The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Degni,Degnicov

+20
Froozen
Phus
Mortysek
ripper
Maverick
amur
Iamawesome
Kodos
Degnicov
Mari
Eithnee
Xariion
Leninac
Tod
Adva
Toldi
Raizen
silverr
Strejdík
Wesa
24 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Degnic Sat Mar 08, 2014 11:51 pm

Tákže, přemyšlím čím bych začal...OK asi to bude standartní přihláška (i když vím, že je full stav)

Nick: Degni (Degnicov, Slinivka, Pepsicola, Neobulous)
Char: 80 lvl, Orc, Death Knight
Talenty: Frost DMG (3/53/15), Blood TANK (44/26/1); 
Jsem schopen se přizpůsobit, cokoliv zdůvodnit, pokud jde o spec klidně i přehodit na Unholy (včetně potřebné a nákladné obměně všech gemů i gearu - v bance mám něco málo Unholy gearu). Pokud jde o tank talenty a glyphy tam možná budete vidět pár drobnůstek nicméně klidně zodpovím případné námitky.


Profese: Jewelcrafting (450), Enchanting (450); Vím, že BS, Jwc vychází nejlépe pro Dk, jenže BS mám i na dalším charu takže jsem se rozhodl omezit ty 2 gemy navíc za Ench, původně jsem měl Mining po doskillení jsme však přehodil


Zkušenosti: Od Vanil raidů po WotLK 
Vanila: na 60 lvl chozený Naxxramas a Molten Core (40 many byly opravdu krása), 
TBC: KZ, TK, SSC, Gruul's Lair, Zul'Aman, BT, Hyjal, SwP a world bossové (drtivá většina pod taktovou mistra Ripperacz), pár server first killů v tehdejší době
WotLK: Naxxramas (včetně Immortal), Ulduar (včetně Algalona, Firefightera aj.), ToC, ToGC (Tribute to Mad Skill - GuM bývalé guildy posral Insanity - wipnul Valkyry jako tank  lol! , takže mám jen 49/50), ICC (hc sundáno 11/12, LK do druhé fáze, nicméně taktiku poznám)
Cata jen od vyprávění kamarádů a něco málo videí


Předchozí guilda a důvod leavnutí (reference): 
Kdo si nepotrpí na dlouhé čtení a sentiment nechť prosím přeskočí tuhle část  Smile 


History of Degnicov: 
part1 - Mystiq
Vše začalo na serveru Mystiq.org (dnes již dávno zaniklého a propadlého do Maelstormu free serverů) léta páně tuším 2006. První postava byla pracně a dlouho expená roguna s nickem Degnicov. Tato roguna byla přijmuta do guildy kamarádů a spolužáků Warriors of Horde. Oficír této guildy by totiž kamarád a defakto bratr zmíněné Roguny známý pod nickem Felgran. Ve vedení guildy působily lidé jako Chodec, který se později stal GM na uvedeném serveru. Nicméně jak naše roguna  procházela dungama, narazila přibližně na 42 levelu na partu lidí z guildy Genesis. Tito lidí společně expili a pomáhali si a tak se náš Degnicov rozhodl k ním přidat. Poprosil tedy shamana Wexliho aby se poptal u Guild Mastra, zda-li se pro něj najde místo. Dozvěděl se, že GuM Benito, už moc nehraje ale Oficír s nickem Cigy, ho ochotně přijme. Takhle započala dlouhá téměř 6ti letá a strastiplná spolupráce s Genesis. Guilda se postupně rozrůstala a dospívala jak po gearu tak po zkušenostech. Přišli osudové osobnosti této guildy, které netřeba jmenovat. a naopak časem některé osobnosti odcházeli. Guilda se pomalu ale jistě vypracovávala přes TK, SSC, Hyjal až stanula v BT a SwP, kdy se stala nejsilnější guildou na serveru. Guilda si ovšem zanechala svou důstojnost, když jako jediná přišla před Kil'Jaedena kde zjistila, že je to pouze fackovací panák používající Mind Flay, rozhodli se vše oznámit GMkům a počkat si na plnou funkčnost a nenechat si server first za cenu bugu. Tuhle guildu jsem vždy považoval (a stále považuji) za nejlepší a nejschopnější na serveru, na kterém se rozhodne znovu působit, i kdyby to měl být server Drak'Thul.


part2 - Twinstar, odloučení
Když začala být situace na Mystiqu neúnosná a stagnující, guilda se rozhodla přejít na server Twinstar.cz. Hráč Degnicov (v té době již působící jako Oficir guildy) se rozhodl přejít taky. Nicméně po tom co zjistil, jaká je rogue na WotLKu nezáživná, rozhodl se přesedlat na Death Knighta. Nicméně se začli oběvovat malé trhlinky mezi Degnicovem a představiteli guildy působící pod názvem The Genesis. Těmito trhlinkami, které nakonec vedli k rozvázání společnosti s jejím jedním ze služebně nejstarším členem byly: Menší rozbroje s dalším oficírem Toldim (ohledně vtipkování na jeho maďarský původ), menší rozbroje s oficírem Lappe (např kvůli barvě guild tabardu - růžová), otrava alkoholem s následným omdlením v dešti a amnezií na guild srazu (hlavní aktér Matris, Lappe) a poslední hřebíček - prodej notebooku, který Rippy nabízel pro hráče v guildě za výhodnou cenu a notebook byl prodáván aby zlepšil výkon kupujícího hráče a ten mohl kvalitně raidovat. Jak si jistě pamatuje notebook dostal první čekatel s odúvodněním, že je pro jeho přítelkyni. Takže defakto místo přínosu guildě šel stroj člověku mimo guildu za výhodnou guild cenu. Důsledkem toho byla ztráta schopného tanka a rozhodnutí o leavnutí guildy.


part3 - potácení po guildách
Po leavnutí guildy to šlo s postavou Degni od 10 k 5ti. No celkem asi fakt k těm 5ti guildám. 
První zastávka (zcela logická) byla guilda PHGP (známe tváře, co přešly z mystiqu taktéž na twinstar).Jenže po měsíci jsem neviděl žádný vývoj a snahu (srovnávání s Genesis) a proto sem i je opustil. (PHGP nakonec jako guilda na twinu zanikla).
Další guilda co přišla na řadu byla tehdejší ATS - A Thousand Suns, později známá jako Loading, s hlavním aktérem Bankaiem (člověk co zavedl FL na hordě na twinu jako - FOR LEADER item) Část mého já si tuhle guildu velmi oblíbila protože jsem ze začátku viděl snahu a naději, že v ní uvidím Anuba v ToGC25 nohama vzhůru. Po té co jsme guildu dotáhl k 19% jsme se ale blíž ke killu nedostali a pak to začlo jít pomalu z kopce jak ti lepší guildu opouštěli. Sloučení guildy s jinou a následné přejmenování na Loading taky moc nepomohlo, hlavně díky nedořešenému systému lootu. Webové stránky guildy se navíc měnily co 2 ID a lidé tak nestíhali reagovat na změny a zapisovat se na raidy. Tahle guilda mi dala ale takový menší odrazový můstek (dostal jsem rank Class leadra po přibližně měsíci a půl aniž bych si o rank říkal). Nicméně poté co hráči nebyli schopni držet krok, část jich zmizela do jiných kvalitnějších guild jsme se rozhodl tuhle pomalu se potápějící kocábku taktéž opustit. Nicméně považuji tuhle guildu az druhou nejdůležitější v mém životě a svůj vliv na to měl i jistý warlock této guildy, který mi zanechal velký šrám na duši a několik šrámů i na těle...
Nicméně po Loadingu (ATS) přišla na řadu Bloodfury Rippers, kde už sice konečně přišel na řadu vytoužený kill Anuba v ToGC25 na Mad Skill, ale s otevřením ICC jsme začal cítit, že i tahle guilda upadá. Lepší lidi začli odcházet a nabírali se horší, nezkušení a tací co prostě nebyli schopní dát do progressu 120%. Nicméně jsme se zde držel, protože jinak docela nerad měním guildy. No bohužel jsem měl tuhle loď taky opustit dříve...Jednoho krásného večera lognu do hry a koukám, že 3 z 4 oficírů leavli a samotný Bloodsoul jakožto poslední oficír má už taky napsanou přihlášku k jíné guildě.
Po Bloodfury Rippers přišla na řadu další guilda, konkrétně Prognosis Negative a ikona této guildy Legit. Velmi kvalitní guilda se schopnými lidmi a schopná solidních raidů. Chodit s touto guildou raidy byla zábava a o tu jde při hře především. S Legitem jsem se velmi spřátelil a potažmo i s ostatníma lidma ve vedení. Bohužel to mělo i svou stinnou stránku a to, že když jsem se vedení a přátelům svěřil s osobnímy problémy, přenesli tyhle informace dál, což se opět odrazilo do osobní roviny. (Pokud bude mít někdo zájem objasním bližší info whispem). Prognosis Negative je taky jediná guilda, která mne sama kicknula. Dodnes jsem dost dobře nepochopil důvod. Vím, že Legit jako GuM přestal hrát a moci se chopili oficíři vedené Chainhealem a dalšími. No nakonec i tahle guilda zanikla...

Zatím poslední zastávkou byli Knights of Blood Oath. Tahle guilda se mne ujala hned druhé ID po odkopnutí Prognosisákama. Ani jsem nepotřeboval přihlášku, prostě stačila dmg co ode mne viděli u Saurfanga. KotBO byla kvalitní a schopná guilda s charakteristickým GuM Paingiverem. V téhle guildě mi lidé taktéž přirostli k srdci a raidovat s nima byla i zábava i šlo vždy o kvalitně odvedenou práci. Nevýhoda téhle guildy bylo, že jak se blížil konec datadisku, lidé se akorád dogearovali a odešli do větší a kvalitnější guildy (např SoDA, Alianční guildy) a dali tak vale dobré atmosféře v raidu. Začal ubývat počet lidí schopných chodit main raid a proto se guilda rozhodla pro spojení se spřátelenou guildou Optional. Optional vedené Vajcem a Knighti vedení Paingiverem se spojili do nové guildy Keep Calm. Toto spojení zafungovalo a guilda pokořila konečně i Profesora na HC a započala progress s LK. Problém nastal v okamžiku skládání hlavního main raidu kdy, čekalo na inv i kolem 40ti lidí. Nakonec to někteří začli vzdávat a hledat si místo jinde, popřípadně přestali hrát úplně. Guilda začala početně upadat, až došla do současné situace, kdy druhý tank (offtank main raidu), 3 oficíři (hlavní aktér Vajco) a hlavní retri se shadowmournou levnuli a odešli k alianci do EA. Paingiver jako GuM vypsal tohle: Guild Message of the Day: Tak s lutostou oznamujem Rozpad Guildy
Proto jsem se rozhodl posunout dál...

Konec dlouhé a sentimentální části.

Proč Genesis: Z výše uvedeného je jasně vidět, že pořád ji považuji za nejkvalitnější guildu, ve které mám pořád známé tváře. Po tom roce a půl, jsem se rozhodl podat si opět přihlášku i přes stop stav, protože mám za to, že problémy spojené s mým odchodem jsou již zhojené. (I když velmi draze - jen nový notebook byla investice 15ti tisíc místo těch 3 a půl za kolik nabízel Rippy svůj starý).

Výpis altů: Degnicov (paladin - Retri,Holy Prot), Neobulous (shaman - Ele,Resto - v menší guildě s přátelskou atmosférou chodící raidy jen pro zábavu, nikdy neškodí si odpočinout od hard progressu), Tigressia (rogue - momentálně assa, darovaná od člena guildy KotBO)

Osobní info: Jmenuji se Michal, je mi 22 let a poházím z malé vesnice kousek od Olomouce, ale nějaký čas jsme pobýval v Brně (asi poslední 2 roky- vysoká ale nezadařilo se takže jsem už zase zpátky doma). V současné době studuji vysokou školu v Olomouci (Univerzita Palackého Právnická fakulta (právnická fakulta roku 2014). Jsem srdcem i duší Wowkař (přečtena většina WoW knih, které vyšly v českém překladu - chybí akorád Malfurion a komiksy) a filmový nadšenec (profil na csfd.cz zatím shlédnuto něco málo přes 400 filmů). Mám rád hudbu na které jsem opravdu závislý, převážně metalového stylu ale nevadí mi ani reggae, jazz, vážná hudba, epická hudba (třeba Wotlk-Ulduar Antechamber music,Two Steps From Hell). Chvíli po incidentu předminulého roku (2012) jsme se stal silným abstinentem, nyní si občas zajdu s přáteli a kolegy s fakulty na pivko ale častěji spíš do čajovny. Kromně toho jsem díky novému notebooku začal hrát náročnější hry - všechny Assassin's Creed, Dishonored, Mafia 2, Batman, Poslední Tomb Raider. Nejvíc mne v poslední době zaujal Hearthstone, kterému se tu pulhodinku denně věnuji pokud nejsme zrovna online ve WoW. ve hře trávím někdy i 13 hodin denně (víkendy) někdy jen odchodím daily (pondělí a úterý, kdy má škola přednost).

Děkuji za každé vyjádření a doufám, že 2 hodiny mého času nebyly vynaloženy zcela zbytečně. 
PS: Pokud něco v přihlášce chybí, tlačítko edit poznám takže upravím  Smile .

Degnic
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Wesa Sun Mar 09, 2014 12:31 am

Necítím se příliš oprávněný o této přihlášce rozhodovat, protože jsem s tebou byl v Genesis pouze několik málo měsíců. Tvůj leave tehdy byl asi ukvapený, protože jinak by jsi tu teď nepsal přihlášku, ale nějak už jsem si tu na to u lidí zvyknul, takže rozhodně nejsi jediný (hold některým stačí vzít si papírový pytlík a vydýchat se z toho, jiní jdou radikální cestou). Osobně si myslím, že jsi nehrál špatně a pokud na Cata plánuješ tanka, tak by jsi byl i vcelku užitečný v raidech.

Co se týká přihlášky, tak ta by se skoro dala použít na hlavní stránku webu jako historie naší guildy Very Happy, jinak mě na ní zaujalo, že o své postavě mluvíš ve třetí osobě (už jsme tu taky jednoho takového měli). Celkově ti dám zatím NEUTRAL s tím, že si myslím, že by jsi ještě jednu šanci měl dostat, protože když se podívám na Karla a spol. tak tam už ani nespočítám kolikrát leavnuli a zase byli přijati zpět.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Strejdík Sun Mar 09, 2014 12:35 am

Po tom, jakou neopravnenou spinu jsi nablil v prihlasce do PHGP nejen na me, a k tomu ses choval jak ubrecenej malej spratek, ti nemuzu dat jinak nez velke NE , a to i pres to, ze momentalne aktivne nehraju.
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty .

Příspěvek  silverr Sun Mar 09, 2014 12:42 am

Hele jako úplně v pohodě ... Very Happy nevěděl sem čím začít tak to je předehra.
Jakože v gildě máme teď pár kentaurů kteří to nehorázně kurví, ti tu byli sice vždy, ale většinou za ně byla náhrada jiných schopných lidí. Každopádně tím že je teď před cata lidi se hádají, dávají si pauzy, hledají smysl svojí existence na tomto malém modrém světě, nevidím důvod proč tě nevzít sice tě asi pár 10tek % lidí z gildy moc nemusí ale to nevadí... Máme tu i mariho i štěpána a vše klape jak má, někdo na ně něco řekne, a dostane od nich tichý whisp že je to skurvený jednooký kiklop co si v životě nevrzne, a frajer buď ten tlak ustojí nebo ne.

Jinak to že časem možná znovu leavneš beru v potaz přece jenom né každý ten tlak ustojí, navíc když někdo začne dělat scény tak si ho zafixuji, uložím v paměti a hejtuju ho do konce jeho wow kariery.

Jinak co sem pochopil tak máš nabouchanej net a super ultra rychlím pc, protože jestli máš lagy nebo ti to padá nebo se ti přehřívá pc tak jdi do prdele protože lidi co si neumí zařítit ani to aby byli hodinu v kuse online mě už serou a už sem je úplně odepsal. Jinak děcka taky nemáš takže předpokládám že nebudeš za healera chodit uprostřed bose afk protože spadl tvému kentaurovi piškot nebo tak něco.

Jinak to bude asi ok, a myslím si že se čerstvá krev do gildy zrovna teď hodí PRO, pokud teda máš normální pc s normálním interrnetem.


Naposledy upravil silverr dne Sun Mar 09, 2014 12:47 am, celkově upraveno 1 krát
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Raizen Sun Mar 09, 2014 12:42 am

Lidé se mění, a každý by měl dostat druhou šanci, pokud-li si jí zaslouží. Ty si jí podle mě nezasloužíš. Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Toldi Sun Mar 09, 2014 12:48 am

ako píše Raizen, proti
Toldi
Toldi

Poeet p?íspivku : 532
Age : 34
Points : 412
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Adva Sun Mar 09, 2014 12:49 am

No, čo sa týka toho, či to vieš, je každého osobný názor. Za mňa jedno veľké NIE a to už preto, že keď som mal svojho alta asi tak pol roka dozadu v KotBO, sám si vravel, že do Genesis už nikdy v živote nebudeš chcieť ísť, pokiaľ tam budú určitý ľudia. Tí ľudia stále v Genesis sú, čiže ty sem chceš ísť len preto, aby si mal guildu schopnú progressu aktuálneho alebo budúceho contentu.
Takže tu sú môje dôvody, ako sa rozhodnú ďalší je už ich vec, ale keď raz niečo povieš, mal by si sa toho držať. Pol roka dozadu si na Gene whinoval, teraz sú to pre teba najlepší hráči na servri.
Get your shit together Degni.
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Tod Sun Mar 09, 2014 12:57 am

okrem toho, že to nemáš zjavne v hlave poriadku, pochybujem, že sa za DK uplatníš. Stav je full a bude nás viac než dosť.

NIE


Naposledy upravil Tod dne Sun Mar 09, 2014 1:05 am, celkově upraveno 1 krát
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Wesa Sun Mar 09, 2014 12:58 am

silverr napsal:... nebo se ti přehřívá pc tak jdi do prdele protože lidi co si neumí zařítit ani to aby byli hodinu v kuse online mě už serou a už sem je úplně odepsal.
 Sad
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Leninac Sun Mar 09, 2014 1:00 am

PRO, jak píše Wesik - Karel se vzal zpátky tak 3x, nevidím důvod, proč Degniho nevzít. Jak psal, staré rány jsou už zhojené a my s Rippym ti odpustili, že jsme museli spat u Aldrika v chatce a poslouchat jeho chrápání Very Happy

Leninac

Poeet p?íspivku : 21
Points : 6
Registration date : 08. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Xariion Sun Mar 09, 2014 1:10 am

Ja ťa veľmi nepoznám, možno ešte z ATS, ale chcel by som vedieť kto bol ten Warlock čo ti zmenil život... Very Happy Rashinnka ?
...btw k prihláške NEUTRAL nepoznám vaše problémy.
Xariion
Xariion

Poeet p?íspivku : 29
Location : Prešov
Points : 2
Registration date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Eithnee Sun Mar 09, 2014 2:08 am

Takze neco odemne... Kdyz si debyl, neumis chlastat tak prosimte nepij ... kdyz uz si davno vedel co v tom je a lamal si to do sebe dal jak kokot tak promin ale na me a matrise to nesvadej ... jeste k tomu kdyz si ten lehce opravdu lehce zredenej 80% rum zapijel jak debil klasickym rumem a posleze pivem ... CO TI NA TOHLE RICT .... matris jen sedel na posteli a rikal "musis uz mit sucho v krku, pij" .... BYLA TO CHVILE KDY JSI V CIZI GUILDE ODPALOVAL COOLDOWNY ZA RESTO DRUIDA, TVORIL 5000 SCREENU A TAK DAL ... JAKMAM VEDET ZE SE BUDES VENOVAT NA PLNO GENESIS, + adva nebo kdosi napsal nahore to, co napsal
Jestli beres za spor barvu tabardu, ok beru .... trolololol obrazek navic ...
Jako posledni, nikde u toho notebooku nebylo psano "musi ho mit clovek z guildy" ... i kdyz technicky vzato, clovek z guildy ho ma ... hold kdo driv prijde ten driv bere ... 
Opravdu me urazilo, ze jsi oznacil za strujce tve chlastaci demence mne a meho maleho brasku ve zbroji owika ... to me opravdu ranilo u srdecka. 
Co vic ti k tomu rict? ...
Main id je full, alt id sem prestal chodit protoze lidi bylo moc ... plus urazet owika ze za to, ze neumis chlastat muze on ... jsou lidi kterym bych tu sanci treba idal ... tady jsem zasadne proti

S pranim pekneho dne
Ten co te otravil, div vlastne nezabil... Aldric

Ps: uz si dospelej, meo bys vedet kdy masdost
Ps2: zdravi te i matris


Naposledy upravil Eithnee dne Sun Mar 09, 2014 3:51 am, celkově upraveno 1 krát
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Mari Sun Mar 09, 2014 2:33 am

Taky mi přijde, že máš v hlavě trochu přejebané, ale pokud to umíš mačkat, tak by ses na Cata hodil, třeba jako tank nebo nevim. 

Asi PRo   such smiley wow 
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Degnicov Sun Mar 09, 2014 4:19 am

Strejdík napsal:Po tom, jakou neopravnenou spinu jsi nablil v prihlasce do PHGP nejen na me, a k tomu ses choval jak ubrecenej malej spratek, ti nemuzu dat jinak nez velke NE , a to i pres to, ze momentalne aktivne nehraju.

Nic co bych nečekal. Věděl jsem, že lidé které uvedu zde v přihlášce se mnou budou mít stále problémy. Nicméně své názory moc často neměním a co jsme řekl za tím si stojím. Notebook si dostal a obhajoval si se: "budu ho mít pro přítelkyni ať se zabaví a já budu mít víc času na WoW a budu častěji online. z tvého příspěvku je jasné, že častěji online nebýváš (ačkoliv může být důvod jiný to neříkám). 
Toldi napsal:ako píše Raizen, proti

Taktéž nic co by mne překvapilo.

Adva napsal: keď som mal svojho alta asi tak pol roka dozadu v KotBO, sám si vravel, že do Genesis už nikdy v živote nebudeš chcieť ísť, pokiaľ tam budú určitý ľudia. Tí ľudia stále v Genesis sú, čiže ty sem chceš ísť len preto, aby si mal guildu schopnú progressu aktuálneho alebo budúceho contentu.

K první části. O genesis jsem vždycky říkal to nejlepší jako o celku. O lidech (které jsme mimochodem na rovinu uvedl i zde) už je to něco jiného. Ale činy celku předčí činy jednotlivců. Ano řekl jsme, že tam nepůjdu pokud tma budou určití lidé. - jeden se zde právě vyjádřil, že nehraje...Pro ty další existuje mute, ignore list - nejlépe vzájemný ať je klid. POkud si působil v KotBO víš, že i tma jsme si semtam s pár lidma nesedl a semtam si na ně hodil mute ignore list počas raidu. -> Gavik
Pokud jde o druhou část (podtržena), tak kdyby mi šlo o content a progress je tu hromada jiných guild (SoDA,Nisiar, alianční EA kam odešel Vajco). přihlášku dávám sem ne kvuli contentu ale kvůli lidem. I přes neshody s pár jedincema jsem si s pár lidma sedl a píšu sem tam i dneska. Na některé mám telefon včetně telefonického kontaktu na jejich osoby blízké - tímto zdravím paní Burešovou. Takže ne progress ale hlavně lidé.
Mimochodem hroznej GIF jako avatar  Very Happy 

Eithnee napsal:...

Vyjádřim se jn k tomu co je Caps lockem. Zbytek ani nemá smysl rozmazávat čiže figuruješ nahoře v seznamu a za tvým jménem si tam (stejně jak u Toldiho) stojím.
Za 1) časově to máš zafixované v jiné době. Druida jsme měl jen na Mystiqu.
Za 2) ano hrál jsem s druidem na Mystiqu i v jiné guildě. Ale v době kdy byl otevřen půl roku Naxx a nic se nedělo. Než mít 237 alta v raidu tak si rozšířit obzory jak to funguje jinde. 
Za 3) ano vytvářel jsem z toho screeny (což nechápu jak můžeš vědět když se nikdy nikde neobjevily) ale víš co mám také za screeny? třeba tento
Za 4) nikdy jsme kvuli druidovi nepromeškal jediný guild main raid a pokud se pamatuji tak ani alt raid. Znova opakuji byl otevřen jen Naxx, bylo to na jiném serveru a bylo to v době kdy měl každej asi 7 altů a nikdy to nešlo na úkor guildy. Pochybuji, že bys vůbec poznal, že jsem i v jiné guildě... Ale nač napadat

Hlavní je vyjádřit se slušně, objektivně a pravdivě k téhle přihlášce a já se podle názorů budu objektivně slušně a pravdivě bránit.
rozhodně nehodlám používat slova jako 
Eithnee napsal:debyl...jak kokot...debil...

V Oficiálním stanovisku
Degnicov
Degnicov

Poeet p?íspivku : 449
Age : 32
Location : nacházím se někde na Zemi :P
Points : 420
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Strejdík Sun Mar 09, 2014 4:46 am

Vsak to taky tak bylo, pauzu jsem si dal az ted....Kdyby ti ten notas Rippy chtel prodat tak ti ho proda a ja nereknu ani slovo. Tuhle kapitolu uz jsi mel davno uzavrit.
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Eithnee Sun Mar 09, 2014 5:03 am

Vidis tam neco, co neni pravda, co neni objektivni? Napsal sem osobni duvody, napsal sem duvody guildovni.kdyby ty duvody byli osobni, stale jak pises existuje ignore a mute. Takovej wulp by mohl vypravet...  Pro me za me at si te klidne prijmou. S tebou jako clovekem problem nemam jsi mi ukraden stejne jako dalsich 99% svetove populace, mam jen problem s tou spinou co sis zavinil sam a hazis to pak na zbytek. 
Tot vse, dal se uz vyjadrovat nebudu.
Btw, co se tyce meho slovniku ... kdybys nebyl clovek kteryho neznam, nepouziji to ... navic se to tam hodi. 
Pac a pusu


Naposledy upravil Eithnee dne Sun Mar 09, 2014 11:11 am, celkově upraveno 2 krát
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Kodos Sun Mar 09, 2014 5:06 am

Vzhledem k ohlasům, PROTI
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Iamawesome Sun Mar 09, 2014 5:30 am

Neznám tě, ale dám PROTI - už teď jsme 3 DK v main ID.

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Degnicov Sun Mar 09, 2014 10:56 am

Eithnee napsal:Vidis tam neco, co neni pravda, co neni objektivni? 

Eithnee napsal:Kdyz si debyl, neumis chlastat - subjektivny pohled, BYLA TO CHVILE KDY JSI V CIZI GUILDE ODPALOVAL COOLDOWNY ZA RESTO DRUIDA, TVORIL 5000 SCREENU A TAK DAL - subjektivny pohled, navíc nepravda jak jsem psal o pár příspěvků výše...
 plus urazet owika ze za to, ze neumis chlastat muze on - emocionální napětí tudíž taktéž subjektivní z psychologického hlediska

Btw, co se tyce meho slovniku ... kdybys nebyl clovek kteryho neznam, nepouziji to ... navic se to tam hodi. 
můj posledí příspěvek zde, nebudu rozdmychávat flame war (pokud někdo nějaký bližší problém soukromá zpráva, popřípadně ingame).
dále apeluji na váš zdravý rozum abyste se také omezili pouze na formální stránky odpovědí (jak znám rippyho tak vám něco podobného taky určitě navrhl). 

Tudíž jen na odpovědi PRO/PROTI bez zbytečných citových výlevů...Já svoji přihlášku psla víceméně taky s klidnou hlavou.
Berte si příklad z Raizna:
Raizen napsal:Lidé se mění, a každý by měl dostat druhou šanci, pokud-li si jí zaslouží. Ty si jí podle mě nezasloužíš. Proti

V pohodě odpověd. stručná jasná logická. plně akceptuji a plně chápu.
Degnicov
Degnicov

Poeet p?íspivku : 449
Age : 32
Location : nacházím se někde na Zemi :P
Points : 420
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Degnicov Sun Mar 09, 2014 10:59 am

Degnicov napsal:
Eithnee napsal:Vidis tam neco, co neni pravda, co neni objektivni? 

Eithnee napsal:Kdyz si debyl, neumis chlastat - subjektivny pohled, BYLA TO CHVILE KDY JSI V CIZI GUILDE ODPALOVAL COOLDOWNY ZA RESTO DRUIDA, TVORIL 5000 SCREENU A TAK DAL - subjektivny pohled, navíc nepravda jak jsem psal o pár příspěvků výše...
 plus urazet owika ze za to, ze neumis chlastat muze on - emocionální napětí tudíž taktéž subjektivní z psychologického hlediska

Btw, co se tyce meho slovniku ... kdybys nebyl clovek kteryho neznam, nepouziji to ... navic se to tam hodi. 
můj posledí příspěvek zde, nebudu rozdmychávat flame war (pokud někdo nějaký bližší problém soukromá zpráva, popřípadně ingame).
dále apeluji na váš zdravý rozum abyste se také omezili pouze na formální stránky odpovědí (jak znám rippyho tak vám něco podobného taky určitě navrhl). Proto prosím nereagovat na tento koment (i když jak znám Aldrika...)

Tudíž jen na odpovědi PRO/PROTI bez zbytečných citových výlevů...Já svoji přihlášku psal víceméně taky s klidnou hlavou.
Berte si příklad z Raizna:
Raizen napsal:Lidé se mění, a každý by měl dostat druhou šanci, pokud-li si jí zaslouží. Ty si jí podle mě nezasloužíš. Proti

V pohodě odpověd. stručná jasná logická. plně akceptuji a plně chápu.
Degnicov
Degnicov

Poeet p?íspivku : 449
Age : 32
Location : nacházím se někde na Zemi :P
Points : 420
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  amur Mon Mar 10, 2014 12:41 am

To si ze mě děláte prdel už, nechápu co se tady děje, divám se že se hodně lidi i věcí změnilo. Nevím jestli to udělali lidé co se přidali na Wotlku nebo ne, ale takhle jste se nikdy nechovaly. Já už do hry radši ani nepudu, abych se nedočkal něčeho podobného od vás. Já jsem jednoznačně Pro a čekal bych to i od ostatních!!!!
amur
amur

Poeet p?íspivku : 329
Age : 30
Points : 297
Registration date : 31. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Maverick Mon Mar 10, 2014 3:01 am

I když ty poslední dva důvody leavu jsem moc nepochopil tak jsem pro dát ti šanci  such smiley wow
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  ripper Mon Mar 10, 2014 4:31 am

PRO. Degni byl, je a bude chabrus na nervy, ale pokud se smíříš s realitou, že nejsi žádnej godlike DPS a že když občas uznáš, že není možné se vždy rozhodovat podle toho kdo je v guildě déle nebo kdo je s kým jaký kamarád, tak není důvod tě znovu nabrat. Leavnout/kicknout můžeš kdykoliv.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Mortysek Mon Mar 10, 2014 7:56 pm

PRO Degniho mám rád !!!
Mortysek
Mortysek

Poeet p?íspivku : 77
Points : 9
Registration date : 17. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Phus Tue Mar 11, 2014 2:21 am

Někdo leavnul 10x a byl nabrán z5, takže nevidim důvod proč nevzít staršího člena  such smiley wow
Phus
Phus

Poeet p?íspivku : 150
Age : 31
Location : Praha
Points : 70
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Degni,Degnicov Empty Re: [PŘIJAT] Degni,Degnicov

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru