The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

+7
Maverick
Angellock
Tod
Wesa
silverr
Hedva
Kazzan
11 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Kazzan Tue Aug 19, 2014 3:47 am

Název postavy a lvl: Kazzan, 85
Věk: 18
Class a talenty (odkaz nebo screen): Arms (31/7/3), http://freecode.hu/wowtal/eng/?WR#321203031202123122010322.17-3.19-!-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kazzan
Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů (k čemu daný addon používáš a proč): http://screenshot.cz/RTZU8/,http://screenshot.cz/23D6J/ Z addonu používám : DBM - základ každého PvE hráče, Omen - pro sledování threatu a aggra, Skada - pro měření DMG,DPS,HPS,TPS atd... Atlasloot, MSBT - pro sledování dmge a procu abilit, PowerAuras - také pro sledování procu abilit.
Zkušenosti s tvou classou - theorycraft (rozepsat rotaci, priority statů, gemování,...): Rotace: Rotace na Arms Wara se nedá zcela důkladně popsat, protože nejde používát pořád stejný postup, jelikož rotace závisí hlavně od procu různých abilit. 
Pokusím se však jak nejpřesněji popsat co vím a přiblížit vám tedy alespoň něco málo o warriorovi.
Ještě před pullem je potřeba všechno správně nabuffovat pro maximalní efekt dmge, jelikož warovi zvětší buffy až dvojnásobně dmg.
Proto Flaška, Jídlo a tzv. pre-potting jsou na místě. Poté následuje Shout, Berserker Rage a Charge, pro ziskání maximálního rage. Po Chargi použiju Rend a tím otevřu rotaci, poté dám Colossus Smash, Mortal Strike, Heroic Strike, Overpower, Slam, Mortal Strike.... po tenhle moment je začátek rotace vždy stejný a tím se samotná rotace otevírá, dále je potřeba nastackovat pomocí MS Slaughter (3x) 
který zvetšuje z každým stackem 10% dmge ostatnách abilit... Dále nastackuju pomocí Overpoweru Rage of the Ages -(3x) (2. set bonus T11 setu) (+3% AtP), poté už začíná tzv. "Stance Dance" rotace. Rotace funguje asi tak, že v podstatě tancujete mezi Berserker a Battle stanci podle procu abilit, ikdyž v Battle stanci použiváte pouze Overpower (+Rend na začátku, který se obnovuje použitím MS). Mým názorem je právě tanto moment idealni pro odpálení CD, jelikož je efekt největší, pokud je tedy nebude potřeba v pozdější fázi encountru. CS je abilita, která po použití odstraní z targetu všechen armor na 6 sec. Proto má tato abilita přednost před ostatníma není-li již na targetu aktivní, jinak volíme jinou abilitu, která aktuálně nemá CD, např. Slam. Z toho vyplývá, že CS používáme na CD. Druhou abilitou v pořadníku priorit je MS, taky používáme na CD jelikož se jedná o jednu z nejsilnějších abilit a také kvůli debuffu a již zmiňovaným buffum. Overpower - Abilita, která má z talentu zvýšenou šanci na crit, není však příliš často používaná jelikož k jejímu užití je potřeba mít aktivní Battle Stanci kde je celkový dmg menší o 5% než-li v Berserker Stanci, neříkám že tutu abilitu není nutnou používat, to ne, jelikož stackuje Rage of the Ages. Slam, další z nejsilnějších abilit, nevýhoda je však cast, který je sice krátký, ovšem i on ovlivňuje celkový výsledek DPS a to protože cast zpožďuje útok meelee attacku, jelikož když castim, nemůžu dát úder. Proto se tato abilita používá většinou zrovna když je na všechny jiné ability aktivní CD. Execute - Velice efektivní abilita, zvětšuje attack speed a ma vysoký dmg, ovšem pouze když mám dostatek rage, alespoň 70+ jelikož Execute si bere dodatečně rage pro větší dmg ability. Heroic Strike - Abilita použivána pouze nad 70 % rage kvůli vysokému costu. Doporučuje se používat při procu Battle Trance. Cleave podobně jak HS ovšem na více targetu. 
Profese:  Eng a Mining
Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata): Na Cata jsem přišel v den spuštění, warriora mám naexpeného čím si člověk získá už velké zkušenosti. Raidy, dungy atd, se učím pomocí videi, návodu, příruček a nebo kamarádu,nebo se na samotném raidu nebojím zeptat, jelikož lepší zeptat se hned než potom něco pokazit, rok jsem na předchozím servru dělal raid leadera takže vím o čem mluvím.
Jinak všechny Dungy mám naučené,BH a BoT znám, momentálně se ještě učím BWD.
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Ve hře jsem k vidění denně a raidovad můžu až do nočních hodin (1:00 AM.)
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: Pocházím z guildy Unholy, která je jedná z průměrných guild a já bych se rád podílel i na nějakém tom realm firstu. Byl jsem s něma asi 2 raidy a stačilo mi, prostě guilda, která si pomáhá, ale s progressem na tom dobře nejsou + kolektiv mě taky moc nezaujal.
Máš nějaké alty?: Ano, mám Balance Druida, kterého momentálně ještě expím, takže o armory myslím ani nemusí byt řeč Smile
Reference: http://screenshot.cz/C5KJV/ http://screenshot.cz/23D6J/
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?: Zkušenosti s chodem i vedením guildy/raidu (působil jsem 2 roky jako zástupce GuM), pozitivní přístup k hraní, férovy a přátelský přístup z mé strany, rád zajdu i na TS/Mumble pokecat Smile
Něco o sobě: Jsem student 4 ročníku elektrotechnického zaměření, rád chodím do hospody s přáteli a piju pivo Smile

Hezký den Kazzan (Kazan) Smile

Peace

Kazzan

Poeet p?íspivku : 12
Points : 0
Registration date : 18. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Hedva Tue Aug 19, 2014 5:05 am

Máš v nicku 2x "z" a 2x "a" a za to ťa uznávám. Pro
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty .

Příspěvek  silverr Tue Aug 19, 2014 5:07 am

PROTI
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Wesa Tue Aug 19, 2014 8:21 am

Máme sice 3 aktivní dps warry (2× arms, 1× fury), ale podle mého je warr jedna z těch mála class, kterých neni v raidu nikdy dost (samozřejmě není to fire mage) zvlášť ve chvíli kdy se dmguje víc targetů, což je na momentálním contentu téměř každý boss. Tvoje přihláška se mi líbí, vypadá to, že víš o čem mluvíš a tvou nespokojenost v Unholy chápu, ačkoli s nima mám zkušenosti jen z RHC tak i to mi stačilo Smile. Jako středoškolák máš určitě spoustu volného času, takže doufám že nezklameš, předběžně bych si tě dovedl představit na main raidu, pokud se osvědčíš.

PRO
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Tod Tue Aug 19, 2014 9:13 am

PROTI
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Angellock Tue Aug 19, 2014 9:56 am

Tu dávám neutrál bo 3 wařři už se i tak nedostavaj na raid vsichni ale pokud bychom chteli skladat druhou 25 tak by se ne další člověk hodil
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Maverick Tue Aug 19, 2014 9:57 am

Proti, no  Keepo 
Maverick
Maverick

Poeet p?íspivku : 261
Location : Přerov
Points : 103
Registration date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Traken Tue Aug 19, 2014 12:18 pm

Opravdu nevím Very Happy (nemá cenu rozepisovat)
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Strejdík Tue Aug 19, 2014 9:35 pm

Prihlaska pekna, ale PRO bych dal jedine, kdyby se zacal skladat druhy 25man.
Jinak na dps wara bych to videl misto miningu, kterej ti prida jen staminu na bs nebo jwl. 

Momentalne PROTI
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Adva Tue Aug 19, 2014 11:36 pm

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Halolz-dot-com-nope_avi
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Grauno Wed Aug 20, 2014 10:21 am

Jestli se má dávat dohromady 2. 25 man, tak bych byl PRO..

pokud ne, jako, že to tak ani moc nevypadá zatim, tak jsem PROTI...
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Kazzan Thu Aug 21, 2014 3:14 am

OK tak jsem to alespoň zkusil, díky za ochotu a Váš čas.

Kazzan

Poeet p?íspivku : 12
Points : 0
Registration date : 18. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Wesa Thu Oct 02, 2014 10:54 am

Uzavřeno, konec konců proti bylo stejně víc, hodně štěstí jinde.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan Empty Re: [NEPŘIJAT] Arms Warrior - Kazzan

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru