The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

+14
Raizen
Curry
Maverick
therek
Kubaf
M4RtH
Froozen
silverr
Wesa
Strejdík
Phus
Traken
Eithnee
Moonrage
18 posters

Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Moonrage Wed Jun 19, 2013 10:03 am

Název postavy: Moonrage

Level: 81

Věk: 21 

Class, talenty: Druid, main: balance (56/0/15), off: restoration (14/0/57)

Profese: Tailoring (450), Enchanting (450)

Zkušenosti s WoW: S WoW jsem začínal na clasic free serveru, kde jsem hrál druida a prošel si dungeon Molten Core a jiné clasic dungeony. Na TBC jsem hrál na free serveru a prošel BT, Sunwell, Hyjal, na Wotlku mám potom odchozené Naxxamaras, OS, TOGC, ICC. Ulduar jsem bohužel nikdy nezažil funkční, ale rád si ho komletně prostuduji a při otevření budu již s taktikami plně seznámen. Ve wow jsem hrál za následující classy: Priest, Warrior, Shaman, Druid, Paladin a Warlock. Slabší zkušenosti mám pak se zbytkem class.

Předchozí guilda: Přecházím k vám z guildy Loading z důvodů zhoršení kvality raidů a leavování členů. Tímto se celková úroveň dost zhoršila. Jako silně ambiciózní člověk se zájmem o progress dostupných bossů mi situace nedala jinou možnost, než guildu opustit (posun nebyl zřetelný, stále se opakovaly stejné chyby a nebyly zde tendence se zlepšovat) a jít se svým balance druidem do vaší guildy, neboť mám zájem o vysokou úroveň raidů a věřím, že mi tuto kvalitu vaše guilda může nabídnout, protože má jméno jedné z nejlepších guild vůbec na celém Twinstaru.

Reference: V guildě znám hráče Wesa/Vesa a Curry, kteří se mnou strávili značnou část mojí herní kariéry a spolu s nimi jsem byl u realm firstu Sindragosy 10 man na předchozím serveru.

Alti: Sinuheet, priest, holy (13/58/0) 

Něco o sobě: Je mi 21 let. Studuji Mezinárodní vztahy v Plzni. Jsem přátelský, aktivní člověk (chtěl bych se uplatnit v kulturistice a mám rád spousty dalších sportů). Ve WoW rád pomůžu se vším co je v mých silách a nemám problém s delším progresem. Rád komunikuji a hraji týmově.

Raid Time: Nemám problém se přizpůsobit a přijít na raid kdykoli je potřeba. Ve všední dny jsem k dispozici od cca 16:00 – 17:00, a pokud se jedná o progress, nemám problém zůstat v raidu tak dlouho, než RL raid neukončí. Víkendy mám volné, a tudíž není problém se na raidy dostavit.

S pozdravem Moonrage Smile
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Eithnee Wed Jun 19, 2013 10:08 am

Proti - level 81 tu nechci
I když je pravda že bala drooda s restem hledáme, a budeš tu mít X milionkrát pro, tak já ti své proti nechám


Naposledy upravil Lappé dne Wed Jun 19, 2013 10:39 am, celkově upraveno 1 krát
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Překlik

Příspěvek  Moonrage Wed Jun 19, 2013 10:15 am

Za to se moc omlouvám 4x sem to kontroloval než sem to posílal a tenhle překlik mi nějak unikl Sad
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Traken Wed Jun 19, 2013 12:10 pm

Přihláška pěkná, navíc spec kterou teď hledáme + alt postava.
Za mě pro
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Phus Wed Jun 19, 2013 1:01 pm

Level: 81 PRO
Phus
Phus

Poeet p?íspivku : 150
Age : 31
Location : Praha
Points : 70
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Strejdík Wed Jun 19, 2013 9:42 pm

Do druheho ID PRO
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Wesa Wed Jun 19, 2013 10:19 pm

S Moonragem/Sinuhetem už se známe pěkných pár let a je to skvělý člověk. Je mi jasné, že spousta lidí tohle bude brát ajko příliš subjektivní, ale myslím si že právě takového hráče nyní hledáme a nebál bych se trvdit, že se během několika ID může dostat do main ID, když nám teď odešel jiný caster - Hujer. Jak já si Moonrage pamatuju ještě z dob, kdy jsme spolu raidovali, tak vždycky patřil mezi ty nejlepší, vždycky přišel na progress a dával do toho všechno - 4 dny za sebou jsme progressovali totálně zabugovanou Sindragosu, aby jsme ji po 80 pullech konečně zabili. Navíc co jsme se bavili tak tu bude přes prázdniny vpodstatě každý den, což je momentálně asi nejdůležitější informace. Alt holy priest taky rozhodně není na škodu.
PRO
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty .

Příspěvek  silverr Wed Jun 19, 2013 10:30 pm

PRO
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Froozen Wed Jun 19, 2013 10:43 pm

Wesa ma obmäkčil.. ZA prijatie
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  M4RtH Wed Jun 19, 2013 11:39 pm

PRO jak lusk
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Anonymní Wed Jun 19, 2013 11:44 pm

Není o čem.... PRO!!!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Kubaf Thu Jun 20, 2013 12:14 am

PRO
Kubaf
Kubaf

Poeet p?íspivku : 43
Points : 19
Registration date : 12. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  therek Thu Jun 20, 2013 12:25 am

PRO

therek

Poeet p?íspivku : 50
Points : 19
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Maverick Thu Jun 20, 2013 1:25 am

PRO
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Curry Thu Jun 20, 2013 1:29 am

Pro

Curry

Poeet p?íspivku : 156
Points : 70
Registration date : 09. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Raizen Thu Jun 20, 2013 2:05 am

PrO
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Stepan Thu Jun 20, 2013 2:22 am

PRO
Stepan
Stepan

Poeet p?íspivku : 118
Age : 29
Location : Michalovce, Brno
Points : 82
Registration date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Hedva Thu Jun 20, 2013 4:56 am

Asi by mě měla přesvědčit přihláška a ne Wesa ... ale co už - za.
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Mari Thu Jun 20, 2013 7:44 am

Když Wesa říká, že si kvalitní, aktivní a spolehlivý hráč, tak neni co řešit. Gear už je jen takový bonus .

PRo
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Angellock Fri Jun 21, 2013 4:56 am

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Traken Sun Jun 23, 2013 10:21 pm

Přijat napiš si ve hře o invite

W/  Rippy, Toldi, Traken, Eithnee, Dawau, Valky, Froozen, Silverr, Wesik


Můžete lock..
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Moonrage Balance druid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru