The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

+11
Yadigar
Orcfood
therek
Pompoman
Chizuru
Moonrage
Wesa
Traken
M4RtH
Medvedik
Grauno
15 posters

Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Grauno Thu Oct 02, 2014 12:42 am

Název postavy a lvl
Shiroyasha (85)  Smile
 
Věk
19  Cool
 
Class a talenty:
Primární spec: Protection
Secondary spec: Arms (není 100% gear, pustil jsem se do skládání nedavno)
 
Armory => ZDE
 
Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů (k čemu daný addon používáš a proč): 
UI ZDE
 
Addons:
SpartanUIpoužívám na úpravu celého UI
Skada Dmg / healing metr
OmniccCooldowny přes spelly
Omen Sledovaní agra
DBM a DXEna boss fighty
 
Potom mám pasivní addony na chat a tak podobě
 
 
Zkušenosti s tvou classou - theorycraft (rozepsat rotaci, priority statů, gemování,...)? 
Priority statov u Protection: Mastery > Parry > Dodge > Stamina > Hit/Expertise
 
 
Theorycraft?
Single: Na začátek charge / Heroic Throw na bosse, HS, 2x Devastate, dále podle priorit SnB SS > revenge > devastate --- HS filler ( 30+ rage // CD na prio )
Plošné: Cleave, Thunder Clap // rend + TC //  , Shockwave a potom zaradim tez revenge / shield slam
Ox (WoW)
 
Gemovaní: Kde můžu, tak mám Mastery (žlutý) ; do modrých Mastery + Stamina (zeleny) ; a do červených Parry + Stamina (fialovy) nebo Parry + Mastery (oranžový)
 
 
Profese?
Blacksmithing 525 (full recepty)
Minning 525
 
Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata)? 
WoW hraju už neskutečně dlouho (sam to nedokážu pořádně spočítat) a hraju prakticky od založení Twinstaru.
 
BoT 25 4/4 a BwD 25 6/6 (na Warriorovi achivy nejsou, BwD s worldem, ToTFW naučené taktiky).. 
co jsem do ted neuměl, tak mi dovysvětloval Grauno nebo Youtube (co se týče cata). 

Wotlk mam projitý full clear (ICC 25 11/12 HC s EA, ToGC insanity 10 i 25, UD 25 FC včetně HC, Naxxramas).
 
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?
Spat chodim, když potřebuju, ve hře jsem většinou, když se něco děje. Občas jsem AFK v Orgrimmaru, ale jinak když je třeba, tak jsem k mání  Smile
 
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?
Předchozí guilda: The Hobble Sawyers
Důvod odchodu: Rozpad
 
Další guilda byla Endless Agony, kde jsem byl vyhozen za neaktivitu, protože mě už wotlk nebavil po takové době. Od cata zase již plně aktivní  Smile (v rámci možností)
 
Máš nějaké alty?: 
Esdeath (Fire Mage  85 - Draenei) - chystá se převod na hordu (Armory)
Kalmah (Blood / Unholy DK 80 - Human) - zatím neaktivní postava (Armory)
 
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?
- Eqipnutého tanka, který by mohl být na raidech přínosem
- Aktivního hráče
- Včasné a pravidelné docházky na raidy                     
- Jsem hráč, který se  snaží hodně povzbuzovat
- Pohodový člověk


Koho znáš v guilde?
Grauno
Orcfood
                                      
Něco o sobě: 
Je mi 19 let, studuju střední Průmyslovou školu (4. ročník), hraju všechny druhy her, kendo, věnuju se střelbě a hlavně sleduju Anime  Very Happy

PS: v Guilde jsem momentálně invitnutý, jelikož dříve za tento charakter též hrával Grauno.. 


(psáno přes Graunuv účet, kvůli možné úpravě)
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Medvedik Thu Oct 02, 2014 1:55 am

v podstate je jedno co napisem ked vecina g a servra ma podobny nazor na protect wara 
skor by ma zaujimalo z akeho dovodu je to ted belf ked to bol tusim tauren

a este nechceli by ste leavnut g a tak pisat prihlasku ?
ci to je len aby sa nepovedalo ked v g aj tak je
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Grauno Thu Oct 02, 2014 3:19 am

Medvede, je to proto, ze by se zbytecne ztratila guild repka, která by se musela delat znova. Ox chce znova začít v klidu raidovat a jelikož za Protect Warriora uměl na serveru jak nikdo (s vyjímkou Kodose), tak si myslim, že by se tam šance najít mohla.. 

proc to předelal na Belfku to fakt netusim, ja jsem tam kravu mel, ale jemu se nelibi jeji skin Very Happy Very Happy 

ale i tak mu musim dát své PRO, protože za warra dokáže to, co ostatní ne.

(+ je otevřený nábor)
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  M4RtH Thu Oct 02, 2014 9:59 am

Já jen doufám , že v životě ještě potkám Warrior tanka ze kterého si sednu na zadek . Zatím se to podařilo jen Kodosovi , Nildonovi a na tbc Toldimu .

Nábor je otevřený , Granko tě zná takže doufám že nás nezklameš . Uvidíme co v tobě je

Sem PRO
M4RtH
M4RtH

Poeet p?íspivku : 602
Age : 33
Location : Havířov
Points : 608
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Traken Thu Oct 02, 2014 10:43 am

Taktéž pro
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Wesa Thu Oct 02, 2014 11:03 am

Co si budeme povídat, prot warra považuje každý za nejslabšího tanka, takže můžeš jedině překvapit, třeba jsi přišel na to co ostatní ne a to jak nedostávat obrovský spike dmg když máš všechny CD vyplácané.

Dám ti šanci - PRO.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Moonrage Fri Oct 03, 2014 11:29 pm

Měl bych k tomu hned několik poznámek :
NEGATIVA
1. ta guild reputace je minoritní záležitost a když za tvého alta chce aktivně hrát jiný člověk a ještě k tomu není oficiálně přijat tak prostě máš leavnout a napsat řádnou přihlášku a né, že už je panáček v guildě.
2. Ten Belf mi skutečně moc vadí, prostě prot.War na cata dle mého hlediska jedine TAUREN
3. Jakou máme záruku, že v případě jak si sám napsal tě neomrzí i cataclysm a budeš opět NEAKTIVNÍ??? 
POZITIVA:
1. Grauno je styl hráče, který aktuálně nejvíc potřebujeme což znamená aktivní, snaživý ,obětavý 
2.EA považuji za kvalitní guildu, takže věřím, že ten potenciál a skill tam bude 
3 Arms off spec, byl bych rád abys ho dodělal a mohl aktivně na raidu přehazovat kde to bude potřeba
ZÁVĚR
Doufám,že budeš stejný prototyp hráče jako Grauno a,že se opravdu budeš snažit za mě máš PRO, Ale je to podmíněno, že budeš TAUREN a minimálně aktivní jako Grauno.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Chizuru Sat Oct 04, 2014 12:18 am

No, lidi přicházejí, dávaj pauzu, odcházejí, s tím nic moc neuděláme. Jak už bylo řečeno, Blood Elf asi na tanka není nejlepší volba ale pro DPSko taky ne a já si rasu z Belfky asi nezměním takže tady proti nebudu Very Happy  Já ti dám PRO , každej tank dobrej a třeba i přes rasu překvapíš, ale nějakou tu aktivitu požadovat budem, ne abychom tě vzali a pak se 3 týdny tady neukázal, už jsme tu takové lidi měli.
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Pompoman Sun Oct 05, 2014 3:59 am

PRO
Pompoman
Pompoman

Poeet p?íspivku : 31
Location : Jihlava
Points : 14
Registration date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  therek Sun Oct 05, 2014 5:57 am

PRO

therek

Poeet p?íspivku : 50
Points : 19
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Orcfood Sun Oct 05, 2014 9:46 am

Jestli je momentálně protection warrior v nevýhodě oproti DK nebo feralovi, tak to neplatí v případě Shira. Ten dokáže při tankování divy. Na Wotlku mi v THS s protection warriorem pomáhal, i když hrál prot paladina a fire mága na špičkové úrovni. S mágem bez gearu přetočil většinu raidu a později přestal hrát, protože ICC už bylo na světě asi 8 měsíců a všechny už to přestávalo bavit.
Jediné co mi vadí je, že mě občas naštve. Smile  Ale pro guildu je 100% přínosem. PRO
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Yadigar Sun Oct 05, 2014 10:11 am

Moonrage napsal:Ale je to podmíněno, že budeš TAUREN...

dafuq? tak keď sa ma na tú postavu kukať niekoľko hodín denne tak hádam bude hrať za čo chce on...
PRO
Yadigar
Yadigar

Poeet p?íspivku : 84
Points : 69
Registration date : 23. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Krizek Sun Oct 05, 2014 9:06 pm

PRO
Krizek
Krizek

Poeet p?íspivku : 41
Points : 27
Registration date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Elaysa Sun Oct 05, 2014 10:23 pm

Pro

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Raizen Sun Oct 05, 2014 11:33 pm

Jak píše yožo... je to jeho věc co má za rasu, navíc to může časem třeba změnit. Jsem pro a doufám že nebudeš jak gruno, kterého sundá i výtah, když má shildwall Very Happy
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Grauno Mon Oct 06, 2014 1:26 am

Raizen napsal:doufám že nebudeš jak gruno, kterého sundá i výtah, když má shildwall Very Happy

Tyvole, člověk 1 nebo 2x prolítne texturou a hned mu to furt bude cpat do tlamy Very Happy Very Happy počkej až se to stane tobě Wink
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Wesa Mon Oct 06, 2014 9:55 pm

Pokud chce ještě někdo vyjádřit svůj názor, ať tak učiní. Navečer přihlášku uzavřu.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Medvedik Mon Oct 06, 2014 11:09 pm

sice sa mi nepaci ze si este asi nezalozil ani ucet a vyzera to ze je mu aj jedno kto co sem pise

ale tak pro
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Jamik Tue Oct 07, 2014 12:14 am

PRO

Jamik

Poeet p?íspivku : 47
Points : 22
Registration date : 08. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Grauno Tue Oct 07, 2014 12:25 am

Medvedik napsal:sice sa mi nepaci ze si este asi nezalozil ani ucet a vyzera to ze je mu aj jedno kto co sem pise

Ucet založený má, ale potřebuješ schválení administrátora Very Happy Very Happy
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Wesa Tue Oct 07, 2014 8:16 am

14× PRO, 1× takový napůl NEUTRAL - takže PŘIJAT. Napiš si o invite někomu z vedení. Lock
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior Empty Re: [PŘIJAT] Shiroyasha - Protection Warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru