The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

+3
Eithnee
Strejdík
Bordeltatka
7 posters

Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty [PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

Příspěvek  Bordeltatka Fri Jul 12, 2013 12:37 am

- název postavy: Bordeltatka
- váš lvl: 80
- váš věk: 24
- class, talenty: Priest, Discipline (57/14/0), Shadow (14/0/57)
- Armoryhttp://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Bordeltatka
- profese + číslo skillu: Enchanting (450), Tailoring (440)
- zkušenosti s WoW (hlavně s raidy): Wow hraji s přestávkami 5-6 roků, začínal jsem na  serveru Ashenvale na patchi neco kolem 1.4., potá přesun na Drak´thull, poté první větší pauza a začal jsem hrát Wotlk na free serverech Altron, Black Sun, po spojení serverů Soulwell a teď perla mezi českými Wotlk servery Twinstar. Ke zkušenostem na ofi jsem hrával na vanille, v jedné z top 10 guild, progress od MC,BWL,AQ až naxx, po přechodu na TBC, jsem končil po skolení Lady Vajsh v SSC. Poté jsem si dal delší pauzu a nějaké době jsem si šel vyzkoušet WOTLK,kde jsem prošel několik guild a serverů až jsem skončil na Soulwellu v  main progres raidu v nejlepší guildě na serveru, ale bohužel spadla populace, GM neměli čas a když po půl roce slibů se nedokázali posunout  dál a populace upadla, přešel jsem za pár známými hráči na twinstar, kde jsem asi před 9 dny doexpil. Mám ted asi 5300 GS a rychle se měnící eq, který na základní raid snad stačí
- pokuď k nám přecházíte z jiné guildy, tak napsat z jaké a proč: Na Twinstaru jsem prošel pár expícími guildami, prošel jsem několik world raidů udělal základní eq a jsem připraven začít raidovat. Hledám guildu, se zkušenými hráči, dobrým progress raidem a kvalitní strukturou a vedením. Můžu nabídnout zkušenosti,soulidní přístup a  připravenost na raidy, dostatek času při progresování, znalost taktik wotlk (kromě několika bosů v UD, které jsem ještě neviděl otevřené a některé bose v icc na HM)
- Reference: tak zkusím něco z historie Very Happy https://www.youtube.com/watch?v=d4zEf_1Wewg   - SSC jedna z rogun, https://www.youtube.com/watch?v=ZStfSu4sEIs nekoukal bych na natáčejícího jeden z healerů Very Happy , https://www.youtube.com/watch?v=USB9aCLh8T8   FK BQ ICC 25.
- Něco o sobě: Jsem student na VŠ studuji v Brně 4. rokem a mám ještě 2 před sebou
- Do kolika můžete raidovat ve všední dny a o víkendu: Jak řekl jednou Prandur, když je co progresovat tak jsme všichni jako v extázi, nedělá mi problém raidovat do ranních hodin, o víkendu je to jednodušší.


Fotka se základním UI   https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/29/w1s3.jpg/

S pozdravem Bordeltatka
Bordeltatka
Bordeltatka

Poeet p?íspivku : 26
Points : 10
Registration date : 11. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty Re: [PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

Příspěvek  Strejdík Fri Jul 12, 2013 4:37 am

Ahoj, barvicek mohlo byt i min ale prihlaska pekna, citim z ni chut raidovat a zlepsovat se. Eq na to ze mas neco pres tyden vyexpeno pekne vyhroceny. Talenty a glyphy v poradku.
Offspec shadow se take bude hodit. Koukam ze uz mas i solacku, jinak chybi hlavne setovky ale to bude zalezitost par tydnu.

Za me PRO
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty Re: [PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

Příspěvek  Eithnee Fri Jul 12, 2013 8:50 pm

Včera si nic nepodělal, dělal si vždy to co jsi měl. Nyní máš šanci dostávat se jako diskant na main raid. Kde je poměrně veliká šance, že BIS 3 Itemy a disko BIS itemy nikdo chtit nebude.Čili EQ bys nabral poměrně rychle. Mmyslim si, že bys mohl dostat šanci

Jinak ještě co se týče EQ, co nyní máš, tak se stavěnej víceméně na haste. A abylo by dobrý, kdybys začal špelit max spellpower Wink
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty Re: [PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

Příspěvek  Traken Fri Jul 12, 2013 11:52 pm

Po včerejším raidu jsem pro
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty .

Příspěvek  silverr Sat Jul 13, 2013 9:44 pm

Jestli nehodláš odjet přes prázdniny na měsíc pryč tak PRO.
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty Re: [PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

Příspěvek  Stepan Sun Jul 14, 2013 8:43 pm

PRO
Stepan
Stepan

Poeet p?íspivku : 118
Age : 29
Location : Michalovce, Brno
Points : 82
Registration date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty Re: [PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

Příspěvek  Froozen Sun Jul 14, 2013 9:07 pm

V akcii som sa sice nevidel, ale podla odozvy vidim, ze si si pocinal v podstate dobre. Velke plus su skusenosti a zda sa mi, ze mas snahu to poriadne vyhrotit. ZA prijatie.
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty Re: [PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

Příspěvek  Traken Sun Jul 14, 2013 9:36 pm

Přijat můžete lock...
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest Empty Re: [PŘIJAT] Bordeltatka Disco/Shadow priest

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru