The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

+10
ripper
Chizuru
Mari
Kodos
Wesa
silverr
Stepan
Eithnee
Shadowkill
BeWooden
14 posters

Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  BeWooden Tue May 13, 2014 10:31 pm

název postavy: BeWooden
váš lvl: 85
váš věk: 20
class, talenty:
1) ELE - http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Bewooden&gn=Norte+del+Valle&group=1
2) RESTO - http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Bewooden&gn=Norte+del+Valle&group=2
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Bewooden
profese + číslo skillu: TAIL (519) - proc INTEL back, ENCH (484) - 2x 40 INTEL na finger
Máš nějaké alty v jiných guildách?
Žádné alty nemám, chtěl jsem si udělat tanka, ale asi to bylo jen chvilkové poblouznění.
Theorycraft:

1) Searing Totem
2) Flame shock ( držet )
3) Lava burst na CD 
4) Earth shock 7-9 stacků lightning shieldu,, flame shock bude na targetu tikat ještě 6s+
5) Lightning Bolt
zkušenosti s WoW (hlavně s raidy):
Zde bych se trochu rozepsal a napsal svůj " WoW životopis "
Budu psát postupně, jak se můj život ve WoW vyvíjel - v odrážkách

1) SARGERAS - Veni Vidi Vici 
2) NARNIAS - Guards of Dark
3) Sloučení NARNIAS + SARGERAS - Main char v GoD, ale ve VVV ->  Resurrection Sickness ( přejmenováno )
4) NARNIAS přešel na WOTLK - cca půl roku v guildě HELL YAH - progress NAXX, EOE, OS, VoA, ULD
5) pauza od WoW cca půl roku
6) NARNIAS obnovil TBC server -> fungoval asi měsíc -> fail
7) TS spustil ARES - vlastní guilda THE GUILD -> rozpad serveru
Cool INSOMNIA - guilda INVICTUS SCORTUM -> cca po roce a půl rozpad serveru
9) TS PHOBOS -> HYPERION -> ARTEMIS

Ano, je tomu tak, ale WoW hraju už tak 8. rokem. Mezi tím jsem měl i pár altů různě po guildách, ale jako svou main guildu považuju GoD na Narniasu, kde jsem hrál cca 3-4 roky. Bohužel jam se čas posouval dál a dál, guildy a servery zažívaly různé krize. Byl jsem donuce přecházet ze serveru na server, kde to aktuálně fungovalo. Vždy to byly Blizzlike servery či něco tomu podobajícího se.

Reference:
Největším úspěchem v době WoW byl kompletní progress TBC datadisku a následná farma všech dostupných bossů.
Reference jako takové nemám, jsem vidět na pár guild videích z IS, avšak ta jsem nenatáčel já.

Něco o sobě:
Jsem studentem vysoké školy. Bydlím v Praze, mám zde i práci. Ve volném čase se věnuji hodně sportu, zábavě :-) Mám rád funk, soul a jazz, kombinováno s různými breaky, latinem a afro taneční hudbou, swingem nebo klasickými disco hity od 70. let po éru house music. 
To znamená, že od toho se také dost odrážím :-) Mám rád takový ten retro styl. Gramofon, LPčka a "miluju" dřevo :-) - BE WOODEN ! 

Do kolika můžete raidovat ve všední dny a o víkendu:
Vyhovují mi spíše pozdější hodiny. Řekněme cca kolem 18.hodiny.

Co očekávám od The Genesis?
Dobrý kolektiv, chuť raidovat. V tuto chvíli hlavně farmit HCčka. Mít "radost" ze hry, neurážet se, prostě pohodička :-)

BeWooden

Poeet p?íspivku : 8
Points : 2
Registration date : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  BeWooden Tue May 13, 2014 10:35 pm

Ještě bych rád dodal, že mám item level 346 :-) Zapomněl jsem dopsat do přihlášky

BeWooden

Poeet p?íspivku : 8
Points : 2
Registration date : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Shadowkill Tue May 13, 2014 10:40 pm

nick v Invictusu ?

Za mě nevím, fakt že jsi mi nechtěl říct svůj nick a že tady se začíná od znova, mě trochu zarazila ale lidem se má dávat druhá šance, Invictus nepůsobila tehdá jako moc rozumná guilda kolikrát a jejich vychloubání bylo až zarážející ale to je už passé.


A proč to tak nešlo předtím bože ?

- nechápu

za mě i PRO, tohle neznám, takže to může být i rozumnej člověk.


Naposledy upravil Shadowkill dne Tue May 13, 2014 11:02 pm, celkově upraveno 2 krát
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  BeWooden Tue May 13, 2014 10:50 pm

Měl jsem občas půjčeného Nystalčiného shamana. V Té době jsem už prakticky nehrál, jen občas. Insomnie mě už nebavila. Má éra TBC byla na Narniasu v GoD :-)

BeWooden

Poeet p?íspivku : 8
Points : 2
Registration date : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Eithnee Tue May 13, 2014 10:57 pm

Nelíbíš se mi.

Zde máš mé PROTI


Naposledy upravil Eithnee dne Tue May 13, 2014 11:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  BeWooden Tue May 13, 2014 10:58 pm

Eithnee napsal:Nelíbíš se mi. Nick nechceš říct (měl jsem občas pujčeného toho a tamtoho alta), alti rozesety po guildách.

Zde máš mé PROTI
 Já jsem Ti říkal, že jsem měl pujčeného Nystalčiného Shamana. Nysty měl tuším nick. Alti rozesety po guildách? Kteří alti?

BeWooden

Poeet p?íspivku : 8
Points : 2
Registration date : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Eithnee Tue May 13, 2014 11:03 pm

Mezi tím jsem měl i pár altů různě po guildách

Ale aby sis nemyslel že jsem ti nějak ukřivdil. Tak pardon, zůstaneme pouze u -> uvedeno výše

Edit: je to zde můj poslední příspěvek, takže pacíky Smile
Edit: nevím, neznám tě


Naposledy upravil Eithnee dne Tue May 13, 2014 11:19 pm, celkově upraveno 4 krát
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Shadowkill Tue May 13, 2014 11:05 pm

Myslel tím asi to, že máš možnost jít díky zapůjčeným charům tam a tam, proto se na to netváříme moc dobře, protože nechceme lidi, který to po půl roce přestane bavit a usmyslí si, že si skočí raidy na tamtom serveru a další týden tam na tom, takhle to myslel ;-)
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  BeWooden Tue May 13, 2014 11:07 pm

Shadowkill napsal:Myslel tím asi to, že máš možnost jít díky zapůjčeným charům tam a tam, proto se na to netváříme moc dobře, protože nechceme lidi, který to po půl roce přestane bavit a usmyslí si, že si skočí raidy na tamtom serveru a další týden tam na tom, takhle to myslel ;-)
Nevím, o čem se tu bavíme, neboť záležitost Insomnie je, jak sám víš, Shadowkille z Braves, dávno za námi. Shamana jsem si vlastnoručně vyexpil, ani tu prakticky nikoho z Insomnie neznám. Zajímalo by mě, jak bych si mohl skákat raid tam a raid tam. Nevím, oč vám jde, neboť to, že se hlásím do guildy vypovídá o tom, že mám zájem v té dané guildě hrát. Tudíž zde mi zůstává rozum stát, když uvažuješ nad tím, že bych si chodil raidy různě po serverech, ačkoliv sám moc dobře víš, Einthee ( Pardon, zda jsem zkomolil nick ), že to, co jsi napsal, je naprostý nesmysl.

BeWooden

Poeet p?íspivku : 8
Points : 2
Registration date : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Shadowkill Tue May 13, 2014 11:14 pm

V pořádku jsem rád, že jsme si to vyjasnili a mě zase zůstával rozum stát nad tím, proč jsi mi nechtěl sdělit svůj nick tam. A že záležitost je dávno za námi to dost možná ale vím, že bych tady do našeho kolektivu některá individua z Is stejně jako z Braves nechtěl. Proto jsem se ptal a to, že jsi mi nechtěl sdělit svůj nick mě o tom jenom přesvědčovalo, že to nebude 2x košér to snad chápeš.

ele shamani nevím jak na tom jsou ale rangedy hledáme, tak za mě nevím, ať rozhodnou shamani a rangedi
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Stepan Wed May 14, 2014 3:44 am

Proti      Nepači sa mi tvoje vymenovanie guild kde si pôsobil. + Jediný aktívny ele shaman je Yadigar a nového shamana do partie si predstavujem trochu inak
Stepan
Stepan

Poeet p?íspivku : 118
Age : 29
Location : Michalovce, Brno
Points : 82
Registration date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty .

Příspěvek  silverr Wed May 14, 2014 3:48 am

PROTI
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Wesa Wed May 14, 2014 5:21 am

Ačkoli je přihláška obsáhlá nemůžu se zbavit pocitu, že nejsi ten typ hráče, které hledáme. Možná se mýlím, ale za mě PROTI.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Kodos Wed May 14, 2014 5:47 am

Příliš mnoho serverů a příliš mnoho guild.

Souhlasím se Štěpánem, rozhodně PROTI Thumbdown 
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Mari Wed May 14, 2014 6:36 am

Když někdo napíše přihlášku stručně, tak dostane zjeba, že jí odflák. Když se rozepíše, v tomhle případě historii svýho působení, tak dostane zjeba, že vystřídal moc guild. 
Ten týpek hraje wowko 8 let.... já ho hraju asi 5 a vystřídal jsem tak 6-7 guild a to jen, na který si vzpomenu. 

Ok k věci.... dokážu se přenést přes to, kde si byl, co si byl a nezajímá mě to... u přihlášek hodnotím pouze to, jestli ten člověk bude přínos pro guildu. V shamanech se nevyznám, ale nenašel jsem na tobě v přihlášce nic špatnýho a ele teď prej asi nakládá. 
Dal bych mu šanci --> PRo
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  BeWooden Wed May 14, 2014 8:40 am

Mně je to hloupé se vyjadřovat opět, ale nedá mi to. Jak psal Mari. WoW hraju cca 8 let.

To, že na Narniasu byla taková móda mít "špehy" v guildách, ačkoliv se to vědělo, nemělo to nějaký podtext nikomu ublížit. Vždy jsem main raidy chodil v GoD a když bylo vše sundáno, tak jsem šel teprve na alty.

Jak jste se vyjadřovali k tomu, že střídám moc guildy, tak když už jsem někam šel, tak jsem tam vydržel. To, že se čas posouval dál a dál a servery různě zanikaly, guildy se rozpadaly, za to jsem nemohl. A to, že jsem své působiště vyměnil pouze důkaz toho, že jsem měl chuť hrát, chuť raidovat.

Abych pravdu řekl, Cataclysm je v zárodku, nerad bych, aby to vyznělo tak, že se k vám doslova vtírám, ale když se neosvědčím, je tak jednoduché mě z guildy vyhodit.

To, že soudíte charakter člověka jen z toho, že hraje WoW 8 let ( přibližně ) a vyměnil servery, guildy, nebo ještě hůře to, že soudíte charakter člověka z pár vět, to mi přijde docela zvláštní. 

Závěrem bych ještě napsal jednu věc. Neberte to jako urážku, ale zkuste se na to podívat pragmaticky. Neodsuzujte lidi jen podle toho, že nemají vymazlené UI, že nemají addon na kdejakou věc. Že nemají nejlepší zkušenosti s tím a oným. Každý jsme začínali, tak i já nyní začínám na Cataclysm. Nikdo z vás netuší, co v daném člověku je. Může se k vám hlásit "nejlepší" tank, dmg, heal, avšak ve výsledku to může být naprostý idiot, ikdyž jste si toho na první pohled nevšimli. Tudíž bych byl rád, abyste se o člověku nevyjadřovali takto, skrze prsty, jen proto, protože vystřídal vícero serverů. Pokud máte nějaký osobní problém, zajímá mě to, chápu, že vás nějaký " BeWooden " moc netankuje, ale mě by jako člověka zajímalo, co konkrétně je vám proti srsti, když se vyjadřujete takto striktně, v některých případech až pohrdavě.

Přeberte si tento post jak chcete, ale byl bych rád, kdybyste se nad sebou zamysleli ( nemyslím to zle, jen o tom popřemýšlet ). Ano, taky jsem býval v nejstarší guildě na Narniasu, dokonce jsem jí s Acuchilladorem zakládat a byl jsem v ní nejdéle, ale neměnilo to nic na tom, když se k nám někdo hlásil, v klidu to s ním probrat.

BeWooden

Poeet p?íspivku : 8
Points : 2
Registration date : 13. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Kodos Wed May 14, 2014 9:59 am

Posuzovat charakter člověka na základě přihlášky je v pořádku - od toho taky jsou. Buď se někdo prezentuje, jako hlupák, nebo jako příčetný jedinec.

V Tvém případě to je ta druhá možnost.

Rozepsáním své zdlouhavé historie jsi si možná v konečném důsledku spíš přihoršil. Já tam např. nevidím žádný krok dopředu, stále jen samý rozpad. Což mě vede k myšlence, že nemáš příliš vysoké ambice. Tato část věty a citově laděný příspěvek mě v tom ještě utvrzuje.
Bewooden napsal:...nerad bych, aby to vyznělo tak, že se k vám doslova vtírám, ale když se neosvědčím, je tak jednoduché mě z guildy vyhodit.

Tvůj závěr je zcestný. Nikdo Tě nesoudí na základě nějakého UI a addonu ve hře. Já např. hraji se stock Blizzard UI a mám v pí*i, i když z toho někteří mají hrozný vítr. ...just sayin'

Tak, můj názor znáš. Jak se k tomu postaví ostatní, nevím. Ale naší povinností není psát dlouhá zdůvodnění, je to čistě individuální záležitost.

Jo, a na svém PROTI si trvám Smile 
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Chizuru Wed May 14, 2014 10:34 am

Já souhlasím s Marim i reakcí BeWoodena na to. Posuzovat charakter člověka z přihlášky.. no, něco na tom bude, ale ty ses prezentoval jako celkem slušný člověk, čímž sis pro mě udělal první relativně dobrý dojem. I na kritiku, se kterou ses tady setkal nereaguješ nějakými ragequity jako by to mohli udělat jiní. Řešit historii guild je taky zbytečné, a to že se guilda nebo server rozpadly neznamená nic o jeho ambicích. Já taky prostřídal asi 4 guildy, z toho u jedné jsem zavinil dočasný rozpad (i když stále i na Cataclysmu "žije") a jinak jsem spořádaný člověk. K tématu - přihláška stručná a celkem fajn, o theorycraftu nic nevím a žádné negativní reference o tobě nemám, za mě pro.
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  ripper Wed May 14, 2014 7:34 pm

Podle toho jak píšeš, vyjadřuješ se, jaké máš zkušenosti s wow - PRO.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Pompoman Wed May 14, 2014 8:23 pm

Viz Rippy... PRO

A to, že tady má pár lidí velké EGO na to si budeš muset zvyknout...
Pompoman
Pompoman

Poeet p?íspivku : 31
Location : Jihlava
Points : 14
Registration date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Elaysa Thu May 15, 2014 12:28 am

To, zda za postavu umíš se dřív nebo později dokáže (o shamíkovi toho vím asi tolik, jako o hokeji = žádná sláva Very Happy). . Příhlaška mi přijde v pořádku. A tvá reakce na ať už oprávněné či neoprávněné výtky (ať žije demokracie a spousta různorodých názorů) mě přesvědčila o tom, že bych ti měla dát pro :-). Už jen proto, abys těm, kterým přijde že jsi "nedůvěryhodný člověk/hráč" dokázals případný opak :-).

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Angellock Fri May 16, 2014 10:54 pm

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Tod Sat May 17, 2014 12:47 am

som rád, že to tu hrotia tí ktorí nedali na cata ešte ani lvl...
Ele je iba jeden, zato schopný, tak budeš mať čo robiť. Ľudia jednoducho prichádzajú a odchádzajú a za 8 rokov sa toho môže dosť takže v tom problém nevidím. 

za mňa máš PRO
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  ripper Sun May 18, 2014 10:20 pm

Přijat. napiš si o inv.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham Empty Re: [PŘIJAT] BeWooden ELE/RESTO sham

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru