The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

+12
Iamawesome
Bordeltatka
Elaysa
Hedva
Adva
Doubledee
Tod
Raizen
ripper
Mari
Eithnee
Orcfood
16 posters

Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Orcfood Thu Jul 10, 2014 10:54 am

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Beznzviti
Věk: 19

Zkušenosti a motivace:
WoW hraju už přes 5 let. Začínal jsem na serveru Drahy.com a poté chvíli na Anathema, kde jsem se víceméně jen seznamoval se hrou. Na Twinstaru jsem téměř 3 roky. Celý Wotlk, kromě jen několika bossů v Ulduaru, jsem protankoval s protection warriorem Merkurem (http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Merkur) a z části odehrál i s Assa rogue a Elemental shamanem. Všechny postavy jsem si postupně vlastnoručně vyexpil.

Má první guilda byla Order of the Silver Hand, malá přátelská 10man guilda, kde jsem působil jako raid leader. Poté jsme šli obnovit starou guildu The Hobble Sawyers a začali jsme s progressem ICC 10 a 25. Podařilo se nám několikrát zabít 10man Heroic Lich Kinga, 25man Heroic Sindragosu a 10/25 Haliona normal.  Mimo jiné mám také za sebou Insanity z 10man ToGC. Nicméně před přechodem na Cataclysm byl rozhodnut rozpad guildy.

Na Cataclysmu jsem se rozhodl nehrát za warriora a začal jsem tedy s Rogue, který mě pevně chytil už od spuštění Artemis. Nyní jsem v Dragonslayers, kteří zářili na WotLK. Bohužel to už tak není. Hráči jsou nekomunikativní, jsou rozděleni do dvou 10man skupin, které se starají jen o sebe a vedení guildy ničím nemotivuje. Jelikož hledám profesionální motivující velký kolektiv, rozhodl jsem se podat přihlášku k vám. Také ale z toho důvodu, že je u vás můj bývalý spoluhráč z The Hobble Sawyers - Grauno.

A teď už k věci.

Spec: Combat a Assassination
Profese: Leatherworking a Skinning (oboje full)
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Orcfood&gn=Dragonslayers
(Na Hordu přecházím určitě, Rogue bude Undead)
 
Screen UI a addony:
(Originální velikost: http://www.imagehosting.cz/images/wowscrvdv.jpg )

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Wowscrvdv
Bartender (classic WoW art je přidaný)
DBM
Recount
Atlas+Loot
Omen
MoveAnything – přesun prvků UI
SexyCooldown – CD na jezdícím páse
IceHUD – grafické combo pointy
Grid
+ další bezvýznamné (Prat, Postal, Reforginator, Bagnon)

Theorycraft:
Combat
   Staty: Agility – Hit cap / Expertise cap – Haste – Spell hit cap – Mastery – Crit
   Rotace: Sinister strike + Revealing strike a pak podle priority Slice and Dice – Rupture – Eviscerate (taky podle situace)
     - Killing Spree, když je energie nízko
     - pro přežití Recuperate/Feint/Cloak of Shadows/Evasion
     - Tricks of the Trade, když je energie nízko
     - ve vhodné okamžiky Adrenaline Rush, Blade Flurry
Combat Rogue je nejlepší cleaver ve hře, jeho utilita a flexibilita mi velmi vyhovuje.

Assassination
   Staty: Agility – Spell hit cap/Expertise – Haste/Mastery - Crit
   Rotace: (Stealth) Garrote – Slice’n’Dice – 2x Mutilate a podle priority Rupture - Envenom
     - Vanish na cooldown kvůli Overkill
     - Vendeta na cooldown a ve vhodné okamžiky
Assassination gear ještě nemám dodělaný úplně a nejsem s tímto specem tolik sehraný jako s Combat. To brzy dopiluju.

Zdroje: Tankspot.com, Preachgaming a (doufám, že zdravý) rozum.  Smile 
 
Alti:
Chlorofyl – Goblin shaman 85 – Elemental/Restoration – Alchemy/Engineering
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Chlorofyl
 
FPS v raidu: cca 40 na Ultra při boji
Komunikace: Mikrofon mám a používám, Mumble/Teamspeak/RaidCall

Jak to mám s časem? Nyní mám prázdniny a na výšku nastupuju v září. Každopádně čas na nedělní (i jiný) raid jsem vždy měl, mám a mít budu.
Co můžu guildě nabídnout? Přátelský klidný přístup, pokročilou znalost angličtiny, připravenost a schopnost natáčet a stříhat videa a zvuk. (Sony Vegas a Audacity)
Ještě něco o mně: Jmenuji se Jakub, hraju na kytaru, chodím do posilovny, Simpsonovi a Futuramu znám nazpaměť  mg , miluju fantasy a sci-fi, včetně příběhu Warcraftu. Mám přítelkyni, která kupodivu odjakživa toleruje WoW.  Smile Jinak jsem těžký flegmatik, beru vše v pohodě, nikdy se nehádám ani nezvyšuju hlas a naopak si nechám poradit od zkušenějších hráčů. 


Tak teď se do mě můžete pustit všemi deseti.
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Eithnee Thu Jul 10, 2014 11:10 am

Ale co, co se nelíbí raizenovi, to se líbí mě, PRO


Naposledy upravil Eithnee dne Fri Jul 11, 2014 4:34 am, celkově upraveno 1 krát
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Orcfood Thu Jul 10, 2014 11:16 am

Omlouvám se za formátování na začátku, nemůžu nalézt kde se dá téma upravit. Možná to bylo tím, že jsem to psal v opeře (občas mi blbne). 
Zkuste prosím ignorovat [size] příkaz.
Děkuji
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Mari Thu Jul 10, 2014 10:48 pm

Aktivní rogunu tu máme jen jednu, navíc tahle classa teď točí top dps, takže se určitě neztratí...... z přihlášky vypadáš rozumně, takže bych ti dal šanci, akorát co mě zaráží, proč Undead? jsme pve guilda a tohle se mi nezdá, jako nejšťastnější volba Smile
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Orcfood Thu Jul 10, 2014 11:14 pm

Undead jen kvůli vzhledu, klidně můžu hodit Orca nebo Trolla kvůli cd (spíš asi Trolla). Není problém. :-)
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  ripper Thu Jul 10, 2014 11:44 pm

Very Happy tvůli vzhledu. Už jsem si zvykl, že si Leňa vybírala postavu podle vzhledu, ale kluk to jsem nezažil.
Jinak souhlas s Marim, přihláška hezká, vypadáš rozumně. Roguna celkem pototočí, takže PRO.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Raizen Fri Jul 11, 2014 12:17 am

Zdravim.

1) Hlásíš se do pve guildy a rogue chceš mít undeada?
2) Nemáš glyph na tott
3) Nelíbí se mi tvůj theorycraft. Tottko použiješ aby sis doplnil energii??? Navíc se ptát nebudu protože pochybuju, že víš že u assa pod 35% hp  něco měníš. Dokonce pochybuju že víš co dělá Redirect.

Proti


Naposledy upravil Raizen dne Fri Jul 11, 2014 2:09 am, celkově upraveno 1 krát
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Orcfood Fri Jul 11, 2014 12:37 am

1. Na 35% začíná Backstab spam fáze a Redirect přehodí na současný cíl jakékoliv existující combo pointy a taky Bandit's Guile buff u combatu. 
2. Nevím proč, myslel jsem, že glyph na tott mám. Děkuji za upozornění.
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Raizen Fri Jul 11, 2014 2:18 am

No tak asi opravdu něco i víš  Smile . Ten skinning se mi nelíbí, protože ti to dává crit a to je nejhorší stat jak pro assa tak cmbt, ale tak by se předělalo. To že chceš jet assa se mi taky moc nelíbí. Je pravda že dává víc jak cmbt na single zatím, ale switch je s tim o ničem. Je to spíš sobeckej talent strom jak sub, ale to je jen můj názor k tomu. No u mě se i tak nic nezmění.
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Tod Fri Jul 11, 2014 2:56 am

Já byť tebou seriem na undeada a dám si Kentaura. Za mňa NEUTRAL 
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Doubledee Fri Jul 11, 2014 3:08 am

za reputaciu vies zohnat epicky ring,trinket aj rukavice,nemas ich.Co by ine classy/specs dali za to keby mali tolko itemov za repky.

Doubledee

Poeet p?íspivku : 10
Points : 4
Registration date : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Orcfood Fri Jul 11, 2014 3:32 am

V pohodě, chápu to. Původně jsem měl v plánu zkusit spíš subtlety, je určitě zajímavější než assa, třeba ho v budoucnu přehodím. 
O skinningu vím, ale nedokázal bych si představit kupování všech těch surovin. Co nejdříve budu dělat blacksmithing, protože má největší potenciál z profesí (nyní +80agi, později ve hře +100).
A ten Tricks jsem asi vysvětlil nedostatečně, používám ho na cd, ale při nízké energii nebo když jsem dál od bosse, aby se neplýtval global cooldown nebo dokonce energie, když je plná.
A Doubledee: téměř celý červen jsem nebyl schopen hrát, reputaci dělám pořád a od prstenu jsem krůček
Každopádně děkuju za názory.  Smile
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Adva Fri Jul 11, 2014 4:02 am

Meelečok je viac než dosť, takže za mňa PROTI
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Hedva Fri Jul 11, 2014 4:15 am

Já jsem za. Na topky si podle expu zažím nešáhnul, ale zpracování přihlášky dokážu ocenit a Raizen zaslouží koule na čelo.
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Elaysa Fri Jul 11, 2014 4:55 am

Za velmi pěknou přihlášku máš u mě pro. Avšak samotnou správnost či schopnosti za char nechám posoudit ty, které se v něm vyznají...

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Bordeltatka Fri Jul 11, 2014 5:47 am

PRO
Bordeltatka
Bordeltatka

Poeet p?íspivku : 26
Points : 10
Registration date : 11. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Iamawesome Fri Jul 11, 2014 8:01 am

Nemyslím si, že by jsi byl přínosem - PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Traken Fri Jul 11, 2014 8:04 am

Máš mé Pro
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Strejdík Fri Jul 11, 2014 9:13 am

Jedna roguna v cele guilde mi prijde dost malo....na to ze tahaji top dps. 

Jsem PRO
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Grauno Fri Jul 11, 2014 9:32 am

Merkura nějaký ten pátek poznám a myslím si, že umí hrát prakticky za všechno co má... 
taktiky umí, nechá si poradit a je to prima člověk...


sice tu nejsem dlouho, ale PRO mu sem napíšu, pokud to bude mít nějakou váhu Smile
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Angellock Sat Jul 12, 2014 2:43 am

PRO rejža potřebuje konkurenci
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Mari Mon Jul 14, 2014 10:20 am

Pokud si dáš nějakou použitelnou rasu do PvE (asi goblin/troll, to si zjisti sám, co je pro tebe nejlepší), tak přijat.
Až budeš mít převedeno, napiš si o inv.
Mari
Mari

Poeet p?íspivku : 384
Age : 32
Points : 229
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue Empty Re: [PŘIJAT] Orcfood - Combat/Assassination Rogue

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru