The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

+11
Ruben
Chizuru
Iamawesome
Morvudd
Medvedik
Raizen
Wesa
Orcfood
Grauno
Moonrage
Gaulois
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Gaulois Thu Nov 20, 2014 9:55 am

Zdravím,

Název postavy a lvl: Gaulois, 85 level

Věk: 1. února mi bude 20

Class a talenty: fire mage – 3/35/3, http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Gaulois&group=1

UI a podobně: UI mám základní, z addonu používám jen omen, dbm, recount a nějaké blbůstky jako showmewhen na ukazování proců atd.

Zde přikládám screen: http://imageshack.cz/image/9H

Zkušenosti s classou: wow už celkově hraji něco přez 8 let a velkou část jsem strávil na officialním serveru kde jsem vyzkoušel více class, ale mága jsem hrál a raidoval nejdéle. Nejvíce na wotlk, na cata jen ze začátku a na pandách taky chvílu. Ale troufám si říct, že ovládám většinu ranged dps na celkem slušné urovni.

Rotace: Scorch – living bomba, fireball dokud neprocne insta pyro, combustion a na CD používám flame orby, mirror image na začátku pullu případně si to snažim nějak pošetřit aby mi to vyšlo zároven s Cdčkama a Blkem

Staty: intel – hit cap 17% - haste – crit – mastery …. haste se snažím dotáhnout na 25% potom jedu crit

Proffese: enchanting / tailoring

Zkušenosti s raidy: TBC cely odprogresovany, Wotlk cely odprogresovany včetně LK HC, Cata bot, bwd, totfw cleared na normal, firelandy jsem prošel na pandách až Very Happy ..

Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Podle nálady a chuti, ale říká se o mě že jsem celkem slušnej no lifer, raidovat můžu do kdy chcu, nejsem na nic vázanej. Jedině pokud mi do toho vleze práce, jsem kuchař ale dělám ve vlastním podniku kde mám notas s wowkem, takže pokud zrovna nemám večeře tak bych měl raid v klidu stíhat Very Happy

Bývala guilda: Limited Edition... no, zkráceně hrál jsem na gamenode.cz a od tama jsme přešli s partou kámošu sem na twin, kde jsem si založil warlocka nick ejkejforty a začal raidovat graunovi world raidy Very Happy v tý guildě mam jen warlocka kvůli pokecu a starým kámošům. S mágem chci raidovat na úrovni ( nejsem altoholik, nesnaším když někdo má milion altů, mage je main a mainem vždy bude a nikdy nedám přednost jiné postavě či guildě kde jsem kvuli známejm.

Máš nějaké alty?: viz. Článek nahoře …. http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Ejkejforty

Co můžeš jako hráč nabídnout?: Spolehlivost, kvalitu, pomoc ..pokud budu schopen s něčím poradit

TS / Mumble: mám, mikrofon vlastním a nebojím se mluvit.

Něco o sobě: Jmenuji se Ondřej, jsem ze Slavkov u Brna. Pracuji jako šéfkuchař / vedoucí provozovny v penzionu v orlických horách. Zajímám se o moderní gastronomii a zážitkovou kuchyn a rád jezdím na pořádný techno akcičky Smile

s pozdravem a láskou
Gaulois

ps: pokud budete mít jakýkoliv dotaz, stačí se zeptat tu nebo ingame a já rád odpovím

Gaulois

Poeet p?íspivku : 11
Points : 5
Registration date : 20. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Moonrage Thu Nov 20, 2014 10:01 am

Konečně někdo normální Smile, hlavní je pro mě aktivita a když píšeš,že si celkem no-lifer tak to beru, pokud budeš moct aktivně chodit na raidy tak si myslím,že pro tebe místo máme jelikož kvalita mágů není úplně top budeš mít možnost se ukázat + se mi celkem líbí přihláška i když působí obyčejně našel jsem vše potřebné takže za mě PRO 
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Grauno Thu Nov 20, 2014 10:04 am

Takže.. kde začnu.. 

- hráče bude pár lidi znát z world raidu.. co se týče failu nebo něčeho podobného se dá dohledat
=> http://worldoflogs.com/guilds/327622/

- za warlocka se mi zdálo, že točí velmi pěkně.. otázka co za mága Smile 

- jako človek mi přijde v pohodě, co je třeba udělá, sám jako RL na worldu jsem u něj faily nepochytil víceméně žádné. 

- tohoto člověka bych do guildy mohl do guildy vřele doporučit, uvidíme co vytočí za mága. EQ možná troška vázne, ale myslím si, že to nebude tak horké a nebude problém těch pár chybějících itemu sehnat. 

od mě máš jednoznačně PRO 
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Orcfood Thu Nov 20, 2014 10:18 am

Konečně normální upravená přihláška.
Equip sice není full epic, ale je dobře poskládaný a těch pár itemů určitě padne.
Navíc + za reference z Graunova raidu.
Podle WoL netočíš špatně, ale upřímně doufám, že s mágem to bude o něco lepší.
Určitě PRO na test.

PS: S těmi večeřemi jsi mě dostal.  Very Happy
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Wesa Thu Nov 20, 2014 10:45 am

Pro mága není sice explicitně otevřený nábor, ale je to jedna z class který není nikdy dost. Chybí ti 3 epic itemy, tak snad ti co nejdříve dropnou, jinak k tobě nějaké výhrady nemám. Jediné co bych rád věděl, jestli jsi schopný udělat si od 12.12. až do Vánoc maximum času, protože se bude progressovat třeba až 5 nebo 6 dní v týdnu. Řekl bych, že pokud se u nás rychle otrkáš můžeš se klidně dostat do progress grupy, záležet to bude jen na tobě. PRO
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Gaulois Thu Nov 20, 2014 10:50 am

čas jsem schopen si udělat kdykoliv, ale jak jsem psal jsem docela často v práci a pokud si hosti objednaj večeře zrovna na inv time tak bohužel dorazím až později .. nic jinyho me neovlivnujě abych nedošel na raidy



Gaulois

Poeet p?íspivku : 11
Points : 5
Registration date : 20. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Gaulois Thu Nov 20, 2014 10:51 am

nevidim nikde edit tak jeste prikladam momentalne tedka dpska z BH10 co jsem byl pred par minutama
http://imageshack.cz/image/9K

Gaulois

Poeet p?íspivku : 11
Points : 5
Registration date : 20. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Raizen Thu Nov 20, 2014 10:52 am

Tak pokud nebudeš dělat večeři pro kariho tak to asi bude ok Very Happy jinak jak psal wesík. Pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Medvedik Thu Nov 20, 2014 10:57 am

proc sa hlasis s magom a ne s lockom ?
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Morvudd Thu Nov 20, 2014 11:03 am

mage má asi větší potenciál Wink  jsem PRO test, stabilní mage by se velmi hodil. Btw, proč zrovna 25% haste?

málem bych zapomněl... PROOOOOČ belf? What a Face


Naposledy upravil Morvudd dne Thu Nov 20, 2014 11:39 am, celkově upraveno 1 krát

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Iamawesome Thu Nov 20, 2014 11:34 am

PRO test raid

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Chizuru Thu Nov 20, 2014 11:51 am

Zkráceně - 24k DPS na BH10 se mi líbí, itemy se dají dobrat, doufejme že by ti seděl raid time... K UI - každej hraje jak umí ale trochu se mi nelíbí že nevidím žádný raid frames - používáš v raidu? Alespoň ten blizzardovský co je přidaný na cata? Zrovna tohle mi přijde jako podstatná věc, kterou by měl každý PvEčkař mít, nějaký přehled o ostatních lidech v raidu. Ale jinak PRO, mage má potenciál (sami jsme viděli co dokáže Mari).
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Wesa Thu Nov 20, 2014 11:52 am

Máš tu hodně hlasů pro TEST, pokud možno si nech volné ID alespoň na 1 instanci a v neděli bychom tě vzali na zkušební raid, začíná se okolo 19:00. Snad máš v tento termín čas.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Ruben Thu Nov 20, 2014 12:37 pm

Konečne solídna prihláška v ktorej som sa nestratil a dobre sa to čítalo. Asi by som ti mal len popriať veľa štastia na Test Raide kde by som ťa rád videl ale nemám alta takže iba ak by mi niečo padlo do main ID tak sa tam stretneme. 50% šanca [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Emoticon-15008-src-cde11a87abbd9ded-28x28
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Gaulois Thu Nov 20, 2014 9:30 pm

raid frames pouzivam ten zakladni blizzardovsky

a ten haste asi jsem se prepsal nebo nevím Very Happy 15% soft cap a 25% normal cap ... zatim je lehce dosazitelnych 15% takze jak
mam 15% tak pak jedu crit

za locka me to nejak nebavi, mage je srdcovka a chtel bych ho dal hrat jako maina

v nedeli budu v 19:00 pripraven na test raid s flaskami a zradlem Smile

Gaulois

Poeet p?íspivku : 11
Points : 5
Registration date : 20. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Gaulois Thu Nov 20, 2014 9:35 pm

jo a k te rase ... az nasmodrcham nejaky hvezdy zmenim na trolla nejspis ... jen se mi ted nechcou posilat dalsi rm ... nedavno jsem poslal 100 ecek kvuli par zelenym pixelum :DDD ( green phoenix )

Gaulois

Poeet p?íspivku : 11
Points : 5
Registration date : 20. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Ruben Fri Nov 21, 2014 12:06 am

Ak môžeš tak zdielaj TS novinku o HC raidoch tam dostaneš 100 hviezd a ďalších 100 ti určite niekto kto to zdieľal predá ochotne za nejaký rozumný kurz. (;
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Grauno Fri Nov 21, 2014 12:12 am

Ruben napsal:Ak môžeš tak zdielaj TS novinku o HC raidoch tam dostaneš 100 hviezd a ďalších 100 ti určite niekto kto to zdieľal predá ochotne za nejaký rozumný kurz. (;

Například já.
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Gaulois Fri Nov 21, 2014 12:22 am

jo tak kdyz dostanu za ten fb share 100 tak mi to vyjde na zmenu, ono to stoji jen 200

Gaulois

Poeet p?íspivku : 11
Points : 5
Registration date : 20. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Hedva Fri Nov 21, 2014 3:33 am

za
Hedva
Hedva

Poeet p?íspivku : 145
Points : 73
Registration date : 18. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Kodos Fri Nov 21, 2014 3:56 am

Rasu neřeším, ať si každý hraje, za co chce. Jako příklad mohu posloužit já.

Pokud potřebujete do raidů mága, jsem PRO Smile
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Grauno Fri Nov 21, 2014 5:35 am

Kodos napsal:Pokud potřebujete do raidů mága, jsem PRO Smile

A co když potřebujeme skilla prot warra jménem Kodos? Razz
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Wesa Sun Nov 23, 2014 3:50 am

Dnes v 19:30 budeme skládat raidy, tak buď připravený.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Tod Sun Nov 23, 2014 8:35 am

PRO
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Elaysa Mon Nov 24, 2014 12:09 pm

Pro.

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage Empty Re: [PŘIJAT] Přihláška - Gaulois, Fire mage

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru