The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

+11
Eithnee
Wesa
Angellock
Varda
Phus
M4RtH
CollenO
Maverick
Kodos
Toldi
Strejdík
15 posters

Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Kodos Fri Jun 21, 2013 6:05 am

Název postavy:
Kodos

Level:
80

Věk:
19 let

Class + spec.:
Warrior, Protection / Fury

Main spec.:
Klasický Protection spec. doplněný o Damage Shield, jehož hlavní využití je při offtankování Anuba. Dva body jsem ubral z Cruelty, za cenu menší ztráty TPS. Tyto body bylo možno vložit i do Safeguardu, ale ten byl na starém jádru bugged tím způsobem, že 30% damage taken redukoval i samotnému Warriorovi. Proto je do tohoto talentu zbytečné nadále vkládat body. Ještě dodám, že disponuji kompletním block gearem (screen dole).

Off spec.:
K Fury specu snad není potřeba nic dodávat. Jedná se o zaběhnutý spec., který používá 90% Fury warrů.

Armory:
Kodos

Profese + číslo skillu:
Jewelcrafting (441), Mining (450)

Profese mám zaměřeny na tankování. Bonus z profesí je potom tedy + 63 a + 60 staminy.

Výpis altů:
Kodous - Druid, Feral tank (méďa), 66k+ HP raid buffed, 37k armor
Kodosek - Death Knight, Blood tank (in progress) 

Zkušenosti s WoW (hlavně s raidy):
Mám za sebou full clear všechny pre-Ulduar raidy 10/25 (Naxx, OS, EOE)
Ulduar 10/25 FC včetně všech hardmodů + Algalon 10/25
ToC 10/25 FC
ToGC 10 Insanity (~25x)
ToGC 25 5/5 down + Mad Skill (48/50)
ICC 10 10/12
ICC 25 9/12

Profesor 25 - 13% pull. Dál jsem se s guildou bohužel nedostal. 
Sindragosa 25 - do začátku třetí fáze.  
Sindragosa 10 9%.
Co se týče Lich Kinga, tak taktiky se nedokážu naučit čtením, ani koukáním na videa. Stačí mi zajít 2 - 3x encounter a jsem v obraze.

World of Warcraft jsem poznal ke konci TBC na patchi 2.4.3. Přišel WotLK kontent a já přešel jsem hrát na server Anthoria s kamarádem, kde jsem si založil Warriora. Na Anthorii jsem působil něco málo přes rok. Třetím rokem (s půl roční přestávkou) hraji zde, na Twintaru. Začínal jsem na Deimosu, který jsem před rokem opustil z důvodu nízké populace. Na Deimosu jsem měl paladina s nickem Optima, se kterým jsem se začlenil mezi PvE guildu Nisiar. V jejich řadách jsem strávil 6 měsíců, za které jsem stihnul odprogressovat celý Ulduar. Bude tomu rok, co jsem přešel na Phobos. Koupil jsem si zde Nelfa Warriora, tj. s postavou, se kterou jsem hrával na Anthorii. Byla to postava naequipovaná stylem "To co má větší GEARSCORE, to beru". Warrior měl played něco přes 20 dní a jeho gear na tom byl mizerně. Dnes je již vše v pořádku, played jsem prodloužil o 60 dní a gear...ten posuďtě sami.

Předchozí guildy a důvod odchodu:
Deimos Ali: Patronus Ignis, Dragonslayers
Deimos Horde: Nisiar
Phobos Ali: Mizerové
Phobos Horde: Loading

Z Loadingu odcházím po čtyřech měsících od vstupu. Guilda začila vrchol při progressu ToGC 25. Ovšem s nástupem ICC se kvalita raidů, zejména pak 25 manů, rapidně snížila. Jedním z důvodů mohlo být omezení aktivity ze strany Bankaie, který vždy dokázal držet raid i guildu v lati. Po jeho oficiálním ohlášení dlouhodobé (ne-li definitivní) pauzy od WoW, se začala guilda pomalu dostávat do krize. A to hlavně po leavu několika důležitých členů. Nerad to říkám, ale v tuto chvíli se snažím opustit již naklánějící se loď, které nechybí málo k potopení. Tento fakt mě upřímně strašně mrzí, protože parta byla v guildě Loading dokonalá.

Proč právě k vám?
Hledal jsem guildu s dlouhou historií a dobře rozjetým progressem. Takových guild je na Phobosu asi 10. Bohužel, sotva jsem se podíval na název jakékoliv podobné guildy, už jsem viděl červeně napsaným "Nábor dočasně pozastaven" apod. O pár dnů později jsem se dozvěděl o velkém náboru do The Genesis a neváhal jsem. Takže, proč právě k vám? Velice rád bych se dostal do progressu ICC 25 HC, naplno si opět užil raid a zasoutěžil s ostatnímy guildami o first killy. Nabízím vám vytrvalého hráče, který se nezalekne šesti, a více hodinového progressu a zárověň kvalitního tanka, jenž dokáže zužitkovat svoje dovednosti v raidu.

Reference:
- 8 měsíců raid leadrování v guildě Mizerové (Aliance, Phobos);
- co se týče kvalit tankování, obraťte se nejlépe na Moonrage, který převážně leadroval ICC 25 v Loadingu, popř. Cheopse, který leadroval ICC 10

Něco o sobě:
Jmenuji se Martin, bydlím v Brněnské části Líšeň. Mezi mé koníčky patří lyžování, tenis, PC hardware a nekonečný poslech hudby (v telefonu mám něco přes 5 dní skladeb, jsem v tomto vážně blázen, sluchátka mám na hlavě pořád). Studoval jsem 4 roky Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Brně na ulici Kounicova. Letos v květnu jsem úspěšně odmaturoval. V tuto chvíli jsem přijat ke studiu na Vysokém učení technickém v Brně na Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií s oborem Energetika. Na školu nastupuji koncem září.

Čas na WoW:
17.6 - 23.8 jsem na brigádě ve firmě EGEM. Budu jezdit každé pondělí do Čech a vracet se budu ve čtvrtek večer, popř. v pátek odpoledne. Z tohoto důvodu jsem v uvedeném termínu k dipozici (čtvrtek) pátek - neděle. Notebook sebou beru, ovšem signál není všudypřítomný, proto není internet, co se do rychlosti týče, stavěný na raidování. Po této brigádě jsem dostupný pondělí - neděle a to v času od cca 16:00 do neurčita.

Ostatní informace:
- WoW hraji na Ultra detaily, se sníženým Weather Intensity na minimum;
- FPS ~ 30 - 60 (podle toho kde a za jakých okolností, ale pod 15 nepadne nikdy);
- Latence ~ 20 - 70 ms (zprostředkovatel internetu O2, 10mb/s);
- Mumble / TS / Ventrilo používám a umím ovládat;
- Mikrofon vlastním, mluvit dokážu a nedělá mi to problém;
- Addony (Omen, Deadly Boss Mod, HealBot, Recount, ECastingBar, Power Auras, Outfiter, Atlasloot, Gladius).

Screeny:
Raid UI:
[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos 1073u3m



Prot:
[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos 2wc2p1l 


Fury:
[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos 160ascm


Block:
[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos 2v2i7p2


Děkuji za váš čas, který jste strávili čtením mé přihlášky a brzy na nějakém společném raidu nashledanou!


Kodos

Kodos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Strejdík Fri Jun 21, 2013 6:13 am

Warum nerozumim ale prihlaska je luxusni, takovy kvalitni tank by se na druhe ID urcite hodil, aldrik by mohl za Affi.

Ja jsem urcite PRO test raid
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Toldi Fri Jun 21, 2013 6:21 am

k tomuto nech sa najskôr vyjadrí aldrik, či by radšej chodil na druhé ID za priesta alebo kráwu
druhý prot warr by sa určite nestratil ako dobre viete ja radšej uprednostím pivo ako raid  Smile
ak by si nemal problém niekedy ísť len na polovicu bossov v hlavnom raide nevidím problém v prijatí
Toldi
Toldi

Poeet p?íspivku : 532
Age : 34
Points : 412
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Anonymní Fri Jun 21, 2013 6:27 am

Wau... nevim co napsat, pokud jsem chválil některé předchozí přihlášky, přihlášce není asi co vytknout za to máš obrovský + Smile Gear máš velmi slušný jak do main specu tak do offu, zkušenosti máš. Rozhodně PRO, pokud se minimálně prozatím občas spokojíš s druhou grupou nebo nebudeš mít problém stím zaskočit v 1/2 raidu jak píše Toldi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Kodos Fri Jun 21, 2013 11:35 am

Trošku jsem zmrskal tu přihlášku tím, že jsem to poslal, jako anonym. Snad to nevadí.

K věci. Docházka, popř. nasazení do "rozdělaného" raidu mi nevadí. Za Frosty už není třeba se tak honit.

Kdyby jste měli jakékoliv otázky, klidně se ptejte. Rád vám je zodpovím tady, nebo in-game.
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Maverick Fri Jun 21, 2013 11:39 am

Určitě pro, není co vytknout
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  CollenO Fri Jun 21, 2013 11:46 am

maš to fajne som opera

CollenO

Poeet p?íspivku : 170
Age : 37
Location : Prešov
Points : 82
Registration date : 19. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  M4RtH Fri Jun 21, 2013 12:14 pm

Přihláška pěkná , tank se myslím neztratí a i když tanky na první ID máme víceméně stabilní tak bych ti šanci rozhodně dal .. 

Doufám jen , že nebudeš typ tanka jako Adams ..

PRO
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Phus Fri Jun 21, 2013 1:11 pm

PRO
Phus
Phus

Poeet p?íspivku : 150
Age : 31
Location : Praha
Points : 70
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Varda Fri Jun 21, 2013 6:16 pm

Protože jsem Sparťan a Líšeň kdysi v poháru porazila Slavii maš mé PRO Very Happy

Varda

Poeet p?íspivku : 93
Points : 66
Registration date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Angellock Fri Jun 21, 2013 9:08 pm

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Wesa Sat Jun 22, 2013 3:35 am

Fuu, graficky asi nejlepší přihláška jakou jsem tu kdy viděl! K equipu, zkušenostem etc. asi není třeba moc říkat. Osobně se mi trochu nelíbí počet guild/serverů/frakcí, které jsi vystřídal a taky přes prázdniny budeš moct chodit jen o víkendu, přičemž 2.ID ICC 25 bývá až v pondělí. Nicméně i tak jsem PRO, ta přihláška mě dostala Smile.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Eithnee Sat Jun 22, 2013 5:16 am

Mě je vesměs fuk za co jdu. Stejně když řeknu že chcu jít za krowki, tak pujdu za Affi.

Ať se předvede, pokud ovšem budeš tank alá naběhnu do skupiny 3 mobů a 4 utečou po healerovi, tak půjdeš ahoj ahoj čau.

Aldrik

jinak test raid nějakou desinu ebo tak něco
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Froozen Sat Jun 22, 2013 6:29 am

Ako bolo spomenuté, prihláška luxusná. Bez váhania by som bol za prijatie, ak by si mal čas aj cez týždeň. Tankov v podstate máme, a na čo chýbajú, tak sú skôr neskoršie 10tky, ktoré sa chodia cez týždeň. Ak by však Toldi na main raid dôjsť nemohol, práve vtedy by si mal šancu sa ukázať. Naviac sunderov nie je nikdy dosť (hlavne v 10tkách), takže odo mňa máš ZA.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Kodos Sat Jun 22, 2013 12:26 pm

Lappé napsal:Mě je vesměs fuk za co jdu. Stejně když řeknu že chcu jít za krowki, tak pujdu za Affi.

Ať se předvede, pokud ovšem budeš tank alá naběhnu do skupiny 3 mobů a 4 utečou po healerovi, tak půjdeš ahoj ahoj čau.

Aldrik

jinak test raid nějakou desinu ebo tak něco
Takový tanci ještě existují? Kdyby můj playstyle odpovídal tomu, jak jsi napsal, tak se stydím k vám podávat přihlášku. Na tanky jsou u vás kladeny vysoké nároky a jsem si tohoto faktu plně vědom.

Jinak děkuji všem za kladné ohlasy!
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Raizen Sat Jun 22, 2013 11:43 pm

Pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Curry Sun Jun 23, 2013 1:11 am

Pro, alespoň bude v guilde vic trollu.

Curry

Poeet p?íspivku : 156
Points : 70
Registration date : 09. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Traken Sun Jun 23, 2013 10:47 pm

Podle mě by jsme si tě neměli nechat ujít, za mě Pro

Jinak 13x pro  0x proti  2x test raid    přijat  napiš si ve hře o invite.
w/ Rippy ,Toldi, Traken, Eithnee, Dawau, Valky, Froozen, Silverr, Wesik
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 44
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos Empty Re: [PŘIJAT] Protection Warrior / Kodos

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru