The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[RESTO] Addony pro PvE

Goto down

[RESTO] Addony pro PvE Empty [RESTO] Addony pro PvE

Příspěvek  Eithnee Tue May 31, 2011 7:55 am

Jak již psal Silverr v guide pro Restoration Druida, addony jsou nejdůležitější věc pro healera. Pokud nepočítáme mozek, rychlé prsty společně s pohodlnou myškou a pohodlnou židlí aby se vám nezapařila při 8 hodinovém progressu prdel a jiné choulostivé partie.

Teď k tomu co zde rozebereme.
Za prvé jako Restoration druid dále jen jako "Resťák" by jste měli mít napostý přehled o situaci v raidu a určitě by váš interface neměl vypadat --->>TAKTO<<--- ba naopak, měli by jste vidět naprosto vše.

Za druhé jako Resťák by jste měli mít dokonalý přehled o vašich Cooldownech.
Na to je dobrý addon například Coolline
[RESTO] Addony pro PvE Coolline
Nebo také Power Auras - Je to addon ve kterém si můžete přiřadit jakoukoli ikonu k vašemu CD spellu, procu spellu a tak podobně. Je zde mnoho druhů nastavení ... Timer hotek namísto ikonek hotky, nastavení pouze barvy debuffu namísto ikonky a jiné.
[RESTO] Addony pro PvE Powan


Za třetí jako Resťák musíte mít naprostý přehlad o vašich tikajících hotkách v raidu. Stejně jako o debuffech které mají členové raidu.
Zde bych před všechny ostatní prosadil addon: GRID / GRID 2. Samozřejmě jsem zkoušel i Healbot kdysi dávno zkoušel jsem i mnoho jiných addonů, avšak Grid je opravdu to nejlepší co jsem poznal.
[RESTO] Addony pro PvE Gridt

Za čtvrté jako Resťák si držíte focus na Main Tankovi a důvod je jednoduchý: Tank dostává dmg permanentně proto se na něm drží hotky perma. Na toto jsou dobré veškeré UI addony jako je: Xpearl, Pitbull, Shadowedunitframes a mnoho dalších.
Xpearl na ukázku
[RESTO] Addony pro PvE Pvw9182

A teď něco k uspořádání, každému healerovi to bude vyhovovat určitě jinak, každej healer má svůj zaběhlej standart a každej healer si řekne že by to udělal jinak. Ano je to tak i přes to sem hodím ukázku mého hlavního článku UI přesně s postupem co se kde nachází.

[RESTO] Addony pro PvE Wowscrnshot053111180904
Vezmu to dle barev:
Tato barva by měla být Modro-Fialová. Touto barvou mam označeny CD timery, jak jsem již psal, každý dobrý druid by měl vědět které CD má k dispozici a které nemá. Toto jsou addony: Power Auras (v levo) a Coolline ve středu obrazovky.
Touto barvou jsem označil addon Grid, je umístěn ve středu celé obrazovky takže nikde nepřekáží. S nastavením tohoto addonu si opravdu můžete pohrát jak jsem psal výše.
Touto barvou jsem označil místo mého focusu. nebo-li MT kterého mam po čas celého raidu zde umístěného.
Bílá společně s lehce modrou barvou označují addon "Shadoweunitframes" kde mam jako bílou Player a světle modorou Target ve větším poli a malé pole nad Targetem označuje Target of Target.

Návrhy na přidání užitečných addonů a podobné návrhy připisujte dolů.
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru