The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[MULTI] Druid guides

+13
Stoura
tommys
Minitarcz
deathwarior
Quang
amur
Toldi
gum_boB
Szmajdalf
kryptikk
Who
Ogie
ripper
17 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  ripper Thu Apr 16, 2009 10:45 pm

Hele Ogie viš že já ty areny nějak nehrotim , nejsem na pvp zadnej skill. Vzdycky sem hral za druida ferala a ted sem si chtel vyzkouset resto , víš sam že sme spolu chodili i 2 feralove. Tady na serveru sem od 70lvl za resto odzacatku a neni to kvuli arenam.
Co se tyce Balanced druid + ele shaman do areny tak to je brutalni full nuke tym kterej spoleha na to ze sunda do 3 sekund ten 2. tym. Kdyby sel balanc s nekym jinym tak v ty arene nic moc neudela.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  Ogie Thu Apr 16, 2009 11:23 pm

ripper napsal:Hele Ogie viš že já ty areny nějak nehrotim , nejsem na pvp zadnej skill. Vzdycky sem hral za druida ferala a ted sem si chtel vyzkouset resto , víš sam že sme spolu chodili i 2 feralove. Tady na serveru sem od 70lvl za resto odzacatku a neni to kvuli arenam.
Co se tyce Balanced druid + ele shaman do areny tak to je brutalni full nuke tym kterej spoleha na to ze sunda do 3 sekund ten 2. tym. Kdyby sel balanc s nekym jinym tak v ty arene nic moc neudela.


No šak jasný, já to nemyslel nijak zle, jen jsem včéra kvičel jak si mi házel hybernate tak jsem si chtěl trošku rejpnout.. Very Happy Jako oba ty teamy dávali nuke strašnej, jsem viděl jak tlusťoch točí mrtě rychle starfire a než jsem mu ho stačil kicknout dostal jsem crit za 4K.. Shocked Jinak nakonec jsme je začli dávat (a vyhnali s nima rating nad 1600) tak že jsme dali nuke shamikovi a já to pak vyhealil, ale musim říct že to bylo tak 6:4 pro nás na hry, brutus..
Ogie
Ogie

Poeet p?íspivku : 254
Age : 39
Points : 168
Registration date : 18. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  gum_boB Fri Apr 17, 2009 12:55 am

Ogie napsal:
Kryptikk napsal:no ja jen nechapu co to ma spolecnyho s hyperbolou Very Happy

Já zas vůbec nechápu vo čem se to tu bavíte.. Ta hyperbola je nějakej novej chlast či co..?? Very Happy Razz Very Happy

Smile toš on mlel něco o spell haste capu kterej nejde dosáhnout páč se furt ten global cooldown snižuje ale nikdy nevynuluje. a mě to připomělo hyperbolu Smile ta se taky furt přibližuje ose ale nikdy ji neprotne, a on do toho začne točit nějaké logaritmy v prvním kvadrantu Smile ...
gum_boB
gum_boB

Poeet p?íspivku : 615
Age : 30
Points : 553
Registration date : 01. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: Druid

Příspěvek  Anonymní Wed Apr 29, 2009 12:07 pm

jenom bych rad doplnil, ten PVE talent build na Moonkina si psal ozralej Razz pote co mi kryptas "vynadal" jsem zjistil ze toto bude asi lepsi...

http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&druid&51002221250313523135000000000000000000000050203320000000000000

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  kryptikk Wed Apr 29, 2009 12:59 pm

Jak asi... urcite Smile.

Duvody:
imp. Nature's grasp - v PvE total k nicemu, kdy prosimte do tebe rubou, tak abys je potreboval sundat entanglingama? Smile Takovy situace uz si rovnou rikaj o wipe.
Celestial Focus - zase jses dps, do tebe nikdo rubat nema, k cemu je tedy talent na neprerusovanej cast wrathu. Navic na bossech stejne vetsinou spamujes starfire (coz je tak jediny kde hrozi, ze nejakejma skillama to budou prerusovat ruzne) a ... onen stun ze star firu, na to treba tanci akorat nadavaj Smile.

takhle ti nakonec zustanou jeste 2 bodiky do subtlety, kterym si snizujes threat o 8% ... no neber to Smile
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  ripper Wed Apr 29, 2009 8:06 pm

No nevim ,na koho byla ta poznamka ze to psal ožralej ,možna na me . ale kdyz uz tam mas ted build tak dalsi 3 talenty ktery tam mas uplne zbytecne jsou v restorationu , na snizeni many pri premene forem. Naprosto u mookina zbytecny. JInak ten build co tam mas je hooooooodne PVE vylozene bych rekl ze to je jen bossacky build , protoze jinak to ze mas 70% sanci asi ti nnikdo neprerusil cast wrathu je luxusni aspon pro me u trashe nejde jinak , na expeni jakbysme. no a posledni talent sem myslel ze je PVP ale v pve u bosse ty stromky jsou cca 2% DMGE coz neni spadny za 280 many.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: Druid

Příspěvek  Anonymní Wed Apr 29, 2009 10:42 pm

Jj bylo to na tebe, ale ze srandy =) nj tak expeni se nepocita, jsem zvykej s Bladem jet proste max dmg a tam taky zadnej imp. interupt cast neresis. Snad to "hooooodne" neni ironie... Jinak ty 3body v shapeshift sou celkem ukradeny, hlavne potrebujes ty 2 v redukci threatu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty ..

Příspěvek  Ogie Thu Apr 30, 2009 12:55 am

Ogie
Ogie

Poeet p?íspivku : 254
Age : 39
Points : 168
Registration date : 18. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: Druid

Příspěvek  Anonymní Thu Apr 30, 2009 3:10 am

Ono je to hodne diskutabilni... zase mit vylepsenej Fearie Fire, kterej pak vsem pridava nakejch 60 hit vsem v raidu, vubec neni k zahozeni!!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  kryptikk Thu Apr 30, 2009 3:51 am

Nez ty 3 body do shapeshiftu bych je dal do toho healu, kdyby nahodou balance nejak offhealoval (ale tam tj vesmes uplne jedno).

Jinak ohledne expeni a podobne ... jsou samozrejme talenty, ktery umozni expit rychleji, ale kdyz uz jsme pak u expeni, tak je bez diskuze nejrychlejsi feral. Za balance to samozrejme jde taky, ale to se pak hodi spis do diskuze "Druid for Dummies". Vyexpit postavu na 70tku by nemel byt pro dusevne zdraveho cloveka problem.

V raidu je hlavni funkce balance support dps/dps. Cili jediny o co mu jde je vyplivnout ze sebe max dps co to jde a podporit raid. Z tohodle ohledu je imp. Faerie Fire nejlepsi talent co vubec ma k dispozici. Je sice hezky, ze misto toho muze mit ja nevim o par procent silnejsi nakej moonfire, ale ten talent sam o sobe prida celymu raidu pomalu 1/2 toho co vubec balance druid rozda. Interrupty by v raidu nemely byt zadny a jestli jo, tak ty rves moc aggra nebo je mizernej tank nebo se wipuje.

Jestli ti za to nejde expit/grindit? Todle je pve guilda = raid guilda. Ne nejaka banda trhovcu. PvP? Reset! 50g cloveka nezabije a jestli jo, tak at si vybere bud bude PvE nebo PvP a jestli zaroven, tak toho je dan fakt, ze musi umet i vydelavat na resety. Nadhernej priklad jsou warloci, taky muzou jit raid s deep destruction stavenej na fire dmg a vesmes na pvp. Jenze voni radsi resetnou na sacrifice destro (0/21/40), protoze to dava o neco vetsi dmg. To samy roguny... taky se muzu na to vsechno vysrat (jako to i nekteri delaj) a jezdit v pvp talentech. Stejne nakonec budu v dmgi prvni kvuli neschopnosti lidi si kontrolovat agro a delat co maj... sice dps nebude nijak slavny, ale prece to staci ne?

Jestli porad vsechno bude takhle stacit, tak nikdy nic poradne funkcniho nezprogressujem, pac lidi ze sebe nevydaj max co muzou. Radsi usetri 100g, aby mohli smrdet v BGckach. Mame full t5 dpska, ktery rozdaj dps na urovni t4 lidi z jinejch guild, jen proto, ze si neumi nastrkat talenty nebo proste serou na reset a jedou s pvp. Potky si nenosi, zradlo si nenosi, scrolly si nenosi...

No jeste nakonec k tem stromeckum, jo tak to by slo dat misto toho 1 bodiku v subtlety, s tim souhlasim Smile.

EDIT: Jeste abych zduraznil dulezitost toho imp. FF. V realite to pridava kolem 70 hit ratingu / spell hit ratingu. Kam se na takovejdle buff hrabou nejaky buffy od paladinu (v ramci dps)... jako rozhodne imp. FF >> blessing of might treba. Takze vazne nechci videt jedinyho balanca v guilde bez tohodle talentu za predpokladu, ze nepujde balancu vic a pripadnej reset si mezi sebou dohodnou Smile.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  kryptikk Thu Apr 30, 2009 3:55 am

blade napsal:Ono je to hodne diskutabilni... zase mit vylepsenej Fearie Fire, kterej pak vsem pridava nakejch 60 hit vsem v raidu, vubec neni k zahozeni!!
Diskutabilni to neni vubec, ten talent by tam mel BYT!
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  ripper Thu Apr 30, 2009 4:06 am

Ja nvm proc resite faerie fire ale co sem videl tak sem zatim jedinej balanc co v nem ma talenty od nas z guildy takze muj support je maximalni !
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  kryptikk Thu Apr 30, 2009 4:18 am

jukni na ten odkaz na PvE Balance talent build co mas v topicu ... a pochopis Smile
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  ripper Thu Apr 30, 2009 4:29 am

Kryptikk napsal:jukni na ten odkaz na PvE Balance talent build co mas v topicu ... a pochopis Smile
OMGGGGGG tohle vubec neber v potas, radsi se podivejte na build co je ciste pro mookina 1. strana dole ale i tam to ma mouchy a ten buidld jezdim malinko jinak.
Urazil sem se a nastval takze tedy mate lepsi pve build ciste na bossy
ZDE
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  kryptikk Thu Apr 30, 2009 7:02 am

supr, zacinam byt spokojen Razz

tedka jeste jedna pripominka, nenazval bych to "build na bosse", ale normalne PvE build, PvE Raid build ... proste pokud se nekde uvadej PvE talenty pro jakoukoliv classu, automaticky se pocita s tim, ze se jedna o univerzalni talenty do raidu. Tak to mas u magu, tak to mas u rogun, tak to mas u locku ... atd. Si vezmi sacrifice destro, s tim buildem pomalu ani nesundas moba, ale do raidu je to top dmg build a je branej jako univerzalni PvE.

... jo jinak rippi, take it easy, ja kdekoliv najdu misto kde stourat, tak stourat budu cyclops
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty ..

Příspěvek  Ogie Sat Jun 06, 2009 12:40 am

Vyplatí se jet pro druida tanka defence nebo resilence..? Asi přehážu equip na tankování, ať mám nějakou změnu.. A budu nejzuřivější tank v guildě!!! Very Happy
Ogie
Ogie

Poeet p?íspivku : 254
Age : 39
Points : 168
Registration date : 18. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  Toldi Sat Jun 06, 2009 2:21 am

ak chapem dobre resilke, tak ked to budes davat do nej tak by si mal dostavat mensie rany
a potom este neviem ci aj pre ferala plati defense cap, ked budes mat ten dodrzany nedostanes ziadny crit
Toldi
Toldi

Poeet p?íspivku : 532
Age : 34
Points : 412
Registration date : 19. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  kryptikk Sat Jun 06, 2009 2:41 am

Resilience snizuje sanci na to, ze te nekdo kritne, snizi dmg pripadneho kritu, snizi efekt drainu a dotek.

V PvE malo bossu / mobu hazi dotky a drainy Smile, takze tadle cast resilky je uplne zanedbana.

Boss ma 5,6% na to, ze kritne. Defense funguje tak, ze mas 0,04% na dodge / parry / block / miss (ze strany soupere) / a crit redukci za kazdej bodik rozdilu mezi tvym defensem a souperovym weapon skillem. Imunity na crit (proti bossovi) by slo docilit i resilkou jako takovou a to mit cca 220, jenze nejen, ze z toho clovek nedostava dodge / parry / block / miss, ale jeste zanedbava tu cast resilky, ktera redukuje drainy / dotky.

EDIT: jo pro druida to taky plati... i pro maga by to platilo Smile.

EDIT2: Pro druida se nahazovani defensu nevyplati tak jako u warra, pac druid nema block / parry, coz cini zase defense z 1/2 nevyuzit. Takze hlavni staty budou armor / stamina / agility / pripadne dodge. Na lepsi generovani aggra se vyplati mit i neco malo expertise (popr. hit, ale expertise je lepsi Smile )
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  amur Sat Jun 06, 2009 5:31 am

ripper napsal:Společná práce ferala , resto a balanced druida Smile https://2img.net/r/ihimizer/img355/6337/feralft9.jpg
potřeboval bych to přeložit Very Happy neumim totiž ENG
amur
amur

Poeet p?íspivku : 329
Age : 30
Points : 297
Registration date : 31. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  kryptikk Sat Jun 06, 2009 10:22 am

Oba: Ty!
Sova: Bez domu resto-novacku, nejses zde potreba!
Strom: JA NEJSEM potreba? Jen si hazej mesicni plamen ty opereny hlupaku.
Sova: Troubo!
Strom: Ptaci mozku!
Medved: Hele, nechte toho.
Medved: Meli by jste se oba stydet. Jsme tu vsichni druidi.
Sova: Mas pravdu.
Strom: Omlouvame se.
Medved: Je na case aby jste vy dva pracovali spolecne.
Medved: Tak co takhle skoncit tenhle detsky spor a pomoct mi uvarit veceri.
Sova: Zni vyborne.
Strom: Co bude?
Medved: Paliva kridylka.

takhle to mas doslova prelozena Smile


Naposledy upravil Kryptikk dne Sat Jun 06, 2009 12:34 pm, celkově upraveno 1 krát
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  Who Sat Jun 06, 2009 11:08 am

Ten komix mě vždycky dostane lol!
Who
Who

Poeet p?íspivku : 418
Age : 37
Points : 335
Registration date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  amur Sat Jun 06, 2009 11:45 pm

dik
amur
amur

Poeet p?íspivku : 329
Age : 30
Points : 297
Registration date : 31. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Restokin

Příspěvek  ripper Sun Jun 07, 2009 11:47 pm

Restokin => Hybrid Balanced/Resto

Jelikož mě PVP a arenky už vubec ne nebavi za PVP resto 7/11/43 ,tak sem koumal na netu jak si zpříjemnit to utrpení Very Happy.
Bohužel jsem nenašel již funkční buildy preWOTLK jedine co jsem našel je 34/0/27 nebo 27/0/34. Tak jsem koumal a vymýšlel a ses stavil jsem
33/0/28 nebo
30/0/31
Během tydne to nějak vychytam ,ale potřebuju sem aby jste psali připominky.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  kryptikk Mon Jun 08, 2009 2:17 am

Dreamstate druidi se jezdili priblizne takto:

34/0/27

Nejsem si ted presne jistej s rozpolozenim nekterejch talentu, ale kazdopadne se to jelo v balance stromu az po dreamstate.
kryptikk
kryptikk

Poeet p?íspivku : 1020
Age : 35
Location : Praha
Points : 923
Registration date : 10. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  Who Wed Jun 17, 2009 12:16 am

Tak je to konečně tady, s novým patchem přijde změna forem pro druidy. Tady je malý náhled jak to bude vypadat...
Váš nový vzhled bude záviset na barvě kůže u Taurenů a barvě vlasů u Elfů.
Změnit si barvu vlasů a kůže pujde v Barber shopu, za malý poplatek samozřejmě.
Jestli se takových možností dočká i flight forma ví zatím jenom Blizzard.

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Druidforms_tauren

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Druidforms_nightelf
Who
Who

Poeet p?íspivku : 418
Age : 37
Points : 335
Registration date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[MULTI] Druid guides - Stránka 2 Empty Re: [MULTI] Druid guides

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru