mana per 5 sec.

Hlavní výhoda kombinací s offhandem je vyšší BH. Na druhou stranu priest se často spokojí s 2200 unbuffed v TOP EQ a jede hlavně regen. Aby mohl healovat co nejčastějí (ideálně pořád). Vezmeme-li tedy v potaz offhand z Archimonda + maceku z KJ vs. staffu z KJ a ogemujeme je (u staffy gemujeme spirit/spirit/spirit+BH, u maceky spirit). Tak přijdeme sice o 66 BH a 10 mp5s, ale získáme 12 intellect, 17 staminy, 51 spiritu, 9 spell hastu. Ta mp5s se orientačně vyrovná tak 15 spiritu a těch 66 BH nemůže zbytku statů konkurovat.

Závěrem tedy jednoznačně vítězí Golden Staff of the Sin'dorei. V záloze bych ale jěště nosil kombinaci Crystal Spire of Karabor + Book of Highborne Hymns na boje, kde je třeba rychle dohealovat raid. Hammer of Sanctification bych nechal ostatním healerům.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  Dandyc Wed Sep 08, 2010 9:36 pm

kryptikk napsal:- Nepodcenuj mp5s Smile, vetsinu fightu stejne castis
no nevim hele. málokdy se stane, že v sunwellu castim něco jinýho než circle, mending, renew a bublu(už třeba jen z toho důvodu, že circle je na manu levnější než flash). a pro těch pár případů si myslim, že nemá smysl o mp5 uvažovat. kdybys to bral z tohohle pohledu, musel bys všude místo 10spirit socketovat 4mp5 Smile
Dandyc
Dandyc

Poeet p?íspivku : 447
Points : 469
Registration date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  kryptikk Wed Sep 08, 2010 10:53 pm

Takze shamani maj podle tebe gemovat spirit?

My mame 1.21~1 konverzi spiritu + mame z toho BH + healujem stylem, ze si davame pauzy (nekdo teda krici hned na zacatku innervate plz).

Ja vazne nevim na co ty reagujes, vzdycky sepises nejakou perlicku jak kdyby sis precet jeden radek, kterej nema se smyslem celyho clanku co docineni Smile.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  Dandyc Thu Sep 09, 2010 12:36 am

já si vždycky myslel, že forko je od toho aby lidi reagovali na příspěvky. a jako nezlob se na mě, ale healovat stylem že když vytečeš s manou, tak stojíš, dáš si šlofíka a pak na 50% zas začneš, to je podle mě největší ptákovina. stokrát radši si zařvu o inervačku než minutu čumět jak se ostatních 24 lidí snaží a já nedělam nic
Dandyc
Dandyc

Poeet p?íspivku : 447
Points : 469
Registration date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  ripper Thu Sep 09, 2010 12:59 am

Dandyci nvm jestli to vis, ale i kdyz pouzijes instant jako renew, bublu, CoH atd.. tak se t ostejne bere jako kdyz castis a tvuj regen je na 5 sekund redukovan na 30%.

Edit: Myslim, ze Kryptikk tim chtel rict to, ze pokud jedes vylučně na spirit tak se musis naucit vyuzivat toho obrovskeho regenu, ktery mas kdyz necastis. Obcas je to problem protoze zastavit treba na 10 sekund je temer nemozne. Pro tenhle styl je nejlepsi dreamless potka, ktera te uspi a doplnuje manu a behem uspani se k 3600 mane pripocitava i regen bez castu.

Pokud ale ses clovek kterej za kazdou cenu musi ten CoH mackat Smile 95% nasich priestu a nedokaze si udelat pauzu tak i MP5 je velmi vyhodny stat.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  kryptikk Thu Sep 09, 2010 1:25 am

a) temer kazdej boss ma fazi, kde se nemusi healovat a kde si tu pauzu muzes dat
b) kdyz se naucis vyuzivat inner focusu, clearcastu, earringu, tak ty pauzy jsou casto treba jen 5-ti sekundovy a zregenerujes klidne 4-5k many
c) muzes pouzivat buglej trinket z karticek a todle neresit (ja bych si treba pripadal jak bugger to pouzivat, jen jeste musim nekde na webu najit dukaz o tom, ze se nema spoustet s 10% sanci z CoH)
d) porovnavat CoH a flash heal je jak hadat se jestli jsou lepsi jabka nebo hrusky
e) a napsat, ze 23 mp5s je zanedbatelny? dyt to je jak 20 spiritu i kdyz necastis a vic jak 60spiritu kdyz castis
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  Dandyc Thu Sep 09, 2010 4:37 am

já se vůbec nechtěl hádat, jen mi bylo něco nejasný tak sem se zeptal Very Happy neřikam, že kriptikovo tvrzení je špatný, jen mam na to trochu jinej názor Smile a earring bych se s radostí používat naučil, kdyby mi dropl Sad sem uvažoval, že bych si kvůli tomu zrušil tailor a založil si alchemku kvůli trinkáči
Dandyc
Dandyc

Poeet p?íspivku : 447
Points : 469
Registration date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

[HOLY] Sunwell equip pro heal priesta Empty Re: [HOLY] Sunwell equip pro heal priesta

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru