The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

+9
Froozen
CollenO
Phus
Strejdík
Raizen
Burzum
Đawau
Eithnee
M4RtH
13 posters

Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  M4RtH Sun Jan 13, 2013 3:10 am

Zdravím celou The Genesis

Název postavy : Marfinakk
Level : 80
Věk : 22
Class , talenty : Shaman , Orc . Restoration 0 / 16 / 55 , Elemental 58 / 13 / 0
Profese : Mining 450 / Jewelcrafting 446
Armory : Armory

Zkušenosti s WoW :
Mé začátky s WoW se datují někde kolem roku 2006 . Začal jsem ještě kdysi dávno za dob MystiQ.cz který se mi po sérii wipu znechutil a tak jsem na nějaký čas přešel na Offi kde jsem hrál cca 3 měsíce ( progress KZ , Hero , Drak Thul ) Když mi přišel Offik dost hardcore v tom směru , že je tam spousta fanatiku rozhodl jsem se odejít a začít hrát opět na Free serverech ve volném čase . To se bohužel nepodařilo a ze hry se stala závilost a já začal expit na serveru Mystiq.Org kde jsem byl cca 2 měsíce v guildě Dies Irae . Po odchodu Guild Mastera se guilda rozpadla a já si podal přihlášku k guildě Made in Hell . Po cca 2 měsících jsem se nepohodl s vedením  a guildu jsem leavnul . Nebylo v tom nic jiného než jen to , že jsem nemohl vystát Hypkeho . Nějaký čas jsem byl bez guildy až teprve pak jsem poznal pravou sílu Guildy a přátelství když jsem se cca v roce 2009 dostal do Genesis . Ano jsou to už 4 roky :-) . S Genesis jsem vyprogressoval SSC , TK , ZA , BT až po samotný Sunwell . Zkušenosti s Wotlkem bohužel nejsou tak bohaté jako u TBC ale jsem člověk který se učí hodně rychle a zajimá se celkově o celý theorycrafting a vše co se týka WoW. Hrál jsem v podstatě jen 2 classy , Protection Paladina , Shadow Priesta .

Equipment : Postava není moje protože mne expení těžce nebaví a přijde mi to hrozně zdlouhavé . 4500 GS , Resto gear , v budoucnu chci jet Enhacement takže Resto je jen dočasný gear na nabrání toho na Enha . Nemám problém jet to , co guildě zrovna bude chybět , učím se všechny 3 stromy talentu

Čeho chci dosáhnout ? : Jsem zvyklý na vysoký standart Raidu protože ta v Genesis vždy byla . Genesis je jediná guilda která připadá v úvahu , je to vlastně jediný důvod proč se "vracím" k WoW . Rád bych opět pomohl guildě a zašel si po dlouhé době kvalitní raidy .

Alty : Zatím nemám , v budoucnu určitě bude nejspíše Warlock

Pár věcí o sobě

Jmenuji se Martin a jsem z Havířova . Je mi 22 let a 3 rokem pracuju v OKD ( Ostravsko Karvinské Doly ) takže jsem horník . Koníčky prakticky nemám , koníčkama jsou moje rodina a přátelé se kterýma trávím drtivou většinu času . O víkendech si rád vypiju , zachilluju s chlapcama ( Matris ví Wink ) a celkově odpočívám . Nevím co více zde napsat , většina mne už zná .

Znáte někoho z Genesis ? Až na pár lidí znám většinu ze srazu , dá se říct že poznám 95 % guildy i osobně .


Mumble + Mic :
Ano

Jak často můžete hrát ? S časem to je bohužel o něco horší . Víkendy mám volné takže není problém . Horší je to přes týden , kdy dělám na 3 směny ( 12 poledne , 18 podvečer , 12 půlnoc ) takže většinu raidu asi nestihnu . Vypadá to ale , že budu od února - března dělat už jen ranní takže pak by nebyl nejmenší problém stíhat všechny raidy .


Závěr :

Když mi někdo řekne slovo WoW , nepředstavím si MMORPG ale guildu Genesis protože právě s vámi jsem poznal co je to pravé Online šílenství . Nejlepší WoW časy jsem prožil s vámi takže pro mne ani jiná guilda už neexistuje . Jak jsem psal jediný důvod proč chci zase hrát je prostě Genesis a protože mi chybí ty staré časy z dob BT a Sunwellu .

Chci vás ještě poprosit aby jste mou přihlášku brali jako každou jinou a posuzovali ji tak jako přihlášku každého jiného kdo si jí do Genesis podával

Děkuji , s pozdravem Marfinakk
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Eithnee Sun Jan 13, 2013 3:19 am

Trošku edit:
Když řekneš, na čem jezdil na posledním sraze MORTY kolem nás, máš mé PRO


Naposledy upravil Lappé dne Sun Jan 13, 2013 3:26 am, celkově upraveno 2 krát
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Đawau Sun Jan 13, 2013 3:22 am

-low eq
-horník
-havířovák
-zná se s Matrisem
-real life, rodina, přátelé atd..


+rychlej net!

(P)Bro!


Naposledy upravil Đawau dne Sun Jan 13, 2013 3:48 am, celkově upraveno 1 krát
Đawau
Đawau

Poeet p?íspivku : 410
Points : 332
Registration date : 19. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Burzum Sun Jan 13, 2013 3:24 am

Dám ti své PRO, když mi řekneš, kam šla ta Soraka.
Jinak nemám na výběr.
Burzum
Burzum

Poeet p?íspivku : 152
Age : 32
Points : 158
Registration date : 10. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Raizen Sun Jan 13, 2013 3:53 am

Za ten powerlvl v D3 pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Strejdík Sun Jan 13, 2013 4:00 am

+ volejbal skiller
+ je to proste Marf
+ chce jet enha, do icc idealni
+ diky nemu neco malo vytocim za spriesta

- shamanu je dost i kdyz jejich stav dost kolisa

PRO Smile
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Phus Sun Jan 13, 2013 4:10 am

Enha konkurence je třeba PRO
Phus
Phus

Poeet p?íspivku : 150
Age : 31
Location : Praha
Points : 70
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  M4RtH Sun Jan 13, 2013 4:22 am

Aldriček = Byl to chooper ? Sad Podobného jsem měl v GTA 4
Dawau = Prosím , nesuď mne za to že nejsem intelektuální 20 letý blonďák který hraje na klavír .. Hornící jsou vážení lidé Sad
Burzum = Soraka je u Barona , dala všechny runy na Spell Vamp , někdy ti ukážu to HPS Wink¨
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Đawau Sun Jan 13, 2013 4:33 am

Vždyť víš že jsem vždy byl povrchní svině která by se s někým jako jsi ty nikdy nebavila Sad Fenomén
Đawau
Đawau

Poeet p?íspivku : 410
Points : 332
Registration date : 19. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  CollenO Sun Jan 13, 2013 4:41 am

Pro cheers

CollenO

Poeet p?íspivku : 170
Age : 37
Location : Prešov
Points : 82
Registration date : 19. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Froozen Sun Jan 13, 2013 5:43 am

ZA ti dám len v prípade, že mi sľúbiš, že na sebe zamakáš a na ďalšom zraze už konečne na 30ty pokus zdvihneš Silverrku. Snáď Ťa neporazí nejaký Slovák z východu !!!

...teším sa na tvoj hlas na mmbl, brašule !
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Wesa Sun Jan 13, 2013 5:54 am

My se osobně neznáme, ale PROč nepřijmout dlouholetého člena guildy Smile. Talenty na resto jsou blbě, ale jestli pojedeš enha tak je to stejně asi jedno Cool.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Yadigar Sun Jan 13, 2013 6:22 am

Určite PRO
Yadigar
Yadigar

Poeet p?íspivku : 84
Points : 69
Registration date : 23. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Maverick Sun Jan 13, 2013 6:29 am

Jak jinak než PRO Smile
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Maatris Sun Jan 13, 2013 6:45 am

Já jsem zásadně Proti skill nemáš, Chlastat neumíš, Enháče máme 3!, full stav lamu na lavičku fakt nepotřebujem sry Very Happy Very Happy Very Happy
Maatris
Maatris

Poeet p?íspivku : 75
Points : 35
Registration date : 03. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Đawau Sun Jan 13, 2013 8:03 am

Přijat v rekordním čase!
Locked
Đawau
Đawau

Poeet p?íspivku : 410
Points : 332
Registration date : 19. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Marfinakk - Restoration ( Enha ) Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru