[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr

Goto down

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Empty [RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr

Příspěvek  silverr za Wed Dec 22, 2010 5:02 am

RESTORATION
Druidova síla spočívá v tom, že dokáže udržet velké množství lidí pod kontrolou v podobě hotek. Hotky (HOT = Heal Over Time) jsou kouzla, která healuji svůj cíl jednou za několik sekund (jednou za sekundu, v závislosti na použité hotce). Pokud vynechám Healing Touch, který využijeme pouze v kombinaci s instantem, tak nám zde zůstávají pouhé dva castěné spelly a to Regrowth, Nourish. Tímto chci říci, že restodruid se při healováni v podstatě nezastaví a musí rozhazovat jednu hotku za druhou, z čehož vyplývá, že při raidech není zrovna moc času na kochání se bojem, ale pestrost spellů, jejich kombinace s instanty, správné hotkování, dispelování atd. určitě nikoho jen tak neomrzí.

Resto druidové mají obrovskou škálu healu díky kterým se stávají nejuniverzálnějším healerem na wotlku. Druidové dokážou velice dobře léčit raid který je pravidelně zasahován AOE dmgem, a přitom jim neděla problém udržet na živu tanka který dostává abnormálně velké množství dmge. Každý resto druid by si měl před fightem s bossem uvědomit jakými schopnostmi daný boss vlastně disponuje, jestli dává IK tankům nebo obrovskou AOE dmg do mele, případně jen náhodnou dmg do třech targetu kolem. Jde o to aby resto druid nestal uprostřed místnosti a nehotkoval targety podle toho kolik mají písmenek v nicku. Jednoduše je potřeba nad každým spellem přemýšlet, sledovat target a jeho buffy/debuffy, zdali mu hrozí další dmg, jestli už ho healuje někdo jiný a tak dále...


Talenty


Talenty u resto druida nejsou v žádném případě pevně dané, existuje mnoho rúzných variant a o žádné se nedá říct že je top... Tady je jeden z často používaných buildu.

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Scfei9
Pouze s fungujcím Living Seedem.

V T7, T8, T9 raidech se také hodně používá tento talent build který nám odebírá 3 body z talentu Living Seed, a přidává nám je k balance stromu do talentu Celestial focus který nám zvyšuje haste o 3%. V pozdějších instanci se ale tento build nevyužívá protože dosáhnout Soft capu v T10 gearu není příliš těžké.


[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Mrgr6uh2

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Images?q=tbn:ANd9GcS5iIzc5ut5n-tIhe8IsigC3JjxN0rVZAYjXHMXtNDxL9ghMjf-Cg Spelly, které budeme používat

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Inv_misc_herb_felblossom Lifebloom: Vyléčí cíl za X během 9s. Pokud je Lifebloom dokončen (uběhne 9s) target je instantně vyléčen za Y a vám se vrátí 50% many z použitého lifebloomu. Tento effekt může být nastackován 3x.

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_rejuvenation Rejuvenation: Vyléčí cíl za X během 18s (lze použít jako podklad pro swiftmend).

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Ability_druid_flourish Wild Growth: Vyléčí 5 cílů za X během 7s, efekt se každým tikem zmenšuje.

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_resistnatureRegrowth: Vyléčí cíl za X během 27s, zároveň při jeho vycastění healne za Y. (lze použít jako podklad pro swiftmend)

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_healingtouch Healing Touch: Vyléčí cíl za X.

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Ability_druid_nourish Nourish: Vyléčí cíl za X + pokud nám na targetu tiká jakákoliv hotka tak se efekt Nourishe zvýší o 20%. Můžeme taká vyglyphovat = čím víc hotek na targetu tím věčí efekt.

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_ravenform Nature switness: Instantní pro Regrowtth, Healing Touch a Nourish (2min CD).

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Inv_relics_idolofrejuvenation Swiftmend: Instant, lze použít pouze na target, na němž tiká regrowth, nebo rejuvenation. (15s CD)

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_tranquility Tranqullity: Healne všechny v partě za X každou 2s po dobu 8s. 8 minut CD.

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Ability_druid_giftoftheearthmother Living Seed: Když vám na targetu critne Regrowth, Swiftmend, Nourish nebo Healing Touch tak se na něm objeví buff Living Seed, který healne target za X po zásahu damage.

Ostatní spelly

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_lightning Innervate: Vyregenuje 225% základní many druida do 10s. (Doplní 7830 many každé classe)  (3min CD)

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_holy_removecurseRemove Curse: Curse Dispel

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_nullifypoison_02 Abolish poison: Každé 3s zhazuje z targetu poison po dobu 12s.

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_giftofthewild Gift of the Wild: Zvedne Armor, všechny atributy a ressisty o X. Tento efekt se zvyšuje podle množství talentu v Improved Mark of the Wild.

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 32px-Spell_nature_thorns Thorns: Při nahození vrací dmg do targetu který nám dal dmg. (Držet na tancích)

Jak kdy co používat

Je zbytečné psát jaký druh healu je v danou situaci nejlepší, protože to musí každý resto druid vyhodnotit sám, musí si uvědomit v jaké situaci se právě nachází, jestli hrozí další dmg a nebo už je konec fightu. Zkrátka healer musí healovat tak jak je v danou chvílí potřeba... každopádně bych tady chtěl napsat nějaké základy.

Lifebloom: Jako první bych chtěl připomenout že už nejsme na TBC, a Lifebloom už dávno není náš primární spell... Nyní se požívá především na tanky, a nebo v kombinaci s clearcastem... Lifebloom ja nás nejlevnější heal ale musíme ho nechat dotikat, jakmile lifebloom dotiká velké % many která jsme do něho investovali se vrátí zpět. Tato hotka se vyplatí když má více lidí něco málo pod 100% HP a nehrozí jim další DMG, také je dobrá na overheal tanka. Jinak se lifebloom využívá pouze v mála případech.

Rejuvenation: Spell, který nám na wotlku nahradil náš milovaný Lifebloom, i když se to nezdá tak tento spell budeme spamovat více jak 60% celého dungu. Tímto spellem si druid dokáže držet obrovské množství targetu pod kontrolou. Druid by se měl snažit neustále držet hotky na co největším počtu targetů protože jakmile raid nebo parta dostane nějakou dmg tak resto druid nemá moc možnosti je všechny vyhealovat.

Wild Growth: Další užitečný spell, který nám umožňuje udržet si hodně targetu pod kontrolou, tento spell by jsme měli používat na CD, a v žádném případě by jsme na něho neměli zapomínat.

Direct/Instant Heal: Je zbytečné dávat rychlé a drahé direct, instant healy tam kde to není třeba protože ve většině případech jsou tyto targety jen náhodným cílem některé ability bosse, další obdržená dmg jim nehrozí a na dohealování by stačila pouhá hotka. Následujících 15s/2min jsme bez CD, v tom horším případě bez many, a když se např. tank dostane do problémů a hrozí mu smrt, můžeme se jen spoléhat že ho zachrání jiní. Každý boss disponuje jiným poškozováním raidu, pokud dmg dostává pravidelně víc lidí naráz, je pochopitelně logické tam instanty sázet, ale toto už je zahrnuto ve zmíněných slovech "nad každým spellem přemýšlet"... Ale chtěl bych říct že pouze hotkama raid nespasíte, takže se vůbec nebojte sem tam zaspamovat regrowth nebo nourish. (Nourish pouze když je na targetu nějaká vaše hotka)

Jak se vyhnout nedostatku many

V t9-t10 gearu se resto druidovi málokdy stane, že si nevystačí s manou. Nicméně při slabším gearu se často stává, že se resťák místy potýká s nedostatkem many.

Zde jsou nejčastější důvody, proč se resto druid s tímto problémem setkává:

Spamování spellů naročných na manu - Nespamujte zbytečně lidi direct healama, když vám na jejich dohealování stačí pouha hotka. Pokuď targetu hrozí další damage a následné smrt, tak je pochopitelně direct heal na místě.

Udržování 3 stacků lifebloomu na targetu - Když healujete někoho přes lifebloom, je dobré ho jednou za čas nechat vytikat (dotikání lifebloomu obnovuje velké % many).

Zbytečné spamování Rejuvenationu / Wild Growthu - Je mnoho fightu kde se tento styl healovaní vyplácí, ale pokud boss nedisponuje žadnou silnou AOE abilitou, je zbytečné tyto dva spelly spamovat.

Příliš brzké refrešování hotek na targetu - Snažte se vyhnout častému refrešování hotek před dotikaním. Rejuvenation a Regrowth je dobré refrešovat přibližně 1 - 4 sekundy před dotikáním, pro lifebloom 1 - 2 sekundy.

Nejlepší zpusoby jak efektivně udržet svou manu

Innervate - Innervate používejte vždy, jakmile příjdete o 7 - 10k many.

Trinkety: Na náročnější fighty si vždy nasaďte mana restore trinkety. (Ideální jsou trinkety se stálým SP a MP5 na proc. ( BIS 2x SOLACE ).

Omen of Clarity - Při procu Omenu of Clarity by měl následovat vždy lifebloom.

Potky - Použití mana potky během boje.

Meta Gem - Do helmy používejte Insightful Earthsiege Diamond.

Glyph - Používejte Glyph of Innervate. Já osobně doporučuji vyhnout se použití tohoto glyphu, protože jsou mnohem lepší glyphy, které dokážou zlepšit resto druidovi healy.

Jídlo - Pokuď budete mít opravdu nouzi o manu můžete místo jídla na SP použít jídlo na Spirit.

Flask - Poslední možností (ale opravdu poslední) jak zvednout mana regen je výměna Frostwyrm fasky za Pure Mojo.


Sockety - Gemování Mp5 nebo Spiritu se nevyplatí takže to rozhodně nikomu nedoporučuji. Jestli jste na tom s manou tak špatně že musíte gemovat Mp5, Spiriti tak by jste si měli ověřit zda děláte vše správně.

Addony

Addony jsou to nejdůležitější, pro healera by nemělo být podstatné, jak krásné má nastavení, ale jak je přehledné a účinné.
Čitelný, velký a přehledný raid. Každopádně by si měl každý healer pořídit addon Grid nebo HealBot.
Tyto dva addony jsou velmi užitečný pro healery. Zobrazují hráče v dosahu které je možné healovat, jejich staty, debufy, hotky, aggro a mnoho dalších velmi užitečných informací.
Dají se velmi dobře nastavovat a konfigurovat k obrazu svému. Nedokáži si představit být úspěšným healerem bez těchto addonu.


[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 39_img_0

Další informace o addonech a jejich využití najdete v tomto topiku.
http://wow-forsaken.forumczech.com/t869-wotlk-addony-pro-resto-druidy-pve


[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Images?q=tbn:ANd9GcRFsF5H-cNGqxpOow4cs745FfPQ6iG9P6LrZTJBiRe-zOwpFxJ64w Staty

SPELL POWER > HASTE (SOFT CAP) > SPIRIT > CRIT > INT

Spell Power
Spell power je nejdůležitější stat resto druida. Každý resto druid by měl maximalizovat tento stat. Všechny Gemy, Enchanty by se měli soustředit především na spell power, protože při healovani z něho těžíme každou sekundu fightu.

Haste Rating
32,79 haste rating=1% spell haste
Haste zkracuje dobu potřebnou na cast spellů a snižuje global cooldown (GCD). Důležitou hodnotou je množství haste potřebné k dosažení haste capu, protože když přesáhneme teto hodnoty tak má haste  příliš malý vliv na cast a žádný vliv na GCD. S talentama které jsou uvedené výše je haste cap 856 (50% haste) ale pouze s totemem +5% a Paladinem nebo Moonkinem +3% (SOFT CAP). Bez těchto dvou věcí je haste cap 1193, ale i přesto by se druid měl držet hodnoty 856 hastu a neměl by ho téměř vůbec socketovat. Jestli se druid rozhodne jed talenty z Celestial focusem tak je Soft cap 735 haste rating (3/3 CF) a 1063 haste rating bez totemů a aury.

Zde je krásně vidět jak velký vliv má haste pří nahazováni Rejuvenationu na GCD.

12 targets = 0.00% (1.50s GCD)
13 targets = 8.33% (1.38s GCD)
14 targets = 16.67% (1.29s GCD)
15 targets = 25.00% (1.20s GCD)
16 targets = 33.33% (1.13s GCD)
17 targets = 41.67% (1.06s GCD)
18 targets = 50.00% (1.00s GCD)


Spirit
10 spirit = 12.90 spirit (s Improved Mark of the Wild (Packa), Kingem a talentem Living Spirit)
10 spirit = 2.01 spell power, (s talentama Improved Tree of Life a Master Shapeshifter)

Spirit zvedá náš spell power a mp5, ale i přesto to se snažíme co nejvíce upřednostňovat čistý spell power.


Intelekt
10 int = 11.22 int (s Improved Mark of the Wild a Kingem)
10 int = 168.3 mana
10 int = 1.68 mp5 s Replenishmentem který je v raidu většinou permanentně.


Critical strika raiting
(45.91 crit rating = 1% crit)
(147.93 intellect = 1% crit)

Tento stat využíváme pouze při použití direct healu. (Pokud nepočítám bonus z T9 setu, který nám umožní critovaní Rejuvationu.)
Crit pro nás není moc užitečný, ale přesto není k zahození díky talentum  Nature's Grace a Living Seed.


[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Images?q=tbn:ANd9GcTETQrloLcu5_Ll8XpTX3YbRPwgUk3ip3oJHUd7vGQoOJDRuLQi2Q                                          Sockety

Červené:           23 Spell Power
Žluté: 20 intel (Nedoporučuji)
Fialové:            12 Spell Power+10 Spirit
Oranžové:        12 Spell Power+10 Haste Rating
Zelené:            10 Haste Rating+10 Spirit
Modré:  20 Spirit (Nedoporučuji)
Meta:  [Insightful Earthsiege Diamond] 21 intellect and Chance to restore mana on spellcast
                [Ember Skyflare Diamond]:        25 Spell Power+2% Intellect


Osobně preferuju červené sockety 23 Spell Power a snažím se co nejvíce vyhýbat socketovanim spiritu.
Tím pádem používám [Insightful Earthsiege Diamond] a doporučuju ho pro všechny do té doby než si budete jistí že jen tak vytečete na manu.


[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Images?q=tbn:ANd9GcR5kbL-LLCL-yt6f6AljRd0GzGgLOeCn83SHfVD84WP0PCPjBQZ Enchanty

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr 29m3ezc

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Images?q=tbn:ANd9GcQVWRr-Gk4MA68AlS5U9eg0Yc4o2S-FL5tt9VVuFZ5ZIUPKiPxvaw  Major Glyphs

[Glyph of Wild Growth]: Wild Growth Healuje o 1 target víc.
[Glyph of Swiftmend]: Při použití Swiftmend z targetu nezmizí ani jedna hotka.

Troufám si říct že mít tyto dva glyphy je téměř povinnost pro každého resto druida.

Dále si múžeme vybrat z těchto glyphu...(Žádný z nich se nedá považovat za top, hodně záleží na tom jakým stylem healujete, a jaký vás pravě čeká fight)

[Glyph of Rapid Rejuvenation]: Zrychluje tikání Rejuvenationu z našeho haste, ale taky zkracuje dobu trváni hotky.
Zde je tabulka vlivu haste na tikání Rejuvenationu.

18s = 0.00% (1.50s GCD)
17s = 5.88% (1.42s GCD)
16s = 12.50% (1.33s GCD)
15s = 20.00% (1.25s GCD)
14s = 28.57% (1.17s GCD)
13s = 38.46% (1.08s GCD)
12s = 50.00% (1.00s GCD)


[Glyph of Nourish]: Velice dobré na main tanka čím víc hotek na sobě target má, tím víc ho Nourish healuje.
[Glyph of Innervate]: Přidává 45% k efektu  Innervatu. (1573 many navíc)
[Glyph of Regrowth]: Regrowth healuje o 20% víc, ale pouze v tu chvíli když je na healovanem targetu hotka z Regrowthu.
[Glyph of Rejuvenation]: Když má target pod 50% tak na něm Rejuvenation začne tikat o 50% víc.


Osobně preferuji [Glyph of Swiftmend], [Glyph of Wild Growth], a třetí glyph si měním podle toho jaký typ fightu mě právě čeká.

Méně používané Glyphy

[Glyph of Lifebloom]: Lifebloom tiká o 1 sekundu déle.
[Glyph of Healing Touch]: Healing Touch je kratší o 1,5sec, stojí o 25% many méně ale jeho efekt je o 50% slabší.

[Glyph of Rebirth]: Při použití Rebirthu se target resne s full HP.

Minor Glyphs

[Glyph of the Wild]: Redukuje množství many potřebné na Gift of the Wild o 50%.
[Glyph of Unburdened Rebirth]: Na Rebirth nejsou třeba surky.
[Glyph of Dash]: Zkrácený CD na Dash u kočky.
[Glyph of Aquatic Form]: Zrychlené plavání v Aquatic formě


[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Images?q=tbn:ANd9GcRmGNUyd8fsxQSLZelpLt36ikMYCMSdw67fdr-fi5L0z8-UtFlpbQ Profese

WOTLK se oproti TBC liší tím, že už neexistuje 1 správná profese a další jsou prostě horší. WOTLK je v tomhle mnohem volnější a umožnuje hráčům vybrat profese, které chce a ne které musí.

Skinning - Hlavní profese po jejímž vyskilování na maximální skill 450 obdrží hráč poslední rank (6)Master of Anatomy, který dává +40 crit ratingu.

Mining - Hlavní profese po jejímž vyskilování na maximální skill 450 obdrží hráč poslední rank (6)Toughness, který dává +60 stamina.

Herbalism - Hlavní profese po jejímž vyskilování na maximální skill 450 obdrží hráč poslední rank (6)Lifeblood, který dává extra heal (HoT) 3600 za 5 sec.

Engeneering - Profese, která nabízí nejširší škálu vychytávek. Najdete tu instantní poštu, wormhole, instantní banku (od Ulduaru), roboty opraváře, bomby a speciální bomby do opasku. Tohle jsou ale vychytávky, které příliš DPS nezvednou, proto tu najdeme ještě 340haste na 12 sec na rukavice, 24 crit ratingu + raketový pohon na boty a 27spell power + padák na back. Tato profese není příliš velkým boostem, a pro resto druida se vyplatí minimálně.

Enchanting - Umožňuje očarovat itemy a zvednout nebo přidat staty. Jako enchanter máte možnost získat oproti ostatním výhodu enchantu na prsteny a to v podobě +46SP.

Leatherworking - Dokážete vyrábět leather a mail gear, který narozdíl od TBC není SB (soulbound), takže leatherworker přišel o výhodu nosit jako jediný některé itemy. Avšak od WOTLKu dostal vylepšený enchant na wristy +76SP a může si dělat podstatně levnější záplaty na legy. (Boost 46SP)

Inscription - Nová WOTLK profese, která umožňuje vyrábět glyphy, scrolly a off-handy. Specialitou je vylepšený enchant na ramena +70SP +15 crit rating. (Boost 46SP)

Jewelcrafting - Profese s největším potenciálem, umožní vám vyrábět nejrůznější gemy, trinkety, prsteny nebo necky. Na WOTLKu máte jako JWCer možnost do svého EQ umístit 3 speciální gemy. Např. +39SP, +34Haste, +34Int, +34Crit ... (Boost 48SP)

Blacksmithing - Vyrábí plate a mail gear, na WOTLKu odpadla možnost vyrobit si nějaké slušné zbraně. Naopak BS dostalo boost vyrobit 3 sockety do wristů, rukou a waistu (ten můžou i ti co nemají BS). Boost této profese se velice podobá JWC protože máme možnost vybrat si jaký stat chceme zvednout. (Boost 46SP)

Tailoring - Vyrábí cloth gear, létající koberce a má levější záplaty na legy. Jeho specialitou na WOTLKu je enchant na back +295SP na 15 sec. Tato profese není pro healera moc praktická.

Alchemy - Oproti TBC dostala alchemka význam i pro melee DPS. Alchemista má dvojnásobně prodloužen efekt trvání flaskek a zvětšen jejich efekt o +- 30%. (Boost 47SP)

Seřazení profesí podle boostu

JWC > BS > INS = LW = ENCH = ALCH > TAIL > ENG > SKIN > HERB = MIN
Zdroje

http://druidlove.wordpress.com/2009/12/16/raeinas-resto-druid-bis-icecrown/
http://www.mmo-champion.com/threads/683669-Resto-Druid-Guide-Updated-for-3-3
http://elitistjerks.com/f73/t88239-resto_pve_compendium_general_discussion/
http://elitistjerks.com/f73/t88836-restoration_itemization_thread_3_3_a/#post1526740
http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=76564
http://theworldofwarcrafters.blogspot.cz/2012/02/pve-druid-restoration-healer-spec-guide.html#axzz2Ni5wQNSA
http://wow-forsaken.forumczech.com/t740-wotlk-enhancement-shaman
http://www.hotsdots.com/2010/01/patch-3-3-resto-druid-gear-guidefor-the-25-man-raider/
http://www.wowwiki.com/Druid
http://restodruid.info/


Naposledy upravil silverr dne Tue Aug 13, 2013 5:56 am, celkově upraveno 190 krát
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Empty .

Příspěvek  silverr za Mon Feb 27, 2012 12:53 pm

28.2. 2012, UPDATE Celého topicku. Nově udělané talenty, glyphy, a přidáno spousty jiných zajímavostí o resto druidech.

_________________


[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Tumblr_mfennovrJf1qdlh1io1_r1_400
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Empty Re: [RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr

Příspěvek  Whipe za Thu Jan 03, 2013 5:54 am

nazdar jak je to teda s tym glyphom na rapid rejuvenation ? oplati sa ci nie ?

haste cap je stale 856 alebo si prisiel uz na nejake new info ?

a este ak by sa ti chcel mohol by si sem hodit link na BiS icc equip ? diki

Whipe

Poeet p?íspivku : 23
Points : 22
Registration date : 19. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Empty Re: [RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr

Příspěvek  silverr za Thu Jan 03, 2013 8:30 am

Whipe napsal:nazdar jak je to teda s tym glyphom na rapid rejuvenation ? oplati sa ci nie ?

Ze zkušenosti co mám, musím říct že se [Glyph of Rapid Rejuvenation] v 90% fightu nevyplatí ... Doporučit ho můžu pouze na AOE fighty kde bývá pravidelně celý raid pod 80% HP, a to je v tuto chvíli snad jen Mimiron HC, nebo valkyry ale u těch to taky není jisté, když jsou v raidu kvalitní healeři a chytači.
Takže doporučuji spíše [Glyph of Rejuvenation], [Glyph of Nourish], nebo [Glyph of Innervate] když máš problémy s manou.

Whipe napsal:haste cap je stale 856 alebo si prisiel uz na nejake new info ?

Haste cap stále platí, ale připomínám že haste cap s Celestial Focusem 3/3 v talentech je 1063, a bez tohoto talentu je to 1193.
A pouze (Soft Haste Cap - Totem od shamana, moonkin/retri aura) je 856 bez (CF 3/3), a s Celestial Focusem je to 735.

Whipe napsal:a este ak by sa ti chcel mohol by si sem hodit link na BiS icc equip ? diki

BiS Icc Eq je zatím jenom v mé hlavě... takže se ho bohužel v nejbližší době asi nedočkáš.

EDIT: [WOTLK] Resto Druid BiS (T10)


Naposledy upravil silverr dne Thu Jan 10, 2013 5:34 am, celkově upraveno 2 krát

_________________


[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Tumblr_mfennovrJf1qdlh1io1_r1_400
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr Empty Re: [RESTO] Druid [3.3.5] guide by Silverr

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru