The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Fire Mage

+8
Chizuru
Orcfood
Traken
Tod
Kodos
Ruben
Topazka
Iamawesome
12 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Topazka Sun Nov 23, 2014 4:49 am

Název postavy a lvl: Topazka 85
Věk: 19
Class a talenty (odkaz nebo screen): Fire 3/35/3
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Topazka
Screen tvého UI při raidu + stručný popis důležitých addonů (k čemu daný addon používáš a proč): [NEPŘIJAT] Fire Mage Wo_WScrn_Shot_112314_162539  Používám Bartender4, Vuh'Do, Quartz, Omen, DBM, Cauterizecd, Interruptcd, Skada, OneBag, bindy a macra samozřejmost.
Zkušenosti s tvou classou - theorycraft (rozepsat rotaci, priority statů, gemování,...): Rotace: precast Pyroblast, Living Bomb, zapínám rukavice, Flame Orb, Mirror Image, Fireball, když procne pyro dám pyro vždy po Fireballu a když spadne bomba tak obnovim, jakmile budu mít na targetu Ignite, dotku z pyra, Living Bomb a Flame Orb tak dávám Combustion - nejlíp pokud do toho mám zapnutý rukavice + power torrent + trinket ( tahle situace se mi povede většinou na začátku fightu a na tu chvilku točim tak 36k.. časem to opadne no Very Happy ) INT > Hit cap 17% > Crit > Haste > Mastery 
Profese: Ench, Eng
Zkušenosti s raidy (hlavně na Cata): hraju na twinu od začátku serveru - prosinec 2009 a chodil jsem všechny raidy na tbc i wotlku, na cata mám achiev z BwD, BoT, BH, TotFW 
Kolik času trávíš ve hře a do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: Téměř každý večer sedim u pc. Když není co dělat o víkendu tak i přes den.
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč?: Na cata jsem ještě guildu neměl.
Máš nějaké alty?:  Holy Pala, Bala/Tank Druid
Co můžeš jako hráč guildě nabídnout?: Conjured Mana Cake
Něco o sobě: Jmenuji se Lukáš .....

Topazka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Iamawesome Sun Nov 23, 2014 6:18 am

Firefox si nebudu stahovat abych se podíval na armory, ale spíš mě zajíma tvoje UI. Ty jsi kliker?
e: Proč máš v prio statech Crit>Haste?

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Topazka Sun Nov 23, 2014 6:29 am

Iamawesome napsal:Firefox si nebudu stahovat abych se podíval na armory, ale spíš mě zajíma tvoje UI. Ty jsi kliker?
e: Proč máš v prio statech Crit>Haste?
No já nevim jestli znáš Bartender, ale když si nabinduješ spelly v normálním wow setupu tak se ti neukazujou přes Bartender bindy na spellech.
Protože s tímhle eq nevytáhnu haste na 12.5% to je hranice kde se mi přidá 1 tik Living Bomby a stejně mám všechno reforgnutý na hit takže je celkem fuk jestli mám v prioritě haste nebo crit když nemám co reforgovat.

Topazka

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Ruben Sun Nov 23, 2014 7:06 am

Takže, prihláška vyzerá dobre prečítal som to skoro okamžiťe, Staty eq pozrie človek čo sa vyzná do mága viac ako ja. Bindy ktoré sa spomínali nadomnou nejak neriešim. Je mi jedno keď hráš aj nohami bez bindov ak dobre zahráš. Otázka či máš oskúšaný to že LB pridá ten next tick alebo ideš len podľa netu. Pretože napr priestom to nefunguje na next tick. EŠte tam vidím pvp veci a nemáš ani full setovku. Stále pvp enchy tj nedohrotené pve repky. Neviem čo si mám myslieť keď som sa začítal viac. Ak by si dohrotil repky a eq. Tak možno aj áno takto NIE
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Iamawesome Sun Nov 23, 2014 7:17 am

Topazka napsal:No já nevim jestli znáš Bartender, ale když si nabinduješ spelly v normálním wow setupu tak se ti neukazujou přes Bartender bindy na spellech.
Protože s tímhle eq nevytáhnu haste na 12.5% to je hranice kde se mi přidá 1 tik Living Bomby a stejně mám všechno reforgnutý na hit takže je celkem fuk jestli mám v prioritě haste nebo crit když nemám co reforgovat.
Bartender samozřejmě znám...u RoF máš bind, ale u Flame Orbu hned vedle ne. V raidu nechci slyšet:"Nestihl jsem kliknout na kostku" apod.
Důležitá hodnota haste je 15% a 25%.
Na armory vidím jiný reforge, než říkáš.
Nemáš Glyph of Evocation. 
Celková neznalost prio statů.
Nedostatečný equip do HC
Dokonce enchy a gemy se dají udělat mnohem lépe.

PROTI


Naposledy upravil Iamawesome dne Sun Nov 23, 2014 7:28 am, celkově upraveno 1 krát

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Topazka Sun Nov 23, 2014 7:20 am

Ruben napsal:Takže, prihláška vyzerá dobre prečítal som to skoro okamžiťe, Staty eq pozrie človek čo sa vyzná do mága viac ako ja. Bindy ktoré sa spomínali nadomnou nejak neriešim. Je mi jedno keď hráš aj nohami bez bindov ak dobre zahráš. Otázka či máš oskúšaný to že LB pridá ten next tick alebo ideš len podľa netu. Pretože napr priestom to nefunguje na next tick. EŠte tam vidím pvp veci a nemáš ani full setovku. Stále pvp enchy tj nedohrotené pve repky. Neviem čo si mám myslieť keď som sa začítal viac. Ak by si dohrotil repky a eq. Tak možno aj áno takto NIE
Jasně že jedu podle netu když tady nemám eq na to abych dal 12.5% hastu, tím pádem to nemůžu vyzkoušet. Pvp mám wand, protože za pve nedám 10k g a pvp mám ring, protože mám asi smůlu a žádný jsem nevyhrál zatim ? Very Happy Setové legy mám v bagu ale nevyplatí se mi je nasadit dokud nebudu mít headu nebo ramena a ty jsem zatim taky nevyhrál ačkoli je farmim každé ID. Ty repky na ty enchanty dofarmím brzy Smile

Topazka

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Topazka Sun Nov 23, 2014 7:40 am

Iamawesome napsal:
Topazka napsal:No já nevim jestli znáš Bartender, ale když si nabinduješ spelly v normálním wow setupu tak se ti neukazujou přes Bartender bindy na spellech.
Protože s tímhle eq nevytáhnu haste na 12.5% to je hranice kde se mi přidá 1 tik Living Bomby a stejně mám všechno reforgnutý na hit takže je celkem fuk jestli mám v prioritě haste nebo crit když nemám co reforgovat.
Bartender samozřejmě znám...u RoF máš bind, ale u Flame Orbu hned vedle ne. V raidu nechci slyšet:"Nestihl jsem kliknout na kostku" apod.
Důležitá hodnota haste je 15% a 25%.
Na armory vidím jiný reforge, než říkáš.
Nemáš Glyph of Evocation. 
Celková neznalost prio statů.
Nedostatečný equip do HC

PROTI
Very Happy Už jsem snad psal že mám bindy a nejsem kliker ne... Prostě jsem si RoF a HS nabindoval v tom Bartenderu a ne v normálním setupu. Ok jestli je podle tebe důležitá hodnota 15% tak to stejně neřeší nic když s mým eq nedám ani 12.5% 
Klidně si ten glyph zapnu, nemyslel jsem si že je tak důležitý Smile
Proč neznám své priority ? Sad

Topazka

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Kodos Sun Nov 23, 2014 8:16 am

Pokud si dnes večer na test raidu místo v guildě obhájí Gaulois, jsem PROTI
Kodos
Kodos

Poeet p?íspivku : 296
Age : 30
Location : Brno
Points : 199
Registration date : 21. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Tod Sun Nov 23, 2014 8:32 am

Conjured Mana Cake je síce fajn ale proti
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Traken Sun Nov 23, 2014 8:46 am

Dal bych ti šanci na test raid jak se predvedeš.
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Orcfood Sun Nov 23, 2014 11:39 am

Jsem taky spíš pro test
Jelikož "Lukáš" o sobě nic nenapsal a nemá žádné reference, tak by mě zajímalo, jak se bude na raidu chovat a hlavně jak vytočí equip neequip.
(Vzal jsi tu přihlášku až moc hopem.)
Orcfood
Orcfood

Poeet p?íspivku : 185
Points : 170
Registration date : 10. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Chizuru Sun Nov 23, 2014 7:00 pm

Mně se to nějak nelíbí.. Bez referencí - ok, seš bez guildy tak nemáš nic takovýho. UI - každej hraje jak umí, pokud s tím umíš tak to necháme bejt. Jedna věc je to že nevíme kolik točíš v raidu, což je jako DPSko téměř nejdůležitější atribut - burst nám nic neřekne, to vytočím pěkný čísla i já a pak to spadne. Druhá věc je to jak prohlašuješ že nedáš 12,5% haste. Já beru fakt že mágové mají jiný priority jak warlockové (a podle elitist jerks je to crit >= haste > mastery), ale ty jedeš full na crit. Je jasné že pak ten haste nenabereš, ale sem si celkem jistej, kdybys poměnil pár itemů a nabral víc haste, tak těch 1602 na 12,5% a další tick LB naženeš (15% na další tick combustion asi ne, aniž bys neztratil dost critu). PvP itemy se mi nelíbí ale píšeš že nepadly lepší zatím tak beru. Repku na enchanty by sis měl asi pohrotit dřív než budeš podávat přihlášku do guildy jako my #justsayin. I když Gaulois z vedlejší přihlášky své místo jisté ještě nemá, tady dávám zatím proti
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Raizen Sun Nov 23, 2014 10:36 pm

Proti. Vše už bylo řečeno
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Topazka Sun Nov 23, 2014 11:03 pm

Chizuru napsal:Mně se to nějak nelíbí.. Bez referencí - ok, seš bez guildy tak nemáš nic takovýho. UI - každej hraje jak umí, pokud s tím umíš tak to necháme bejt. Jedna věc je to že nevíme kolik točíš v raidu, což je jako DPSko téměř nejdůležitější atribut - burst nám nic neřekne, to vytočím pěkný čísla i já a pak to spadne. Druhá věc je to jak prohlašuješ že nedáš 12,5% haste. Já beru fakt že mágové mají jiný priority jak warlockové (a podle elitist jerks je to crit >= haste > mastery), ale ty jedeš full na crit. Je jasné že pak ten haste nenabereš, ale sem si celkem jistej, kdybys poměnil pár itemů a nabral víc haste, tak těch 1602 na 12,5% a další tick LB naženeš (15% na další tick combustion asi ne, aniž bys neztratil dost critu). PvP itemy se mi nelíbí ale píšeš že nepadly lepší zatím tak beru. Repku na enchanty by sis měl asi pohrotit dřív než budeš podávat přihlášku do guildy jako my #justsayin. I když Gaulois z vedlejší přihlášky své místo jisté ještě nemá, tady dávám zatím proti
Všichni mě hejtíte za ty priority Very Happy okey.. tak jsem si s tím včera trochu pohrál, nagemoval jsem i něco trošku do haste a reforgnul jsem všechno na haste na úkor critu a dosáhnul jsem těch 12.5% a opravdu mám další tik living bomby. Na dummy to teda s mým dps moc nehnulo, uvidim jestli se něco změní na raidu. Jsi první co se zastavil nad mým UI, za to jsem rád, a jelikož hraju nějakých 6 let a to UI s kterým hraju se časem nějak vyvíjelo tak s tím UI musím umět hrát to je jasný ne Smile (je to sice každýho věc, ale rozhodně si myslim že s Bartenderem a s Quartzem se hraje o dost líp než s blizzUI). Ty enchy farmim už.. brzy to bude Very Happy K těm referencím... nevim jestli Vás zajímá u jakých guild jsem byl na wotlku a na tbc, jestli ano tak Exodus, ADI, SoDA. Nescreenuju si dmg, ale jestli půjdu v nejbližší době nějaký raid tak to sem postnu.

Topazka

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Morvudd Sun Nov 23, 2014 11:27 pm

ten equip je fakt děs no, to bude chtít hodně překopat, ale gear se dá dobrat, mozek a prsty už těžko.. vzal bych tě na zkoušku, když by nebyla vidět snaha (např trinkety) a aktivita, tak bychom se asi rychle rozloučili Cool

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Iamawesome Mon Nov 24, 2014 12:59 am

Topazka napsal:Všichni mě hejtíte za ty priority [NEPŘIJAT] Fire Mage Icon_biggrin okey.. tak jsem si s tím včera trochu pohrál, nagemoval jsem i něco trošku do haste a reforgnul jsem všechno na haste na úkor critu a dosáhnul jsem těch 12.5% a opravdu mám další tik living bomby.
Chtěl jsem ti dát ještě šanci, ale po tomhle u mě definitivní konec. V každém guide na netu co si přečtu o fire magovi je, že se do toho haste capu počítá +5% od druida, shamana nebo priesta....a stejně si reforge uděláš špatně. Zůstávám u PROTI.

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Topazka Mon Nov 24, 2014 1:41 am

Iamawesome napsal:
Topazka napsal:Všichni mě hejtíte za ty priority [NEPŘIJAT] Fire Mage Icon_biggrin okey.. tak jsem si s tím včera trochu pohrál, nagemoval jsem i něco trošku do haste a reforgnul jsem všechno na haste na úkor critu a dosáhnul jsem těch 12.5% a opravdu mám další tik living bomby.
Chtěl jsem ti dát ještě šanci, ale po tomhle u mě definitivní konec. V každém guide na netu co si přečtu o fire magovi je, že se do toho haste capu počítá +5% od druida, shamana nebo priesta....a stejně si reforge uděláš špatně. Zůstávám u PROTI.
No očividně to tady víš jenom ty, když tu všichni hrozně hrotíte můj haste, ale nikdo tu nenapíše že je to v pohodě, protože těch 5% co mi chybělo do 15% než jsem si přereforgoval eq na haste, abych měl alespoň 12.5% bych dostal od raidu. Smile Díky jdu si to překopat zpátky abych měl 10% haste a uvidíme na raidu.

Topazka

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Elaysa Mon Nov 24, 2014 12:09 pm

Hodně věcí tu již bylo zmíněných. Pokud bych měla dát hlas nějakému z mágů, tak mi přijde mnohem lepší Gaulois. Takže za mě proti.

Elaysa

Poeet p?íspivku : 43
Points : 16
Registration date : 04. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Wesa Mon Nov 24, 2014 1:27 pm

Ahoj, vypadáš vcelku snaživě a třeba z tebe časem bude hodně kvalitní hráč. Bohužel, za 3 týdny se otevřou HC a my potřebujeme lidi, kteří budou do té doby připraveni podat 100% výkon. Na tvé postavě je bohužel práce ještě tak na minimálně na 2 měsíce a asi bys sám nechtěl jen u nás sedět a koukat se jak raidujeme. Když přijdeš třeba za půl roku, může být už situace jiná (jak u nás, tak hlavně u tebe), ale nyní ti dávám PROTI.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Wesa Wed Nov 26, 2014 10:04 am

2:8 bohužel NEPŘIJAT, přeju hodně štěstí jinde
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Fire Mage Empty Re: [NEPŘIJAT] Fire Mage

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru