The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

+15
Eithnee
Kodos
Jamik
Tod
Elaysa
Chizuru
Stepan
Wesa
Orcfood
Medvedik
Raizen
Moonrage
Grauno
Iamawesome
Nocturnee
19 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Nocturnee Tue Oct 14, 2014 11:26 am

Název postavy a lvl: Nocturrne, 85lvl



Věk: 20 let


Class a talenty (odkaz nebo screen): 3/7/31 



Armory: ODKAZ ZDE Smile 

Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů (k čemu daný addon používáš a proč):

SCREEN ZDE
Používám LUI.  Používám LUI už od začátků wotlku a zvykl jsem si na něj tolik že o změně vůbec nepřemýšlím.
Zde jsou vypsané všechny mé addony:

Vuhdo: Bez tohoto addonu nejsem nic. Mám ho radši než Healbot, Grid, X pearl…
Omnicc: CDS přes spelly na action barech.
DBM:  Nezbytné…
Skada: Nedůležitá čísílka v recountech.
Power Auras: Addony, který mi pomáhá v raidech, i mimo ně. Ukazuje mi proc spellů, itemů, chybící buffy(totemy), Water shield, earthliving weapon.
+ Používám další addony, které myslím není potřeba jmenovat. (Prat, auctioner, gatherer)
Mé FPS v raidu neklesne pod 60. Připojení k internetu je také velmi stabilní.

Zkušenosti s tvou classou - theorycraft (rozepsat rotaci, priority statů, gemování,...): 

Priority statů: INTEL>SPIRIT>HASTE(do capu)>Mastery>Crit
Vycházím z toho jaký eq je teď k dispozici.

Rotace healování:
Všechno je dáno situací, hlavní věc je držet na tankovi earth shield + na cd riptide + totem.
Dále už je to složitější, dle situace střídat chain heal, GHW a HW (GHW náročný na manu, takže pokud to není nutné nepoužívám ho a na proc tidy waves tam hážu HW)
Healing rain, castim předem očekáváli se plošný dmg, pokud musím vycastit až po udělení dmg do raidu, snažím se kombinovat s Nature swiftnes.
Cds jako je raciálka, Spirit link totem, a spiritwalker používám podle situace a snažím se maximalizovat jejich účinek.
Spirit link totem: Používám opět předem, když očekávám plošný dmg do raidu.
Stejně tak je to s mana tide totemem,  jsem si vědom toho že je to mana batterypro celý raid.
 
Profese: Alch+JWC Profky ještě nejsou hotové, ale už na tom pracuji.  

Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata): Wow hraju už hodně dlouho. Nějakých 6-7 let Nevím kolik let na twinu, ale začal jsem myslím krátce před rozdělením na Phobos a Deimos. Na Wotlku jsem zabil vše otevřené včetně HCs. Největší úspěch je myslím prof na 5% auře. Na Cata nehraji moc dlouho, protože jsme zpočátku nechtěl pokračovat. Nicméně mám prolezlé všechno otevřené, taktiky znám.

Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Můj největší problém je čas, nicméně myslím ne neřešitelný. Momentálně pracuji v hospodě a dělám krátký, dlouhý týden. To znamená že jeden týden mám volno: 

PONDĚLÍ+ÚTERÝ  a PÁTEK+SOBOTA+NEDĚLE.
A druhý týden můžu jen:

STŘEDA A ČTVRTEK.
Tím pádem mohu na raid jen jednou za 14 dní.

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: Z žádné guildy nepřecházím.

Máš nějaké alty?: Ano , ale ještě jsou na Alianci a stále je expím. Je to Dk a Paladin.
Paladin býval můj main na wotlku.

Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?: Aktivního hráče, rád se zůčastňuji progresů nových bossů. Jsem nekonfliktní, komunikativní a je se mnou myslím i zábava. Snažím se být nejlepší a chci hrát s těma nejlepšíma.

Z guildy znám: Garuna a Shiroyashu


Něco o sobě:Je mi 20 let. Jmenuji se Kryštof, pracuji v restauraci v centru Prahy. Přerušil jsem studium na vysoké škole. Do školy se chci vrátit po tomhle roce. Mám rád počítačové hry, filmy, knihy, sport, seriály, umění a hudbu Very Happy Považuji se za docela inteligentního, i když se bojím že po přečtení přihlášky, s tím nebudete moc souhlasit.





Snad se Vám přihláška bude líbit, případné dotazy rád zodpovím tu, nebo pošlete mail ingame.

Nocturnee

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Iamawesome Tue Oct 14, 2014 11:46 am

Jestli si dobře pamatuji, tak Profa na 5% auře dala jen soda, takže jsem PROTI. Pokud myslíš 10man, tak to nevím, ale stále jsem PROTI kvůli nedostatku času.

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Grauno Tue Oct 14, 2014 6:26 pm

zase, Kryštof je typ hráče, co chce čas od času hrotit.. to, co dokázal udělat na wotlku nedokázal kde kdo. Ikdyž za shamana začal hrát pořádně až na cataclysmu, equip nasbiral rychle a snaží se za to naučit.

PROTI dostal kvuli nedostatku času? To, že by byl na raidu tedka kazde obID neznamená málo času. Sorry, ale když se podívam na docházku jiných lidí, tak se na raidu ukážou i 1 za měsíc, když to prostě čas nedovolí, u Kryštofa to tedka blokuje práce, nikdo neví, jak to s ním může byt od listopadu.

I tak si myslím, že by šanci dostat mohl, už jenom z důvodu, když je občas vidět, kolik nás na raid dojde.

PRO


Naposledy upravil Grauno dne Tue Oct 14, 2014 8:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Reply

Příspěvek  Nocturnee Tue Oct 14, 2014 8:29 pm

Nedaka to jen Soda, dali jsme to s Nisiarem 18.8. kdy byla stále ještě 5% aura. A byly jsme v té době jediní kdo to dali bez bugování (tím narážím na sodu) . 
S tím časem, mrzí mě to. Bohužel pracovat musím a zatím to jinak nejde. Ale můžu nabídnout 100% docházení na raidy když budu mít volno a navíc pokud nemůžu o víkendu , můžu středu + čtvrtek na 2nd raidy atd. .)

Nocturnee

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Moonrage Tue Oct 14, 2014 9:09 pm

Ahoj, přihláška pěkná, měl bych k tomu pár věcí, začneme tím negativním :
1.ČAS: dobře, tak nemůžeš každý týden, ale pokud jak píšeš v přihlášce chceš hrotit a ten raid, kde budeš, guildě odevzdáš maximum jsem ochotný nad tím časem zavřít oči.
2.Našel jsem malou nesrovnalost v přihlášce a rád bych věděl jak to teda je : uvádíš tam, že nepřicházíš z žádné guildy leč jako top úspěch uvádíš, že na 5% jste to dali s Nisiarem tak tomu moc nerozumím. Leavnul jsi ? Dostal kick ? Přestal hrát ? 


Teď ty pozitivní věci: 1. Přístup, z toho co jsem četl bys měl být hodně aktivní v rámci toho tvého času a snažit se.
  2. Občas je složení healu docela divočina, takže by se podle mě resto shamík hodil, ale budu rád aby se k tomu vyjádřil Wesík .

Závěr : Já ti nakonec šanci dám, ale jak jsem poznamenal v tom čase kdy budeš ve hře nebo na raidu bych chtěl abys guildě odevzdával maximum co půjde. za mě PRO
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Reply

Příspěvek  Nocturnee Tue Oct 14, 2014 9:32 pm

K té guildě, ano přestal jsem hrát a tak jsem byl kicknut za neaktivitu myslím. Poté jsem přestal na Deimosu hrát úplně a hrál jsem na Phobosu v guildě Hobble Sawyers, kde jsem byl člen vedení, přesněji řečeno raid leader.

Guilda nepřežila přechod na Cata. Hodně tomu pomohlo pár interních problémů ve vedení, ale nechci na nikoho házet vinu. Prostě už s dál nepokračovalo. Garuno a někteří další pokračovali hned, já jsem si myslel že už hrát nebudu, že mě to nebude bavit, když jsem zase bez kolektivu... No jenže Garuno mě nedávno pomohl s comebackem. .))

P.S.: Omlouvám se za překlepy a chyby, nejde mi editnout mé posty. Smile)

Nocturnee

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Raizen Tue Oct 14, 2014 9:49 pm

To že má čas jednou za 14 dní nevidím jako velký problem. Nebude v guildě první, ani poslední kdo to tak má. Jinak bych řekl že přístup má asi dobrej, tedy co jsem slyšel. Každopádně uvidímé co na tebe řekne Wesa.

 Pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Medvedik Tue Oct 14, 2014 10:38 pm

mas male + ze si si dokazal vytvorit ucet na forku a napisat prihlasku

asi pro snad budes chodit aspon ten tyzden ked nepracujes
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Grauno Wed Oct 15, 2014 3:23 am

http://armory.twinstar.cz/character-achievements.xml?r=Hyperion&cn=Canubis&gn=Nisiar

V tehdejší době byl Canubis Guild Master a Raid Leader v guilde Nisiar.

Nocturnee má napsáno pravdivě.
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Iamawesome Wed Oct 15, 2014 4:09 am

Grauno napsal:http://armory.twinstar.cz/character-achievements.xml?r=Hyperion&cn=Canubis&gn=Nisiar

V tehdejší době byl Canubis Guild Master a Raid Leader v guilde Nisiar.

Nocturnee má napsáno pravdivě.
Tak jsem si to spletl s RF...taky jsme ho zabili na 5% auře, ale to je OT. I přes jeho kvality jsem stále PROTI z důvodu nedostatku času...ano Grauno vidíš správně...nedostatku času. Podle mě to je jeden ze dvou hlavních důvodu proč někoho vzít. Vy dáváte PRO z důvodu "pěkné" přihlášky nebo je to váš kámoš. Já jsem objektivní a hodnotím skill/čas. Bohužel nemá dostatek času, tak proto nevidím přínos pro guildu. Jak bude mít více času a napíše si znovu přihlášku, tak nebudu proti.

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Nocturnee Wed Oct 15, 2014 4:19 am

Mrzí mě že to vidíš takhle. Jak říkám , každý druhý raid bych byl 100% k dispozici.

Nocturnee

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Iamawesome Wed Oct 15, 2014 4:34 am

Nocturnee napsal:Mrzí mě že to vidíš takhle. Jak říkám , každý druhý raid bych byl 100% k dispozici.
V klidu...já jsem nejspíš jediný komu to vadí. Osobně proti tobě nic nemám...jen si myslím, že dalšího takového hráče nepotřebujeme => můj názor. Jen nechci na raidu zase slyšet, kde je zase ten a ten.

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Grauno Wed Oct 15, 2014 5:43 am

Iamawesome napsal:Tak jsem si to spletl s RF...taky jsme ho zabili na 5% auře, ale to je OT. I přes jeho kvality jsem stále PROTI z důvodu nedostatku času...ano Grauno vidíš správně...nedostatku času. Podle mě to je jeden ze dvou hlavních důvodu proč někoho vzít. Vy dáváte PRO z důvodu "pěkné" přihlášky nebo je to váš kámoš. Já jsem objektivní a hodnotím skill/čas. Bohužel nemá dostatek času, tak proto nevidím přínos pro guildu. Jak bude mít více času a napíše si znovu přihlášku, tak nebudu proti.

Já ti vůbec nic neberu. Já se nedivim, ale s Kryštofem hraju nějaká léta a i proto jsem chtel, aby pokracoval v hrani a chci s nim pokracovat v 1 guilde, jako to bylo v THS, kde jsem byl taky ve vedeni atp.. má dobré kvality a ano, tedka ho omezuje prace, ale jak to muze byt pristi mesic? to ti nikdo nikdy nerekne..

tvuj nazor ti neberu a nerikam, ze bych nebyl stejneho, kdyz bych poradne nevedel o koho jde a jake jsou jeho kvality.
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Orcfood Wed Oct 15, 2014 6:47 am

Kryštof patřil v THS mezi (j)elitu, top dps, byl u first killu LK 10 HC v guildě, hrotič to je velký, připravený na raidy byl vždy, tak nemám skoro co dodat. 
Teď má něco s nohou, tak asi chvíli pracovat nebude, třeba teď bude aktivnější než normálně. (ale co já vím, ať se vyjádří radši sám Smile )

Za mě PRO, přínosem pro guildu určitě bude.
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Wesa Wed Oct 15, 2014 7:02 am

Poslední dobou je to s healery trochu slabší, to je pravda, na druhou stranu jestli začne zase hrotit Gavik byli bychom 3 resto shamani což by mohlo přinášet nepříjemnosti jako, že by v případě příchodu všech jeden seděl na lavičce.

Jinak se mi přihláška vcelku líbí, theorycraft co se týká používání spellů a CD máš, alepoň podle toho co píšeš, docela zmáknutý, talenty víceméně OK (zvážil bych 2 pointy do Telluric Currents, na HC to bude patrně náš největší zdroj many), jinak teda máš špatné gemování v botách, pásku a rukavicích, to bys měl asi předělat, ikdyž předpokládám, že minimálně rukavice vyměníš za setovky.

Co vydím jako největší problém je ten tvůj čas, nechci aby to skončilo tak, že jeden týden nepřijdeš, takže budem muset schánět healera navíc a pak když další týden přijde a nebylo by náhodou místo tak se neurazíš a nezačneš všechny prosit ať tě pustí, že tu další týden zas nebudeš - takovýchle lidí už jsme tu totiž pár měli a nikdy to neneslo nic dobrého. Druhá věc je to, že pokud budeš mít tento časový rozvrh i v době otevření HC tak víceméně nepočítej, že budeš stabilní součástí progress grupy - tam je potřeba mít pouze lidi, kteří jsou schopni udělat si na týden nebo dva dostatek času na to, být online téměř každý den.

Jelikož tu někteří čekají na moje vyjádření, tak nechci všechno zakončit stanoviskem NEUTRAL. Myslím, že je to teď především na tvém vlastním zvážení, co od působení v naší guildě očekáváš. Prozatím se přikláním k PRO, s tím, že pokud tvoje aktivita nedosáhne toho co jsi napsal v přihlášce, nebudu dlouho váhat s kickem.

Wesik
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Nocturnee Wed Oct 15, 2014 7:16 am

Chci se prostě poprat o místo v raidu.  Budu aktivní tak jak to jen bude možné. Tahle práce stejně neni na pořád, tak se to snad časem zlepší, ale chtěl jsem to napsat hned, aby jste věděli jak to teď je.  Nicméně, pokud přijdu jednou za 14 dní a zrovna nebude místo, tak jsem ochotný čekat na lavičce a být připraven k vystřídání. Stejně tak pokud by se jednalo o progres, nedělá mi problém ID kuli 1-2 pullum , pokud to bude pro dobro guildy.

Nocturnee

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Stepan Wed Oct 15, 2014 8:42 am

Máš moje malé bezvýznamné PRO
Stepan
Stepan

Poeet p?íspivku : 118
Age : 29
Location : Michalovce, Brno
Points : 82
Registration date : 22. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Chizuru Wed Oct 15, 2014 8:46 am

Long story short - za mě PRO. Sice se mi taky nelíbí ten časový rozvrh ale jak říkáš, může se to změnit, třeba k lepšímu. Když to budeš hrotit aspoň ten týden, co tu budeš tak ok. Podmínkou mého PRO je ovšem, jak už psal Wesik, že nebudeš dělat nějaký peklo kvůli toho že se třeba na ten raid jednou za dva týdny nedostaneš, stát se to může a ostatní budou mít nejspíš přednost před tebou. Ale skládáme taky druhé ID, většinou 10ky, kde by se snad místo našlo. Pokud se budeš chovat slušně a tady toto pochopíš, pak tě klidně uvítám.
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Elaysa Wed Oct 15, 2014 8:49 am

Patřím mezi ty hráče, kteří dobře chápou, že ne vždy je možnost dostavit se na každý raid. Jelikož zde píšeš, že by ses smířil případně i s tím, že tvůj příchod na raid by neznamenal automaticky inv do main grupy, nejsem proti přijetí. Už jen proto, že ne každý má každé id možnost se dostavit, věřím, že by se pro tebe využití našlo.

Jsem tedy pro dát ti šanci aby ses sám přesvědčils, zda by ti tohle uspořádání vyhovovalo a naopak členové guidly se přesvědčili, zda jim zase vyhovuješ ty Wink.

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Tod Wed Oct 15, 2014 11:17 am

Oceňujem, že si použil písmo, kt. vidím z obývačky. Pokiaľ však nebudeš hrotiť od rána do rána do rána tak máš moje proti
btw, hrám 120km od obývačky
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Jamik Wed Oct 15, 2014 8:13 pm

Neverim, ze v dnesni dobe, kdy polovina guildy maka, se sejde tak stabilni parta, co by mohla progressovat kazdy den. Kazdopadne bych ale urcite nekde ubral par talentu a prehodil to do Telluric Currents, kteremu se navic s lepsim gearem zvysuje efektivita. 

Za me PRO.

Jamik

Poeet p?íspivku : 47
Points : 22
Registration date : 08. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Kodos Wed Oct 15, 2014 9:52 pm

Souhlasím s Todem, že je přihláška hrozná.

Na druhou stranu proti Nisiaru jsem nikdy nic neměl, protože to byla asi poslední guilda na Deimosu, co měla sebeúctu.

Jestli potřebujeme Resto Shamana, tak jsem PRO
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Nocturnee Wed Oct 15, 2014 11:00 pm

K té přihlášce, bohužel to mělo vypadat úplně jinak, ale nějak mi to rozhodil editor, přesněji řečeno hodně pozměnil barvy. Smile
Talenty jsem předělal. Smile

Nocturnee

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Eithnee Wed Oct 15, 2014 11:09 pm

Ačkoli nehraju, člověk který chodil s Nisiarem se určitě hodí.
Co se týče přihlášky no :X je to dobrej klaun Very Happy ale to bych neřešil, není to  alespoň bíly a strohý ... a navíc se tu člověk pobaví ...

Nedávno jsem zahlédl na FB že hledáte healera do raidu, pokud to je tak, taxi myslim že by byl další heal přínosem.

No a v neposlední řadě .... ne že bych Gavikovi nevěřil, ale podle mě hrát aktivni nebude Smile ... 

Takže i když malé a bezvýznamné ... podpořím ho svým PRO

Aldrič
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Yadigar Wed Oct 15, 2014 11:20 pm

PRO
Yadigar
Yadigar

Poeet p?íspivku : 84
Points : 69
Registration date : 23. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman Empty Re: [PŘIJAT] Nocturrne - Resto Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru