The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

+10
ripper
Halgren
Tod
Rotak
Medvedik
Devilangel
Moonrage
Adamuss
Chizuru
Ondross
14 posters

Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Ondross Tue Jul 28, 2015 10:35 am

Nick, Armory:

Ondross, Armory

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter S0B5

Class, main spec, off spec, item lvl:

Hunter, Survival [PvE] (349 il), Marksman [PvP] (352 il)

Alti:

Nevedu, zatím.

Věk:

16

Zkušenosti s classou - theorycraft:

Vím, co bych měl vědět.

Talenty

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter U6CF

Glyphy

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter B9jf

Rotace
Single Target - Před pullem nahazuju Marku a hlídám ji. (Čas od času jí hodím znovu)
Nahodím cooldowny (Rapid Fire, Berserking, ..) -> Serpent Sting -> Black Arrow -> Explosive Shot -> Arcane Shot/Cobra Shot, dál střílím Arcane Shot/Cobra Shot podle Focusu, když vyprší CD na Black Arrow nebo Explosive Shot hned pálím. Explosive Shot mě obnovuje Serpent Sting, takže o to nemusím mít strach.
Při Lock and Load, rotace Explosive Shot -> Arcane Shot/Cobra Shot -> Explosive Shot -> z5 k rotaci

AoE Damage - Před pullem si hodím na nakou mobu Marku (pokud je naka silnější, která by měli umřít dřív, označím ji)
Misdirection -> Trap Launcher -> Explosive Trap -> Multi-Shot (dokud nedojde Focus) -> Cobra Shot (dokud nemám 40 Focus) -> Multi-Shot -> ..
Při Lock and Load rotace Explosive Shot -> [Change Target] Explosive Shot -> Multi-Shot -> z5 k rotaci

Pet
Na raidy používám Cat nebo Wolfa, primárně používám Wolfa, ale pokud je v raidu/rdf někdo jiný hunter a má Wolfa, měním na Cat kvoli buffům.

Stat priority
Agility > 8% Ranged Hit > Haste Cap (1794)> Critical Strike > Mastery > Haste

Gemy
Meta Socket - Agile Shadowspirit Diamond - 54 Agility and 3% Increased Critical Effect.
Red Socket - Delicate Inferno Ruby - 40 Agility.
Yellow Socket - Deft Ember Topaz/Deadly Ember Topaz - 20 Agility and 20 Haste/Critical Strike Rating.
Blue Socket - Delicate Inferno Ruby/Glinting Demonseye - 40 Agility/20 Agility and 20 Hit Rating.


Zkušenosti s raidy, PVE:
WoW hraju krátkou chvíli, na Cata raidech jsem se dostal jen do BH a TotFW, ale taktiky by neměly být problém, když se půjde raid, předtím než ho půjdu si zkouknu taktiky, už teď jakžtakž vím např. BoT, ale nebudu to vědět vždy (musím si to před raidem zkouknout), dokud to nezajdu na vlastní postavu.

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Neměl by být problém. V týdnu, když bude škola do 22:00. O víkendy a prázdniny bych tu měl být pro Vás cca do 3 hodin do rána.

Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
Ano, jen je tu pár výjimek, když ségra půjde na ranní/odpolední, nemůžu mluvit, jinak by se nevyspala.

FPS a stabilita internetu během raidu:
Mám nový PC, takže FPS nejsou problém. Odezvu mám neuvěřitelně úžasnou, ale stačí, když si ségra pustí nake videjko na Youtube a sem v řiti.

S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
S cílem raidování, zábavy, poznání nových lidí, zlepšení sebesamotného (jak EQ, tak zkušenosti s raidy, postavou a celým WoWkem)

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
Nepřecházím.

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:
Single Target - 17k-20k
AoE - 20k-30k

Throne of the Four Winds
Argaloth (BH) - 10m

K přihlášce jsem udělal krátké video z rhc, je opravdu krátké, jen pro ukázku dps, rotace a UI. Uploadoval jsem ho 2 hodiny, tak snad to pro něco bylo. (70kb/s upload nechcete)


Krátké info o sobě:
Jmenuji se Ondřej Vojtěch (Vojtěch příjmení), bydlím ve vesničce blízko Rakovníka (Středočeský kraj), je mi 16 let, chodím na střední školu a teď jdu do druháku, obor IT (Informační technologie). Jiné hry co pařím/pařil jsem: GTA V, GTA SA, WoT, WoWs, WoW WotLK, Payday 2, Company of Heroes 1/2, Killing Floor 2, Dead Space 3, Trine 2, CS:GO, CS:S.
Aktuálně mě baví WoWko, jízda na kole, kamarádi, fotbálek, chlastačky a lednička.

Ondross

Poeet p?íspivku : 6
Points : 3
Registration date : 28. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Chizuru Tue Jul 28, 2015 11:23 am

Dlouho jsem přemýšlel, co ti tu napsat Very Happy Jako první věc bych chtěl pochválit přihlášku, kéž by si všichni dávali tak záležet jak ty. I když huntera mám tak tolik se v něm nevyznám (i když určitě vím, že haste cap není 1794 ale 757, když uvážíš talenty a raid buffy, s 4T11 je to ještě míň (tam jsem se ale už nedostal s eq Very Happy )), to zhodnoťte někdo jiný. Taktiky se doučit dají, v tom problém moc nevidím. V čem je ale dost velkej problém je ten equip, 349 je prostě krutě málo (i když survi točí samo za sebe). Ale udělal jsi na mě dobrý dojem a možná bys ten equip dobral rychle, podstatné je abys za to pak uměl a měl čas a chuť hrát (a nedělat ze sebe borce kterej všechno ví, všechno zná, chybu si nepřizná apod.). I přes ten hodně slabý equip dávám PRO
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Adamuss Tue Jul 28, 2015 1:27 pm

Jak chizu píše, ta příhláška je fakt dobrá, líbí se mi, ale ty taktiky, eq (a ta ségra Very Happy) :/ nevím, co na to řeknou ostatní. Byl bych asi pro test raid, když se doučíš taktiky a nebudeš failovat atd. tak si myslim, že by to aji šlo, ale určitě tě budem chtít slyšet na mmblu.
Adamuss
Adamuss

Poeet p?íspivku : 59
Age : 28
Points : 33
Registration date : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Moonrage Tue Jul 28, 2015 7:08 pm

Tak to je rozpor jak sviňa, ta přihláška je fakt parádní, asi k nám opravdu chceš takže by si tu šanci asi dostat měl, na druhé straně už jsme odmítli i lidi s daleko lepším eq a znalostmi taktik. Je potřeba si uvědomit, že v Gene prostě musíš hrotit docházet na raidy mít chuť pořádně tu svojí postavu hrát atd. Hlavně už by to nějaký ten skill chtělo dopředu, z tohodle důvodu dost váhám. Za tu přihlášku jsem tedy pro TEST RAID.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Raizen Tue Jul 28, 2015 9:56 pm

Pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Devilangel Tue Jul 28, 2015 10:09 pm

moc hezka prihlaska a pobavila me segra kdyz si zapne video na youtube tak jsi v riti Very Happy jinak eq je low, ale da se dobrat to neni problem. Rotace vypada v poradku, az na to ze myslim ze pod 20% se pouziva i killshot. A v zakladni rotaci myslim je lepsi ject cobra shot a pri behu arcane. Jinak ty taktiky by byli dobre aspon normal abys vedel co te ceka a jak to aspon vypada. Zkus zajit neco s worldem nebo ja neco zkusim slozit behem tydne normal Very Happy protoze na videu se podivat to neni ono ja ve hre kdyz to pak hrajes. Jinak je videt, ze ses snazil s prihlaskou tak davam PRO TEST RAID
Devilangel
Devilangel

Poeet p?íspivku : 17
Age : 30
Location : Devilangel
Points : 3
Registration date : 10. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Medvedik Tue Jul 28, 2015 11:32 pm

neviem ci by bol prinos pre g clovek co nevie ani taktiky ani nema gear

ale tak mohol by prist v nedelu na bwd aspn 5/6 mozno neco nabere a hlavne sa ukaze

test raid
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Rotak Wed Jul 29, 2015 12:46 am

Vymeniť Mining za neakú užitočn profesiu... stamina ti je do pve nanič... eq sa naberie to je pohoda hlavne dofarmi repky a zmeň tu profku ptm budem PRO

Rotak

Poeet p?íspivku : 27
Age : 27
Points : 7
Registration date : 23. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Tod Wed Jul 29, 2015 11:42 pm

Prihláška je fajn, taká aká má byť, keď ju píše homo sapiens sapiens. Takto by mal vyzerať štandard. 

Ako písal méďa-béďa:
- taktika,
- gear.

Si však hunter a preto by som ťa chcel vidieť na raide. 
Zatiaľ TEST.
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Halgren Thu Jul 30, 2015 12:27 am

1. Eq tam není moc co řešit je to složené s toho co padlo určitě sám dobře víš že exper. není dobrý na huntra atd že chyby díra v pásku + to samé enchanty některé špatné ale HLAVNĚ DODĚLAT REPKU THEREZAN at mas ench na ramena.
2. Porovnej Glyph of Serpent Sting vs Glyph of Arcane Shot ?
3. Jak využíváš cd kdy jaký a jak společně sepínáš či nesepínáš.
4. Jak ovládáš peta? Máš na nějaké macra ?
5. S open rotací jsi si jist? nešla by udělat daleko lépe a efektivněji ?
6. Přemýšlel jsi nad předělání profky min.? Na profku užitečnou at už jwc/lw tak BS které do budoucna vychází nejlépe.
7. Je nějaký rozdíl v mastery když mam 12,12% a 12,99 % ? Jestli ano jaký ?
8. I gem 20Agi+20Mastery se dá využít.
9. Když je raid v neděli do 23,00 a to samé třeba v utery/středa je problém tu být do 23,00-+ ?
10. Dodej screen/dmg metter z BH 25 pro orientaci.
11. ,, FPS a stabilita internetu během raidu: 
Mám nový PC, takže FPS nejsou problém. Odezvu mám neuvěřitelně úžasnou, ale stačí, když si ségra pustí nake videjko na Youtube a sem v řiti.
12. Kolik je sestře? pro představu jak moc často jsi v ,,řiti" jak píšeš.
13. Je postava koupená či expená?


PRO TEST raid před testem ale bych rad ještě dostal odpovědi na dotazy a ještě s tebou dal řeč na mmbl na chvilku.


Naposledy upravil Halgren dne Thu Jul 30, 2015 12:46 am, celkově upraveno 1 krát
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  ripper Thu Jul 30, 2015 12:40 am

Equip a taktiky není nic co by se teď nedalo dohnat, pokud si šikovný, tak není problém k nám zapadnout. PRO
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Ondross Thu Jul 30, 2015 1:25 am

Halgren napsal:1. Eq tam není moc co řešit je to složené s toho co padlo určitě sám dobře víš že exper. není dobrý na huntra atd že chyby díra v pásku + to samé enchanty některé špatné ale HLAVNĚ DODĚLAT REPKU THEREZAN at mas ench na ramena.
2. Porovnej Glyph of Serpent Sting vs Glyph of Arcane Shot ?
3. Jak využíváš cd kdy jaký a jak společně sepínáš či nesepínáš.
4. Jak ovládáš peta? Máš na nějaké macra ?
5. S open rotací jsi si jist? nešla by udělat daleko lépe a efektivněji ?
6. Přemýšlel jsi nad předělání profky min.? Na profku užitečnou at už jwc/lw tak BS které do budoucna vychází nejlépe.
7. Je nějaký rozdíl v mastery když mam 12,12% a 12,99 % ? Jestli ano jaký ?
8. I gem 20Agi+20Mastery se dá využít.
9. Když je raid v neděli do 23,00 a to samé třeba v utery/středa je problém tu být do 23,00-+ ?
10. Dodej screen/dmg metter z BH 25 pro orientaci.
11. ,, FPS a stabilita internetu během raidu: 
Mám nový PC, takže FPS nejsou problém. Odezvu mám neuvěřitelně úžasnou, ale stačí, když si ségra pustí nake videjko na Youtube a sem v řiti.
12. Kolik je sestře? pro představu jak moc často jsi v ,,řiti" jak píšeš.
13. Je postava koupená či expená?


PRO TEST raid před testem ale bych rad ještě dostal odpovědi na dotazy a ještě s tebou dal řeč na mmbl na chvilku.

1. Řepku dodělám, jak The Earthen Ring na prsten, tak Therazane na ench.
2. Glyph of Serpent Sting přidává +6% critical strike šanci a Glyph of Arcane Shot přidává 12% dmg Arcane Shotu. Pokud bych měl T13 měnil bych na Arcane Shot.
3. Pokud má boss pod 20% mám na výběr Kill Shot, Explosive Shot a Black Arrow, mačkám podle toho, kolik má boss hp, jestli stačí vůbec Explosive Shot/Black Arrow dochodit, ale pokud ano, mačkám v pořadí Explosive Shot -> Kill Shot -> Kill Shot -> Black Arrow, sepínání nechápu (myslíš cooldowny? Rolling Eyes)
4. Na peta nemám skoro nic jen na nástřel.
kód:
#showtooltip Misdirection
/cast [@focus, exists, nodead]Misdirection
/cast [@pet, exists, nodead]Misdirection
5. Možná šla, ale mě to teď vyhovuje nejvíc a s DPS si nestěžuju.
6. Psal už to kolega nad tebou, přemýšlel a jít stím pryč nehodlám, protože toto je moje jediná postava a já přes mining vydělávám, enchanty a sockety nejsou zadarmo, jestli budu mít druhou postavu, určitě ji změním. Vím, že je to škoda, že přicházím o lepší staty/dmg.
7. Netuším, nevidím tam žádný rozdíl.
8. ok
9. Psal jsem to.
10. Já mám na BH CD, takže až zítra.
11. --
12. do měsíce 19, zas tak to hrozné není, jak píšete Very Happy dá se zařídit aby nelagovala Twisted Evil
13. Expená.

PS: Všem děkuju za odpovědi.

Ondross

Poeet p?íspivku : 6
Points : 3
Registration date : 28. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Halgren Thu Jul 30, 2015 2:27 am

2. Už zde a ted se ti vyplatí mít glyph na Arcane Shot
3. cd jako je Call of the Willd, Rapid Fire, Berserking, eng ruce, padak a nitro boty
4. Dobré macra na ovládání peta jsou či ručně v baru u peta se dá taky 1/2 dost důležité jak už na ODS tak Magmav, Cho'gal, Valiona a další
6. DK- Mining a herba  a máš farm postavu hodně rychle.
7. Zde na twinstaru mastery funguje tak ze když máš 12.99% tak je to stejné jak když máš 12.01% počítá to cela čísla tzn vždy to řešit tak aby jsi byl co nejblíže a nepřiházel jsi o dmg.

A taky jsem zapomněl na tvoje UI z videa
1. Máš Eng a ruce využíváš klikáním? podmacrovat pod ES,BE,SS,AS a máš vystaráno
2. Zase Eng mas nitro boty a nemáš nabindované.
3. Trapky máš řešené jak? Viděl jsem tam že nějak přehazuješ bary tuším.
4. FD na 9tce dost na nic bid na rychlost.
5. Distrakting shot nevidím když umře tank co uděláš budeš koukat jak to zabijí raid místo taunt na sebe dete ress tanka a fd? 
6. Raptor tež support pet dobry mít 
7. Dále nevidím Scatter shot at už na MC u cho'gala tak jinde (neříkám že je to top kick ale lepší než nechat člověka být)
8. Heal peta tež nikde nevidím a ani lentilku.
9. Cd od peta dost důležitý máš na petovi zapnuté tak aby dával na cd Call of the Wild = blbost když je to tvůj 5min cd
10. A nakonec tank jak profík ti to zatáhl i za sloup i to se může stát a tebe nenapadne nic jiného než sloup obejít pešky když máš free cd na odskok nebo na eng nitro boty. Když už tu profesi a spell mám tak se ho snažím maximálně využívat k lepšímu přesunu a zvýšení své dmg (Rada nedostatek z videa)
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Ondross Thu Jul 30, 2015 5:06 am

2. ok, přehodím
3. Berserking, Rapid Fire, trinkety používám na bossa (teď už i Call of the Wild) pokud je velký trash a než doběhneme k bossovi uběhne určitě 5 minut házím i na trashu. (Eng ruce mám teď na Explosive Shot a Cobra Shot) díky.


kód:
#showtooltip Rapid Fire
/use [nomod]Berserking(Racial)
/use [nomod]Rapid Fire
/use Call of the Wild
/use 14
/use 13
/use 10

4. Uvidím co zvládnu.
6. Good Idea, díky.
7. Díky moc za radu.


1. Ok, díky.
2. Mačkám je ručně, zas tak moc je nevyužívám, jen když někam běžím nebo v PvP, v PvE radši použiju Disengage (nechci riskovat tu malou šanci, že si podpálím prdel a heal se posere nebo se poseru já.) Ale pokud si myslíš, že to stojí za to si podpálit prdel, klidně si to kvůli tobě někam hodím Very Happy
3. Mám to pomacrované.
Pod Shiftem mám další spelly, ve videu je to vidět, když si to stopneš ve videu ve chvíli (0:08), kdy držím Shift, je tam vidět vše ostatní (Heal peta, Trap Launcher, Ice Trap, Explosive  Trap, Freezing Trap a aspecty)
4. Právě, že to je nejlepší bind Very Happy Na myši mám postranní tlačítka. Mám tam jak FD, tak Flare (Flare mám do PvP, ano vím, že jdu do PvE a ne do PvP, nemám co za to dát a jsem zvyklý to tam mít z PvP, pokud bych našel něco co za to dát, dám to tam.)
5. Nikdy jsem to nepoužíval a nepotřeboval, už ho mám zabudovany, díky za radu.
6. Najdu, ochočím, pojmenuju, naučím, připravím.
7. Dřívě jsem ho měl a používal skoro furt, ale už nevím proč jsem si ho dal pryč, možná, protože jsem měnil skilly na MM a pak jsem používal Silence Shot a když jsem přešel na Surv, zapomněl jsem, že stím můžu kickovat, díky.
8. Lentilka netuším co je. Nikdy jsem neraidoval ve velkém. (Napiš a já zodpovím) Heal pet je schovany pod Markou (video)
9. Přehozeno k ostatním CD a na petu vypnuto.
10. Používám ho hodně často (praxe z PvP Surprised ) ano lákalo mě otočit se vyskočit a zmáčknout H, ale neměl sem nějak chuť Very Happy ach ta lenost, kdybych šel raid a ne rhc choval bych se jinak. Jen abys předešel jedné otázce, k Disengage mám padák z engu.

kód:
/cast [nomod]Disengage
/cast [nomod]15
/cast [mod:shift]Camouflage

Ondross

Poeet p?íspivku : 6
Points : 3
Registration date : 28. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Aliven Thu Jul 30, 2015 6:01 am

Líbí se mi že odpovídáš aktivně na dotazy. Věk mě trochu znervózňuje + uvidíme jak na tom budeš s netem / sestrou. Takže PRO, ať se ukáže v raidu.
Aliven
Aliven

Poeet p?íspivku : 43
Age : 33
Points : 16
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Halgren Thu Jul 30, 2015 6:03 am

ad3. Cdčka nevím ted jistě jak s tvým eq (nepočítal jsem to) jestli se ti to vyplatí odpalovat dohromady každopádně když máš 4set bonus vyplatí se ti to odpalovat postupně tzn. třeba Atramedes na open je BLko tak vezmeš dáš klasiku pre-potku a open a blko dostanes do BLka pustíš pouze Call of the Wild dojde blko dáš si Rapid Fair dojde dáš raciálku (Berserking) -zase fighty kde šetříš do last fáze a nestíháš je protočit nedáváš. Či Atramedes vyletí tak taky se to dá upravit když nemáš ideální postavení atd..

2. Třeba uvedení Atramedes v R-fázy se dají využít či když skape tank dáš taut boty a podržíš bosse zase déle (Jak který)
3. OK lentilku jsme vyřešili ve hře

Ještě posli screen talentu peta. Co jsem měl možnost slyšet a vidět co lidi tam jsou schopni dat i na tom se dá dosti ztrácet Smile
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Ondross Thu Jul 30, 2015 7:11 am

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter T4g9

Halgren - ok
Aliven - Díky. Stou ségrou jsem to zas tak nemyslel, ono k večeru by to mělo být v pohodě.

Ondross

Poeet p?íspivku : 6
Points : 3
Registration date : 28. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Halgren Thu Jul 30, 2015 7:52 am

Spokojenost 

PRO
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Wesa Thu Jul 30, 2015 10:28 am

+ přihláška
+ věk - 16 je ideál, milion času na hrocení
+ video - snad první člověk co kdy něco takového udělal kvůli přihlášce
+ na tvůj low equip podle mě slušné dps
+ asi první hunter co správně popsal AoE rotaci při procu LnL (switchování targetů)

- malé zkušenosti s hrou, které by se mohly projevit až půjde do tuhého
- pullovací sekvence se dá ještě zlepšit
- mining a chybějící Therazane

Nevím proč tu někteří zmiňují slabý equip, kdyby byl progress pak ano, ale teď v době farmy? Naopak beru to jako plus, aspoň nebudeme na každém bossovi dissovat 6 itemů a s tím co máš je 20k dps pěkné. Jsem PRO.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Ondross Fri Jul 31, 2015 4:09 am

Screen recountu z BH, jak jste si přáli. Klikni.

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Az40
Halgren - díky
Wesa - díky, už expím DK, takže Mining půjde pryč a nahodím si Jewelcrafting Smile
btw od pondělí 3.8. tu nebudu, jedu na dovču a vrátím se po 5 dnech, tak aby jste si nemysleli, že o vstup nestojím Smile

Ondross

Poeet p?íspivku : 6
Points : 3
Registration date : 28. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Angellock Sun Aug 02, 2015 5:32 am

PRO
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Raizen Mon Aug 03, 2015 7:07 am

Přijat. Napiš si ve hře o inv (Raizenik, Advantage, Wesa, Moonrage, Deathrippy, Halgren)
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT] Ondross - Survival hunter Empty Re: [PŘIJAT] Ondross - Survival hunter

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru