The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

+9
Krizek
Wesa
Ruben
Grauno
Orcfood
Eithnee
Medvedik
Tod
tibie
13 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  tibie Sat Nov 22, 2014 8:11 am

Zdravíčko. Už ma unudilo chodenie PVP a Random HC. Rád by som si vyskúšal PvE pod menom <The Genesis> . Guildu Genesis poznám už od čias TBC kde patrila medzi TOP guildy u hordy na Mystiqu.


Meno a classa postavy : Tibie - Restoration Shaman
Vek : 23
Talenty : Resto PVE 0/5/36 , PVP 0/9/32
Glyphy : Riptide, Earth Shield, Earthliving Weapon, Chain Heal, Healing Stream Totem, Healing Wave
Enchanty & Gemy : Preferujem predovšetkým Intel - Spirit - Haste - Mastery, socketujem podla farieb kvôli socket bonusu.
Rotácia za shamana : Podľa fightu. Väčšinou Riptide, Unleash Elements, Heal (Chain, Healing Wave, Greater Healing Wave, Surge, Rain)
Na targetu si udržiavam stále Earthshield a na sebe Water shield, Totemy taktiež podľa potreby a aby sa neprepisovali...

Skusenosti za shamana : Za shamana hrajem odkedy vyšiel TBC cca 7 rokov. Pred TBC som hrával rok warriora.
Profesie Enchanting 516, Herbalism 525,  Archeology 405, First Aid 525, Cooking 409
Raidovanie a PvP : Od začiatku BC mám prelezený každý raid až po WoTLK ICC 25HC. Na Cata mám bohužiaľ prelezené iba všetky Hero (tie ktoré fungujú :-D) Taktiky mi problém robiť na nové encountery robiť nebudú, pretože sa viem hýbať a používam DBM.

Equipy :Resto PvE eq 352 IL. Epické itemy čo sa dali som kúpil v aukcii, za Valory mám len jednu vec do Raging setu.
V PvE equipu mám 2x PvP itemy ktoré sú lepšie ako modré itemy z heroicov, dočasne kým nepadnú lepšie

Resto PvP eq 355 IL. 3x Vici do setu, 2x Vici doplnky, 2x Vici zbrane.

Niečo o mojej historii z WoW : Začínal som hrať pred TBC na server 3server, kde som strávil asi rok hraním, bol to server s malou komunitou ľudí. Po vydaní TBC som začal hrať na Mystiqu. Na mystiqu som hral až pokiaľ nevyšiel WoTLK. Na mystiqu som hral za Made in Hell, mojou funkciou bol Raid Leader a Class Leader shamanov. Za čias TBC som nazbieral najlepší EQ aký sa dal zohnať na Resto / Ele.. Po vydaní WoTLK mystiq upadal tak som začal hrať na Anthorii. Na Anthorii som hral za alíkov, mal som Draenei shamana s ktorým som hral pod Ordo Satanas (TOP PvE guilda u Ali) kde som bol Officer guildy, taktiež som si nazbieral najlepší EQ na Resto, prešiel som si každým raidom a pomohol som veľa hráčom nazbierať equip. Po skončení WoTLK-u som si dal pauzu a pred troma mesiacmi som začal hrať Cataclysm... Dlho mi trvalo kým som zistil aké novinky nám nový datadisk priniesol, že úplne plno class prekopali od základov a zmenili úplne gameplay Shamana.

Koľko času strávim pri hre : Je to individuálne, teraz momentálne málo pretože hrajem prevažne iba PvP a heroicy, rád sa prispôsobím raidom


Som pracujúci človek, ale po večeroch ak nemám nočné tak mám čas stále. Nočné mám asi 5 max 7x do mesiaca.

Prečo som si zvolil Genesis : Genesis je podľa mňa najnormálnejšia guilda u hordy. Od čias TBC túto guildu rešpektujem pretože v nej sú normálny ľudia ktorí majú chuť a elán hrať a pomáhať druhým ľudom. Na TBC si ma možno pár ľudí pamätá, nebol som žiadne neviniatko ale zmenil som sa:-)


Guilde môžem ponúknúť : Flexibilitu, skúsenosti, chuť hrať, pomoc ostatným hráčom vo WoW, v oblasti IT alebo Aut :-)

Niečo o mne : Volám sa Tibor, mám 23 rokov, Pracujem ako chemik v rafinérskom priemysle. Venujem sa vo voľnom čase autám, počítačom, kamarátom a rád sa flákam po svete. Mojim životným snom je precestovať celý svet :-)


V rámci hry viem dodať že mám dosť výkonný pc bez FPS lagov, internet bez lagov optika (150Mb/s)

Screeny s UI a EQ.     


[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Muwxfk
[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman K47520

tibie

Poeet p?íspivku : 2
Points : 0
Registration date : 22. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Tod Sat Nov 22, 2014 8:18 am

čierne písmo na čierny podklad  Thumbup
PROTI


Naposledy upravil Tod dne Sun Nov 23, 2014 8:34 am, celkově upraveno 1 krát
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  tibie Sat Nov 22, 2014 8:39 am

Ak by to bolo možné tak delete prihlášky... Spravím si novú, snažil som sa nech esteticky vypadá dobre ale nakoniec to je horšie ako som čakal. Ospravedlňujem sa ale bohužial nejde edit:(

tibie

Poeet p?íspivku : 2
Points : 0
Registration date : 22. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Medvedik Sat Nov 22, 2014 10:11 am

za mna osobne ani nemusis pretoze eqip low /pripadne pvp 
raidy si nebol 
potrebujeme ludi rdy na hero nie " rdy " na normal

proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Eithnee Sat Nov 22, 2014 10:28 am

I když momentálně nehraju ... Tak fakt - NE
Jednou už si tu šanci měl ... nevyšlo to a myslim si že by to nedopadlo dobře ani teď
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Orcfood Sat Nov 22, 2014 11:05 am

Přikláním se k Medvědovi, nemáš equip a zkušenosti na HC, který vychází už za 3 týdny.
PROTI
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Grauno Sat Nov 22, 2014 12:50 pm

myslím, že vše bylo řečeno.


PROTI
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Ruben Sat Nov 22, 2014 1:54 pm

NEI [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Emoticon-9731-src-92651d6ad8270edf-28x28
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Wesa Sat Nov 22, 2014 8:42 pm

upravil jsem ti úvodní post, tak aby se dal přečíst
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Krizek Sat Nov 22, 2014 10:44 pm

Po dlouhe dobe normalni prihlaska...
Zname se od TBC, klikat to urcite umi a jelikoz ted mame problem s healery tak davam jednoznacne PRO
EQ se nabere hned, stejne jde vsechno na dis...
Krizek
Krizek

Poeet p?íspivku : 41
Points : 27
Registration date : 27. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Kodos Sun Nov 23, 2014 8:30 am

Fakt, že jsem neviděl původní přihlášku, Ti hraje do not.

Abych tedy zůstal objektivní:

1. Ordo, bohužel, top guilda nebyla.
2. Neznám Tě, ale vzhledem k tomu, co napsal Aldrik (a ten si špatné lidi pamatuje), se klaním spíše k nepřijetí.
3. Tvůj gear je na heroic raidy nedostatečný (na druhou stranu, berme v úvahu např. Bordelfotra, který za 14 dní nabral lepší gear, než mělo 80% z nás).

Váhám.. nevím, jak to vypadá na raidech a jestli Wesa jako resťák stačí sám.

Zatím je mé stanovisko NEUTRAL




- - - UPDATE - - -


Měním na PRO. Působíš na mě vyzrálejším dojmem, než Tvůj kolega s vedlejší přihláškou.


Naposledy upravil Kodos dne Tue Nov 25, 2014 11:00 am, celkově upraveno 1 krát
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Raizen Sun Nov 23, 2014 10:41 pm

Jak psal kodos. Ordo nikdy top nebyla. Tvoje minulost mě nutí k tomu dát ti proti, i když sem zastánce druhé šance, tak u tebe to neudělám.
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Grauno Mon Nov 24, 2014 12:42 am

Raizen napsal:Ordo nikdy top nebyla. 

Stačilo mi, když jsem k nim nachvíli zavítal.. dalo se komunikovat tak se 3 lidmi Very Happy ... nevěřím, že by se Ordo někdy dostalo na TOP..
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Muattigorl Mon Nov 24, 2014 1:52 am

Za mě PRO i když na verdiktu to podle mě už nic nezmění, musím zmínit že to je dobrý hráč a eq by se nabral podle mě hnedka jak už bylo zmíněno vše jde na diss tak si myslím že do HC by nabral ten eq.

Muattigorl

Poeet p?íspivku : 8
Points : 8
Registration date : 26. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Muattigorl Mon Nov 24, 2014 1:53 am

Muattigorl napsal:Za mě PRO i když na verdiktu to podle mě už nic nezmění, musím zmínit že to je dobrý hráč a eq by se nabral podle mě hnedka jak už bylo zmíněno vše jde na diss tak si myslím že do HC by nabral ten eq.

Muattigorl

Poeet p?íspivku : 8
Points : 8
Registration date : 26. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Eithnee Mon Nov 24, 2014 2:37 am

Pozor, ja nerekl ze je/byl spatnej. Pouze jeho chovani atd atd nebylo nejlepsi. Nosik lehce nahoru ... A co si budem, ja nemam momentalnr potrebu k prihlaskam neco psat, ovsem u tehlech lidi se kteryma tu zkusenost mam se rad vyjadrim Surprised)
Eithnee
Eithnee
Admin

Poeet p?íspivku : 1095
Points : 973
Registration date : 26. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty .

Příspěvek  silverr Tue Nov 25, 2014 10:37 am

PROTI
silverr
silverr

Poeet p?íspivku : 578
Points : 506
Registration date : 02. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Wesa Tue Nov 25, 2014 10:43 am

Neznám tě z dřívějška, takže ačkoli s tebou mají ostatní špatné zkušenosti nemůžu to objektivně posoudit. Co už ale posuzovat můžu je tvůj equip a znalost classy. Bohužel máš ještě tolik modrých věcí, že není reálná šance, aby jsi byl do 12.12. připraven progressovat HC a to je momentálně asi to nejdůležitější, navíc v theroycraftu máš taky nějaké nedostatky, za všechny uvedu jen gemování (jede se full intel, žádné půlení pokud není OP bonus), na výsledku to stejně nic nemění. PROTI
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Wesa Wed Nov 26, 2014 10:06 am

3:9 bohužel NEPŘIJAT, přeju hodně štěstí jinde
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Prihláška : Tibie - Restoration Shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru