The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

+12
Burzum
Jedixx
ripper
Valkyra
Eithnee
Wesa
Biforis
Froozen
Strejdík
Maatris
Raizen
Kubaf
16 posters

Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Kubaf Thu Jul 12, 2012 9:40 am

Zdravím, jmenuji se Jakub, je mi 15 let a pocházím z Chebu. Rád bych se stal členem vaší guildy, další info v přihlášce.

Nick: Kubaf

Level: 80

Class/spec: MM hunter

Eq: 5204 PvE GS; Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Kubaf&gn=Fair+Play (armory jsou pro wow do kontentu 3.1, proto se eq z kontentu 3.2 a výš nezobrazuje, staty jsou na armory nepřesné a možná budu mít na sobě PvP, krom toho mi to tam ještě ukazuje dnešek 14 hodin, kde mám ještě talenty pro arp, proto posílám screen s mými staty v PvE pouze s mými buffy - Aspect of the Dragonhawk a Trueshot aura https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/337/statyco.png/ )

Dmg/Dps: Jsem zkušený MM hunter, na všech raidech vetšinou 1. v dmg (zatím jsem nepotkal huntra který by mě předmgoval, až na vyjimky některých boss fightu kde má BM výhodu) na Dummym točím s mými buffy až 6200 dps (s CDčkami) a pak stabilně 5200-5400 dps. (Recount)

Profese: Lw 450 (zásoba bubnů na packu a malého kinga), Eng 445, Cooking 450 (+ zásoba ryb)

Reputace na enchy: Všechny na exalted.

Zkušenosti s raidy: Taktiky znám a zkušenosti mám se všemi Wotlk raidy včetně všech HM až po ToC (+ToGC).
Krom toho mám zkušenosti s níčením hvězd u Algalona a speciální huntří taktikou na Assembly of Iron.

Předešlé guildy: Fair Play, guilda ve který jsem byl od 11.8.2011 (teď tudíž jsem v ní 11 měsícem cca), která byla zpočátku celkem dobrá, časem jsme progresli i težší bosse na HM, ale v poslední době leavlo spoustu dobrých lidí a přibylo spoustu nováčků. Nyní je progress zase pozadu, wipuje se na zbytečnostech, lidi nedodržují raid time, je problém složit 25 man, občas vůbec něco složit, dost lidí jsou oproti mě (top dmg) v dmg totálně pozadu (třeba 2x a víc menší dmg za bosse) a prostě už to ani zdaleka není co to bývalo. Před Fair Play jsem byl ještě asi 4 měsíce v top guildě Act of Treason, která se ale rozpadla (v Act of Treason jsem ale byl celkem začateční lvl 80).

Proč zrovna The Genesis?: Chci jít do nějaké top PvE guildy kde jsou hráči jako jsem já, The Genesis je dost dobrá PvE guilda, dozvěděl jsem se o ní od Kriltara (officer z FP, který leavnul ze stejného důvodu jako já), doporučil mi tuto guildu a myslím že on i mě vám dopuručil, z guildy znám ještě Strejdika (další top hráč).

Pár dodatků: 1. Gemování Atack power - Narozdíl od ostatních MM huntrů gemuji atack power, sice se všude píše že agi je pro MM huntra nejlepší, ale já mám svojí teorii. Btw: jak jsem již i dříve zmínil, zatím jsem nepotkal žádného MM huntra co jede do agi a předmgoval mě (tedy všeobecně jakýhokoliv huntra, ani s top eq jako já), jen jednoho z guildy Fair Play, který už leavl a to měl tehdy lepší eq a předmgoval jen v 1 z 6 boss fightů cca. Kdybych viděl že huntři od vás, kteří jedou na agi a točí víc než já, tak není problém se přegemovat. Taky jsem zkoušel arp, ale v tom se mi nezdálo že bych točil víc než v atp, ba jsem točil dokonce i ménně. Teď ta teorie: Z mých 17 red gemů 40 atp mám 680 atp + 68 (+10%) z trueshot aury, celkem tedy 748 atp. Z 17 red gemů 20 agi bych měl 340 agi + 34 z kinga (+10%), tedy 374 + cca 15 z combat experience (+4%, talent), tedy celkem cca 389 agi (1 agi= 0.01% crit a 1 atp, kromě toho ještě nějaký dodge a armor, který je mi na PvE k ničemu z 99%), takže z agi budu mít celkem: 3.89% crit a (389 + 39 cca z trueshot aury (+10%)) 428 atp. Takže na agi s bych měl o 3.89% crit šance víc a s atp mám o 320 atp víc (dmg). Radši si vemu ten dmg z 320 atp než 3.89% crit šanci, když mám v MM 38.85% crit šanci s mými buffy a atp gemovaním.
2. Zkušenosti za huntra: Za huntra jsem z 90% samouka a hraju za něj víc než rok na lvl 80 (+ samozřejmě jsem ho vyexpil během toho co jsem to za něj neznal). Ve Fair Play jsem byl tak trochu neofficiální class leader (nebo spíš rádce), poradil jsem nebo jsem kompletně naučil za tu dobu co jsem byl ve Fair Play asi 5 huntrů jak točit za huntra co nejlépe dmg a popř. za něj hrát (rotace, macra, talenty, gemování + teorie atp Very Happy ). Pravý CL na to jaksi kašlal a ani to neuměl za hunta tak jako já.
3. Combat ress: Jako engineer mám Gnomish army knife (ress jednou za půl hodiny) a jako hunter zrušení combatu pomocí feing death (jen musím vypnout serpent sting pomocí jíneho stingu a přivolat si peta), takže můžu někomu dát combat ress (cca 3 vteřiny cast), jen to není 100% že ho to ressne... Sad

Alti: Bukajcz (lvl 80 Destro warlock, cca 5024 pve gs, taky celkem top dmg) a Earthmourne (lvl 80 feral/resto druid, nedávno koupený for fun, ten moc nestojí za řeč (ještě se za něho jaksi učím a skoro za něj nehraju))

Reference: - Hunter: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/829/hunterat.jpg/
                        - Lock: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/803/warlocks.jpg/

Historie hraní WoW: Wow jsem začal hrát asi před 5 lety na TBC, hrál jsem vyloženě total noobsky na fun serverech Very Happy for fun, to jsem si tak občas to wow hrál s kámošema. Po cca 1 roku a 3/4 občasného for fun hraní jsem přestal asi na rok hrát.
Po roce jsem si ze zvědavosti nainstaloval Wotlk (akorát zrovna vyšel patch 3.3.2 asi) a našel si blizzlike server, protože jsem si chtěl zahrát už normálně, našel jsem Twinstar.cz. Hrál jsem za huntra ale nehrál jsem tak často a expení do lvl 80 tudíž trvalo trochu na déle, asi 3/4 roku jsem expil do lvl 80 (Založení acc 25.6.2010, lvl 80 3.2.2011). Na lvl 80 jsem se postupně zlepšoval, dostal jsem se do začínajíci (top) guildy Act of Treason a byl v ní asi do 29.7.2011, než se kompletně rozpadla. Asi od 11.8.2011 jsem se dostal do guildy Fair Play, kde jsem byl cca 11 měsíců až do teď.

Něco o mě: Jak jsem již napsal v pozdravu jmenuji se Jakub (ale to je vidět už podle nicku Very Happy ), bydlím v Chebu a je mi 15 let (ale neberte mě jako máleho 15-ti letého kluka, který se chová jak nějaký nerozumný puberťák, to opravdu ne, ale to můžete poznat i v kvalitě přihlášky a vyjadřování snaď Very Happy ). Na WoW můžu být teď o prázdninách a pak o víkendech od kolika chci, a bývám tu až do 2:00 (cca) do rána občas (když chci). Až bude škola tak tu můžu být od 15 hodin cca a do 23 hodin cca (výjimky být i déle jak do 23 hodin). Koníčky: Le parkour (nikoliv Free running, čistě le parkour), Pc (+WoW a pc hry), atletika a další sport, focení přírody, oblohy, krajiny a dalších krásných fotek.

To by bylo asi vše k přihlášce do guildy, doufám že se vám líbila, že jsem vás alespoň nečím zaujal a že se stanu členem vaší guildy Smile . Jakékoliv další dotazy rád zodpovím (pokud možno tady na fórum jak odpověď k přihlášce a nebo ingame - Kubaf, Bukajcz)

S pozdravem Kubaf.
Kubaf
Kubaf

Poeet p?íspivku : 43
Points : 19
Registration date : 12. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Raizen Thu Jul 12, 2012 9:47 am

Promiň, ale proti. Podle mě je hunterů dost Smile jinak bych ti dal pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty re

Příspěvek  Anonymní Thu Jul 12, 2012 11:46 am

Ač je nás relativně už dost, přihlášky se co nevidět uzavřou, a ještě ke všemu je ti 15... já bych dal malé bezvýznamné pro.
Ta přihláška je solidní, česky umíš a snad to máš v hlavě i srovnaný... navíc nejdeš s davem a zkoušíš něco novýho (dobře či špatně, hlavně nebýt ovce). Ale hlavní slovo by tu měl mít class leader!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Maatris Thu Jul 12, 2012 12:26 pm

Myslím si že už jsme úplně FULL!!! PROTI
Maatris
Maatris

Poeet p?íspivku : 75
Points : 35
Registration date : 03. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Strejdík Thu Jul 12, 2012 5:31 pm

Ahoj. abych to vzal poporadku, na prihlasce sis dal fakt zalezet to je rozhodne + ale:

Hunteru mame opravdu hodne a nejsou to rozhodne zadny orezavatka.
Jak vis, tak jsem taky ve FP nemel v dmg konkurenci, tady to bude stacit mozna na nadprumer.

S ohledem na nase(snad muzu rict TOP huntery) a stav celkove musim dat PROTI. Promin

Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Froozen Thu Jul 12, 2012 9:43 pm

Strejdo moze byt moj hovorca, v kazdej prihlaske napise presne to, co si myslim.

Takze ako bolo povedane, prihlaska velmi solidna, uz sme prijali aj hracov s ovela horsou. Keby si si ju podal skor, urcite by sme ta vzali, ale momentalne nas je fakt plno + este doexpi par ludi a mozeme pomaly skladat 2.IDcka 25tky aj s altami. Naviac hunterov plno a su to vsetko skilleri. PROTI.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Biforis Fri Jul 13, 2012 2:28 am

Asi to bude trošku sobecké ale jakmile doexpím tak si myslím že hunterů bude dostatek - proti

Biforis

Poeet p?íspivku : 109
Age : 31
Location : Jihlava
Points : 33
Registration date : 18. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Wesa Fri Jul 13, 2012 3:33 am

Přihláška velmi kvalitní, v 15ti takhle dokáže psát málokdo. Stavy jsou ale bohužel už víceméně plné, i přesto bych byl pro ZKUŠEBNÍ RAID.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Eithnee Fri Jul 13, 2012 6:07 pm

souhlasim s wesou, zkusebni raid

Edit: Ale jinak PRO


Naposledy upravil Lappé dne Sat Jul 14, 2012 11:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Valkyra Sat Jul 14, 2012 11:40 am

Zrovna tahle přihláška se mi fakt líbí. Dám ti pro, ale uvědom si, že se třeba nebudeš dostávat na raidy. Opravdu ti to zato stojí?
Valkyra
Valkyra

Poeet p?íspivku : 378
Points : 383
Registration date : 06. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Kubaf Sat Jul 14, 2012 12:20 pm

Valkyra napsal:Zrovna tahle přihláška se mi fakt líbí. Dám ti pro, ale uvědom si, že se třeba nebudeš dostávat na raidy. Opravdu ti to zato stojí?

Myslím že i snad ano, hlavně když se alespoň na nějaký raidy dostanu, kde vám pomůžu (klidně alt parta či tak), záleží mi spíš na kvalitě raidu (progressu).
Kubaf
Kubaf

Poeet p?íspivku : 43
Points : 19
Registration date : 12. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  ripper Sat Jul 14, 2012 11:45 pm

PRO. trochu si protiřečím, ale nemohu jinak.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Strejdík Sun Jul 15, 2012 12:18 am

Kubaf je dobrej, to bezesporu. Ale nechci pak videt tu tlacenku na raid, pokud budou vsichni nasi hunteri aktivni. Se Semprem, ktery se prida v zari, je jich 5 to je podle me dost. Kazdopadne poradna konkurence je zase muze nakopnout byt jeste lepsi...
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Jedixx Sun Jul 15, 2012 5:00 am

jsem PRO
[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Jedixxova
Jedixx
Jedixx

Poeet p?íspivku : 82
Age : 32
Points : 21
Registration date : 06. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Burzum Sun Jul 15, 2012 5:03 am

PRO

mám rád mladý chlapce
Burzum
Burzum

Poeet p?íspivku : 152
Age : 32
Points : 158
Registration date : 10. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Angellock Sun Jul 15, 2012 5:07 am

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Mortysek Sun Jul 15, 2012 5:31 am

PROTI

Je nás dost.
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Maverick Sun Jul 15, 2012 5:32 am

pro
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Traken Sun Jul 15, 2012 5:44 am

Mluvil jsme s ním a přisel mi v poho a je vidět jeho veliká snaha se k nám dostat. Pro
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  ripper Mon Jul 16, 2012 1:07 am

Přijat. Napiš si o INVITE do guildy.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Kubaf - MM hunter Empty Re: [PŘIJAT] Kubaf - MM hunter

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru