The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

+11
silverr
Wesa
Moonrage
Grauno
Morvudd
ripper
Allitha
Tod
Strejdík
Leninac
Heduna
15 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Heduna Mon Sep 08, 2014 11:20 pm

Název postavy a lvl: Heduna, 85
Věk: 22
Class a talenty: Fire, Frost
Armory: Heduna
Screen tvého UI při raidu: Bohužel přímo z raidu nemám, takže jen takhle. Z addonů používám bartender, DBM, ať nedělám zbytečné chyby, Omen na hlídání aggra, Recount na měření dmg, OmniCC na cooldowny, Plate Buffs ať líp vidím, jestli mi na targetu nechybí nějaká dotka, na screenu mám i Combustion helper, ale zrovna přemýšlím, že ho smažu, protože už se na něj stejně nemusím dívat a Atlasloot, ať vím, jestli se u bosse můžu na něco těšit. Mám to takový obyčejný, ale vyznám se v tom a to je pro mě hlavní.
Zkušenosti s tvou classou: Za mága hraju od WotLK, je to moje první postava, když mě na Wotlku začal nudit arcane, přešla jsem na fire a u toho jsem zatím zůstala. Rotace: pyroblast, living bomb a poté firebally. Při procnutí hot streak talentu hned posílám pyroblast (s procem je instantní). Jakmile vybuchne living bomb, nasadím další. Pokud pyroblast dobře critne (ideálně tak nad 50k) a je na něm i living bomb, dávám combustion, který sčítá dmg z dotek a dává dmg na dalších 10 vteřin. Proto je důležité mít na targetu silný ignite, který vzniká právě silným pyroblastem. Staty: Intel > hit (do capu 17 %) > haste do capu (soft cap 15 %, přidává tiky na dotky) > crit > mastery.
Trochu se mi na equipu podepsal ten měsíc, kdy jsem nemohla kvůli záloze na Vesperu hrát, ale doháním to, jak můžu.
Profese: Tailoring a enchanting (oboje 525)
Zkušenosti s raidy: Na Cata mám odraidováno BH, celé BoT, do BWD jsem se zatím pořádně nedostala kvůli rozpadu guildy a nechtělo se mi tam poprvé chodit s worldem. Kvůli situaci v guildě jsem nečekala, že se do BWD dostanu, takže jsem zatím moc neřešila nějaké taktiky, naučit se je ale není žádný problém.
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat? Ve večerních hodinách můžu raidovat jak dlouho chci. Normálně u wowka do půlnoci nevysedávám, ale když vím, že je v plánu raid, můžu být online klidně do rána. Jinak teď jsem ve wowku přes celé dopoledne a skoro i odpoledne, za měsíc mi ale začíná škola, takže přes den u toho už tolik sedět nebudu, večer ale budu mít čas pořád.
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč? Přecházím z guildy Made In Hell, do které jsem se dostala, když jsem se nechala převést z Artemisu na Vesper. Po zániku Vesperu se ale guilda naprosto rozložila a momentálně z guildy hrajeme jen dva a to nemá smysl. S vaší guildou + s jamikem a nejspíš i s někým z worldu jsem byla jedno BoT a přišli jste mi fajn. Smile
Máš nějaké alty? Mám huntera, locka a pak nějaké další, které zatím expím, ale nevidím v nich moc velkou budoucnost, hraju hlavně za Hedunu a i ty dvě 85 mám převážně kvůli profkám, někdy za ně jdu nějaký dung, ale moc je neřeším.
Reference: Screen z BH bohužel taky nemám, takže zas jen takhle, i když to moc velkou výpovědní hodnotu nemá, teď ale bohužel nic lepšího není.
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout: Mám chuť hrát, mám hodně času, když se na něčem domluvím, tak to platí. Spolehlivost čekám i od ostatních. Když něco nevím, tak se radši zeptám a nemám problém poradit ostatním. Od začátku cata hraju dost aktivně a svou classu znám myslím dobře.
Něco o sobě: Jmenuju se Romana, jsem z Prahy, studuju Mediální studia na MUP a nemůžu se dočkat, až to budu mít za sebou. Co se týče wowka, hraju 2 roky, začala jsem na twinu na wotlku a jsem docela achievhunter. Jinak hodně koukám na horory a pak se v noci bojím, mám ráda Star Wars, cokoli s Batmanem, sleduju seriály a mám dvě kočky. Pivo ráda nemám Very Happy

Heduna

Poeet p?íspivku : 1
Points : 0
Registration date : 08. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Leninac Tue Sep 09, 2014 12:30 am

Mágů je sice dost, ale Mari svým odchodem uvolnil místo ... a holky drží spolu, takže PRO. Ať může moonrage víc ragovat Very Happy

Leninac

Poeet p?íspivku : 21
Points : 6
Registration date : 08. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Strejdík Tue Sep 09, 2014 12:39 am

+ prihlaska

- blood elf
- mozna je mas skryte, ale nevidim absolutne zadne bindy, minimalne na spellsteal, blink, kostku, silenci, flame, orb , combustion , mirror image, blast wave jsou nutnost chces neco vytocit. Samozrejme cim vic tim lepe. Klikani ti vyrazne ubira dps a prehled ve fightu.

Za me zatim PROTI



Pokud dodas screen s recountem, kde napr. u Chogala vytocis kolem 25k tak sem ochotnej zmenit nazor.


Kdyz uz nahrada za Mariho, tak musi jit opravdu o TOP Mage.
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Tod Tue Sep 09, 2014 2:35 am

PRO
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Allitha Tue Sep 09, 2014 2:53 am

Hedunu znám krátce, ale je to fajn člověk a myslím, že si šanci zaslouží ukázat, co v ní je. Za mě PRO

Allitha

Poeet p?íspivku : 7
Points : 2
Registration date : 30. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  ripper Tue Sep 09, 2014 3:23 am

Za mě PRO.


Naposledy upravil ripper dne Mon Sep 22, 2014 10:53 pm, celkově upraveno 1 krát
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Morvudd Tue Sep 09, 2014 5:26 am

za mě PROTI, equip bys mohla mít lepší, přece jen raidy jsou už otevřené dlouho, navíc mage může získat drtivou většinu epic itemů i bez raidu.. myslím, že potřebujem lidi na progress hero raidů, ne další s +-20k dps

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Grauno Tue Sep 09, 2014 6:21 am

Byl jsem s ni taky minule ID BoTko.. byl tam i Jamikk... oproti Jamikkovi teda nic extra DPS, ale zase na druhou stranu jsem tam nevidel zadne faily... ano, eq by mohl byt lepsi, ale zase jak nekdo zminil, tak Mari uvolnil misto a eq na alt raidech chodi prakticky cely na diss.. 

malé PRO bych zde nechal... Wink
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Moonrage Thu Sep 11, 2014 4:25 am

za mě to tady bude také PROTI Sad.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  ripper Thu Sep 11, 2014 4:41 am

Strejdík napsal:+ prihlaska

- blood elf
- mozna je mas skryte, ale nevidim absolutne zadne bindy, minimalne na spellsteal, blink, kostku, silenci, flame, orb , combustion , mirror image, blast wave jsou nutnost chces neco vytocit. Samozrejme cim vic tim lepe. Klikani ti vyrazne ubira dps a prehled ve fightu.

Za me zatim PROTI



Pokud dodas screen s recountem, kde napr. u Chogala vytocis kolem 25k tak sem ochotnej zmenit nazor.


Kdyz uz nahrada za Mariho, tak musi jit opravdu o TOP Mage.
Možna proto si taky jeste 25k nedal.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Strejdík Thu Sep 11, 2014 4:54 am

Rippy nemas moc dobrou pamet, id ze dne 29.8. mam na chogalovi 25861.9 DPS. Ale to je irelevantni k tomu co jsem chtel hlavne rict a to je, ze pokud by se mel nabrat mage(a ze jich ted mame mrte (main ja, Atramed, Therek, Pajkat(se vraci) ,Elaysa,) altu ani nespocitam, tak by musel byt stejne nebo i lepsi nez my. Coz podle me tady to devce nebude(to je jen muj subjektivni nazor). Treba prijemne prekvapi
Strejdík
Strejdík

Poeet p?íspivku : 429
Age : 43
Location : Bystřice nad Pernštejnem
Points : 191
Registration date : 21. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Wesa Thu Sep 11, 2014 5:56 am

Dlouho jsem otálel se svým vyjádřením a nakonec jsem se rozhodl, že dokud neuvidím nějaký vypovídající recount musím dát PROTI. Mage je momentálně s hunterem asi top dps classa a právě proto bych nerad abychom dobírali nějakého, který nakonec bude mít problém dostat se mezi prvních 10. Dvouletá zkušenost s hraním mi prostě přijde málo na to, aby byl hráč(ka) připraven na boj o RF.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty .

Příspěvek  silverr Thu Sep 11, 2014 8:03 am

PROTI
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Eithnee Thu Sep 11, 2014 8:05 am

Proti
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Angellock Sat Sep 13, 2014 10:31 am

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Hedva Sat Sep 13, 2014 10:51 pm

Mari odjel kouřit Helmuty na hlavák, takže by mage nebyl na škodu. Ale hlavní důvod k mému PRO je ten nick ...  mg
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Adva Sat Sep 13, 2014 11:42 pm

Hedva napsal:Mari odjel kouřit Helmuty na hlavák, takže by mage nebyl na škodu. Ale hlavní důvod k mému PRO je ten nick ...  mg
PRO, Hedvunu nám treba.
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  ripper Mon Sep 22, 2014 10:54 pm

Koukám, že to nikdo neuzavřel. Máš tu dost PRO, takže vítej v guildě. Napiš si ve hře o invite. lock
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire mage - Heduna

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru