The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

+10
Morvudd
Orcfood
Wesa
Ruben
Kodos
Raizen
Grauno
Chizuru
Medvedik
Levi
14 posters

Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Levi Thu Nov 13, 2014 12:10 pm

Název postavy a lvl: Levi, 85
Věk: 23
Class a talenty: primary spec: Protect paladin ( 0/34/7) http://www.imgup.cz/image/lWC, secondary spec pvp retri ( nehraji moc)
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Levi&gn=Warsong+Raiders
Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů: Mám tu starší screen ( nic se nezměnilo krom vypínání worldu při raidování a zapínání si procentualní monžství bosse hp http://www.imgup.cz/image/lWI ( při raidování si s nikým nepíšu, hádám, že se tu na něco muselo čekat, to se děje bohužel často)
Používám Cataclysm DBM upravený tak, aby v něm fungoval i starý contant ( wotlk, tbc, vanila raidy), dále Tauntmaster ( pro přehledné tauntování všeho, co nemám naagrované), Koordinator ( Abych věděl souřadnice míst, kde se nacházím - achievhunterství), gatherer ( ale s vlastní databází), Healbot ( u altů), recount ( přehled dps, hps, dispelů, interupts etc) a dříve jsem používal i Tidy plates ( pro přehledné interuptování mobek, tady zatím nebylo třeba, zvládám i bez toho.)

Zkušenosti s tvou classou: Rotace u tanka Smile : Před pullem hodím auru dle typu bosse ( devo/resist) bok/bom. Pull: hodím divine plea na získání holy power a odpálím Inquistion + Avenging Wrath a vystřelím Avenger Shield, dále dle situace odpaluji defensivní cd, snažím se mít na sobě stále minimálně jeden spell ( holy shield, divine protection, ardent defender - když heal nezvládá, jinak si to cd schovávám na chvíle před smrtí), Guardian of Ancient kings ( díky set bonusu o polovinu delší trvání, nejlépe odpaluji při aoe dmg od bosse, abych napomohl healerovi, parta dostává snižený dmg) dále mám trinket Mirror of broken images, který mi dá resist na fire, arcane, frost, shadow a nature o 400 ( odpálím, když se boss chystá použít spell ze zmiňovaných aspectů), nadále interuptuji trash teměř na cd arcane torent, rebuke a stunuji moby, nejčastěji ty, které healují nebo dávají cc, nosím zásobu potionek, defensivních, na speed či healujících ( využívám dle situace)
Dále používám holy wrath, hodí se například u Nefariana ve třetí fázi na zpomalování spawnovaných mobů, které ještě nedostali cc. Na aoe používám HoR, při single targetu zaměním za CS a judgement a pod 20% hp Hammer of Wrath jako utočné spelly + consecration s holywrath a avengershield. Holypower absorbuji dle potřeby do - Inquisition/World of Glory ( Inquisition se snažím mít perma na sobě) či shield of righteous. Pokud bych přicházel o agro neustále kvuli nějakému dpsku, hodím mu salvation. Nadále používám Hand of Freedom, buď na sebe nebo na healera přednostně, dpsko dle potřeb a situace skupiny stejně tak HoP na healera/dps. Až když je healer dole a dochází k wipu a boss má ukitovatelné množství HP, používám bublinu na sebe, jinak LoH.

Priorita statů: Dost jsem googli,l při začátku cataclysmu na twinu, různé guides, jelikož jsem neměl žádné zkušenosti ohledně cataclysmu. Našel jsem si věci o hitcapu na 8% u tanka, expertise 26, a dodge s parry na 11%, ale nedržím se toho. Hit ani expertise nijak nereforguji ani negemuji a problém s agrem přesto nemám. Dodge mám momentálně 12% a parry jsem se snažil držet o procent výše, momentálne 15%.
Gemuji především masterku a staminu, ani jednoho není nikdy dost. Na zbrani nosím windwalk, socket bonusy dodržuji, reforguji z expertise a hitu do zmiňovaných mastery a dodge, málo také do parry a dodge, ale jsou pro mě momentálně druhotné. Set nosím na bonus 4/5 a veškeré cataclysm reputace mám, ať na itemy či enchanty. viz Armory

Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata): Na cataclysmu mám zatím vše dostupné ( BoT, BWD, TOTFW, BH) dole na 10man, 25man jsem ještě nevyzkoušel ( nacházel jsem se jen v 10man guildách), taktiky jsem se učil z wowfan přiruček či od raidleadera, chvíli jsem byl ve vedení Ratchet Yacht clubu, kde jsem vedl progres guildy v BoT.

Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat? Momentálně mohu být ve hře v podstatě kdykoliv, jelikož jsem se přestěhoval na sever a práce je tu vyloženě hodně málo.

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: Ratchet Yacht Club jsem tehdy opustil z důvodů, že lidi které jsem měl rád odešli po wotlku na ofik a já se tím pádem dostal do vedení, lidi usínali na vavřínech, veteráni nechtěli na raidy a tak jsem zavedl EPGP systém, kde jsem je začal trestat v podobě GP, zašlo to tak daleko, že si na mě člen otevřel pusu při skládání raidu slovy "No tak to mě rovnou kickni" přímo v guild chatu, kde jsem už půlhodiny prosil o složení raidu. Jak řekl, tak jsem udělal a tím jsem poštval většinu veteránů vůči sobě a začli padat sprostá slova, týden poté jsem leavl s tím, že si do teď nikdo z nich neřekl o přístupová hesla na web, fb či teamspeak, ale věřím, že si to ošefovali přes lidi na ofi.
Nadále se mě a mé přítelkyně ujala guilda Warsong Raiders, do ktére jsem vstoupil vlastně díky přítelkyni, která tam měla kamarádku. S guildou jsem byl velmi spokojen, dospělý kolektiv, pravidelný raiding. Bohužel dost lidí v guilde se tiše hádalo a čekalo se, až to vypukne. A tak se stalo, nedávno si tu podával přihlášku Krassus. Dost lidí odešlo s ním. Já zůstal, nic z hádek se mě netýkalo a neřešil to. Ale momentálně je lidí na raidování málo, lidi co mají eq se nehlásí na BoT, aby se equipli další hráči. Blacksmithing poskytuji guildě zdarma, ale jak jsem si vzal něco z gb, byl jsem hned informován jísté členky ve vedení, abych to vrátil, tak se stalo, od té doby mě gb nezajímá. Nějakou dobu to tak fungovalo a stále funguje dál, přítelkyně si minulý týden založila vlastní guildu, jelikož se ve warsong prý pomlouvá a tak dál.
V podstatě ani nemám důvod leavovat, nic mi v guildě vyloženě nechybí a ani mě neštve, až na pár lidí ve vedení a na ty raidy, ale.. vždy je tu ale Smile již na wotlk jsem měl velký respekt ke guildě Immortal Outlaws, ten respekt mám stále, i když na cataclysmu nejsou ( na pár vyjímek jako deathtroll, který mě informoval o situaci), tak jsou tu guildy Genesis a Soda, které respektuji tak, jako na wotlk IO. S pár členy jsem mluvil, ať už ze Sody nebo Genesis a upřímně po rozhovoru s Elyne ze Sody mě naprosto odradil, naopak do Genesis bych se rád dostal nadále, Dastik ví. Smile Pokud bych měl šanci se dostat k vám, v rámci veškeré slušnosti leavnu Warsong a půjdu. Také jsem v náboru našel, že hledáte protect paladina.

Máš nějaké alty?: Momentálně jen holy priesta, nízký level, expím tu a tam různé postavy, ale nic trvalého.

Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?: Nemyslím si o sobě, že jsem skiller jako protect paladin, či jako hráč vůbec. Učím se s paladinem dá se říct za pochodu a věřím, že vy budete mít určitě připomínky k socketování, rotaci a tankování. Nedržím se striktně žádného guidu, ale toho, co uznám za vhodné, či co mi poradí zkušenější hráč, což jste nejspíše všichni. Velmi rád uposlechnu rady od členů guildy Genesis a rád bych se stal časem čestným členem této guildy. Mohu nabídnout přátelskou povahu, i když zrovna na povídání si s ( pro mě) neznámým člověkem na mmble zrovna nejsem. Vše chce u mě svůj čas Very Happy No i tu přihlášku píšu asi hodinu))
Moc rád bych se stal členem profesionální guildy.

Něco o sobě: Mé jmeno je Marek, je mi 23 let a bydlím rok s přítelkyní, se kterou hrajem WoW a to tak, že často. Jsem hodně ujetej na lovení veškerých achievementů. Rád hraji celkově RPG, vyrůstal jsem na Gothic 1 a 2, pro mě TOP hry vůbec, mám rád fantasy tématiku, takže rád čtu. Hry o Trůny, Zaklínače atd. Dříve jsem dělal hudbu, koncerty..  ( mám bezvadnou přítelkyni, musim to napsat bo mě sežere)
Levi
Levi

Poeet p?íspivku : 9
Points : 3
Registration date : 12. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Medvedik Thu Nov 13, 2014 12:43 pm

Guardian of Ancient kings je neco ine ako pises

zmenil by som glyphy major vsetky

tie soket bonusy mno full mastery gemy Very Happy

eqip tazko povedat ked tam mas pvp
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Levi Thu Nov 13, 2014 12:52 pm

EQ změněný, neuvědomil jsem si to. Smile Jo nezvyk psát názvy spellů, pardon.
Levi
Levi

Poeet p?íspivku : 9
Points : 3
Registration date : 12. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Chizuru Thu Nov 13, 2014 7:04 pm

Já jsem pro

S přihláškou sis dal celkem záležet a momentálně tanky potřebujeme jak sůl, kor když budeš mít dost času a budeš aktivně logovat na raidy apod. Theorycrafting mi přijde v pohodě, sice se mi osobně nezdálo to jak furt odpaluješ CD ale kritizovat nebudu, já jsem s paladinem do žádného raidu nevlezl takže možná je to potřeba jen to nevím Very Happy Jestli máš špatné talenty/glyphy/gemy to ti poradí asi Medvěd, ten tomu rozumí víc, ale to se dá už v klidu změnit. Jestli to budeš hrát aktivně a nelogneš raz za měsíc, tak tě rád přivítám.
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Grauno Thu Nov 13, 2014 7:19 pm

Medvedik napsal:Guardian of Ancient kings je neco ine ako pises

zmenil by som glyphy major vsetky

tie soket bonusy mno full mastery gemy Very Happy

eqip tazko povedat ked tam mas pvp

Full Mastery vážně na tomto kontentu není třeba jak se zjistilo.. v tom se ho zastanu.. 

V glyphech má bohužel pravdu už Medved.. vymenit

4. set bonus pěkný.. myslím si, že ví jak to skládá

Já bych mu dal test, at vidime, co v něm je


Chizuru napsal:Momentálně tanky potřebujeme jak sůl, 




Má taky pravdu, každej tank se tedka bude hodit.
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Major Glyphs

Příspěvek  Levi Fri Nov 14, 2014 1:18 am

Na upozornění Medvěda byli major glyphy změněny ( dva ze tři) dle vaše guide na forku.
Levi
Levi

Poeet p?íspivku : 9
Points : 3
Registration date : 12. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Raizen Fri Nov 14, 2014 2:26 am

Jsem pro ti dát šanci. Navíc máš i docela snahu, jak tak koukám. Navíc tanka potřebujeme. Na závěr jen takové malé upozornění.... nebudeš chodit na raidy, logovat atd. tak poletíš. (Píšu to pouze preventivně Smile )
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Kodos Fri Nov 14, 2014 9:23 am

PRO, ať mě lidi nemrdaj, že nehraju Smile


Tanka potřebujete na raidy, jako víno!


- - - UPDATE - - -

Koukám na screen. Jak mačkáš 6 - 0 a vážně Ti stačí těch pár písmenek? Ajajaj.... No
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty keyBindy :)

Příspěvek  Levi Fri Nov 14, 2014 10:08 am

No mačkám 1-6, pak E Q F R V ( reply jsem si presunul na T), F1 F2 F3 F4, targety měnim rychle přes tab, pak middle mouse na mysi a shift + middle mouse, taunty mám na tauntmasteru a ještě použávám   shift + q a shift + e.. potažmo bych mohl jeste shift v.. je to takový prapodivný, ale už jsem si na to zvykl bounce
Levi
Levi

Poeet p?íspivku : 9
Points : 3
Registration date : 12. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Ruben Fri Nov 14, 2014 9:27 pm

Málo farieb v prihláške. Nechápem načo nám je aby sme si prečítali o tvojom addone na súradnice miest. Možno tým chceš ukázať aký si hrotič na explorera. Rotáciu u tanka som ešte nevidel ale aj to si napísal takže musíś to ovládať. To ako keby som napísal že healujem podľa rotácia najprv renew a potom keď niekto ma malo hp castim ale to je OT. Googlenie o statoch je nice ale nemal si tam main glyph no do toho ani slovo palatida nehrám. Máś k nám rešpekt takže čakáš od nás aby sme chceli po tebe hrotenie. Sme v dobe kde potrebujeme tankov ktorí ale BUDÚ hrotiť. Tj prídeš na každý raid budeš rdy keď ti to život dovolí. Nepotrebujeme ľudí ktorí lognú každý tretí raid. Alta nemáš tj s medvedom hrotiť na 8 altov nebudeš asi. Potenciál máš ako čítam. Po tom že ti niekto ukázal cestu tak si hneď prešiel na správnu stranu a nechal si poradiť. Vyžadujeme toto aj v raide. Ak ti niekto povie že sa wipuje tak umieraš ak ti niekto povie že sa robí jablčník tak nebudeš zavárať uhorky. Povedal by som aby si ťa zobral Medveď pod ruku ukázal ti to čo nevieš a následne on posúdil či nám na niečo budeš. gg 2. long post za týźdeň :mazaface:
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Wesa Fri Nov 14, 2014 10:31 pm

Vypadá to, že nemáš nějaké větší zkušenosti s end-game progressem a bojem o RF, ale když se nad tím trochu zamyslím, tak je to možná lepší, protože tím víc se budeš snažit a podle tvého vystupování u tebe vidím poměrně velký potenciál stát se během krátkého zaučení spolehlivým tankem, kterých teď máme... no asi tak jednoho, možná dva. Podle stavu heroic raidů (nedávno proběhl test) odhadujeme spuštění až někdy začátkem příštího roku, takže do té doby by jsi určitě dostal do ruky všechny naše taktiky, kde co máš tankovat, jak tahat mobky atd, základem všeho je totiž velká aktivita a téměř 100% příchody na raid, což podle toho co píšeš pro tebe není problém a pro mě je to momentálně asi nejdůležitější informace z celé přihlášky. Své zkušenosti s 10 man raidy u nás možná uplatníš víc, než se ti zatím zdá. Za mě PRO.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty RF a aktivita na raid

Příspěvek  Levi Fri Nov 14, 2014 10:43 pm

Aktivní hraní a dochoz na raidy opravdu není problém, jsem zvyklý na všechny ID každý týden. S RF máš pravdu, s tím absolutně zkušenosti nemám, na druhou stranu jsem dost snaživej a můžete se mě pokusit "vytrénovat" k obrazu svému, budu jedině rád, byť nervozita na prvních raidech s vámi určitě udělá své..
Levi
Levi

Poeet p?íspivku : 9
Points : 3
Registration date : 12. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Wesa Fri Nov 14, 2014 11:02 pm

Hele není potřeba mít z toho nějaký strach, jednak je to jenom blbá hra a hlavně každý z nás, ikdyž už to hrajeme třeba 6 let udělá čas od času nějakou hloupost a uvidíš, že máme hodně historek především z progressu na WotLK, ale i TBC kdy jediný hráč dokázal během vteřiny wipnout celý raid, jako např. naběhnutí přímo do oranžové Oozy v druhé mezifázi Professora nebo zmražení 20 lidí během posledních několika procent Sindragosy... aspoň je pak na co vzpomínat.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Grauno Fri Nov 14, 2014 11:35 pm

Pokud by s tím neměl problém ani zájemce, ani Medvedik.. 

Pokud by mel zajem a nesel treba zejtrejsi alt ID s nama, mohl bych ho vzit v pondeli at se podivame, jak co umi..
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Orcfood Sat Nov 15, 2014 12:28 am

Myslím, že všechno už bylo řečeno. 
Jestli se tedy budeš snažit a učit, tak máš moje PROSmile
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Morvudd Sat Nov 15, 2014 1:10 am

šanci bych ti dal, jen doufám, že když sis dal práci s napsáním přihlášky, tak se na to po dvou týdnech nevykašleš, jako zástupy jiných affraid

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Levi - přihláška

Příspěvek  Levi Sat Nov 15, 2014 4:38 am

To že se na to nevykašlu je prozatím jisté, jak říkám, času mám zatím opravdu mnoho, i když je pravda, že chodím po pohovorech.. Z test raidu mám právě největší strach, protože to taky býva hodně failu z nervů Very Happy ... Btw Morvudd, nehrál si za ud sezony na wotlku v guilde Just Wipe?
Levi
Levi

Poeet p?íspivku : 9
Points : 3
Registration date : 12. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Grauno Sat Nov 15, 2014 8:07 am

TheLevi napsal:To že se na to nevykašlu je prozatím jisté, jak říkám, času mám zatím opravdu mnoho, i když je pravda, že chodím po pohovorech.. Z test raidu mám právě největší strach, protože to taky býva hodně failu z nervů Very Happy ... Btw Morvudd, nehrál si za ud sezony na wotlku v guilde Just Wipe?

Nehci to osobne brát jako test raid, jenom bych te nechal tankovat world raid, at vidim, co umis atp...
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Hedva Sat Nov 15, 2014 9:27 am

Za.
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Morvudd Sat Nov 15, 2014 9:44 am

TheLevi napsal:To že se na to nevykašlu je prozatím jisté, jak říkám, času mám zatím opravdu mnoho, i když je pravda, že chodím po pohovorech.. Z test raidu mám právě největší strach, protože to taky býva hodně failu z nervů Very Happy ... Btw Morvudd, nehrál si za ud sezony na wotlku v guilde Just Wipe?
nn, ud sezonu jsem stihl na konci v IO, kdyz uz byly vsechny RFka dole. Testu se neboj, proste logni, měj flasku a jídlo, a tankuj jak umíš Wink

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Traken Sat Nov 15, 2014 11:16 am

Já jsem pro.
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Jamik Sat Nov 15, 2014 11:48 pm

Vypada snazive, za me PRO.

Jamik

Poeet p?íspivku : 47
Points : 22
Registration date : 08. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Moonrage Sun Nov 16, 2014 9:47 pm

PRO
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Wesa Sun Nov 16, 2014 10:24 pm

Po včerejším test raidu PŘIJAT. Uzavírám přihlášku.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška) Empty Re: [PŘIJAT] Levi - protect paladin ( přihláška)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru