The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin

5 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin Empty [NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin

Příspěvek  ayraa Thu May 08, 2014 8:40 am

název postavy: Ayraa
- váš lvl: 85
- váš věk: 24
- class, talenty: Paladin - Holy  - http://talents.ice-wow.eu/eng/?PA#03332001221131312300302.18-32.17-!34,18,22,21,32,33,2,27,25
- Armory -         prumerny IL mam 300.
- profese + číslo skillu: Bs 410 - JWC 405 (dodelam)
- zkušenosti s WoW (hlavně s raidy): wowko hraju od roku 2009, zacal jsem na serveru Anthoria kde jsem se na 72 lvl dostal do guildy O F F L I N E tehda jsme progresovali tk bt swp hyjal.. nasledne jsme dali Realm first naxx kdo by mel zajem " https://www.youtube.com/watch?v=uOi9vZfIxxg " kdyz na server dorazil Ulduar (ve velmi spatnem stavu) guilda se rozpadla vedeni slo na offik a ja presel do guildy Ordo Satanas kde jsme dali full icc (z hc open pouze 3bosse) - nasledne server Anth. upadl a my jsme presli na Twinstar:Phobos.. pusobil jsem ve vedeni guildy i jako Raid Leader, nicmene v listopadu jsem musel nucene na druhou operaci s kolenem a tak jsem s wow prestal... zacal jsem nedavno na Artemisu...
- pokuď k nám přecházíte z jiné guildy, tak napsat z jaké a proč: Zacal jsem nedavno bez guildy tedka jsem v Soldier of light ale to pouze protoze tam mam 1kamarada. Do Genesis se hlasim protoze vim jak jste si vedli na wotlk datadisku na twinstaru a verim ze mate pohodove lidi...Neocekavam ze me hnedka naberete na kazdy raid klidne a rad jsi sve misto ziskam vykony kdyz svama budu obcas v dungu atd...
- Něco o sobě: Jmenuju se Honza jsem z Moravy, pracuji na smeny ( Sad) takze bohuzel nemuzu byt na pc porad.. hral jsem aktivne 17let fotbal nez jsem si "odjebal" krizovy vaz a meniskus.. momentalne po 2he operaci. jsem komunikativni clovek co prokeca  na ts miliony hodin.  Jsem pohodar rad kalim.
- Do kolika můžete raidovat ve všední dny a o víkendu: O vikendu muzu porad do nocnich hodin neni problem, jak jsem psal vis makam na smeny takze proste nekdy mam odpoledni od 2 do 10..


snad jsem napsal vsechno na pripadne dotazy rad odpovim.

ayraa

Poeet p?íspivku : 2
Points : 0
Registration date : 08. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin Empty .

Příspěvek  silverr Thu May 08, 2014 8:23 pm

Za mě PROTI, lidi sice potřebujeme, ale tvá přihláška na mě neudělala vůbec žádný kladný dojem.
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin

Příspěvek  Tod Thu May 08, 2014 10:44 pm

proti
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin

Příspěvek  Raizen Fri May 09, 2014 3:32 am

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin Empty Ayraa

Příspěvek  ayraa Fri May 09, 2014 9:56 am

diky za vas cas a muzete clos. gl.

ayraa

Poeet p?íspivku : 2
Points : 0
Registration date : 08. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin

Příspěvek  Eithnee Fri May 09, 2014 10:59 am

Na vlastní žádost LOCK
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin Empty Re: [NEPŘIJAT] Ayraa holy paladin

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru