The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

+16
mynym
Phus
Krizek
Elaysa
Resike
Vorpz
silverr
Chizuru
Tod
Froozen
Raizen
Kodos
Eithnee
Adva
Mari
Wesa
20 posters

Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Tranigos Fri Mar 28, 2014 11:07 am

Prihlaska GENESIS 

Postava Tranigos ---> LVL 80
Môj vek: 17
Class a talenty : Warrior - Fury   ---> 18/53/0 
Armory >  http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Tranigos
Profesky : Jewelcrafting(450) + Blacksmithing (400 ---> len kvoli bonus socketom) 
Skúsenosti : WoWko hram uz pomerne 6-7 rokov a stale ma to bavi. Hlavny datadisk ktory som hral je Wotlk na ktorom som hral main Druida tanka , co bolo na ofiku , momentalne hladam guildu na Cataclysm na ktorom mam odprogresovane Firelands + Dragon soul (momentalne hram aj na Ofiku ---> Ginjiro-Drak'Thul )  Dostudovat taktiky na tie early raidy ktore nemam odprogresovane nieje pre mna fakt ziaden problem , skusenosti mam , pojdem Arms warra ktoreho som uz na Cata hral

Preco ku vám ? : Hladam guildu ktora je silna na progress a ktora ide bossa za bossom a tato guilda to poskituje  , v predoslich guildach som mal smolu ze sa po istom case rozpadli kvoli istym zalezitostiam s lootom a leadrami 
----> + Dopocul som sa ze Frozen bude koncit preto podavam prihlasku aj ked mate ATM Full warrior naber

Referencia : Advantage - clen vasej guildy ktoreho poznam osobne a hral som s nim uz na viacerych WoW serveroch 
Nieco o mne: 
Chodim na strednu elektrotechnicku skolu , na WoW si spravim priestor vzdy ked sa povie cas (az na niektore specialne situacie)
Nemam sajnu co dalsie by som mal napisat co by vas mohlo zaujimat (ohladne mna) 

Do kolkej mozem raidovat : Cez vikendy by a piatky by nemal byt problem do hlbokej noci , ale cez Tyzden kedze chodim do skoly tak do tej 24:00 - 1:00 max.

S pozdravom Tranigos
http://puu.sh/7FAj6.jpg (ten obrazok co vyzadujete)

Tranigos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Wesa Fri Mar 28, 2014 12:59 pm

Ano Froozen skutečně skončil a tak se teoreticky uvolnilo místo pro DPS warriora, ovšem musíš si uvědomit, že on byl jedním z nejlepších hráčů, které jsme měli a pokud budeš přijat jako jeho "nástupce" pak na tebe budou kladeny nejvyšší požadavky. Momentálně nemá žádnou cenu hodnotit gear, dps nebo cokoli jiného a jelikož o tobě slyším prvně budu muset asi hlavně dát na názor Advy (který má aspoň pro mě poměrně velkou váhu). Zároveň bych byl taky rád, kdyby k tomu řekl své slovo i sám Froo, pokud bude chtít, protože jeho názory byly jedny z mála, které měly šanci ovlivnit mé rozhodnutí u přihlášek. Pokud tito 2 nebudou zásadně proti a půjdeš k nám s tím, že jsme zvyklí vídat warriory v horních příčkách Recountu, tak potom ti dám své pro. Zatím se měj.

edit: PRO


Naposledy upravil Wesa dne Sat Mar 29, 2014 7:17 am, celkově upraveno 1 krát
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Mari Fri Mar 28, 2014 2:02 pm

PRo
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Adva Fri Mar 28, 2014 2:29 pm

Tranigosa poznám už dosť dlho, naše cesty sa vo WoWku spojili asi 3 roky dozadu, a to v už asi neznámej guilde Inqusitors of the Horde u svetovo známeho shamana Dolfika. Potom sme pokračovali v Knights of the Blood Oath, odkiaľ som ja odišiel k vám, Tranigos (a.k.a. feťák) odišiel do Never Back Down. Za celú dobu čo ho poznám nemal problémy s PvE, na Cata sme spolu progressovali DS. na MoP všetky raidy, ktoré tam sú. Svoju classu vie a ja som s ním nikdy na raide nemal problém, čiže ďalšie rozhodovanie je už len na vás, ja tu poviem svoje ÁNO . 
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Eithnee Fri Mar 28, 2014 2:43 pm

Proti
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Kodos Fri Mar 28, 2014 3:30 pm

Me prihlaska nepresvedcila. Vzhledem k tomu, ze je uzavreny nabor, snazil bych se udelat co nejlepsi dojem a s prihlaskou si pohrat. Druha vec je gramatika, sice jsem kolega ze zapadu, ale ty gramaticke chyby vidim i ja.

Pokud se budu ridit slov Rippyho, nabor se bude otevirat s prechodem na Cata, coz je koncem dubna.

Rad bych pockal na pripadnou reakci Froozena, prozatim ponechavam otevrene.

--- UPDATE ---

Mým konečným stanoviskem je PROTI.

Rozhodl jsem se na základě přihlášky, kterou jsem se nakonec přemohl přečíst celou. To, že ve whispu vypadá jako pohodový člověk, ještě nemusí nic znamenat. Nechci jmenovat konkrétně, vzhledem k tomu, že píšu do veřejné sekce, ale pár jedinců, se kterými jsem si měl tu čest psát a vypadali příčetně, se ve finále na raidu s mumblem chovali jak totální vypatlaci.


Naposledy upravil Kodos dne Sun Mar 30, 2014 5:07 am, celkově upraveno 2 krát
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Raizen Sat Mar 29, 2014 3:47 am

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Froozen Sat Mar 29, 2014 6:51 am

Dik chlapi, ze na mna myslite aj po tom, ako som s wowkom skoncil. Miesat sa do chodu guildy nechcem, ale pokial vas zaujima moj nazor, tak budis. Tranigosa trochu poznam, sem tam sme si pisali. Ako clovek sa mi zdal velmi pohodovy a nekonfliktny. Co sa tyka skillu, tak o tom vela poznatkov nemam, tusim, ze som s nim zasiel kedysi davnejsie nejaky ten raid a co si hmlisto pamatam, tak mu to slo celkom solidne. To ale v podstate na novom datadisku nemusi nic znamenat, sam toho vela o warriorovi na cataci neviem. Tot moj skromny nazor, rozhodnut sa musite sami Cool
Froozen
Froozen

Poeet p?íspivku : 427
Age : 35
Location : Snina
Points : 253
Registration date : 13. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Tod Sun Mar 30, 2014 2:40 am

za mňa asi neutral. 
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Chizuru Mon Mar 31, 2014 6:38 am

Stejně jako Advantage jsem s Tranigosem dlouhou dobu chodil do stejné guildy a jako člověka si na něj nemůžu více stěžovat. Svoji classu umí, furt tu machroval že jak zná ofik tak předpokládám že s tím nelže Very Happy Ale nasral mě, že mě nezmínil i když mě už zná delší dobu Very Happy I přes brutálně odfláknutou přihlášku, ze které by si ostatní příklad brát neměli, mu dávám PRO


Naposledy upravil Chizuru dne Mon Mar 31, 2014 7:36 am, celkově upraveno 1 krát
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty .

Příspěvek  silverr Mon Mar 31, 2014 6:47 am

PRO, ale předpokládám že i když hraješ na ofi tak budeš aktivně hrát na twinu. To znamená že budeš hrotit a nebudeš logovat pouze na raidy.


Naposledy upravil silverr dne Wed Apr 02, 2014 8:41 am, celkově upraveno 1 krát
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Vorpz Wed Apr 02, 2014 7:34 am

4 Kopečky vanilkové s extra posypkou. Vesik  chtěl aby se k tomu vyjádřilo víc lidí tak mu vyhovím.

PRO
E: do dvou kornoutů (2 a 2)


Naposledy upravil Vorpz dne Wed Apr 02, 2014 7:48 am, celkově upraveno 1 krát
Vorpz
Vorpz

Poeet p?íspivku : 30
Points : 5
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Resike Wed Apr 02, 2014 7:36 am

Jak už přede mnou psali kolegové, taky jsem s Tranigosem byl v guildě a v tu dobu byl pohodový, pak myslím leavnul, ale to já už nevím co je na tom pravdy.
Za mě PRO, protože svoji classu ovládal a chodil na raidy aktivně.

Resike

Poeet p?íspivku : 9
Points : 1
Registration date : 05. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Elaysa Wed Apr 02, 2014 8:17 am

S Tranigosem jsem se taky krátce v guildě potkala. Bohužel ho neznám nijak víc,  pokuď vím moc jsme si nepsali a jak točil si nevybavuji - i když to je teď na cata stejně irelevantní. Na druhou stranu nemám s ním spojené ani žádné negativní vzpomínky, takže jsem pro dát mu šanci ukázat, co v něm je/bude.

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Krizek Wed Apr 02, 2014 10:42 am

Prihlaska nic moc, ale par lidi te tu zna z predesle guildy a nikdo s tebou nema problem... Wink
Krizek
Krizek

Poeet p?íspivku : 41
Points : 27
Registration date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Phus Wed Apr 02, 2014 11:01 am

pro
Phus
Phus

Poeet p?íspivku : 150
Age : 31
Location : Praha
Points : 70
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  mynym Wed Apr 02, 2014 6:48 pm

Prihláška nič moc ale kedže ťa tu pár ľudí pozná a máš za warača dost skúsenosti za mňa Áno

mynym
mynym

Poeet p?íspivku : 5
Points : 1
Registration date : 08. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Moonrage Wed Apr 02, 2014 7:38 pm

Pokud Froozen ukončil herní kariéru tak bych ti šanci dal tudíž PRO, požadavky a nároky viz. Wesik Smile
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Angellock Wed Apr 02, 2014 9:10 pm

Pro
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Stepan Thu Apr 03, 2014 1:34 am

Warrior - Fury sa hodí PRO
Stepan
Stepan

Poeet p?íspivku : 118
Age : 29
Location : Michalovce, Brno
Points : 82
Registration date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Traken Thu Apr 03, 2014 8:09 am

Přijat , napiš si ve hře o invite.
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Prihlaska do Genesis Warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru