The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

+6
CollenO
Mari
Moonrage
Kodos
Eithnee
Ddolik
10 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Ddolik Sat Jan 25, 2014 1:35 pm

Dobrý večer,

Hlasim se čistě na friend pozici do Genesis (Vzhledem k tomu, ze jsem v Guilde pobyval za dob TBC ještě na mystiqu.org.), pokud se vlezu obcas do raidu, tim lip.
Bavil jsem se jiz s Vardou, ten s nicim problem nemel. Puvodne jsem se s nim bavil o raidovaci pozici, ale dozvedel jsem se, ze raidujete v patek (krizi se mi s kalbama), tak na to prdim a hlasim se ciste na friend non-raider pozici.
Fire maga hraji jiz 6let, vynecham-li uspechy z TBC s genesis, tak WOTLK mam proraidovane cele skrz na skrz na Drak’thulu, 12/12hc lich king heroic, realm second. Halion HC, Algalon beze smrti, vsechny mounti, acka, apd z WOTLK instanci. (Zduraznuji hlavne na alt raidy kvuli zkusenostem proc raidovat v alt raidu apd.)
Jinak co se tyce lidicek, co tu znam tak je to hlavne old-school parta lidi, co to koukam jeste hraje (Varda, Rippy, Traken)


S pozdravem, Ddolik.

Ddolik
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Ddolik Sat Jan 25, 2014 1:44 pm


Ddolik

Poeet p?íspivku : 3
Points : 0
Registration date : 25. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Eithnee Sun Jan 26, 2014 2:18 am

Vím žes tu byl, nicméně proti. Přihláška má vypadat jinak a přítel guildy můžeš být i mimo ni. Navíc v případě že bys chtěl raidovat, tak mágů je kupa ... Uvidíš co ti napíší ostatní.

PROTI
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Kodos Sun Jan 26, 2014 2:44 am

Neznám Tě, jak říká Aldrik: přítel guildy můžeš být i tak.

Dřív měli tenhle rank myslím v HornyHeadHunters a byl z toho takovej bordel, že to ani nechceš vidět. S HHH pod jménem běhala tehdy půlka aliance.

PROTI
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Moonrage Sun Jan 26, 2014 6:20 am

Do toho se nebudu míchat ať rozhodne rada starších jestli tě mezi sebe chtějí zpět. (můj nedůležitý osobní názor se plně ztotožňuje s tím co napsal Aldrik.)
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Mari Mon Jan 27, 2014 11:38 pm

Ahoj, neznám tě, takže do toho nebudu kecat. Ale co se týče raidů, neni moc velká šance, že by ses dostal i na alt raid - tuhle neděli tu bylo třeba kolem 35 lidí. S cata nevim, jak to plánuješ.

Jinak gear máš pěknej, snad kromě těch trinketů. Talenty v pořádku, ale do těch modrejch děr, kde je socket bonus 5 SP a menší, si dej 23SP.  Smile
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  CollenO Tue Jan 28, 2014 4:46 am

nemam nic Proti

CollenO

Poeet p?íspivku : 170
Age : 37
Location : Prešov
Points : 82
Registration date : 19. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty .

Příspěvek  silverr Tue Jan 28, 2014 6:27 am

PROTI, jestli je o co stát tak se někdo ze starých členů ozve a změní můj názor, ale podle tvé přihlášky to tak nevypadá.
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Strejdík Tue Jan 28, 2014 7:18 am

Taky spise PROTI
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Varda Tue Jan 28, 2014 10:26 am

PRO začínal jsem s tebou hrát , si skill , starý člen, kámoš, máš větší právo být členem Gene než někteří co tu jsou..... ještě jednou PRO

Varda

Poeet p?íspivku : 93
Points : 66
Registration date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  ripper Wed Jan 29, 2014 2:29 am

čau, jako za mě je to zbytečná přihláška a všichni co tu psali, tak mají pravdu. Ti co tě neznají si řeknou PROČ? a ti co tě znají řeknou PROČ NE?
Osobně v tom vidím pouze zabití času tady na forku, protože logneš 2x a pak přestaneš "hrát" a na to si myslím stačí whispování, rád si s tebou pokecám co a jak, ale mít lidi v guildě na pokec? Teď jich tam je mrda. Pokud chceš hrát, tak ukončeme tohle divadlo a podej si pořádnou přihlášku a pak se budeme bavit co dál. Je to jen můj názor.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Ddolik

Příspěvek  Ddolik Fri Jan 31, 2014 5:41 am

Ahoj, diky za info, prihlasku stahuju zpet Wink

Ddolik

Poeet p?íspivku : 3
Points : 0
Registration date : 25. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Ddolik Fri Jan 31, 2014 5:42 am

Varda napsal:PRO začínal jsem s tebou hrát , si skill , starý člen, kámoš, máš větší právo být členem Gene než někteří co tu jsou..... ještě jednou PRO

diky ; vardo snad priste hehe Smile

Ddolik

Poeet p?íspivku : 3
Points : 0
Registration date : 25. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Eithnee Fri Jan 31, 2014 12:23 pm

Tím pádem LOCK. Hodně štěstí ve hře přeji.
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage, friend nonraider pozice

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru