The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

+2
Grauno
Gryffin
6 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Gryffin Wed Dec 03, 2014 10:18 pm

Název postavy : Gryffin

Alti: Protect Paladin - Sice protect, ale zjistil jsem, že na tankování nemám moc buňky. Nejde mi to tak, abych si věřil na težší fighty. Blacksmitthing/Mining
       Druid - Čerstvě doexpený , ještě ale nevím co bych z něl chtěl mít. Herbalism/Alchemy

Talenty : Cement 10/31/0 , Resto 3/7/31 , Elemental 32/9/0

Armory : Cement - Resto - Elemental

Screen tvého UI při raidu a stručný popis důležitých addonů :  UI + Dummy, screen z raidu bohužel nemám, tak aspoň z dummy, kde je vidět alespoň dps z dummy. Zde přkládám ješte dps za Ele. Používám klasické addony - DBM a integrovýny threat metr v mém Diablo UI. Dále Grid k healování, OmniCC na sledování CD u spellů, k tomu ještě Xforte, což je podobné. A pak MSBT na battle texty. 


Zkušenosti s mou classou + theorycraft : Shamana hraju už od dob TBC, jakožto mou nejoblíbenější classu, nahráno mám za ní celkem dost, a i když jsem Wotlk hrál s přestávkama, řekl bych, že ho stále dobře ovládám, tedy co se týce Cement specu, Resto a Ele jsem začal hrát až zde na Cataclysmu. A teď tedy k theorycraftu. 


          Enhancement - Co se týče statů tak: AGI > Spell hit cap (1742) > Expertise cap (450 - jakožto orc) > Mastery > Crit > Haste
                             - Priority spellů  - Lava lash s 5-ti stacky Searing Flames
                                                    - Stormstrike
                                                    - L-Bolt s 4-5-ti stacky Maelstormu
                                                    - Flame Shock s nahozeným Unleash Elements buffem
                                                    - Earth Shock


                             - K talentům, Shamanistic Rage se jistě na HC vyplatí, teď v normal modech se ta neumírá a v krizi používám glyphnutý Stoneclaw Totem, případně pomáhám Healing Rainem při Aoe dmg, zastávám názor, raději oželet instatní L-Bolt a hodit heal, když je na mále. Snažit se pomáhat i zpomalováním mobek, kickováním (není problém přehodit talent body na zkrácení CD Wind Shearu).


          Elemental - Staty: Intel > Spell hit cap (1742) > Haste >= Mastery > Crit
                        - Priority spellů - Udržovat nahozený Flame Shock
                                              - Lava burst na CD, případně když procne Lava Surge
                                              - Earth Shock při 7-9 stacích Lightning Shieldu
                                              - L-Bolt jako filler
                                              - Elemental Mastery zapínat na CD, pokud není Bloodlust


         Restoration - Staty: Intel > Spirit (dokud není oom po pár spellech) > Haste (916) > Crit >= Mastery > Haste (2005)
                         - Priority spellů - Riptide na CD
                                               - Earth Shield na tanku
                                               - Healing Rain a Chain heal při AOE
                                               - Healing Wave
                                               - Greater Healing Wave


                        - U healu se nedá přímo mluvit o prioritách či rotaci, zaleží vždy na aktuálním fightu. Většinou mi vychazí hodit Riptide a pak 2x Healing Wave/Greater Healing Wave dle situace. 


Profese : Leatherworking / Enchanting


Zkušenosti s raidy : Na Cata mám full clear Bot,Bwd i To4W. S HC mody a dalšímy raidy bohužel ne, jsem čistý free server hráč. Co se týče minulých datadisků, Tbc jsem si prošel celé až na SWP, které otevíraly v době nahození Wotlku, Wotlk jsem hrál s přestávkama. 


Čas ve hře a raid time : Sice už ve hře nesedím jako dřív, ale co se týče raid timu, čas na to si udělám víceménně vždy. Jako každý člověk ale občas jdu za kulturou. Ale nejsem ten typ co zase chodí víkend co víkend. Mám přítelkyni, která též hraje Wowko, takže s pochopením z její strany si hlavu nelámu. Práce mě omezovat nebude, dělam ranní směny, tak v tom problém nevidím, možná jen že každý den sedět do půlnoci nebude nic pro mě, mám rád spánek.


Bývalé guildy, proč bych chtěl odejít z aktuální: Na Tbc (Mystiq) jsem prošel pár guildama. Začínal jsem v Horde Warriors, které se pak sloučilo s Centurií, kde jsem taky Tbc zakončil. Mezi tím bylo pár krátkodobých pokusů v jiných guildách s kamarády. Wotlk jsem hrával jen chvíli v Pale Riders, pak jsem na čas skončil a aktivně začal hrát až se zjištěním, že na Twinu se bude rozjíždět Cataclysm. Zde jsem měl svou guildu, tedy spíš pokus o ní. Aktuálně jsem v guildě The Bloody Dream, kde mi osobně nesedlo pár lidí a pomalu mě otravujou požitek ze hry. Nemůžu říct o nich nic špatného co se týče hraní a přeci jen, v té guildě mám svou přítulku, tak bych si pěkně vyžral, kdybych o nich mluvil špatně :-D :-D


Reference: No, referencí asi moc nemám. Guildu Genesis znám už z dob Mystiqu a stále je v ní pár lidí co poznám dle nicku, jako třeba Rippy, který mi odpovídal na mé in-game dotazy ohledně Cementa. Pokud se nepletu je u vás i Raizen, který by si na mě jistě vzpoměl z Centurie. Jinak nevím čím dalším bych si mohl "šplhnout".


Co mohu nabídnout: No mohu nabídnout jakýkoliv spec ze shamana, i když osobně mi nejvíc vyhovuje Cement, kterého mám nejvíc v ruce, přeci jen Resto a Ele hraju jen zde na Cata. Samozřejmě mi neděla jediný problém se přizpůsobit raidu, podle toho co je třeba. Řekl bych, že jsem aktivní, spolehlivý hráč, rád poradím ohledně Cementa, o kterém si stále zjišťuji nové věci, to i o Restu a Elem. Nejsem žádný nervák, málokdy mě co rozčílí,takže rage quit z mé strany nehrozí. 


Něco o mě: Jmenuji se Pavel, jsem z tvrdého severu - z Mostu :-D. Pracuji jako logistik v jedné nejmenované firmě. Mám užasnou přítelkyni, no kdo by nechtěl pařanku Wowka a hodinové rozhovory o světu Warcraft apod. :-D


Snad jsem tedy na nic nezapoměl, s pozdravem Gryffin. 

Gryffin

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 02. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Gryffin Wed Dec 03, 2014 10:20 pm

A omlouvám se a chybu v odkazech armory, nedošlo mi že je vlastně všechno stejný odkaz a je fuk jaky jsem mel v tu chvil equip na sobe :-D
Takze bude li treba ukazu ve hre.

Gryffin

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 02. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Grauno Wed Dec 03, 2014 10:58 pm

Myslím, že se nedá pořádně nic vytknout. Já jsem se tě chtěl zeptat (možná zbytečně, že vedení to bude chtít jinak), ale dyz by jsme ti řekli, že by jsme potřebovali, aby jsi hrál elemental / restotarion.. dělalo by ti to problém? 

Na armory je momentálně eq na elementala
- kolik haste počítáš, že budeš mít případně jakou se řídíš hodnotou
- kolik máš momentálně hitu v elementalu


co se týče resta
- jak jsi na tom s manou při fightech 
- k talentum se moc rict neda, ale možná by bylo dobré, když by sis naházet mel body do Telluric Currents (avšak, ty teda musíš vědět, jak umíš vyjít s manou)
- ke Glyphum ještě.. Water Shield nebo Earth Shield.. opět vede k tomu, jak vycházíš s manou

EQ na elementala mi přijde dobře poskládaný, ale to nechám posoudit ještě ostatní, stejně tak jako rotaci a staty.. 

Jenom teda zopakuji za sebe otázku na konci: 

Jsi ochoten, když by to guilda vyžadovala hrát Elemental s off spec Restoration? 

Enhacementi jsou v guildě momentálně 2. Né, že by oba měli nějakou dobrou docházku, ale Ondra i Jamikk se budou snažit na raidech být si myslim.. ale to je za mě.

zatím budu PRO, i přihláška je pěkně napsaná.
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Gryffin Wed Dec 03, 2014 11:09 pm

Grauno napsal:Myslím, že se nedá pořádně nic vytknout. Já jsem se tě chtěl zeptat (možná zbytečně, že vedení to bude chtít jinak), ale dyz by jsme ti řekli, že by jsme potřebovali, aby jsi hrál elemental / restotarion.. dělalo by ti to problém? 

Na armory je momentálně eq na elementala
- kolik haste počítáš, že budeš mít případně jakou se řídíš hodnotou
- kolik máš momentálně hitu v elementalu


co se týče resta
- jak jsi na tom s manou při fightech 
- k talentum se moc rict neda, ale možná by bylo dobré, když by sis naházet mel body do Telluric Currents (avšak, ty teda musíš vědět, jak umíš vyjít s manou)
- ke Glyphum ještě.. Water Shield nebo Earth Shield.. opět vede k tomu, jak vycházíš s manou

EQ na elementala mi přijde dobře poskládaný, ale to nechám posoudit ještě ostatní, stejně tak jako rotaci a staty.. 

Jenom teda zopakuji za sebe otázku na konci: 

Jsi ochoten, když by to guilda vyžadovala hrát Elemental s off spec Restoration? 

Enhacementi jsou v guildě momentálně 2. Né, že by oba měli nějakou dobrou docházku, ale Ondra i Jamikk se budou snažit na raidech být si myslim.. ale to je za mě.

zatím budu PRO, i přihláška je pěkně napsaná.

Jak jsem psal, prizpusobim se potrebam raidu, jen jsem zminil,ze bliz srdci mi je cement,je pro me zabavnejsi, tezsi apod. Pokud bude treba, budu klidne ELe/resto, ale ani se zlobit nebudu,kdyz mi bude sem tam umozneno jit za cementa :-)
Hit v ele ma capnuty, pokud se nepletu,melo by to presne 1742, a co se tyce haste mastery, na ptr jsou zkousel jet jak cisty haste eq,tak mastery, a ve finale na tomto contentu mi to vychazelo stejne. Takze ted bych se rad dostal cca na tech 20% haste,pak jel spis do mastery. S bl,ci elemental mastery se dostanu na +-50% haste,navic by to uz bylo zbytecne.

V restu, jelikoz chodim uz s full gearnutou partou, s manou problem nemam,a vlastne jsem ani nemel. Snazim se healovat co nejvic efektivne, i kdyz obcas je nuda tak spamuju greater a chainy abych se zabavil :-D Telluric jsem zkousel, neni to spatny talent ale jak rekl,s manou problem ted neni,tak je zbytecny ho mit.

Takze,pokud bude treba, budu Ele. A kdyz ani jeden cement nedojdou,neni problem abych respeecnul a sel za cementa. Jamikka si tez pamatuju z Centurie Smile

Gryffin

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 02. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Grauno Wed Dec 03, 2014 11:18 pm

Takže můj názor se určitě měnit nebudu Smile jako enhacement se může stát, že tě guilda přivítá, z takového pohledu jsem to viděl já.
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Gryffin Wed Dec 03, 2014 11:25 pm

Grauno napsal:Takže můj názor se určitě měnit nebudu Smile jako enhacement se může stát, že tě guilda přivítá, z takového pohledu jsem to viděl já.


Pokud je potreba,mohu odlognout v cement equipu.

Jinak jeste jedna otazka, chodite spise 10m nebo 25m? Predem bych chtel rict,ze 25m jsem jeste nebyl, a nevim jak moc to utahne muj comp.

Gryffin

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 02. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Grauno Wed Dec 03, 2014 11:28 pm

Gryffin napsal:Pokud je potreba,mohu odlognout v cement equipu.

Jinak jeste jedna otazka, chodite spise 10m nebo 25m? Predem bych chtel rict,ze 25m jsem jeste nebyl, a nevim jak moc to utahne muj comp.

Momentálně, co se týče progressu máme v plánu chodit v 10 manech... ale 100% je v plánu se po padnutí RF a vyprogressovaní instancí na 10 manech vrátit se opět na 25 man.. více najdes ZDE
Grauno
Grauno

Poeet p?íspivku : 165
Points : 38
Registration date : 13. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Traken Wed Dec 03, 2014 11:45 pm

Pokud nemáš jistotu že utáhneš 25R, tak vydrž do pondělí kdy Grauno skládá 25R, tam si to můžeš otestovat a pak uvidíš.
Jinak zatím máme v plánu chodit 10tky (na hc) až se odprogresují vrátíme se k 25 HC.

Jinak k přihlášce, hodily by se zřejmně všechny 3 specy ale počkám jak bys dopadl na tom 25m raidu. Zatím Neutral
Traken
Traken

Poeet p?íspivku : 845
Age : 45
Points : 520
Registration date : 05. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Gryffin Wed Dec 03, 2014 11:48 pm

Traken napsal:Pokud nemáš jistotu že utáhneš 25R, tak vydrž do pondělí kdy Grauno skládá 25R, tam si to můžeš otestovat a pak uvidíš.
Jinak zatím máme v plánu chodit 10tky (na hc) až se odprogresují vrátíme se k 25 HC.

Jinak k přihlášce, hodily by se zřejmně všechny 3 specy ale počkám jak bys dopadl na tom 25m raidu. Zatím Neutral

Ok, nedela mi to problem. Chapu ze pokud by byl problem utahnout v klidu 25ku, pusobilo by to jen potize,a to samozrejme sam nechci.

Gryffin

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 02. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Tod Thu Dec 04, 2014 2:31 am

Gryffin napsal:..přeci jen, v té guildě mám svou přítulku, tak bych si pěkně vyžral, kdybych o nich mluvil špatně :-D :-D
..Mám užasnou přítelkyni, no kdo by nechtěl pařanku Wowka ...
To vyzerá ako keby si bol pod papučou  Smile ale aj tak máš moje PRO
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Gryffin Thu Dec 04, 2014 8:55 am

Tak bych chtel oznamit zmenu, pokud by bylo mozno, rad bych prihlasku stahnul. Objevili se nektere okolnosti, ktere nebudu jmenovat. Bylo by pekne byt u vas, ale shamika necham tam kde je. Omlouvam se ze jsem zbytecne maril vas cas.

Gryffin

Poeet p?íspivku : 6
Points : 0
Registration date : 02. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Morvudd Thu Dec 04, 2014 2:15 pm

wtf no. 2

edit: i see! vyssi moc, jmenem zena, zasahla?Suspect

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Wesa Fri Dec 05, 2014 5:33 am

PŘIHLÁŠKA ZRUŠENA, lockuju téma
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman Empty Re: [NEPŘIJAT] Gryffin Cement-Resto-Ele shaman

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru