The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

+10
Strejdík
ripper
Varda
Raizen
Mari
Moonrage
Angellock
Wesa
Eithnee
hardtard
14 posters

Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  hardtard Fri Jul 04, 2014 7:06 am

Název postavy a lvl: Hardtard 85


Věk: 19 let


Class a talenty: Enha shaman https://i.imgur.com/A3OlYjg.jpg


Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hardtard

Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů (k čemu daný addon používáš a proč): elvui aka převlečený tukui,msbt-combat text,recount metry/statistiky,dbm/big wigs encounter helper,weak auras -proc talentu atd pak už jen addony na profky a loot



Zkušenosti s tvou classou - theorycraft (rozepsat rotaci, priority statů, gemování,...): Hrál jsem cementa na wotlku na phobosu pod nickem ranconpwned a teď sem ho rozjel tady.Hrál i jiné chary na cata jsem mainoval dk/sovu ,ale sem názoru,že když je člověk dobrej hráč char mu nedělá problém.Rotaci jako enha nemam ,ale priority hraju takhle Searing>Stormstrike>Lavalash>Lightning>Flame shock>Unleash>Earth Shock držim si lightning shield a cds odpaluju podle potřeby nebo na burst fáze(magmaw hlava,troni cloud atd..). Hit cap>Exp cap>Agi>Master>crit>haste pokud to není uplná odpověď tak se omlouvám a co bude potřeba doplním.


Profese: Eng/Ench
Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata):12/12 na offi v guildě CCM + 5/13 následně 8/12 7/13 na serveru wowfreakz raidy srovnatelné s offi.Na fl 7/7 a 6/7 v guildě ira dei duvod proč sem nezabil raga je ten že grafika nepřežila effekty a řekla mi ahoj.V te době sem byl studen takže sem si novou nemohl dovolit.Wotlk full clear a panda http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Dizztard/advanced přestal sem hrát proto mám tak málo hc bossu dole. Působil jsem v guildě Sarcastic.


Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Tak teď netrávim na wow čas vůbec protože nemám s kym hrát.Do 12cti bych to zvládal.


Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: Jsem v imperatorech kam mě invnul kámoš ,ale nebyl sem s nima ani 5man.Proč ? Protože chci guildu která bude shcopná něco sundat a nebude se bát proggresu.


Máš nějaké alty?:ano mam feral druida ,ale nehrajuho


Reference: bohužel nemám


Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?: Kvalitu,odhodlání,spolehlivost,trpělivost a zkušenosti o které se případně můžu podělit



Něco o sobě: Jmenuju se Lukáš a je mi 19 let.Jsem z Prahy vyučenej truhlář ,ale bohužel pracuju v uplně jinym oboru.Mám specifickej smysl pro humor a bohužel né každej ho chápe ,takže se bohužel semtam někdo urazí nebo mě veme špatně.O víkendech většinou jezdin mimo Prahu ,ale v neděli bejvám rdy.Mam rád lidi se kterejma je nějaká sranda a nejsou to zaprděný trosky.Miluju hudbu hlavně rap a horror core ,ale nevadí mi ani rock metal,punk atp..Jsem tak trochu asoc ,ale zas ne takovej že bych nesměj vidět lidi ,spíš nemam rád lidi co jsou debilové a jenom se přetvářej,kterejch je po praze spousta.Co se mojí povahy týče jsem celkem kliďas dokud někdo neni uplnej debil a vytočí mě,nemam problém s tim někomu pomoct nebo poradit když ej to v mejch silách ,ale zas nepatřim k lidem co by měli trpělivost učil osla tancovat.boužel.No doufám že to bude dávat alespoň nějakej smysl přihlášku sem nepsal už několik let Very Happy.Pokud cokoliv neni jasné nebo je to chybně napsaný tak potřebné info dodám.


Naposledy upravil Wesa dne Sun Feb 01, 2015 3:01 am, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Edit z černý na bílou)

hardtard

Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Points : 0
Registration date : 04. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  hardtard Fri Jul 04, 2014 7:08 am

teď koukám že je to nějak černý ops a nikde nevidim tlačítko eddit :/

hardtard

Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Points : 0
Registration date : 04. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Eithnee Fri Jul 04, 2014 7:14 am

Udělal sem co jsem mohl )

A teď k přihlášce, enha shamanovi nerozumím, nemam nejmenší šajnu co socketit a tak dál. Nevím jak s talentama ani s enchantama, ale koukal sem na armory, tak gemy jsou, enchanty i reforge taky. Máš zkušenosti s cata což se určitě hodí, nepoužíváš xperl :3 ...

Jsem celkem PRO dát ti šanci ukázat se. Ale dopředu bych tě rád upozornil že Mari je teď velké čávo a kdo nebude podávat výkony jak by měl, tak bývá hodně hnusný
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  hardtard Fri Jul 04, 2014 8:15 am

tady dodávám scren ui ve fightu a dmg je to bez pre potky,jidla a flasky tak to trochu zohledněte dík Very Happy

https://i.imgur.com/HEMvOj9.jpg https://i.imgur.com/liJlRUV.jpg

hardtard

Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Points : 0
Registration date : 04. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Wesa Fri Jul 04, 2014 8:54 am

Celkem pěkná přihláška, vypadá to, že o enha shamanovi celkem víš, ikdyž podle toho co píšeš s ním nějak velké zkušenosti nemáš, což by se mohlo u těžších bossů projevit. Na screenu je vidět, že i docela točíš a UI máš docela přehledné.

Jediný problém, který vidím a to bohužel docela podstatný je ten, že tu, jak píšeš, o víkendech většinou nejsi, což v konečném důsledku znamená, že jsi pro nás absolutně nepoužitelný na progress. Takže za mě prozatím NEUTRAL.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Angellock Fri Jul 04, 2014 9:20 am

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  hardtard Fri Jul 04, 2014 9:24 am

K těm težším bossum mam to sundany za dk takže za enhače to nebude problem,jen jiny spelly.A k těm víkendům to neni tak že bych tu nebyl vůbec ,ale jak sem psal rád jezdim na fesťáky/koncerty a chata s kámošema takže je možný že sem celej měsíc doma a pak zas třeba celej měsíc pryč.Proto píšu většinou aby se s tim počítalo.

Edit : sakra blbě sem to napsal ne že celej měsíc ,ale všechny víkendy

hardtard

Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Points : 0
Registration date : 04. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Moonrage Fri Jul 04, 2014 11:32 am

aktivní enha na raidu by se mi líbil PRO !
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Mari Fri Jul 04, 2014 11:44 am

PRo , uvidíme jak potočíš.
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  hardtard Fri Jul 04, 2014 11:46 am

kolik těch pro potřebuju ? Very Happy

hardtard

Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Points : 0
Registration date : 04. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Mari Fri Jul 04, 2014 11:52 am

Přesný počet "pro" pro přijetí není, přihláška se nechává otevřená zpravidla den až dva, ať mají možnost se k ní vyjádřit podle své vůle všichni členové guildy. Potom se sečtou hlasy a někdo z vedení zde napíše finální verdikt, potom se přihláška lockne.  Smile
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  hardtard Fri Jul 04, 2014 11:57 am

jo takhle

hardtard

Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Points : 0
Registration date : 04. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Raizen Fri Jul 04, 2014 12:00 pm

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Varda Fri Jul 04, 2014 5:49 pm

main enha šamana nemáme takže by se určitě jeden hodil PRO

Varda

Poeet p?íspivku : 93
Points : 66
Registration date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  ripper Fri Jul 04, 2014 7:17 pm

PRO
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Strejdík Fri Jul 04, 2014 8:42 pm

Ja bych docela rad, kdyby se mohl vyjadrit k tomu, jestli bude moct do budoucna raidovat patek-nedele. Pokud ne, tak nam moc platny nebude.

Zatim neutral


PS: Prihlaska pekna , ale nevim na kolik je to zasluha Aldrika [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Icon_smile
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Eithnee Fri Jul 04, 2014 9:38 pm

V podstatě vůbec, jen to co je bílý bylo předtím černý, takže otázka 20ti sec
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  hardtard Fri Jul 04, 2014 9:40 pm

Tak ty víkendy mam nejvíc zabitý přez léto na 100% vim,že příští a 2  v srpnu mam plný ,ale to je teď jediný co vim. Jeho zasluha je na tolik ,že zmenil černý písmo na bílí Very Happy.

hardtard

Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Points : 0
Registration date : 04. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Stepan Sat Jul 05, 2014 12:31 am

Veľa shamanov, enha neni potreba proti
Stepan
Stepan

Poeet p?íspivku : 118
Age : 29
Location : Michalovce, Brno
Points : 82
Registration date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Tod Sat Jul 05, 2014 12:39 am

PROTI
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Medvedik Sat Jul 05, 2014 4:07 am

enha nie je ziadny, ludi je malo tak asi pro ked nebudes hravat tak ta mari kikne
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Chizuru Sat Jul 05, 2014 9:40 am

No, asi tak. O shamanech nevím nic ale podle toho recountu asi hrát umíš. Nelíbí se mi ten popis aktivity ale co už, Remove player from guild existuje furt, o to se postará Mari kdyby to neklapalo. Takže asi pro
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Mari Sat Jul 05, 2014 10:37 am

8/3 --> Přijat, napiš si ve hře o inv.
Lock
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman Empty Re: [PŘIJAT] Hardtard-Orc 85lvl enha shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru