[MULTI] Warlock Guide

Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty [MULTI] Warlock Guide

Příspěvek  Colette za Fri Dec 17, 2010 3:34 pm................................ ~ Warlock Guide ~
................................................................"Warlocks ... are mushrooms."

.....................................................................--------------MuteAktuálnost


Naxxramas; T7 GearPřepočty (pro lvl 80)


26.23 Hit Rating = 1% Hit
45.91 Critical Strike Rating = 1% Crit
32.79 Haste Rating = 1% Haste

166.6667 Intellect = 1% CritHit Cap (Raid Boss)


No Bonus ~ 446

1/3 Suppression (+1%) ~ 420
2/3 Suppression (+2%) ~ 394
3/3 Suppression (+3%) ~ 368

Faerie Fire (+3%; Moonkin v Raidu) ~ 368
Misery (+3%; Shadow Priest v Raidu) ~ 368

(Misery nestackuje s FF a vice versa)


3/3 Suppression + Moonkin // Shadow Priest (+6%) ~ 289

Jak vidíte, existuje mnoho způsobů, jak si snížit potřebný Hit Cap. Můžete mít (s talenty) nejméně 289. Mějte však na paměti, že ne v každém Raidu musí být Moonkin či Shadow Priest. Lze tedy rozhodně doporučit nosit při sobě Hit Gear navíc (např. Trinket),  který si nasadíte namísto klasických DMG Itemů, když zrovna v Raidu nebude všechno.Kletba (Curse)


Mějte na paměti, že je-li v Raidu přítomen Moonkin anebo Unholy Death Knight, nemusíte házet Curse of the Elements. Jejich Debuffy se s ní překrývají. Pak si vesele budete nahazovat Curse of Doom (Destruction, Demonology) anebo Curse of Agony (Affliction).Vše ostatní je tak nějak individuální a bude zmíněno v popisu jednotlivých specialisací.


Naposledy upravil Colette dne Fri May 13, 2011 1:53 pm, celkově upraveno 29 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty Destruction

Příspěvek  Colette za Mon Dec 20, 2010 12:46 amDestruction


Zatím prokázaně nejlepší DPS spec.

Poskytuje kontinuální DPS, ale postrádá Execute fázi. Zdánlivě je to také jednodušší zahrát (ale dle některých méně zábavné). Také to vypadá na pohled lépe, neb vám tam sviští jedna šlupa za druhou.Talenty


Základní Build - (obsahuje všechny hlavní DPS Talenty; 5 bodů volných)

--> (Mnou) Doporučený Build ----> 3/13/55 <----

1/1 Shadowburn - Když Boss padá a už byste nic nestačili vykouzlit, dáte mu ještě poslední ránu. Každá troška DMG navíc se počítá. Pozor, má to menší Range než klasické ability; nutno stát trošku blíž.

Shadowfury se může zdát hezká, ale beztak ji na Trashi moc dávat nebudete a na Bossovi vůbec ne.

2/2 Fel Synergy - Ano, neubírejte z tohohle bod a nedávejte ho do Demonic Embrace. Při plošnění ap. váš Démon chcípe rychle a Healeři nemusí mít čas či náladu ho healit. Potřebujete ho udržovat naživu co nejefektivněji. Aneb vás Healnou spíš než vašeho Peta ...

3/3 Suppression - Je rozhodně lepší mít tento Talent namaxován, než nosit namísto toho Gear s Hitem. Nakonec, kamkoli byste ty volné body dali, DPS si tím už nezvýšíte.
Staty


Spellpower > Haste > Crit > Spirit >>> Intellect

(tj. po dosažení Hit Capu)Glyphy


1) Glyph of Conflagrate
2) Glyph of Incinerate

3) Glyph of Life Tap máte-li Raid Buffed aspoň 666 Spirit, anebo Glyph of Immolate máte-li podDémon (Pet)


Imp

Není prakticky žádný lepší, ani užitečnější Pet pro Destro. Navíc ho boostujete svými Talenty. Funkčnost (hlavně Damage) Petů je sice na Mystiqu pofidérní a informacemi o Petech net zrovna 2x neoplývá, ale furt prostě používáme Impa.

Výhody: Má (nebo aspoň by měl mít) docela solidní DPS a pomocí Talentů boostujete nejen vy jeho, ale i on vás.

Nevýhody: Teče s Manou jak odšpuntovaný dřez na nádobí. Sám o sobě je bez Many tak ... za minutu.


Naštěstí užívá stejných Buffů, jako Raid; ty mu nejen zvýší pasivní Mana Pool, ale i Mana Regen. Taktéž jakýkoli Regen během Fightu proň platí. Ujistěte se před Bossem, že na Impovi máte Blessing of Wisdom (Paladin), Blessing of Kings (Paladin), Arcane Intellect (Mage) a Gift of the Wild (Druid). Můžete mu i dát nějaký Intellect Scroll, jestli si ho až tak vážíte. Jídlem bohužel nakrmit nejde.

Nikdy na Raidu nemějte aktivovaný Phase Shift! Imp je v něm imunní na vše, včetně Buffů. Takže se pak nedivte, že vám ho "nenabuffovali". Nezapínejte mu ani Fire Ward ... zbytečně by to během Fightu kouzlil na partu a nedával Damage + by ztrácel Manu. Rozhodně však mějte aktivovaný Blood Pact.Rotace


Nedá se říci, že by měl Destro specifickou rotaci. Začínáte Immolate, pak Conflagrate, Kletbu a ChB. Dále pak:

1) Conflagrate na CD
2) Chaos Bolt na CD

A zbytek vyplňujete Incinerate. Též samozřejmě hned obnovte Immolate, jak vyprchá. Samotné Immolate s krátkým Castem profituje z Backdraftu přirozeně nejméně.

Nu a máte-li Glyph of Life Tap, netapujte všechnu Manu najednou, ale spíše průběžně (nejlépe co 20 sekund), abyste ten Buff z toho měli kontinuálně.Plošnění


Rain of Fire

Vyplatí se aktivovat na to Backdraft (Conflagrate) - budete ho channelovat o 30% rychleji ! Toho docílíte buď kombem Immolate->Conflagrate na jednoho z Mobů vlny, anebo (tj lepší) hodit jim všem Shadowflame a jednomu z nich pak Conflagrate. Zde musíte přijít k nim; když se toto nehodí, udělejte to přes ten Immolate.


Naposledy upravil Colette dne Mon Feb 27, 2012 12:16 am, celkově upraveno 32 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty Affliction

Příspěvek  Colette za Wed Feb 02, 2011 10:45 pmAffliction


Šlo nahoru spíš se zlepšujícím se Equipem a momentálně taktéž poskytuje vcelku vysoké DPS, mnohdy srovnatelné s Destrem či dokonce lepší. Nevýhodou je, že má ohromný Threat a omezený Range. Plus do začátků (špatný Equip) bych to nedoporučoval.

Narozdíl od Destra poskytuje tzv. Execute fázi, když váš cíl (incl. Boss) je na/pod 25% - Drain Soul dává 4x tolik Damage.

Důležité: místo Curse of Doom používáte Curse of Agony !

Poznámka: Nelze mít na targetu zároveň Unstable Afflcition a Immolate, takže Immolate nekouzlíte vůbec.Talenty


Základní Build - všechny hlavní DPS Talenty; 1 bod volný. Kam ho dáte, je na vás; osobně bych preferoval Fel Synergy; váš Pet je cenná součást Damage a toto ho lépe chrání. Grim Reach na větší Affliction Range se neuplatní, neb beztak musíte být blízko kvůli Shadow Boltu, což je Destruction Spell a tam nemáte Talenty na delší Range.

Všimněte si, že sekundární body nejsou v Demonology, nýbrž v Destruction! Vskutku, Warlock po většinu boje vyplňuje své DoTky Shadow Boltem. Tvoří nezanedbatelnou součást Damage a vyplatí se doň tedy investovat. V Demonology byste takové výhody zdaleka nezískali.

Talent Improved Shadow Bolt je - krom pasivního DMG Boostu pro vás - vítaným Bonusem všem Raidovním Casterům; nestackuje však s Improved Scorch od Fire Mágů.Staty


Spellpower > Haste > Crit > Spirit >>> Intellect

(tj. po dosažení Hit Capu)

Crit pro Affliction není o tolik horší než Haste, jako u Destra.
Glyphy


1) Glyph of Haunt
2) Glyph of Life Tap
3) Glyph of Quick DecayDémon (Pet)


Felhunter

Důvod použití Felhuntra je dvojí:

1) Shadow Bite - S přiloženým Talent Buildem ho dává Felhunter každé 2 sekundy, což je skoro pořád. Čím více je na Targetu vašich DoTek, tím větší Damage dá Shadow Bite, takže se s jejich obnovováním neflákejte!

2) Fel Intelligence - Přidává pasivní bonus k Intelektu (+48) a hlavně Spiritu (+64). S Talenty pak +52/+70. Nu a 70 Spiritu už je 41 Spellpower. Tento Buff je ovšem v Raidu překryt mágovským Intellectem a priestovským Spiritem.


Výhody: Krom výše zmíněného, nikdy nedojede s Manou. Každý Shadow Bite (tedy každé 2s) mu obnoví 8% celkové Many. A Shadowbite ho stojí 3% základní Many (za předpokladu 2/2 Improved Felhunter).

Nevýhody: V daném Talent Buildu je Pet velmi zranitelný, neb ani nemáte full Fel Synergy. Určitě mějte na Action Barech vytažen [Health Funnel] - sice tím omezíte vlastní DPS, ale spasíte ho, i když má už už umřít. A ztratit Peta je větší handicap. Zatím ale s umírajícím Petem problém nebyl; pokud už dostane šlupku (např. Cleave), vždycky to je velmi rychlá smrt, jíž nelze zabránit.


Jinak je ale Felhunter velmi hodný, sympatický, má rád děti a je to klasická rasa, kráčející po boku Warlocků již od nepaměti.

Tip: Jsou-li během Boje na hráčích/Petech dispellovatelné Debuffy a zároveň váš Felhunter pobírá Damage, můžete použít
Devour Magic. Felhunter se healne, a to se počítá. Many na to bude mít dost. Dělejte to však přes Makro, neb on to kouzlí na svůj Target, i když na sobě nemá nic k dispellnutí. Debuffů na dispel bývá ovšem v Raidech velmi málo a sám nevím, komu by se chtělo vůbec pomýšlet na Devour. Takže toť jen pro úplnost ...Rotace


Než otevřete, začínáte kouzlem Life Tap (můžete Rank1, abyste neztratili moc HP), čímž si aktivujete Glyph.

V čase mezi DoTkami kouzlíte Shadow Bolt. Má-li Boss/Target 25% HP a méně, používáte místo toho Drain Soul.

Je dobré na to mít verzi Addonu Quartz (Optional Cast Bar), jenž vám v Cast Time ukazuje i příčnými přepážkami, kdy přesně Drain Soul tickne (mezi DoTkami byste to těžko sledovali). Popřípadě jiný separátní Addon přímo na to. Affli je halt trochu komplikovanější.

Drain Soul, Shadow Bolt i Haunt refreshují Corruption, takže ho nahodíte na začátku a ideálně ho už nebudete muset dále obnovovat.

Jak při Shadow Boltech, tak při Drain Soul vám nesmí slézt DoTky ... nebo aspoň ne na dlouho. Co se ale rozhodně nesmí stát: nesmí vám slézt nastackovaný Shadow Embrace ! V execute fázi již nekouzlíte SB, takže to lze obnovovat jenom pomocí Hauntu. A kdyby vám spadl a vy ho měli celý obnovovat pomocí SB, docela byste si tím retardovali svou Execute fázi (což neuděláte, takže budete do konce Bosse jen znechuceně dál kouzlit Drain Soul).

Zjistíte, že je docela umění do své rotace zanést co nejvíc ticků Drain Soul.

Opět není Rotace dána zcela přesně a budete ji muset měnit závisle třeba na pohybu. Existuje však základ, jak otevřít, a to podle toho, jak dlouho "Missile kouzla" (Haunt, Shadow Bolt) cestují k Bossovi. Nejde jen o to, jak daleko od něj stojíte, ale i jestli mu kouzla jdou do hlavy, anebo do středu těla:

1) Boss je "blízko" (např. Patchwerk): Shadow Bolt -> Corruption -> Haunt -> Unstable Affliction -> Curse of Agony

V praxi ten začátek vypadá asi takto:

1. Shadow Bolt zakouzlen
2. Corruption zakouzlena

3. SB přistává (spuštěn 1. Stack Shadow Embrace)
4. Haunt zakouzlen
5. Začínáme kouzlit Unstable Affliction
6. Haunt přistává (spuštěn 2. Stack SE)
7. Corruption tickne

Je-li Boss "blízko", dávejte Haunt 1,5s před vypršením (doletí k Bossovi prakticky hned).


2) Boss je "daleko" (Klasický začátek) (např. Sapphiron): Shadow Bolt -> Haunt -> Corruption -> Unstable Affliction -> Curse of Agony

V praxi ten začátek vypadá asi takto:

1. SB zakouzlen
2. Haunt zakouzlen

3. SB přistává (spuštěn 1. Stack Shadow Embrace)
4. Corruption zakouzlena
5. Začínáme kouzlit Unstable Affliction
6. Haunt přistává (spuštěn 2. Stack SE)
7. Corruption tickne

Je-li Boss "daleko", budete chtít dávat Haunt na Cooldown (neb cestuje k cíli dlouho).
Pak-li vám nesejde na těchto začátečních detailech, jež ovšem byť mírně vylepšují DPS, anebo když nedokážete Bosse zařadit, lze použít "Klasickou Rotaci", což je zmíněná "Rotace na dálku" (2).


Jelikož máte Glyph of Life Tap, netapujte všechnu Manu najednou, ale průběžně (nejlépe co 20 sekund), abyste ten Buff z toho měli kontinuálně.Plošnění


Seed of Corruption (jako na TBC)
Naposledy upravil Colette dne Mon Feb 27, 2012 12:29 am, celkově upraveno 55 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty Demonology

Příspěvek  Colette za Thu Feb 24, 2011 10:31 amDemonology


Narozdíl od předchozích 2 Talent Buildů poskytuje po většinu Fightu spíše druhořadé, až třetiřadé DPS. Jeho čas však nastává s 35% Targetu (Bosse), kdy to pořádně rozbalí. Má totiž absolutně nejsilnější Execute fázi. Nejlépe se samozřejmě osvědčí na Bossech s co nejvíce HP; čím déle Execute fáze trvá, tím lépe pro vás (pak-li během ní nemusíte furt běhat z místa na místo).

Krom toho je to nejlepší plošnič snad ze všech Class.Talenty


0/56/15

To, že máte Soul Link, neznamená, že ho musíte používat. Felguard je pro vás velmi důležitý a nechcete ho zabít tím, že mu přiložíte ještě 20% DMG z toho, co sami dostanete.

Jde i o užitečný Support; kdykoli váš Pet critne, dostane Raid Buff na +Spellpower, rovný 10% Vaší Spellpower. Jde o Talent Demonic Pact. Nestackuje se s Totem of Wrath od Shamanů. Jelikož však ten dává "pouze" 280 SP, stanete se užitečnějším než Totem, budete-li sami mít 2800+ Spellpower (Demonic Pact bude dávat více než 280 SP).

Talentem Improved Shadow Bolt nahazujete na Bosse Debuff, co celému Raidu zvyšuje Spell Crit do něj o 5% (nestackuje s Improved Scorch od Fire Mágů).Staty


Spellpower > Haste = Crit > Spirit >>> Intellect

(tj. po dosažení Hit Capu)Glyphy


1) Glyph of Life Tap
2) Glyph of Felguard (na Mystiqu nefachá Sad)

3) Glyph of Metamorphosis - vyžaduje ale excelentní načasování CD. Když toto neumíte, použijte Glyph of Quick Decay


Glyph of Quick Decay je také tím lepší, čím více máte Haste (i když naše momentální hodnoty Haste jsou opravdu nízké).Démon (Pet)


Felguard

Additional Info will be provided upon using.

Výhody: On nějaký má?

Nevýhody: Ze všech petů je nejsofistikovanější, a tudíž nejvíc pobugovaný. Jeho funkčnost na našem serveru je přinejmenším diskutabilní. Po diskusi s Warlock Testerem se mi dostalo odpovědi, že "prostě nefunguje". Testovat to někdy budu, ale je to těžké; samotný Felguard je konečný Talent Demonology a musíte si vzít všechny vylepšováky, než ho můžete vůbec vyvolat. Takže pak ani nemůžete změřit, jestli fungují, když nevíte, jaký DMG/Staty by měl bez nich ...


Demonic Empowerment - můžeme používat na CD, neb to nijak neovlivňuje naše vlastní DPS. Jen to asi nepoužívejte, když víte, že co chvíli bude Boss dělat něco nepěkného a vy budete muset Felguarda stáhnout -> nebude rubat.Rotace


Life Tap -> Corruption -> Curse of Doom -> Immolate -> SB ...

Curse of Doom nemusíte mít možnost dávat vždycky, jak už to bývá. Viz. výše.

Obnovujete DoTky a zbylý čas vyplňujete Shadow Bolty. Procne-li Molten Core, hodíte si 3x za sebou Incinerate.

Takto, dokud Boss/Target neklesne na 35%.

Od 35%: SB -> SB -> Soul Fire

O co jde:

1. Zakouzlíme SB 1
2. Začínáme kouzlit SB 2
3. SB 1 doletí, procne Decimation
4. Jakmile máme jeden Decimation, můžeme jet nadále jen Soul Fire

Proč tak složitě? Protože dokud nemáme Decimation, tak se vyplatí zakouzlit 2 rychlejší SB, a ne rovnou Soulfire.


Pak až do konce Soul Fire + stále obnovovat Corruption a Curse of Doom. Též dejte sem tam Shadow Bolt, aby nevyprchal Debuff na 5% Crit.

Po celou dobu boje tapujeme aspoň každých 20 sekund, kvůli Glyph of Life Tap !


Kdy a jak použít Metamorphosis?

Dobrá otázka. Záleží na typu Bosse a hlavně délce Fightu. Většinou tj cca 5 minut, takže když to zapnete ihned na začátku, budete ji mít na konci znova. Základní nápad je samozřejmě používat ji co nejčastěji (už jen pro ten Damage Boost).

Než Metamorphosu spustíte, měli byste učinit ty DPS-podřadné věci; vytapovat si Manu do Full (a aktivovat tím i Glyph of Life Tap). udržovat aktivovaný Set Bonus se nevyplatí, neb trvá jen 10 sekund a museli byste tapovat furt. Také obnovte DoTky. Je výhodné kouzlit jednu z vašich Curse of Doom (pokud ji můžete zrovna dávat) pod vlivem Meta, můžete-li si to dovolit (pobere ten Damage Bonus).

Nejvíce se vyplatí dávat Metamorphosis do Bloodlustu a zapnout do toho Trinket. Trinket můžete zapnout i na druhou Meta (dojede CD), Potion bych šetřil právě až na tuto (můžete dát za boj jen 1x).

Pak-li dvojitou Metamorphosu nestihnete, hoďte ji prostě tak, aby vydržela pokud možno přesně do konce boje.


Při Metamorphose Bosse nachargujte (Demon Charge) a zapněte Immolation Aura. Prakticky se přidáte k Meelku. Můžete vlastně začínat boj už po jejich boku. Je-li ale Boss zblízka nebezpečný, je lépe stát vzadu, chargnout se naň jen kvůli Immo Auře a po konci Metamorphosy se zas odportovat zpátky (Demonic Portem).
Berte v úvahu typ Bosse. Na některého se možná nechargujte vůbec anebo rohodně ne čelem k němu (např. když Cleavuje).
Vy sami ten svůj Shadow Cleave nepoužíváte (dává hovno DMG); snažíte se vytlačit během Meta co nejvíc DMG Spellů, co to jde.Plošnění


Rain of Fire + Immolation Aura (v Metamorphose)

Demonology Warlock je (údajně) nejlepší plošnič. Na větší skupinky (a zbývá-li do Bosse déle než 3 min) si zapněte Metamorphosu a hoďte tam tu Immolation Auru (viz. výše). Musíte být sice přímo u Mobů, ale v Demon Formě hodně vydržíte, takže to nevadí.

Jste-li vhodně natočeni, lze tam mrskat i Shadowflame. Většinou na začátku plošnění hned po Imo-Auře.


Naposledy upravil Colette dne Mon Oct 17, 2011 10:48 pm, celkově upraveno 34 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty Hybrid

Příspěvek  Colette za Thu Feb 24, 2011 10:32 amHybrid (Demo/Destro)


Něco, co údajně používají na Twinstaru jako Top Build. Od pohledu jde o obdobu Destra; s Impem, co nikdy nevyteče na Manu (talent Mana Feed).

Každopádně jsem to testoval na panácích a dával jsem 4100 DPS na full HP panáka; v Deep Destro to bylo 4300. Nejde o to, jestli tj hodně nebo málo, ale že ten rozdíl je malý ...
Jezdilo se to tam především kvůli tomu, že ... co byste řekli? Šlo o Bug v Talentech; konkrétně v prioritě jejich praktické aplikace. Jinými slovy, Talent Decimation nejdřív snížil Cast Time o 60%, a pak ještě Bane o další 2 sekundy. To měl člověk Soul Fire za 1.6s už jen v základu. Všeobecně byla buglá priorita Talentů, a i snad u více Class.

Ale nedávno se to opravovalo, takže by už tam měl rozdíl být znát.

(jednou z otázek je zda-li by vám tato Execute fáze, kdy kouzlíte jen Soul Fire, nenahnala větší DPS než ostatní Buildy i bez toho Bugu. Ale velmi pravděpodobně ne, protože se o tom žádný Guide z ofiku nezmiňuje ... a ne, že by to asi tehdy nikoho nenapadlo)Talenty


0/40/31

Toto je Max. DPS Setup podle mého uvážení; originální návrh postrádal 1 Bod v Backlash a v Shadowburn a tyto 2 byly pak narvány do Destructive Reach, což je ale na DPS rozhodně horší.


Staty, Glyphy, Pet, Plošnění


--- STEJNÉ JAKO DEEP DESTRO ---Rotace


Kombinace Destro a Demonology:

Po celou dobu:

*Udržujte Immolate
*Udržujte Corruption
*Conflagrate na CD

*Udržujte a obnovujte Kletbu (samozřejmost)
*Tapujeme cca co 20s (Glyph; viz. všechny ostatní Buildy)

Do 35% HP:

*Spamujte Incinerate

Pod 35% HP:

*Spamujte Soul Fire


Poznámka: Pod 35% potřebujete udržovat Corruption kvůli procu Molten Core. Jinak spamujte Soul Fire (a přirozeně obnovujte Dooma, pak-li Boss pod 35% má vůbec naději žít ještě minutu).


Naposledy upravil Colette dne Wed Jun 08, 2011 11:02 pm, celkově upraveno 13 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty Consumables a spol.

Příspěvek  Colette za Thu Feb 24, 2011 10:34 amConsumables a spol.


Základní:

[Fish Feast] // [Tender Shoveltusk Steak] // [Firecracker Salmon] (46 Spellpower; Food)

[Flask of the Frost Wyrm] (125 Spellpower; Flask)

[Grand Firestone] - lepší než [Grand Spellstone] (až na Affli Build); nikdy nezapomínat a obnovovat! (trvá hodinu)


Dobové Guidy upřednostňují Spellstone před Firestonem. Ale, vlastní měření potvrdilo domněnky, že Firestone vyjde lépe. Dlouho jsem v souladu s Guidy tvrdil opak, ale halt, každý se může mýlit ... Je otázkou, jak moc je toto ovlivněno patchem 3.3.5 na náš Gear, ale většinu Damage aspoň Destra tvoří Incinerate. A to je přímý DMG, kde je Firestone halt lepší.

"Dobrovolné":

[Potion of Speed] > [Potion of Wild Magic] (dokud nemáte se všemi možnými Buffy Haste Cap, ale to nemáte ...)

[Scroll of Spirit] (případně jeho nižší verze; nestackuje se silnějším Spirit Buffem od Priesta - je-li Priest v Raidu, nedávejte si Scroll)

[Bloodthistle] (+10 Spellpower; mohou jen Blood Elfové)A mnohé různé sváteční pochutiny z Eventů, co zvyšují Staty; hlavně Spellpower.

Poznámka: Potion lze použít jen 1x za Combat. Lze ho použít i těsně před Bossem, než Combat naskočí ... ale tím skoro pácháte sebevraždu, neb Tank na začátku nemá takové Aggro. Takže bych se toho zdržel a používal ho spíš jednou; lepší o trošičku nižší vaše DPS, než Wipe celého Raidu. Na výjimkách se domluvte se svým Tankem.Enchanty


Head - 30 SP + 20 Crit (Kirin Tor; Revered)
Shoulders - 24 SP + 15 Crit (Sons of Hodir; Exalted)
Back - 23 Haste
Chest - 15 Spirit
Wrist - 30 SP
Hands - 28 SP
Legs - 50 SP + 20 Spirit (Brilliant Spellthread; Tailoring)
Feet - 12 Hit + 12 Crit
Weapon - 63 SP


Uvedené Enchanty bývají horší, než speciální Enchanty a vylepšováky, specifické pro jednotlivá povolání. Engineer bude mít jiný Enchant na plášti, Inscripter na ramenech a Enchanter bude mít na obou prstenech 23 Spellpower atd.


Naposledy upravil Colette dne Fri Jan 20, 2012 8:53 am, celkově upraveno 27 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty Addony a odkazy

Příspěvek  Colette za Thu Feb 24, 2011 10:36 amAddony


Group Calendar ~ bez něj se nedostanete na Raid (bejvávalo ...); odkaz přímo na foru

X-perl ~ skvělý Interface Addon, ať si říká kdo chce co chce

Quartz ~ přehledný Cast Bar; zobrazuje odrážkami i Ticky channelovaných Spellů jako Rain of Fire nebo Drain Soul (nevýhoda: když dostanete do channelu Pushback, nezohlední se to v tomto oddrážkování). Toto lze přehledněji nastavit ve Scrolling Combat Text; ne však v tom defaultním z Blizz Interface (viz. dále)

Recount ~ měří DPS, Damage Done atp.

Omen ~ měří Threat; lepší než furt najíždět na Bosse/Moba myší a luštit to

OmniCC ~ odpočítává vám CD na vše přímo v Barech (červenými číslicemi)

Scrolling Combat Text ~ někdy i Scrolling Battle Text; je i součástí WoW Interface, jen ten je takový nevýrazný. Sám jsem spokojen s Mike's Scrolling Battle Text; je v balíčku Addonů od Rippera zde na foru.

Deadly Boss Mod ~ ukazuje, co Boss dělá/bude dělat; užitečné nejen pro Raid Leadery

Power Auras ~ různorodě vás osvítí podle Buffů, co máte (nastavitelné) a odpočítává jim trvání


A spousta jiných Addonů, co se více či méně mohou pro PvE hodit. Odkazy na Addony tu nemám, protože většinou už sám nevím, odkud jsem je postahoval. Klasicky http://www.wowace.com/addons/ , ale není tam všechno. Nezapomeňte, že každý Addon musí být kompatibilní s verzí WoW 3.3.5 !Odkazy


Wowhead Warlock Guide ~ velmi hezký a stručný Warlock Guide

Elitist Jerks Warlock Compendium ~ také dobrý Guide, ale z patche 3.1. Odtud jsem čerpal při odhadu váhy Statů při seřazování Itemů v přehledu Equipu (nejsem halt totální perfekcionista).

Spreadsheet? ~ ve své zoufalé honbě za Spreadsheety jsem na Elitist Jerks narazil na tohle. Vpravdě, dosud jsem to nezkoumal. Mou pozornost zaujal spíš SimulationCraft, ale ani na ten jsem dosud nenašel čas se mrknout. Možná můžete vy!Videa


Deep Destro ~ pěkná Deep Destro instruktáž; s konečným Talent Buildem až tak nesouhlasím, ale jinak cool; made by Optec

Deep Destro #2 ~ poněkud dementní, ale i tak se z toho dá něco vykoukat Smile

Všimněte si, jak v obou videích Imp skoro nepřichází o Manu ... narozdíl od Mystiqu. Mít tak nějaký debilní důkaz, se kterým bych nakopl Developerům řiť.

Affliction ~ Affli rotace; velmi hezké video, ač ke konci trochu vyčerpávající

Demonology ~ Demonology Guide; made by Optec (stejný autor jako u prvního videa)


Naposledy upravil Colette dne Fri Jan 20, 2012 8:54 am, celkově upraveno 9 krát
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty Dodatky

Příspěvek  Colette za Wed Mar 30, 2011 7:01 amDodatky na závěrRain of Fire vs. Hellfire:

Zkoušel jsem obojí a větší DPS měl prostě Rain of Fire. Krom toho je i mnohem bezpečnější, než prakticky sebevražedný HF.


PvP Build:

Nejsme PvP Guilda, ale hodím sem aspoň Tip na Build. Jezděte Destro, neb Affli je teď totálně na hovno. Zde je můj Build 0/17/54, ale suit yourself. Jsou tam i mnou vybrané Glyphy.

Do BG si možná budete chtít vzít spíš Pyroclasm než Fel Domination a Master Summoner, ale i rychlejší vyvolávání Démona vám ušetří spoustu otravných sekund a leckdy zachrání kýhák.

Btw, na tohle potřebujete 158 Hit (4% na lvl 80 a 2% ubírá nepříteli třeba Blood Elfí Racialka); nejste-li Feinschmecker, 4% jsou ta nutnost.
Tak to je snad vše. Kdybych na něco zapomněl, budu to sem průběžně doplňovat (zatím chybí snad jen studie Felguarda).Poznámka: talenty na solo ZG - ozkoušet: http://talent.mmo-champion.com/?warlock#3hD8jlBvf_Yn8,rbJ,12213
Colette
Colette

Poeet p?íspivku : 577
Age : 31
Location : Praha
Points : 714
Registration date : 01. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Warlock Guide Empty Re: [MULTI] Warlock Guide

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru