The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Fury Warrior

+9
Eithnee
Tod
Trashers
Medvedik
Shadowkill
Strejdík
ripper
Traken
Mari
13 posters

Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Muatigorl Tue Jul 01, 2014 12:11 pm

Název postavy a lvl: Muatigorl , 85
Věk22
Class a talentyFury 8/31/2 (nevím proč ale nepodařilo se mi to sem vložit) , offspec mám momentálně PvP Arms (toho tu rozvádět nějak moc nebudu)
Armoryhttp://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Muatigorl
Screen tvého UI+ Stručný popis addonůTak screen UI při nějakém raidu bohužel nemám, nemám momentálně ani jeden screen...jen staré ze starších datadisků, ale jestli budete screen hodně chtít tak při dalším ID není problém ho udělat a postnout ho sem.Jinak addony používám zatím jen ty nejnutnější jako jsou:
Omen- na sledování agra
DBM- na sledování spellů bosse
Atlas Loot- abych měl přehled co kde a z koho padá 
Tidy Plates- unit frames, který mi vlastně ukazuje HP barry addek
Zkušenosti s tvou classou: Priority spellů u fury warra jsou následující: Bloodthirst, Collossus Smash, Raging Blow, Bloodsurge a do toho jet Heroic Strike (při dostatku rage) nebo při plošnění Cleave kde se využívá i Whirwind 
Priority statů: Strenght,Hit,Expertise, Crit
Gemování: Červený socket - jednoznačně Strenght
               Modrý socket - Strenght+ Hit 
               Žlutý socket - Strenght + Crit
               Meta socket - 54 strenght + 3% zvětšení crit efektu
ProfeseJwl+ BS 
Zkušenosti s raidy: tak na Cata mám zatím zkušenosti s raidy jen s BoT a BH jinak z předešlých datadisků s všemi. Jsem člověk který se rychle učí na raidech , většinou mi stačí vědět co ten boss dělá a jak se mám na něm chovat a na co si dávat pozor, takže se snažím co nejvíc se vyvarovat failům co by mohlo zabít mě nebo poškodit nějak raid... vždy se snažím na raidu podat maximální výkon a odvést práci dmgera co nejlépe Smile
Kolik času trávíš ve hře a do kolika mohu raidovat: tak vzhledem k tomu že jsem vystudoval tak jsem ve hře momentálně pořád, ale to na dlouho nebude pokud se mi podaří sehnat práci tak moje aktivita poklesne, ale myslím si že na raid si vždy nějaký ten čas najde takže na raidech by byla moje aktivita 100% a do kolika mohu raidovat? do kolika chci nejsem nějak časově omezený Smile
Pokud přicházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč: Tak na Cata guildu zatím nemám, ale s příchodem nově otevřených raidu jsem začal hledat solidní guildu, která má budoucnost a která má sílu pokořit jakoukoliv výzvu na Cata raidech a proto jsem si vybral vás jelikož z Wotlku a i z TBC (na mystiqu) vím že jste velice dobrá guilda ke který bych rád patřil.
Máš nějaké alty: Ano 73 lvl Priest
Reference: Screen z Recountu bohužel taky ted nemám ale mohu potom dodat 
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout? : Aktivitu, Chut hrát a myslím že i dobrý dps který se snaží na raidu vytáhnu ze sebe vše na 100%, jinak jsem člověk, který i pomůže když je to v mých silách.
Něco o sobě: Jmenuji se Ondřej, jsem čerstvě vystudovaný takže se snažím nejvíc flákat u wowka a užívat si prázdniny než půjdu do práce vydělávat na černý Very Happy. Mám rád sport jako je fotbal, basketbal a florbal, tak to je asi o mě vše dál nevím co bych sem ještě napsal, kdyby jste měli nějaký otázky rád na ně odpovím. Smile

Muatigorl
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Mari Tue Jul 01, 2014 12:58 pm

Prihlaska trosku barevnejsi, ale nevadi Very Happy .... Muattiho znam z Crya, patril k tem lepsim hracum, kteri zbytecne nefailovali a DPS tocil slusne.
O warrovi nic nevim, takze theorycraft at posoudi shadow nebo phus, ale snad nebude problem. Na armorech mas bohuzel pvp equip, tak kdyztak si pak nasad pve.
Hlavni plus je cas na raidy a hlavne aktivita, navic pises ze se snazis ze sebe vse na 100%, ale s tim souvisi samozrejme i vyhroceny equip, to znamena doufam ze mas vsechny veci z craftu na sebe, koupene za repky, popripade vyfarmene z archeology, mas vsechny enchanty a tak podobne.... pak nafarmene flasky a potky na raidy a dalsi veci. Zkratka vsechno nejlepsi co si na sebe muzes sehnat. Pak co me zarazilo, ze mas docela malo addonu, nic na unit frames, na sledovani cooldownu atd....tak snad to v nejblizsich dnech trochu vic vsechno pohrotis a hodis sem treba i screen(recountu) z nakyho dungu. Smile

Zkratka, vim o tobe ze jsi dobrej hrac a rad bych te tu videl, navic ted mame otevreny nabor a kvalitni hraci se hodi, ale kdyz uz se za nekoho primluvim, tak doufam ze se ten clovek osvedci, bude to mit jak jsem psal vyhrocene a potoci pak nejaky to DPSko, takze doufam ze me nezklames.  Smile  

PRo
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Traken Tue Jul 01, 2014 7:07 pm

Pro, Froo přestal hrát proto nevidím důvod proč ti nedat šanci zabrat jeho místo. Navíc možná jsi si podával nedávno přihlášku a nakonec jsme toho litovali že jsme  tě nepřijali. (Pokud to byla jen podoba jména omlouvám se.)
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  ripper Tue Jul 01, 2014 7:30 pm

Použil si barvy, o kterých ani nevím, že existují, ale přihláška obsahuje asi vše, co je potřeba vědět. Jelikož už patřím mezi nejdéle hrající členy, tak tě samozřejmě od vidění znám.
Myslím, že můžeš být přínosem pro guildu. PRO
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Strejdík Tue Jul 01, 2014 8:06 pm

Slusna prihlaska (az na ty barvy), otevreny nabor, pozitivni reference od Mariho.

PRO
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Shadowkill Tue Jul 01, 2014 9:17 pm

Tvle dobrej kolotoč Very Happy no myslím, že i my dva se známa už nějakou tu dobu a myslím, že by to mohlo jít, nevím, co je teď se zbytkem warrů ale jsem teď sám na raidy a toho času už tolik nemám abych byl všude a pořád, holt vyšší priority, práce, přítelkyně, tak doufám, že budeš točit aspoň těch 15K.
Pro
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Medvedik Wed Jul 02, 2014 12:45 am

PRO 
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Trashers Wed Jul 02, 2014 1:39 am

pro

Trashers

Poeet p?íspivku : 24
Points : 12
Registration date : 08. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Tod Wed Jul 02, 2014 2:43 am

tak mohol si to ešte viac vyfarbiť, ale čo už ... tak či tak PRO 
snád potočíš
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Eithnee Wed Jul 02, 2014 3:09 am

Pálí mě z této přihlášky oči, ale jakože fakt férově hnusně. Vůbec se mi to nechce číst, takže PROTI
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Muatigorl Wed Jul 02, 2014 4:06 am

S těmi barvami se omlouvám, chtěl jsem to udělat co nepřehlednější, ale trochu se to vymklo kontrole Very Happy

To Mari: No z archeology mi nechce nějak zatím padnout sword, ale pracuje se na tom a z craftu mi chybí akorát chest a legy na to musím nafarmit G jelikož jsem momentálně živil prota, pvp armse a fury takže to lezlo do goldů, ale to je jen otázka chviličky než nafarmím goldy a zkoupím věci z craftu... jinak věci a enchy za repku jsou samozřejmostí. Addon na unit frames mám právě Tidy plates a na cooldowny ještě addon dotáhám mám čistě nový wowko tak tam mám jen pár addonu.

To Traken: Ano jestli myslíš ještě na Wotlku tak jsem to byl já Smile


To Shadowkill: To se nemusíš bát vytočím víc než 15k Smile

Muatigorl

Poeet p?íspivku : 1
Points : 0
Registration date : 02. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Angellock Wed Jul 02, 2014 4:12 am

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Stepan Wed Jul 02, 2014 8:46 am

PRO
Stepan
Stepan

Poeet p?íspivku : 118
Age : 29
Location : Michalovce, Brno
Points : 82
Registration date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Wesa Wed Jul 02, 2014 9:51 am

Podle mě by si ta přihláška zasloužila víc barviček.

No hele dám ti PRO, ale doufám ve 2 věci, které jsem tu u mnoha nováčků nenašel - pořádný dps a maximální aktivita jak na raidech tak mimo ně... pokud to bude nějak drhnout tak to s tebou náš nově jmenovaný hlavní kicker Marisek už vyřídí. Zatim se měj.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Mari Thu Jul 03, 2014 2:12 am

Přijat
Lock.
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Fury Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Fury Warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru