The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

+9
Jamik
Medvedik
Hedva
Raizen
Wesa
Tod
Grauno
Chizuru
krasuss
13 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  krasuss Mon Oct 06, 2014 11:45 am

Názov postavy a level : Krasuss, 85

Vek : 20

Class a talenty : Death Knight
Main : Blood ---> http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Krasuss
Off spec : Frost (málo používaný) ---> (link máte hore stačí prekliknúť na frost )

Reputácie:
Dragonmaw Clan : Exalted 
Guardians of Hyjal
Exalted 
Hellscream Reach : 
Exalted 
Ramkahen : 
Exalted 
The Earthen Ring : 
Exalted 
Therazane : 
Exalted 

Screen môjho UI v raide + addony :  

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight 110kgno

Ako je vidieť na screene používam:
- Omen 
- Skadu
- DBM
A ešte mám Coolline ktorý som vtedy zapnutý nemal. Tieto addony beriem ako samozrejmost do Raidu, hlavne DBM a Omen

Skúsenosti s mojou class, theorycraft :

Rotácie :
Osobne si myslím, ze niečo také ako rotácia na Cataclysm nieje, je už čisto len priorita spellov, a u mna ako tanka záleží od situácie. 

Priorita statov : Armor > hit cap + exp cap> Mastery > Dodge = Parry > Stamina

Gemovanie : Ja osobne gemujem full Mastery, jediná výnimka, ak mi dá socket bonus Mastery, tak davam Mastery/Stam



Profky :
Enchanting :  525             
Jewelcrafting : 525



Ja a Cataclysm raidy :
Tak s Cataclysm som zacal len teraz na twinstary, mam odprogresované:
BoT :  4/4
BWD : 3/6
TotFW : 1/2

Koľko času trávim v hre a dokedy môžem večer raidovať :
No, tento týždeň nastupujem do práce na 3 smenú prevádzku takže čas bude podľa toho ako budem pracovať, do neakej pol 11 až 11 by nemal byť problém keď nebudem pracovat v noci, iné obmedzenia nevidím. V hre som momentálne málo pretože nemám s kým chodiť raidy a world to neak nezvláda. 

Odkiaľ  prichádzam (guilda) :
Prichádzam z guildy Warsong Raiders, čo je celkom slušná guilda, ale pri progrese TotFW som sa pochytil s vedením guildy, leavol som raid, a GuM ma vyhodil z guildy.

Čo môžem guilde dať svojím príchodom :
Tak určite dobrého a spoľahlivého tanka, aj heala. (alt) nevadi mi progress ak robia všetci to, čo majú.

Alty :
Kloktok - Holy Paladin ---> http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kloktok
Zendariin - Fire Mage ---> http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Zendariin


Niečo o sebe : 
Takže pochádzam z Popradu, momentálne žijem v Stupave na ubytovni, mám 20 rokov, zaujímam sa o Forex, postavy z wow (príbehy) a bavia ma demoličné práce,  wow Tcg, heartstone.
PS: Mám takú povahu že neviem držat ústa a svoj názor si poviem.

Zo srdečným pozdravom,
Krasuss, The Ghoulmaster
krasuss
krasuss

Poeet p?íspivku : 2
Points : 0
Registration date : 06. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Chizuru Mon Oct 06, 2014 7:45 pm

Sice hraju DK jen pár týdnů ale zatím všude co jsem se dočetl, mají prioritu statů trochu jinak. Podle mě má větší smysl stackovat Mastery > dodge = parry > stam > hit + exp. Sice je pravda že budeš missovat/parry míň což zmenšuje problémy s threatem ale ty jsem za DKčko stejně neměl (až na trash ale tady se hlásíš spíš do raidu než do DF), a Death Strike ti heal + Blood Shield dá pokaždé, i když samotný útok nějakým způsobem na target nedoletí, proto je podle mě prioritně hit + expertise k ničemu. Další poznámku bych měl k UI. Jednoduchost mi nijak zvlášť nevadí, i když bych s tím asi hrát neuměl Very Happy Ale po přiblížení nevidím kromě hlavního action baru žádné bindy. Máš je třeba na bottom left action baru jen skryté anebo cooldowny jako Anti-Magic Shell, Vampiric Blood, Rune Tap, Icebound Fortitude atd. klikáš myší? Přijde mi to trochu.. pomalé, plus v tom zmatku v raidu se můžeš myší třeba netrefit nebo tak, klávesové zkratky jsou v tomto případě velice výhodné, až nutnost. 

I když každý tank se hodí, za mě zatím PROTI
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Grauno Mon Oct 06, 2014 8:39 pm

Pokud máme nabrat nějakého nového tanka do našich řad, tak si myslim, že tohle nebude správná volba.

PROTI

(viz co zmínil Chizu)
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Tod Mon Oct 06, 2014 9:18 pm

PROTI
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  krasuss Mon Oct 06, 2014 9:25 pm

Tak nic, aspon som to skusil...
krasuss
krasuss

Poeet p?íspivku : 2
Points : 0
Registration date : 06. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Wesa Mon Oct 06, 2014 9:45 pm

Vzdávat zatím nic nemusíš, k přihlášce se může vyjádřit každý člen guildy a "každý" rozhodně neznamená 3, takže ještě počkej na názor ostatních. Já osobně si to nechám do večera projít hlavou - prozatím NEUTRAL.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Raizen Mon Oct 06, 2014 11:07 pm

Proti
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Hedva Mon Oct 06, 2014 11:10 pm

To že jsi leavnul raid, když jsi měl problém s vedením nebudí dobrý dojem. Neznám okolnosti a mohlo to mít mimoherní charakter, nicméně při encounteru je jediná možnost úspěchu držet se strategie stanovené leaderem, ať už si každý myslí, že když to, či ono může udělat jinak a líp. Ten, který člověk si bude dělat věci po svém to jenom zkurví všem a protahuje progress o dlouhé hodiny. Stejně tak člověk, co leavne raid složený pro potřeby daného boss-fightu, zrovna moc kill neurychlí. 
Další věc je, že po 3 proti házíš flintu do žita ... tzn. jsi člověk co se NEUVĚŘITELNĚ rychle vzdá .. takového já v raidu nechci ... na progressu HC se budou trávit hodiny, souhrně až desítky hodin. Kdyby jsi hned nereagoval, asi bych ti i dal šanci, abys ukázal, jestli se v tobě neskrývá nějaký tankovací klenot, ale já si nepřeju být v raidu s někým, kdo po hodině, nebo dvou wipování ego-quitne.
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Medvedik Mon Oct 06, 2014 11:11 pm

s wordom sa da dat bot/bwd - 6/6
hit/exp je nakonci v statoch pretoze threat ti zabezpeci vengeance

ja som proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Jamik Tue Oct 07, 2014 12:12 am

DK mi nic nerika, takze tohle posoudit nemuzu. Moc se mi nelibi leavovani raidu, sice teda tezko posoudit bez okolnosti, ale tenhle typ lidi me vzdycky dokazal vytocit.

Za me spis PROTI.

To medvedik:
No, s worldem se taky da po par hodinach si ani neudelat ID, to nemuzes brat moc vazne  Laughing.

Jamik

Poeet p?íspivku : 47
Points : 22
Registration date : 08. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Grauno Tue Oct 07, 2014 12:27 am

Jamikk: napsal:To medvedik:
No, s worldem se taky da po par hodinach si ani neudelat ID, to nemuzes brat moc vazne  Laughing.

Dobře, řekněme to jinak...

Některé groupy jsou schopny dat BoT 4/4 a BwD 6/6 s worldem Smile
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Moonrage Tue Oct 07, 2014 2:46 am

Tady budu muset dát PROTI Sad.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Curry Tue Oct 07, 2014 6:04 am

A nezkopiroval jsi jenom spatny guide? Protoze kdyz se podivam na tvuj gear, tak ho nemas postaven podle ty priority co jsi napsal do prihlasky.
Pokud bych tohle bral jako omyl, tak se mi ale nelibi to leavnuti uprostred progresu. U tebe to jeste umocnuje to, ze jses tank (ikdyz i za jinou roli je to samozrejme spatny, ale prece jen dps se shani lip). A kde mame tu jistotu, ze to neudelas i u nas, to se pak budeme moct jit klouzat. Je fajn, ze reknes svuj nazor, ale melo by to byt v urcitych mezich a sankce pro raid by mely byt v pripade tveho nesouhlasu ne tak zavazne.

Za me je to z toho duvodu proti, protoze takovy lidi uz jsem zazil a vetsinou to melo neprijemny nasledky pro raid, v lepsim pripade cekani a shaneni, aby nekdo lognul, v horsim pripade rozpad raidu.

Curry

Poeet p?íspivku : 156
Points : 70
Registration date : 09. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Orcfood Tue Oct 07, 2014 7:49 am

Příhláška hezky upravená, ale neobsahuje zdaleka vše potřebné. Priorita statů zkopčená odkdovíkud, expe+hit není potřeba. Co se týče zkušeností, žádné némáš nebo jsi jen líný je vypsat.
Bohužel taky PROTI
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Traken Tue Oct 07, 2014 8:07 am

Taktéž proti
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Wesa Tue Oct 07, 2014 8:11 am

No takže: hraješ blood DK, tzn. momentálně asi nejsilněšího tanka, nicméně to je asi jediné pozitivum, které jsem našel. Podle všeho nemáš žádné větší zkušenosti s end-game PvE, jsi nejspíš dost impulzivní, gear není žádná hitparáda, ikdyž to je momentálně asi ten nejmenší problém, naopak 3-směnná práce je problém opravdu velký - na raid by jsi přišel jednou za 3 týdny (při odpolední bys nestíhal, při noční bys měl čas zhruba hodinu pak bys běžel do práce). Jinak by se tu ještě nějaké věci našly, ale ty už shrnuly posty nade mnou. Za mě PROTI.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Wesa Sat Oct 18, 2014 8:21 am

Bohužel NEPŘIJAT. Hodně štěstí jinde, locked.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight Empty Re: [NEPŘIJAT] Krasuss - Blood Death Knight

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru