The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Gavik - rShaman

+11
Moonrage
Eithnee
Strejdík
Wesa
Stepan
Traken
Adva
Tod
Medvedik
Mari
Gavik
15 posters

Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Gavik Tue Jul 01, 2014 10:39 pm

Názov postavy a lvl: Gavik, 85


Vek: 19


Class a talenty (odkaz alebo screen): Resto: http://freecode.hu/wowtal/eng/?SH#.19-203002.14-3322002132123121321!2,14,35,27,32,29,25,6,1
                           secondary spec:  Ele (btw tie mám na plnenie daily Q, rozmýšlam na prehodenie do resto PvP, ale dokážem sa prispôsobiť)


Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Gavik


Screen tvojho UI pri raide + stručný popis dôležitých addonov (k čomu daný addon používáš a prečo):
Screen UI nemám, môžem dodať.
Addony: X-perl, Healbot, Skada, DBM, a ešte mnoho ďalších ako napr. Outfiter , Auctioner, AtlasLoot, ItemLevel  ... 


Skúsenosti s tvojou classou - theorycraft (rozpísať rotáciu, priorita statov, gemovanie):
Rotácia: single target: držať Earth Shield + riptide na targete , pri low dmg spamovať Healing Wave, pri väčšom dmg Healing Surge, prípadne Unleash Elements + Greater Healing Wave
             AoE healing : riptide na CD (výde na 3 targety) a dohealovávať Chain Healom/Healing rain (záleží od situácie)
Priorita statov: spirit>intell>haste(916 cap pri našom equipe na posledný tic healing rainu a riptidu)>crit> mastery rating
Gemovanie: blue: spirit
                red: intellect
                yellow: intell+haste
                meta: intell + 2% max mana


Profesie: JWC (514) a Ench (525)

Skúsenosti s raidami (hlavne na Cata): Wow hrám cca 6-7 rokov, Cata som začal hrať až teraz na Artemise (s raidami zatial skúsenosti len s BH, do BoT som sa ešte nedostal, ale rád sa učím nové veci + taktiky (aj keď lepšie sa mi to učí keď to čítam ako keby si mám pozrieť video). S ostatných datáčov mám odprogressované všetko) ,  prípadne si rád nechám poradiť

Koľko času tráviš v hre a do koľkej môžeš vo večerných hodinách raidovať?: Tým že prázdninujem tak som na wowku teraz skoro NON-Stop a raidovať môžem do kedy mám náladu a chce sa mi  Laughing  

Pokiaľ k nám prechádzaš z inej guildy, tak z akej a prečo?: Prechádzam s guildy Hell Drivers, protože komunikácia v guilde mi príde nulová + ochota hráčov je tam iba keď niečo potrebujú, + chcem zažiť progress kde ľudia vedia čo treba robiť a kvalita raidovania je na vysokej úrovni

Máš nějaké alty?: Shaman ma baví tak moc že som sa ešte nedokopal k tomu aby som si nejakého alta naexpil Smile

Referencie: keď mám pravdu povedať tak na healing recount teraz už ani nepozerám , podľa mňa je dôležitejšie aby nechcípol raid (čo tam po číselkách Very Happy), to už viac sledujem DMG meter 

Čo Nám môžeš ako hráč guildy ponúknuť?: dlhoročné skúsenosti s hraním rShamana (4 roky), kolektívnosť a komunikatívnosť(to je podľa mňa základ), človekA ktorý si dokáže odpáliť ID aj na jednoho bossa ( ale radšej by som tie nové raidy zašiel celé Smile)

Niečo o sebe: Volám sa Matúš, som čerstvý absolvent SOŠ, v septembri ma čaká štúdium na VŠ, takže si svoje študentské roky o trošku predĺžim (dúfam  Wink ), mám rád hudbu môžem počúvať čokoľvek ale preferujem rock, punk rock... filmy, hlavne thrillery a seriály... vo voľnom čase chodím rád na koncetry do klubov ... okrem wowka hrávám aktívne aj League of Legends.

Na koniec by som chcel poďakovať za Váš čas  venovaný mojej  prihláške, dúfam že Vás zaujala.
s pozdravom Gavik


P.S. ospravedlňujem sa za gramatické chyby ktoré sa mohli vyskytnúť v článku Smile

Gavik

Poeet p?íspivku : 5
Points : 2
Registration date : 30. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Mari Tue Jul 01, 2014 11:39 pm

Zdar, vypadáš docela slušně, ale momentálně hledáme hlavně DPS, jelikož healerů máme celkem dost. Wesa sice odjel teď na dovolenou, takže jsme na 2 týdny bez rshamana, ale až se vrátí tak tu bude furt, takže bychom pro tebe asi nenašli uplatnění. Nevim, jak to vidí ostatní.
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Medvedik Wed Jul 02, 2014 12:53 am

podla mna by sme mu mohli dat sancu, keby sa aj do 25 nedostal tak daku 10 pak alebo neviem ako sa nakoniec rozhodne co sa bude chodit

malé PRO
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Tod Wed Jul 02, 2014 2:50 am

ak vypneš X-perl tak máš moje ANO
[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Slf
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Gavik Wed Jul 02, 2014 2:55 am

to nie je problém Smile

Gavik

Poeet p?íspivku : 5
Points : 2
Registration date : 30. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Adva Wed Jul 02, 2014 3:35 am

Why not. Fenomén
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Traken Wed Jul 02, 2014 7:47 am

Zkusil bych ho, Pro
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Stepan Wed Jul 02, 2014 8:11 am

Podľa mňa by bola chyba ťa nezobrať, PRO (pri najhoršom pôjdem ja pekne zase na ele)
Stepan
Stepan

Poeet p?íspivku : 118
Age : 29
Location : Michalovce, Brno
Points : 82
Registration date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Wesa Wed Jul 02, 2014 9:38 am

Za dobu co jsem v guildě jsme čistě resto shamana přijali tuším jen jednoho a ten s námi hrál akorát po dobu ICC HC a od té doby jsme o něm pořádně neslyšeli, takže jsem rád, že se tu objevila nová naděje. Vypadáš, že docela víš o čem mluvíš, ikdyž některé věci bych určitě upravil (viz níže) a řekl bych že Hell Drivers patří k tomu lepšímu na Twinstaru, takže jsi tam asi nebyl jen tak. Než přejdu k otázkám tak teda několik poznámek:

talenty: oceňuju odvahu na Telluric Currents, moc shamanů jsem tu s nimi neviděl, ale rozhodně jsi udělal dobře, protože je to OP utilita, ovšem problém tohoto talentu je, že nám sebere 2 pointy, které je potřeba někde sehnat, což jsi podle mě nevyřešil úplně štastně - Cleansing Waters je sice zajímavý talent, ale jediný boss kde se vyplatí je Argaloth, naopak kvůli tomu nemáš žádný point v Acuity (+ crit) což považuju za citelnou ztrátu; sám jsem nedávno řešil jak nejlépe sehnat ty 2 talent pointy na TC a dospěl jsem k tomuto buildu
equip: je vidět že hraješ aktivně a máš vpodstatě současné maximum co se epiců týče, vše co by šlo získat navíc je buď drop z world bossů (aka SoDA farma) a nebo štěstí v BoT; jediné co bych vytknul je ten trinket na procování intelu - nikdy jsem nebyl zastánce procovacích trinketů na healera a když už tak jedině takových co doplňovaly manu (nyní spirit); ono ty procy na intel (nejenom trinket, ale třeba i power torrent) mají svoji jistou logiku kvůli Telluric Currents, ale lze ji uplatnit až někde s full T11HC/T12, dřív je to šílený hazard s mana regenem, tím spíš když shaman zodpovídá z poměrně velké části za regen celé healovací grupy a v současné době je nejčastější příčina wipu to, že všem dojde mana
stat prio: určitě INTEL > spirit > haste 916 > MASTERY > crit, ale v equipu a gemech to máš víceméně dobře, takže ses asi jen přepsal
gemy: všude prát čistý intel, jen pokud je dobrý socket bonus (20+ intel), nebo je potřeba na meta gem potom dát půlené, nikdy ne čistý spirit nebo něco podobného

To je asi tak všechno co mě u tvé přihlášky napadlo, snad jen ještě s tim Healing Surge to není dobrý nápad, to je oh-shit spell, nikoli věc na dohealování tanka.

Tak a teď nějaké otázky:
- budeš mít jako vysokoškolák dost času být tu třeba 3 dny po sobě řekněme od 19:00 do 24:00 na progress?
- k čemu X-pearl když máš Healbot?
- myslíš že je healování na Cata těžší než na WotLK Very Happy?

Celkový stanovisko ti dám v nejbližších dnech (resp. až se znovu dostanu k wi-fi). Zatim díky za tvé odpovědi.
>> viz strana 2


Naposledy upravil Wesa dne Thu Jul 03, 2014 11:06 am, celkově upraveno 1 krát
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Gavik Wed Jul 02, 2014 7:18 pm

Ahoj, ďakujem za tvoje rady.
Čo sa týka talentov, dík za tip určite si ich zmením.

Trinkety som riešil včera a to či sa mi viac vyplatí Doll s archeology alebo mandala takže to bol taký pokusný deň (aj keď viem že doll nefunguje tak ako by mal). Dospel som s k záveru že zostanem asi pri dollke.

Čo sa týka Healing Surge (asi som to  zle napísal v prihláške) tak to používam vážne len ako záchrana tanka + záleží od okolností, keď už nemám moc času na healing (nie na dohealovávanie).

A ideme k otázkam 
- či budem mať čas na vysokej škole, to úprimne zatiaľ netuším, ale myslím že by to nemusel byť problém (čo sa týka progressu)
- X-perl používam len na zmenu UI , nejak som si na to zvykol 
- a čo sa týka healovaní na cata a na wotlku tak si myslím že Shaman na Cata je viac pestrejší čo sa týka rotácie a spellov a talentov, (napr. healing rain alebo cast chain healu na človeka s riptidom dá väčší heal ale zruší riptide,...), zatial čo na wotlku stačilo socketovať full haste a jedina starosť shamana bola, keď mu nedajbože došla mana pri spamovaní chain healov zakryčať si o inervačku. Smile
Pre mňa je určite zatial healovanie na Cata tažšie ako na Wotlku .


Dúfam že som ti viac menej odpovedal na všetky otázky zrozumiteľne Smile 
Ďakujem za tvoj čas.

Gavik

Poeet p?íspivku : 5
Points : 2
Registration date : 30. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Strejdík Thu Jul 03, 2014 12:44 am

Libi se mi, ze si necha v klidu poradit, odpovida slusne a vypada to, ze by mohl i neco uhealovat.

PRO
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Eithnee Thu Jul 03, 2014 12:53 am

Já si myslim, že resto shamana nijak extra nepotřebujem. No ale možnost aby ses ukázal ti dam, takže PRO
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Moonrage Thu Jul 03, 2014 2:42 am

proti healery nyní nepotřebujeme......
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Chizuru Thu Jul 03, 2014 3:15 am

Gavika znám už nějakou chvilku, i když ve wowku trochu méně ale je to fajn člověk a hrát to umí. Za mě určitě PRO
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Krizek Thu Jul 03, 2014 5:29 am

Vypadas rozumne... PRO 
Krizek
Krizek

Poeet p?íspivku : 41
Points : 27
Registration date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Wesa Thu Jul 03, 2014 11:06 am

PRO
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Elaysa Thu Jul 03, 2014 8:16 pm

Přihláška pěkná, healovat umíš a jsi pohodovej hráč. Nezbývá mi než dát PRO, abys to dokázals i ostatním Wink.

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Ruben Thu Jul 03, 2014 9:27 pm

S Gavikom som bol v guilde a prišiel mi ako pohodový hráč, vo voľnom čase s ním zvyknem hrať aj Lolko a podobne ... problém s nim nemám myslím že má čo priniesť pre guildu ... ak nie tak rippy sa preklikne Smile
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Mari Thu Jul 03, 2014 10:19 pm

Tak Jo
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Eithnee Thu Jul 03, 2014 10:25 pm

No, nový pravidla guildy ... nepodáváš výkony -> Mari se o tebe postará, bez udání důvodu (což ovšem neplatí pouze pro tebe. ale i pro zbytek)
Napiš si o invite, přijat


Lock
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Gavik - rShaman  Empty Re: [PŘIJAT] Gavik - rShaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru