The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

+7
Đawau
Froozen
Wesa
Strejdík
nettysek
Eithnee
ripper
11 posters

Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Anonymní Mon Nov 05, 2012 8:23 pm

Název postavy: Nettle
Level: 80
Můj věk: 20let
Class, talenty: Priest ... Disco (57/14/0) & Holy (13/58/0)
Equip: ARMORY LINK + SCREEN

Head / Bonus Varianta na Valkyry + Holy Varianta
Neck
Ramena
Back
Chesta / Bonus Varianta na Valkyry
Wristy
Ruce
Waist  
Legy / Holy Varianta
Boty
Ring 1
Ring 2
Trinket 1
Trinket 2 / Holy Varianta
Disco Staffka / Holy Staffka
Wand

Moje WoW historie:
kód:
S wow jsem začal cca před 5-6 roky na free serveru Darkruby.net kde jsem začínal na patchi 2.X.X, kde jsem vyexpil svojí první postavu Warrior 50 level v grey equipu (postava tam ještě minulý rok byla)  Následoval free server CzechWoW.net, který do dnes považuju za nejlepší free na kterém jsem kdy mohl působit (skvělá komunita, zkušený GM tým). Zde jsem prošel za kamarádovo prot warriora TBC progressem Karazhanu > Sunwell. Po odchodu hlavního tahouna GM týmu Espectra a odchodu velké časti komunity jinam jsem byl ukecán spolužákem k přechodu na Twinstar.cz kde s pauzami působim do dnes. Za dobu co tu působim jsem si prošel 4 guildy. Za dob TBC, kdy jsem hrál za holy paladina + resto shamana to byla guilda Hammer of Time se kterou jsme útočili na server 2nd kill illidana, ale jakmile jsme se konečně dostali k Illidanovi lidi přestali chodit online a guilda se pomalu rozpadala (dodnes jsem se dvěma členy v kontaktu). Následovala guilda Source of Divinity-A se kterou sem doprogressoval zbytek TBC zde na Twinstaru. Co Twinstar nevymyslel, server se měl rozdělit na dva realmy a já byl pro Phobos... Na Phobose jsem začínal v guildě Unholy, kde jsem prošel Naxx + část Ulduaru. Jak šel čas a přišli prázdniny došel čas i na Unholy a guilda se pomalu začala rozpadat. Po rozpadu guildy a menší herní pauze jsem si dal přihlášku do Immortal Outlaws, kde jsem působil asi měsíc kvůli neshodům s GuMem (Většina co jej poznala mi dá za pravdu :D). Po odchodu z  Immortal Outlaws jsem prodal paladina, koupil priesta a byl přijat do guildy Hell Drivers. V guildě Hell Drivers jsem odprogressoval Ulduar (krom Yogg Sarona, kterého nemám dole dodnes) až ToGC 25 4/5. V guildě Hell Drivers jsem poznal partu fajn lidí, ale co ,,někdo´´ nechtěl ke konci prázdnin mi vyhořel PC, začali mi pravidelnější tréninky MMA a nakonec maturita, takže sem se přesně rok nedotkl WoW   Za ten rok prošla guilda hroznou obměnou, lidi co jsem dřív znal dnes už nehrajou nebo jsou na offi, kde spolu často pokecáme... jinak je to pro mě uplně jiná guilda než jakou jsem jí znal, ze současné guildy se bavím s 5 lidmi se zbytkem je mi už delší dobu nepříjemno zde pobývat. I když jsem nedávno prohlásil, že WoW už pro mě neni to co bývalo a na WotLK už chodim spíš jenom kvůli raidům, tak pokud skončím s WoW tak skončim v Hell Drivers! ale rozhodně nechci skončit v půlce wotlku, chci si odprogressovat celý WotLK continent.
P.S. omlouvám se za dlouhej a nezáživnej text plnej hrubek (čeština ani sloh nikdy nebyli mojí silnou stránkou)

Předchozí guilda a důvod odchodu: Hell Drivers - stagnace, neochota lidí a hlavně minutí se kolektivem

Proč právě The Genesis: Už delší dobu Vás sleduju (Eithnee asi ví), tváříte se jako fajn guilda s dobrým kolektivem, která má srovnané svoje priority co se PvE týče

Reference:


SCREEN UI - Děkuji Eithneemu za skvěle upravené, přehledné a funkční UI  Embarassed

Zajímavejší čísla za poslední ToC ID
Gormok - Skada
Champions - Skada
Jaraxxus - Skada

Něco o mě: Jmenuju se Dominik, je mi 20 let. Studuju VOŠ Řízení spotovních a tělovýchovných činností v Příbrami. Mezi moje záliby patří sport (Workout, MMA, Florbal a posilovna), hudba a PC Smile

Do kolika můžete raidovat ve všední dny a o víkendu: Všední dny jsem rád když se raid ukončí do těch 11, pak už je to horší s vstávánim do školy, ale pokud se raid protáhne nemám problém vydržet dýl. O víkendu víceméně klidně do rána Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  ripper Tue Nov 06, 2012 3:06 am

Ahoj,

přihláška je hodně pěkná za to máš plus, jde vidět že jsi kreativní a i když ti Eithnee pomáhal, tak to nebylo zbytečné.
Vidím, že sis před měsícem dával neuspěšnou přihlášku do CW, to by mi až tak nevadilo.
Nicméně musím dát PROTI, protože si myslím, že healerů je dost i když by se diskant hodil.

Ale pokud to CL povolí rád bych tě viděl na zkušebním raidu, kde se rozhodne.

Rippy

ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Anonymní Tue Nov 06, 2012 3:26 am

K přhlášce do CW... v tu dobu to byla uspěchaná věc z mojí strany, kdy už v tý době na tom guilda nebyla nejlépe a první jsem se dotazoval k Vám u Eithneeho přes poštu, ale bylo mi řečeno že jak healerů tak priestů máte dost. Proto jsem si podal přihlášku do CW, kterou jsem následně zrušil právě stím ,,že pokud skončím tak v Hell Drivers´´... ale proč jsem byl donucenej tohle tvrzení změnit jsem snad aspoň trochu srozumitelně napsal v přihlášce Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Eithnee Tue Nov 06, 2012 3:28 am

Zdravím Tě Nettle,

co se týče healerů, tak jich opravdu máme habakuk. Co se týče priestů, tak jsem tu pouze já a poté off spec Pája a Matris.
Jsem rád, že se ti zalíbilo i mé UI, které jsem si poslal, a nyní jak vidím, tak ho opravdu využíváš. Což je tedy odemně plus.

Nicméně co se týče přihlášky, dozvěděl jsem se co jsem potřeboval.
Je velmi hezky zpracovaná.

Do budoucna bych chtěl chodit i nějaký ten raidík za Krowki. A heal priest v raidu se vždy hodí.

Jelikož jsi main disko, tak disko talenty bych ti schválil. Ovšem pokud by jsi se dostal, trošku bychom přeházeli holy, ale to je pouze detajl.

Co se unás v guildě týče healerů celkově, jsou nyní dá se říci na velmi vysoké úrovni. A je svým způsobem na ně kladen opravdu veliký nárok. Pokud se citíš na to, že by jsi mezi nás, těch pár zapadl. Nevidím důvod, proč ti nepovolit jít test raid, který se koná v Pátek - 19:30 TOC25 posléze pokud by nevyšlo toto, tak hned potom se jde Ulduar 25. Jelikož nevím, zda stihnu TOC25 z důvodů příjezdu domů z vejšky -> nejspíše bych tě nemohl zkontrolovat přímo v samotném raidu což by nebylo zrovna dobré, a z World of Logs se vyčte pouze málo. Tak bych tě spíše viděl radši v UD25 na které se dostavím na 100% a budu si tě moci proklepnout.

Pro mě prozatím tedy TEST RAID.

S pozdravem,
Aldric.
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  nettysek Tue Nov 06, 2012 4:48 am

PRO
Nettla znám z minulé guildy.Je to spolehlivý healer,taktiky zná,je skill za svou class.Byl jeden z mála lidí se kterým se dalo pokecat.
Nechci,aby to vypadalo,že ho chci sem mermomocí dostat.Jen jsem chtěl zdůraznit fakt,že skill a pohodovej člověk se hodí. cheers
Aspoň na tom test raidu bych ho rád viděl Cool

nettysek

Poeet p?íspivku : 11
Points : -2
Registration date : 10. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Strejdík Tue Nov 06, 2012 5:33 am

Na test urcite ZA
Main disko tu neni nikdo, a jediny priest healer je tu Aldrik takze by se zaskok hodil.
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Wesa Tue Nov 06, 2012 8:20 am

PRO, nebo snad chcete aby chodil v ICC Aldric disco s Valanyrkou?!
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Froozen Tue Nov 06, 2012 8:38 am

Vyzeras byt skiller, vyzeras byt pohodak, ale rad by som ta videl priamo v akcii. Vyjadrim sa teda po piatkovom skusobnom raide.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Eithnee Tue Nov 06, 2012 8:53 am

Já zvládnu i disko s valanyrkou!
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Đawau Tue Nov 06, 2012 9:11 am

Proti. Healera dalšího nepotřebujeme, kde je potřeba disco, tak aldriček respecne.

Đawau
Đawau

Poeet p?íspivku : 410
Points : 332
Registration date : 19. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty .

Příspěvek  silverr Tue Nov 06, 2012 9:13 am

PROTI, když je třeba disco, máme tu matrise, paju, aldrika ... A osobně si myslím že v tomto případě zkušební raid nějak nepomůže.
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Traken Tue Nov 06, 2012 12:05 pm

Já ho chci taky vidět na raidu (pátečním)
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Raizen Wed Nov 07, 2012 12:04 am

Proti myslím že další heal nepotřebujeme
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Maverick Wed Nov 07, 2012 12:34 am

proti, taky myslím že healerů máme dost
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Anonymní Wed Nov 07, 2012 3:56 am

Ahoj, díky všem za feedbacky Wink Nároků a hlavně obrovský konkurence ve vaší guildě jsem si naprosto vědom, stejně jako chápu pokud se do guildy již ,,nevejdu´´... Nicméně počkám na Vaše finální rozhodnutí jestli mám tedy dorazit na test raid?! Myslím, že furt i v UD se může člověk předvést, ale naopak to i pěkně pokazit Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Eithnee Wed Nov 07, 2012 4:35 am

Čekám tě v pátek nastoupeného Wink. V 19:30 se začíná raidovat. A jak jsem psal, objevíš se ve stejném raidu, na který dorazím já.

Edit: 19:25 se skládá, buď ready.
Aldric
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  ripper Sun Nov 11, 2012 8:40 am

Kluci jsou celkem PROTI, zaprve bude vice nez tezke dostat se někdy do TOGC25, ale nepredvedl si spatny vykon. U mě máš PRO.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Eithnee Mon Nov 12, 2012 9:44 am

Přijat, napiš si o invite nějakýmu officerovi.

LOCK
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest Empty Re: [PŘIJAT] Nettle - Disco / Holy Priest

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru