The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Curry - druid

+14
Traken
Valkyra
ripper
Angellock
Shadowkill
Phus
amur
Froozen
Biforis
Maverick
Strejdík
Raizen
Eithnee
Curry
18 posters

Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Curry Mon Jul 09, 2012 5:51 am

Zdravim. Jmenuji se Jirka, je mi 20 let a prave jsem cca před mesicem a pul odmaturoval, tudiz si nyní uzivam zaslouzeneho volna.

- nazev postavy: Curry http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Curry
- level : 80
- class: druid
- talenty:
1. resto
2. balance
- eq:
resto: 5202 gs (rekord hps: 12k na Blood Queene, na Twinu: 8k na valkyrach)

balance: 4979 gs (neco pres 5k dps na dummy, rekord: 11k na valkyrach)

- profese: alchemy (450), inscription (441), cooking (414)

- reputace a enchy: vsechny wotlk reputace s enchy na exa az na hodiry (mam ins)

Za jaky main spec budu u vas v guilde hrat (pokud budu prijat) necham na vas. Nedela mi problem hrat jak resto tak balance.

Progress v kostce:
- 3.0.x – Naxx, OS, Eye
- 3.1.x – Ulduar – 10 man vse vyjma Freyi 3 a Yogga 3 az 0
                     - 25 man – Razor, Ignis, XT HM, Council, Kologarn, Auriaya, Hodir HM, Thorim HM, Mimiron
- 3.2.x – ToC 10, ToGC 10 (39 pokusu), ToC 25, Onyx 10, 25
- 3.3.x – ICC 10 cele, ICC 25 cele vyjma Sindry a LK
- (taktiky znam na vse vyjma Haliona)


FPS v raidu se pohybuje kolem 20-30. S netem taky nemam problem az na obcasne vypadky, ale to se deje maximalne 1x do mesice.
Alti: aktivne nehraji za zadneho alta (mam pouze DK na herbalism, huntera twinka – 19 a alta na aukci)

Neco k historii:

ZACATKY

Wow jsem zacal hrat pred cca 5 a pul lety. Psal se rok 2007. Nevim presne jak se jmenoval muj prvni server. Moje prvni postava byla human paladin, expeni v te dobe bylo narocne, protoze mounti byli az od 40 lvl, me se podarilo dat 38 lvl, ale co cert nechtel server skoncil.
Pote jsem presel na server CZF Bugs, který delal cest svemu jmenu, protože tam byl bug na kazdem kroku, ale me to v te dobe neprislo. Zde jsem hral za drenei paladina a vyexpil svou prvni 70. Bohuzel po cca 3 mesicich hrani byl na serveru wipe. Po wipe jsem zalozil NE druida, ale nejak me wow prestalo bavit a tak jsem zahy po dodelani nějakého 15 lvl skoncil. Ale ne na dlouho.
Během skoly me spoluzak ustavicne premlouval, a tak jsem v prosinci 2007 zacal opet hrat wow na serveru Wlci. Wlci byli s funkcnosti mnohem dal, fungovaly tam spelly, q. Zde jsem zalozil druida, na 70 zmenil spec z feral na resto kde me healovani strasne chytlo. Chodili jsme ZA, SSC, Eye, BT. Bossove ve vetsine pripadu delali auto-attack . Mesice pomalu ubihaly a ja udelal prijimacky na stredni skolu. Bohuzel jsem zazil opet wipe serveru, ale zde jsem se chytl dobre party a tak jsme to rozjeli i po wipu.
Cas pomalu plynul, lide odchazeli a s tim se snizovala populace serveru. Jadro serveru bylo zastarale, vyvojari se na nej davno vykaslali a tudiz se ¾ roku prakticky nic neopravilo. V lednu 2009 byl prechod serveru na mangos jadro, prechod na wotlk a samozrejme nemohl chybet kompletni wipe.

SPOJKA

Ja se svymi spoluhraci jsme se rozhodli prejit na tehdy troufam si rici jeden z nejlepsich TBC serveru Spojka. Na Spojce jsem zalozil jak jinak nez druida a po vyexpeni zacal opet healovat. Spojka byla super. Spelly fungovaly, 90% questu taky, bossove delali co meli, populace tehdy skoro 700 lidi ve spicce, coz bylo pro me neco nepredstavitelneho, oproti mym dosavadnim zkusenostem s max 200 lidmi online. Dostal jsem se do super party lidi Heroes of the Darkness a zacali jsme progresovat Karazhan. Jenze ac pres nevoli nasi i vetsiny serveru, nasadil se na zacatku letnich prazdnin 2009 wotlk.
Wotlk byla pohroma pro server. Questy nefungovaly (posledni cca 2 lvly se musely nagrindovat ackoli xp raty byly 2,5x). Nefungoval zadny raid ani 5 man hc. Hraci zacali pomalu odchazet. Potom se konecne v zari otevrel Naxx a my se mohli pustit do progressu. Ze zacatku jsme skladali jen 10 man protoze nebylo dostatek lidi. Nekdy na prelomu rijen-listopad se vratil jeden byvaly clen z ofi, ktery dal guildu dohromady, zacali jsme si v pohode davat Naxx, kde vse fungovalo podle ofi, az na Kela, ktery se bugnul hned v prvni fazi, moby nechodili, takze jsem ho vzdycky urubali. Po Vanocnich prazdninach se konecne Kel opravil a my si mohli poradne konecne zaprogresovat. Slo to v pohode, az do faze kdy prisli moby a protoze byli zalezli v texture a nesli targetovat, zabili okamzite vsechny healery. Po narocnem progresu se nam podarilo za neustaleho mega overhealovani jednoho healera, ktery na sobe moby mel, Kela zabit. Ale bohuzel na server se nahodil novy patch a my s nim dychtive ocekavali Ulduar. Avsak prislo sklamani, Ulduar nebyl od vyvojaru vubec nascriptovany a hlavni a jediny developer se na server vykaslal. Na serveru se rychle zpristupnily conquest emblemy do HC, ktere vsak byly urcitou dobu zavreny spolecne s jedinym raidem Naxxem. To melo za nasledek velky odliv hracu vcetne celych guild. Po asi 2 tydnech se otevrel Naxx spolecne s HC 5 many, ale v eq za conquesty se z toho stala farma.
Zlom v historii guildy prisel pred prazdninami 2010 s prichodem jisteho hrace a otevreni jisteho raidu. Ten hrac se jmenoval Vesa a raid Onyxia´s Lair ve verzi pro 80 lvl. Onyxie byla se svou urovni obtiznosti zarazena blizzem nekde mezi Toc a ICC, tudiz to pro nas s gearem nekde na urovni IL 220 (meli jsme eq z Naxxu michany s eq co se da koupit za conquesty) byla vyzva jeste kdyz Onyxie byla Spojka-like, jak jsme pozdeli oznacovali encountery tezsi, nez je blizz zamyslel. 10 man jsme si po vymakani breathu v air fazi dali v pohode. Problem nastal ve 25 man verzi, kdy na Spojce priletelo v air fazi 2x vic dracku (ty z vajec po stranach) nez normalne, tudiz se to lidem se starsim PC zacalo desne sekat a jeste misto 1x Lair Guard prisli 2, tudiz se na nich v tehdejsim gearu absolutne nestihalo dps (ranget museli rubat Onyxii ve vzduchu). Spousta lidi zacala brecet na foru jak je to nedatelne atd. Az jednou se alliance pochlapila a dala to. My jako horda jsme to nemohli nechat jen tak, takze jsme si vymysleli vlastni taktiku, jak se s dvojnasobnym privalem addu vyporadat. Zde prisly na radu spelly jako hibernate, repentance a dalsi. Jak jsem rekl, v air fazi prisli 2 addi, ale do prichodu dalsich 2 se stihl zrubat jen 1, coz davalo Onyxii novy solf enrage timer limitovany poctem lidi schopnych cotrolovat addy a taky schopnosti lidi davat si pozor, aby nahodou nedali do spiciho adda dmg. No proste v tom byl chaos. Ale nakonec se nam Onyxii podarilo dostat do 3. faze, zrubat zbyle addy a Onyxii zabit, cimz jsme si zajistili 2nd server a horde 1st kill.
V nasledujicim pulroce bylo otevreno jen ToC 10, coz se velmi zahy ukazalo diky sve nevalne funkcnosti jako farma.
Dalsi zlomovy okamzik v guilde nastal zacatkem roku 2011, kdy bylo otevreno ICC 10 (a musim rict, ze na velmi vysoke urovni). V te dobe u nas Vesa zastaval pozici raid leadera, ale ve skutecnosti byl spis GuMko. Spolecne s otevrenim jiz zminovaneho ICC 10 se rozhorel do te doby nepoznany boj mezi nami a konkurencni aliancni guildu Never Alone. Bojovalo se jak ve wowku tak i potom na foru, kde se v galerii overejnovaly screeny s uspechy. Prvni velky stret nastal potom, co jsme jim jen o par minut vyfoukli FK Profesora Putricida. Oni nam to zase oplatili s jejich FK Blood Queen Lana´thel .
Po tomto jejich viteznem killu, ktery nas pekne vytocil, jsme planovali odvetu. V te dobe hlavni admin jen tak z legrace otevrel Sindragosu, protoze vedel, ze ne vsechno na ni idealne funguje a lidi si na ni vylamou zuby. Hned zahy po otevreni, se na foru rozhorel flame jak je Sindra tezka a ze vubec nefunguje jak ma (v cemz meli pravdu). Na prvni pohled Sindra fungovala podle ofi, ale problem nastaval v air fazi, kdy kostky nemeli zadne textury a bomby mely spatne casovani, takze si klidne dopadly i 2 naraz, coz znamenalo v podstate IK. Vsechny guildy to po marnych pokusech vzdaly. Az na nas. Diky nefunkcnim bombam a kostkam jsme museli kompletne prekopat taktiku z ofi a vymyslet si svoji vlastni – napr. tankovat sindru na konci plosiny a ne na schodech, pustit bl hned ze zacatku. No stalo nas to spoustu casu, kdy se nam napr. podarilo prezit 1. air fazi, ale ve druhe kostky prestaly kryt uplne. Po nekolika desitkach wipu jsme prisli na to jak udelat, aby kostky kryly alespon trochu. No kdyz jsme meli stesti a nepadly 2 bomby zaroven tak jsme se casem dostali i do 3. faze, kde jsme ale samozrejme v prvnich pokusech okamzite wipenuli. No proste jsme meli progres, o kterem by se mohlo lidem z oficu jen zdat Smile. Dokonce jsme si i shaneli frost resist gear a farmili resistovy flasky, abysme zvysili nase sance na preziti a uspeli tam, kde to ostatni uz davno zabalili. Pozdeji se adminovi, ktery ostatne progresoval s nama, podarilo alespon castecne prepsat mechanismus letu bomby, takze ted se uz nestavalo, aby padly 2 naraz, vzdy tam byl alespon chvilku cas, ale i tak jsme se cas od casu potykali s nefunkcni texturou kostek. Avsak uz se nam darilo casteji dostavat do 3. faze, takze jsme mohli zacit propracovavat i tu.
V den kdy Sindragosa padla, nevim jestli prselo nebo bylo hezky, kazdopadne nam se vubec nedarilo, pokazde se neco buglo, nebo kdyz se nic nebuglo, tak to nekdo zalamil ve 3. fazi a neodbeh s kostkou pryc. Proto jsme si rekli, ze dame posledni pull a uz toho nechame. Ja ze srandy napsal, ze jestli to dame, tak dam kazdymu 100g Very Happy. No a verte nebo ne, my to dali. Zaznam muzete videt zde v podani Vesy: https://www.youtube.com/watch?v=5DnLq1X4wZA
Po Sindragose prisla pro nasi guildu dalsi vyzva v podobe Jaraxxuse na 25HC, avsak i zde bylo neco, co na ofi nezazili. Nas hlavni admin se bal, aby se z Jaraxxuse nestala farma, proto mu zvysil armor na dvojnasobek a jako bonus pridal asi 150 resistance, cimz se dps do bosse snizilo tak o 50%. Mimo to boss castil novy spell, ktery necastil ani na ofi – Touch of Jaraxxus. No abych to skratil, nakonec se nam ho podarilo po spouste utrap zdolat. V te dobe ho nikdo jiny mimo nas neprogresoval. Myslim, ze potencial ho dal mela jeste tak Never Alone. Proto ikdyz s nama uz nikdo v podstate nesouperil, stejne to byl uspech. Po tomto, byl na nejaky cas klid s progresem.
Dalsi progres se u nas v guilde rozhorel v lete, kdy se otevrelo ICC 25, konkretne cast The Plagueworks. Problem nastal u Festerguta, ktery mel nefunkcni stackovani debuffu (pro vysvetleni boss stackuje debuff ze spor, ktery se stackuje a ve finale snizuje dmg taken o 75%, boss potom da vybuch asi za 50k a kdo nema debuff, ten umre). No na Spojce samozrejme spory zadny debuff nedavaly, tudiz bylo na nas vymyslet taktiku tak, abychom pomoci surv abilit, potionu a nevim ceho vseho prezili. Nakonec jsme pouzili asi 4 paladiny s divine sacrifice. Pote jsme progresli jeste Blood Queenu na 25, coz byl zahul hlavne na healery, protoze zde pro zmenu byl bugly Blood Bold Whirl, kdy za cca 5s napalila celemu raidu dmg za 35k.
Pote nas v rijnu cekal progres Lich Kinga, ktereho jsme take uspesne slozili. Na zaver jsme si progresli ICC 10 HM, Marowgara, Lady a Saurfanga. Bohuzel po tomto se existente Spojky jako takove chylila k zaveru. Server oficialne presel pod projekt Soulwell, ktery me vubec nenadchl, protoze ze slibovaneho Ulduaru nakonec seslo.

TWINSTAR

Proto jsem presel koncem ledna na server Twinstar a pustil se do progresu zde.
Za dobu sveho pusobeni na Twinu jsem ziskal spoustu zkusenosti jak v oblasti Ulduaru, tak v ToCku a ToGC. Byl jsem prijat do guildy Rebels For Freedom. Spolecne s nimi jsem zdolal vsechny bosse v Ulduaru 10 man vcetne vsech hardmodu (vyjma yogga a freyi – yogga jsem zabil jen na 4 a freyu na 2). V Ulduaru 25 jsme se dostali pres XT HM, Hodira HM a Thorima HM, samozrejme jeste Kologarna a Auriayu. ToGC 10 mam progresle na zbyvajicich 39 pokusu. ToGC 25 jsme neslozili z duvodu nedostatku lidi.

Bohuzel guilda Rebels For Freedom me neuspokojila v oblasti progresu Ulduaru 25, protoze lidem se tam vubec nechtelo, nebot jim tam nic nepada.
Proto si pisi prihlasku k vam, protoze mam zajem o progresovani nejtezsich bossu, ktere Twin nabizi a podle toho co jsem o vas slysel mi toto muzete nabidnout. Ja vam na oplatku nabizim sve zkusenosti a trpelivost pri progressu bossu mnohdy tezsich nez na ofi.

Reference:
video ze Sindry: https://www.youtube.com/watch?v=5DnLq1X4wZA
video z LK: https://www.youtube.com/watch?v=hMtfjH8u2b4
Zkusenosti s nekdy vetsi obtiznosti nez na ofi – viz historie.
Znamy u vas – Wesik.

To je asi tak z moji strany vse. Kdo to docetl az sem (hlavne celou historii) tak cg Smile

-------------------------------------------------
Pripadne chybejici informace samozrejme doplnim.

Curry

Poeet p?íspivku : 156
Points : 70
Registration date : 09. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Eithnee Mon Jul 09, 2012 6:00 am

Kdo to má číst? :X Very Happy ...

Za Balance PRO.
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Raizen Mon Jul 09, 2012 6:04 am

Mno asi jsem měl micro spánek a poslintal si ruku..... jinak si to nedokážu při čtení vysvětlit Very Happy ale moc pěkné Smile PRO
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Strejdík Mon Jul 09, 2012 6:33 am

Pokud vynecham odstavec Spojka pekna prihlaska Smile
Za balance PRO a klidne bych i rad videl porovnani healu - Silver - Kriltar -Ty.
Vypadas na nekoho, kdo by k nam zapadnout mohl. Pokud se dostanes dal je to na Tobe. Cile male nemame...

PRO
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Maverick Mon Jul 09, 2012 6:36 am

PRO bala se hodí
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Biforis Mon Jul 09, 2012 7:09 am

Hm tohle fakt číst nebudu Very Happy Odkud jsi to zkopíroval?! Very Happy - přihláška pěkná ačkoliv příliš rozsáhlá a respect tomu kdo ji přečte celou- za mě máš pro


Naposledy upravil Biforis dne Mon Jul 09, 2012 7:29 am, celkově upraveno 1 krát

Biforis

Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Location : Jihlava
Points : 33
Registration date : 18. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Curry Mon Jul 09, 2012 7:11 am

Biforis napsal:Hm tohle fakt číst nebudu Very Happy Odkud jsi to zkopíroval?! Very Happy

Z moji hlavy Smile

Curry

Poeet p?íspivku : 156
Points : 70
Registration date : 09. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Froozen Mon Jul 09, 2012 11:48 am

Dlhá prihláška nie vždy znamená dobrá prihláška. Asi jeden z mála som ju prečítal celú, lebo to zvyknem vždy. Spojku si mohol trochu zostručniť, sám musíš uznať, že toho bolo až príliš, ale oceňujem, že si si s ňou dal toľko práce. Buď si píšeš denníček alebo máš sakra dobrú pamäť, lebo to všetko si takto zapamätať, tak to GJ Smile. Resto druidov máme dvoch, pokiaľ viem. Takže ak pôjdeš main Balance, máš odo mňa ZA. Resto ako off sa nestratí, veď aj naši resťáci sú len ľudia a nebudú na každom jednom raide.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  amur Mon Jul 09, 2012 11:59 am

PRO
amur
amur

Poeet p?íspivku : 329
Age : 30
Points : 297
Registration date : 31. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Phus Mon Jul 09, 2012 12:09 pm

za Balance PRO
Phus
Phus

Poeet p?íspivku : 150
Age : 31
Location : Praha
Points : 70
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Shadowkill Mon Jul 09, 2012 8:01 pm

Na ten sloh se dá říct jen jedno : Cool Story Bro .... hele přečetl jsem to asi jako jeden z mála úplně celý (ne že mě z toho budete zkoušet Very Happy ) za mě PRO.
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Angellock Mon Jul 09, 2012 8:54 pm

Mno co na to říci asi nej přihláška co jsem zatim videl... je vidět že jsi do toho dal srdíčko
Bala se hodí
Nejvíc mě dostalo to na konci Very Happy (Pripadne chybejici informace samozrejme doplnim.) co už mě tam chybi je snad velikost bot Very Happy) ne nic proti tady nejde nic jineho nez PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  ripper Mon Jul 09, 2012 9:37 pm

PRO, k tomu není, co dodat. Původně jsem si na dovolenou chtěl vzít Stařec a moře od Hemingwaye, ale tohle vypadá na lepší čtení Very Happy
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Valkyra Mon Jul 09, 2012 11:32 pm

Hmm... PRO
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Traken Tue Jul 10, 2012 7:42 am

HH. Ani sem to nečetl celé ale když znáš Vesu budeš za to taky určitě umět.
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Konstantine Tue Jul 10, 2012 12:54 pm

PRO balanc se hodi

prihlaska pekna :-) myslim ze za tu praci co si s ni dal, tak to stoji za precteni :-)
Konstantine
Konstantine

Poeet p?íspivku : 41
Points : 36
Registration date : 18. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Dagon Tue Jul 10, 2012 1:31 pm

ripper napsal:PRO, k tomu není, co dodat. Původně jsem si na dovolenou chtěl vzít Stařec a moře od Hemingwaye, ale tohle vypadá na lepší čtení Very Happy

Hehehe.

No hele ,mě je úplně jasný proč si "ztratil" ty 2h času psaním tak úžasnýho příběhu pro nás. Já to přečet s radostí celý a klidně to mohlo být i delší. cheers (Ne dělám si prdel) Very Happy Příjemý mrazení v zádech i videjka supr. Ten příběh mě bavil asi 10x , no dobře tak 5x víc než wotlk ,kerej sem zatím hrál a ochutnal. Chybí mi tam přesně to co si nám napsal a snad se toho ještě dožiju. Prostě progresování a soutěž o Fk zdánlivě nedatelných bossů. My máme na našem bývalém serveru podobný, herní zkušenosti jako ty na Spojce. Nonblizz progres, test hráčů a jejich nasazení a schopnosti. Sem rád že přicházejí takovýhle srdcaři, kerý sem všude hledal a věřim že v rozhodujícívh chvílích se projeví jejich zodpovědnost. Děkujeme Vesovi že se mezi vámi zmínil o Genesis. Sem Pro, ale můj hlas tu téměř nic neznamená. Nejsem už tak nadšený hráč jako kuci tady. Některým bych mohl dělat i tatínka jakej je mezi náma věkovej rozdít, takže i proto. Smile
Dagon
Dagon

Poeet p?íspivku : 38
Points : 17
Registration date : 20. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Erixie Tue Jul 10, 2012 8:30 pm

Přiznám se,že jsem to celé nečetla,nicméně i tak máš mé pro
Erixie
Erixie

Poeet p?íspivku : 22
Points : 12
Registration date : 06. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty .

Příspěvek  silverr Wed Jul 11, 2012 10:41 pm

PRO ... kazdopadne jestli se prime zarg tak bych uplne zcela uzavrel prihlasky pro bala/resto.
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Strejdík Wed Jul 11, 2012 10:58 pm

Ja bych je uzavrel uplne....
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  ripper Thu Jul 12, 2012 9:59 am

Přijat.lock
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Curry - druid Empty Re: [PŘIJAT] Curry - druid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru