The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

+11
Maverick
Eithnee
Tod
Shadowkill
Morvudd
ripper
Pompoman
Chizuru
Hedva
Wesa
Dastex
15 posters

Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Dastex Sun May 04, 2014 4:58 am

Název postavy: Dastex
Level: 84, dnes to ještě doexpím
Věk: 19
Class,talenty: Warrior – Fury / Arms (Možnost předělat podle potřeby guildy) – Jsem ochoten hrát i fury PVE i arms PVE. Tanka bych nerad hrál na cata jako warrior Smile
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Dastex
Profese + číslo skillu: JWC (450), Mining (450) – brzy předělám
Zkušenosti s WoW: Wowko hraji už hodně dlouho, cca 6-7 let? Začínal jsem na TBC, kde jsem s guildou odprogressoval všechny raidy (zlaté časy TBC).. na TBC jsem hrával převážně za rogunu, od dob wotlku jsem se plně pustil do hraní s warriorem, vyzkoušel jsem všechny classy, ale warrior mě zaujmul nejvíc, hraji ho již opravdu dlouho a aktivně se o něj zajímám. Na wotlku jsem odprogressoval kompletně celý Naxx, UD,TOGC 25 insanity, ICC 25 (11/12)hc.. a dále. Když jsem přešel na officiální server Drak’thul, tak jsem tam s guildou odprogressoval také téměř vše. Bohužel.. lhát nebudu, některé taktiky a podobně jsem již zapoměl, ale jakmile budu zase uvnitř, jistě si vzpomenu
Proč k nám: Na wotlku jsem nejprve působil v guildě Cool, která dle mého názoru patřila mezi top 3 guildy. (alliance). Následně jsem migroval k hordě, kde jsem působil v guildě „Immortal Outlaws“. Bohužel přišli nějaké komplikace a guilda přešla na offic. Následně byli v guildě nějaké kicknutí, nějaké leavy a guilda šla do háje. V současné době hledám další guildu, která by splňovala mé potřeby. Hledám guildu, ve které bych působil od samotného začátku do samotného konce, chci být v partě dobrých lidí, kteří mají snahu a cíl to někam dotáhnout. Chci s vámi společně pokořit RF achievy.. jinými slovy.. hledám kvalitu a tu u vás najdu. Navíc jsem slyšel, že Frozen skončil a za zkoušku nic nedám, ikdyž vidím, že máte warrior FULL a že jste teď dobrali dalšího warriora tak to přece jen zkusím
Něco o sobě: Jmenuji se René, studuji informační technologie v Kunovicích (poblíž Uherského Hradiště) – cca 20 Km od Zlína. Jsem normální kluk.. možná trošičku víc upovídaný… se smyslem pro humor, mezi mé záliby patří posilovna, hraní na klavír, kytaru a o víkendu jako každý mladý kluk.. zakalit, dotáhnout si dom nějakou tu ženskou.. WoW beru jako relax od všeho,  to ale neznamená, že nedokážu u něj strávit celý den..  
Do kdy můžu raidovat: S časem nemám absolutně problém, tudíž kdykoliv

Doufám, že má přihláška byla užitečná a snad někdy s Vámi na viděnou! Dastex! Smile

Dastex

Poeet p?íspivku : 17
Points : 2
Registration date : 04. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Wesa Sun May 04, 2014 5:58 am

Přihlášce by možná neuškodila trocha barviček, ale jinak obsahově pěkná. K tvé smůle, jak jsi sám podotknul jsme nedávno warra skutečně dobrali a uvidíme co se z něj vyklube, momentálně se cokoli těžko hodnotí, když je v guildě sotva 10× lvl 85 a dokupy jsou otevřené 3 dungy s jakouž takouž funkčností.

V současné době ti musím dát proti, s tím že kdyby se místo uvolnilo myslím že bys šanci určitě měl, ale pochybuju že se ti bude chtít čekat. Škoda že sis nepodal přihlášku dřív a nebo naopak později. Vesa
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Hedva Sun May 04, 2014 9:52 am

Mně se líbí, jak je to napsaný. Já jsem za.
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Chizuru Sun May 04, 2014 10:04 am

Nějaká stylistická úprava by určitě neuškodila ale mně se to líbí. Pro
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Pompoman Sun May 04, 2014 8:17 pm

Přihláška se mi četla moc pěkně. PRO
Pompoman
Pompoman

Poeet p?íspivku : 31
Location : Jihlava
Points : 14
Registration date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  ripper Sun May 04, 2014 9:35 pm

PRO
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Morvudd Mon May 05, 2014 4:49 am

mě se přihláška taky líbí, takže PRO.... jen by mě zajímalo, s jakým nickem jsi byl v IO, protože si tě nějak nevybavuju  Question

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Dastex Tue May 06, 2014 5:24 am

Děkuji všem za příznivé ohlasy! Smile jinak v IO jsem měl více nicků, napíšu ti ještě ingame! Smile

Dastex

Poeet p?íspivku : 17
Points : 2
Registration date : 04. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Shadowkill Wed May 07, 2014 12:40 am

Jako za warra když tě chtějí budiž ale nevím kam ho později jako dmg dáte, když se teď jeden dobral a jinak jsme oba s Phusem teďka co každej den aktivní.
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Tod Wed May 07, 2014 1:46 am

proti
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Eithnee Wed May 07, 2014 2:15 am

Taky jsem proti, meleeček máme zbytečně moc.
+ co si budem ..  Ani přihláška se mi nelíbí. Aby se v tom čuník vyznal.
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Maverick Wed May 07, 2014 2:27 am

jak píše Shadow, takže spíše  proti
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Shadowkill Wed May 07, 2014 4:11 am

jako borec vypadá v pohodě, jenom nevím, co ten co se dobral, nějak viděl někdo aktivního ??? Klidně je můžeme changnout.
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Phus Wed May 07, 2014 6:21 am

asi pro vzhledem k tomu že jsme ted aktivni 2 waři a kdo ví jak to bude dál
Phus
Phus

Poeet p?íspivku : 150
Age : 31
Location : Praha
Points : 70
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Morvudd Thu May 08, 2014 5:27 am

Dastex napsal:Děkuji všem za příznivé ohlasy! :)jinak v IO jsem měl více nicků, napíšu ti ještě ingame! Smile


proč s tím dělat takové tajnosti?  Rolling Eyes

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Kodos Thu May 08, 2014 5:35 am

Phus, Shadow a ten nově nabraný (hraje?).

PROTI

Rippy psal, že nemáme castery a healery.
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Raizen Fri May 09, 2014 3:33 am

Pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty .

Příspěvek  silverr Fri May 09, 2014 4:29 am

PRO
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Eithnee Sun May 11, 2014 11:38 am

7x Pro. 5x proti jestli jsem počítal správně. 

Phus hrotí CSko, takže si napiš o invite do guildy.

Přijat - LOCK
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms) Empty Re: [PŘIJAT] Dastex - Warrior (Fury/Arms)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru