The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Holy pala

+5
Hedva
Kodos
silverr
Tod
Medvedik
9 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  Přihláška Sat May 10, 2014 10:48 pm

                                                                                                                                             Přihláška THE GENESIS
- Název postavy: corielka

- Lvl: 85

- Můj věk: 17 roků .

- Class, talenty: Paladin Holy / Talenty: http://talents.ice-wow.eu/eng/?PA#03332001222131312310302.18-3.18-!18,22,20,21,32,33,2,27,25

- Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Corielka

- Profese + číslo skillu: Jewelcrafting (466) , Inscription (525

-Theorycraft: Tak rotace  u holy paladina je velice jednoduchá dam sacred na tanka ,potom držím si judfements of the pure na sobě a spamuji holy light , a samozřejmě používám aura mastery , sacriffce,salvu,křídla .... na každém bossovi je ti jinak.Gemovanání Hlavně do intelu .
intelect--->Spirit--->Haste---->Crit  rendeer 



- Zkušenosti s WoW: Tak zkušenosti z wow mam dost bohaté hlavně za paladina holy poprvé jak jsem začal hrát wow tak jsem začal za palu a od té doby si to držím jako tradici. Wow hraji 5 roků na twinstaru mam 4 holy palaty umím za ne PVE též i PVP .Před dvěma roky jak jsem odešel z Twinstar na ice wow tak jsem tam získal dobré zkušenosti jak hrát palata .Na ice wow jsem z gildou složil všechny bosse na cata krom bossu v Dragon soul. Zkušenost dobrou jsem nabral i z pvp rychle reagovat v situacích když náhle se něco zvrtne v raidu .


- Pokuď k nám přecházíte z jiné guildy, tak napsat z jaké a proč: Přecházím z gildy Wellmasters of warcraft kde jsem byl nabrat do gildy kde se expilo pozvánku jsem přijal abych jim pomohl zvedat lvl gildy když se expilo .Od nich chci odejít ,protože jsem už doxpil a všiml jsem si ,že mate otevřený nábor. Přecházím ,protože  hledám Top guildu, kde bych se mohl ještě něčemu přiučit.Na druhou stranu hledám Guildu s tradicí, protože ty vydrží mnohem déle a toto podle mě splňujete.


- Něco o sobě: Pocházím z malé obce Litovel kousek od Olomouce . Studu ji v Olomouci na elektro technické škole. Když se moc nudím tak si du i zaběhat většinou moc neběhám rač jen tak chodím z přáteli někam posedět nebo blbnout venku . Smile O víkendu občas ráno a odpoledne pomáhám doma na zahradě. A rád sním jak cituje P.C ... Člověk nikdy nesmí přestat snít. Sen je potravou duše, tak jako jídlo je potravou těla.


- Do kolika můžete raidovat ve všední dny a o víkendu: Ve všední den do 23:00 většinou ale někdy i déle. O víkendu můžu až do 1 večera .


Za první přihlášku se omlouvám nějak se mi nepovedla snad ted to bude jiné kafe. Děkuji za předčtení. 


S pozdravem,

Dom

Přihláška
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  Medvedik Sat May 10, 2014 11:01 pm

holy paladin nema sacred 

proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  Tod Sat May 10, 2014 11:48 pm

sice je to parada že si to môžem prečítať aj z wc ale znova ti dávam nie. A aj ked si napíšeš 30x dalších

edit: možno na 31 ti dám áno
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty .

Příspěvek  silverr Sun May 11, 2014 1:28 am

PROTI
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  Kodos Sun May 11, 2014 1:44 am

Corielka napsal:A rád sním jak cituje P.C.
Je potřeba si ujasnit pojmy. Paulo Coelho nikoho necitoval, je to jeho výrok, který on sám použil v nějaké knize. To znamená, že Ty cituješ jej.

Hele, z mojí strany zůstává stanovisko stejné, takže sni dál.

PROTI
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  Hedva Sun May 11, 2014 1:59 am

Když přejdu skutečnost, že ta přihláška vypadá, jak leták z cirkusu, tak mě dost zaráží tvůj theorycraft. Navzdory tomu, že hraješ Holy paladina 5 let, na kde čem, hraješ za 4 najednou a jsi skvělí hráč v PvE i PvP, tak užíváš spell, který holy paladin nemá, při helování jedeš rotaci (???) a o prioritě WoG/HS, mana efficienci castu a AoE healech jsi zřejmě ještě neslyšel. nope  Thumbdown
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  M4RtH Sun May 11, 2014 2:53 am

Když sem tu přihlášku četl poprvé a vlastně i naposledy , měl sem chuť prokopnout monitor . Možná by ses nám i hodil , když máš spell který nemá žádný jiný Holy Paladin , vnitřní pocit mi ale říká že NE
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  Traken Sun May 11, 2014 7:52 am

Proti
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  CollenO Sun May 11, 2014 8:34 am

proti

CollenO

Poeet p?íspivku : 170
Age : 37
Location : Prešov
Points : 82
Registration date : 19. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  Eithnee Sun May 11, 2014 11:41 am

Už u první přihlášky mnoho nepříznivých ohlasů. Nebudu ti zde připisovat další. A locknu ti to abys mohl dát v klidu přihlášku do jiné guildy.

Čili nepřijat, lock a ještě jednou, mnoho štěstí v jiné guildě.
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Holy pala Empty Re: [NEPŘIJAT] Holy pala

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru