The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

+7
Halgren
Adva
Sleephealer
Angellock
Tod
Moonrage
Noobiez
11 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Noobiez Sun Aug 09, 2015 2:47 am

Nick, armory: 
Noobiez, ARMORY


Class, main spec, off spec, item lvl: 
Druid - 357ilvl Resto - něco málo do Tanku


Alti: 
Žádné alty nemám, díky bohu Very Happy
Věk: 
20 let, žádnej kid 


Zkušenosti s classou - theorycraft: 
2 roky hraní druida, jaka pvp tak pve, odchození vše od naxxu až po BWD
Gemy - všude cpát intel a kvůli meta modrej intel + spirit a žlutej intel + haste, po hard capu intel + mastery (modrej a žlutej gem dávám jen tam, kde se mi to vyplatí díky intel bonusu)

Priority - Intel > spirit > haste do 906, soft cap > mastery > haste do 2010, hard cap > mastery > crit. Tvrdej je vždycky lepší než měkkej Very Happy
Rotace - kvůli tomu, že Rejuv stojí hodně maany nerozhazuju po všech ihned jak jim předešlý rejuv skončí, regrowth především na toho, kdo hodně umírá, případně, když díky clearcastu mám regrowth zdarma. Lifebloomy především na tanky. wild growth na cd a to samé swiftmend pokud možno pod co nejvíc lidí, kteří dostávají dmg. Healing Touch především s Natures instant healem a jinak Nourish díky tomu, že nestojí tolik many. Innervate používám tak na 70% many a stále na CD to samý Tranquilku.


Zkušenosti s raidy, PVE:
Jak jsem říkal, hraju na twinstaru od dob Naxxu, takže mám prochozeno vše od naxxu, až po BWD.
Moje priorita vždycky byla PvE a PvP byla jen taková odreagovačka, ale ne vždy to tak bylo Very Happy


Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: 
Vyhovuje, nemám to nijak omezený, pokud ovšem nebudu muset druhý den do práce a nebo tak něco Smile


Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?: 
Mám Mumble a případně i TS, aale mluvit momentálně nemůžu, protože mi stagnuje muj mikrofon


FPS a stabilita internetu během raidu: 
FPS kolem těch 40 tam mám takže mi to nelaguje během encounteru a ani žádné náhlé výpadky nemám


S jakým cílem jdeš do The Genesis?: 
Do TG jdu s cílem si pořádně zaraidovat, pomoci s farmou a budoucím progressem. A představou dobré party lidí v guildě, tudíž i nějakým tím příjemným pokecem.


Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?: 
Byl jsem v guildě Ahojky popismenkuješ, ale jako guilda nic moc, 600+ členů a raidy taky stály za bačkoru, proto poslední 2 měsíce chodím jen s worldem


Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa: 
[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Wo_WScrn_Shot_080915_112120 [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Wo_WScrn_Shot_080915_102119


Krátké info o sobě: 
Wowko hraju asi 6 roky, začínal jsem s PvP na AT, kde jsme hrál za druida a měl nějakých 2k rat, ale paka mě kamarádi přemluvili, ať jdu snima na Twinstar a tak jsem tu a občas si zajdu zahrát i to ATčko. Samozřejmě jsem měl ve wowku pauzy, ale z důvody nudy ve volným času jsem se vrátil. A to se toho týká i tentokrát, prodal jsem svoje starý chary na alianci co jsem měl před cca rokem a nehrál, ale před zhruba 6 měsíci jsem se znovu vrátil už na cata, koupil svojí classu aa začal jí zdokonalovat a pracovat na ní. Tak doufám, že to nebude vadit.
To bude asi všechno, co bych k tomu měl.
Díky za vaše ohlasy.

/e - omlouvám se zezačátku za jinou úpravu a pak znovu jinou. Snad vám to nevadí Very Happy

Noobiez

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Moonrage Sun Aug 09, 2015 4:56 am

PROTI


Naposledy upravil Moonrage dne Mon Aug 10, 2015 2:51 am, celkově upraveno 2 krát
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Noobiez Sun Aug 09, 2015 5:10 am

Právěže, 1321 haste + 500 haste + bonus z raidu mám hard cap, myslím, že by to vypadalo podobně, kdybych si nasazovala pěkně postupně setovky s hastem a tak Smile Samozřejmě, že spirit / případně u main handy intel je lepší, ale já si myslím, že takto to zatím dokud nemám cap je dobré.

Nebudu lhát, ač to zabrání případnému přijmutí do guildy a nebo ne. Měl jsem tam přihlášku. Nevím zda to hraje tak velikou roli, mám chuť do hry na raidy a i dostatek času. Však omlouvám se, že jsem zatajil tuto informaci

Noobiez

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Tod Sun Aug 09, 2015 5:18 am

PROTI


e: používaš X-perl  Troll!


Naposledy upravil Tod dne Mon Aug 10, 2015 2:28 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : na želanie autora príspevku o dôvod)
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Angellock Sun Aug 09, 2015 5:22 am

PROTI
Angellock
Angellock

Poeet p?íspivku : 240
Age : 31
Points : 123
Registration date : 14. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Sleephealer Mon Aug 10, 2015 1:14 am

PROTI
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Adva Mon Aug 10, 2015 2:14 am

PROTI
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Noobiez Mon Aug 10, 2015 2:17 am

Můžu aspoň vědět z jakého důvodu mi dáváte proti ?
Děkuju

Noobiez

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Halgren Mon Aug 10, 2015 2:25 am

1. Malé gemy a enchanty, reputace Therazane chybí, celkově slabí gear(chyby 4set bonus).
2. Skining profka pro burst postavy k ničemu at už eng/bs/tailor/ench tak vše je lepší jak skinink .
3. Soft hast cap je 916 ne 906 druhy hard cap je 2005 a ne 2010
4. Pomocí čeho si sleduješ clearcasting?
5. Udržuješ neustále Lifebloom ? Či někdy ne? Případně jestli ne napiš v jaký chvilce..
6. Vzhledem k tomu že se k nám hlásíš primárně za resto nepřemýšlel jsi dát trolla?
7. Tranq. asi těžko budeš pouštět na CD vždy se vyplatí/když znáš fight kdy je největší aoe dmg do raidu tak na tu část si ji přidrží ale zase se snažíš ji využít ne jen 1 za fight (Dle bosů na jakým jsi a s kým healuješ)
8. Mikrofon je v dnešní době otázka chvilky všude mají otevřeno a jestli se mikrofon at už nějaký low pochybuje cenově mezi 50-200 kč snad se dá pořídit nech se dá komunikovat.
9. Jak jsi na tom ted s ms ve hře když server se nám přestěhoval do Švédska?
10. Uvádíš že na twinstáru hraješ od naxxu rozepiš trochu více v jakých guildách si byl případně jestli jsi měnil nick tak i ten napiš.
11. Těch 5 spellu předpokládám že máš v Hb přes myš jestli se nepletu?  Ale nějak nevidím dispell na barech.
12. Není špatné mít nabindované formy
13. Když budeš mít v raidu tyto classy rogunu,maga,retri,feralDPS,blood DK s vampiric bloodem a sebe(resto druida) všichni budou nakupě na koho dáš primárně swiftmend (jestli je rozdíl urči pořadí)
14. s tvým eq doporučuji jít na 916 hastu zbytek mastery.
15. Sleduješ si Harmony kolik máš mastery?

Zatím počkám na odpovědi tzn. NEUTRÁL
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Noobiez Mon Aug 10, 2015 2:52 am

Halgren napsal:1. Malé gemy a enchanty, reputace Therazane chybí, celkově slabí gear(chyby 4set bonus).
2. Skining profka pro burst postavy k ničemu at už eng/bs/tailor/ench tak vše je lepší jak skinink .
3. Soft hast cap je 916 ne 906 druhy hard cap je 2005 a ne 2010
4. Pomocí čeho si sleduješ clearcasting?
5. Udržuješ neustále Lifebloom ? Či někdy ne? Případně jestli ne napiš v jaký chvilce..
6. Vzhledem k tomu že se k nám hlásíš primárně za resto nepřemýšlel jsi dát trolla?
7. Tranq. asi těžko budeš pouštět na CD vždy se vyplatí/když znáš fight kdy je největší aoe dmg do raidu tak na tu část si ji přidrží ale zase se snažíš ji využít ne jen 1 za fight (Dle bosů na jakým jsi a s kým healuješ)
8. Mikrofon je v dnešní době otázka chvilky všude mají otevřeno a jestli se mikrofon at už nějaký low pochybuje cenově mezi 50-200 kč snad se dá pořídit nech se dá komunikovat.
9. Jak jsi na tom ted s ms ve hře když server se nám přestěhoval do Švédska?
10. Uvádíš že na twinstáru hraješ od naxxu rozepiš trochu více v jakých guildách si byl případně jestli jsi měnil nick tak i ten napiš.
11. Těch 5 spellu předpokládám že máš v Hb přes myš jestli se nepletu?  Ale nějak nevidím dispell na barech.
12. Není špatné mít nabindované formy
13. Když budeš mít v raidu tyto classy rogunu,maga,retri,feralDPS,blood DK s vampiric bloodem a sebe(resto druida) všichni budou nakupě na koho dáš primárně swiftmend (jestli je rozdíl urči pořadí)
14. s tvým eq doporučuji jít na 916 hastu zbytek mastery.
15. Sleduješ si Harmony kolik máš mastery?

Zatím počkám na odpovědi tzn. NEUTRÁL

1. Therazane repku mám na revered, expím jí před dfka takže co nevidět bude hotová. 4 set samozřejmě koupím, jakmile budu mít valory, ale momentálně jsem bez guildy a tak se zmůžu max na bot world, bh a denně na dfko.
2. Skining mám jen díky tomu, abych mohl udělat LW nějak levněji. Saamozřejmě jako druhou main profku bych bral něco z výše tebou uvedených profek, vyjde to snad na stejno, kromě tailoringu a enchu na cloak a legy.
3. Ten soft a hard cap jsem tak napsal, spetl jsem se jen v průměru o 7 haste. Neukamenuj mě Very Happy
4. pokaaždý co mi procne clearcasting se mi kolem charu objeví zelený cosi
5. Lifebloom neudržuji celý encounter UP, za prvý je to zbytečný mrhání many ve chvílích, kdy neočekáváš dmg a za druhý - při dotikání lifebloomu healne cca za nějakých 20-30k hp
6. Trolla plánuju dát 20.8., kdy se mi obnovuje zúčtovací období a tak budu moci nakoupit hv
7. Přesně, jak jsi jsi napsal. Asi jsem to zle napsal, ale myslel jsem to tak, že dáváš při největším aoe, ale snažíš se ho využít třeba vícekrát než 1x za fight, jak tomu bylo třeba na wotlku
8. Mikrofon - jsem chudý student, co bydlí s rodiči. Peníze z brigád, co dostaanu rozfrcám za věci co nutně potřebuju a prioritně je, nebo byl mikrofon u mě až jako poslední
9. Jak jsem psal kolem tý 40fps, při špičce a ohnostroji možná 30
10. Většinou jsem ze začátku hrával na Hordě potom přestup na ali. Immortal Outlaws - Speedx, Healthy Core - Speedx, Endless Agony - Bapelol, The Fire Clan - Noobiez aa poslední z wotlku Old School Brothers - Sanios
11. Samozřejmě, všechny healaovací spell, které nemám obindované mám v healbotu a dispell muežš vidět ve třetím baru hend vedle packy a thornů
12. Mám nabindovaané formy, jen jsou skryté, na myšce mám obindovanýho beara a gepardíka, či co to je
13. Záleží, kdo by na tom, jaak byl s HP, kdyby všichni přibližně stejně, použil bych swiftmend naa sebe. Proč? Každá ta class, co jsi vyjmenoval má svuj ''deff'' spell. Roguna má Evasion případně Cloak, Feral Barskin a Survival, Mág má kostku, Retrina Bublinu a jiný deff spelly a DK má bublinu (nevzpomenu si na jméno)
14. již po Moonrage komunikaci jsem upravil ench ve weaponě a rád si nechám poradit.
15. Harmony si bohužel nesleduju, mastery mám 12.70

Noobiez

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Medvedik Mon Aug 10, 2015 3:01 am

na armory je level 85  07/05/2014 22:11:14

na to aky mas gear mi pride ze moc si to nehral alebo si to kupil nedavno kedze nemas ziadnu setovku

+ absenia mikrofonu

za mna proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Noobiez Mon Aug 10, 2015 3:10 am

Říkaj jsem že jsem to koupil Smile

Noobiez

Poeet p?íspivku : 5
Points : 0
Registration date : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Shadowkill Mon Aug 10, 2015 8:58 pm

Kolik vlastně máme resto druidů ? :-D Já bych byl i PRO
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Ruben Tue Aug 11, 2015 1:32 am

PROTI Keepo
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Halgren Tue Aug 11, 2015 5:24 am

3. No když budeš mít 906 nemáš důležitý hast cap což je problém
4. Sprav si auru na to koukat na postavu jestli máš procle snad ne min při progresu atd dost naprd a nevěřím v maximální využití
5. Lifebloom držíš neustále na tankovi (heal tanka + regen many) ale nechává se to padnout tehdy když tak kape tak to necháš padnout aby to tanka healnulo za více následně zase obnovíš.
8. Ten mikrofon to chce dosti důležité si za healera kolikrát zakřičet
9. Zajímají mě ms-ka ne fps-ka
10. Ještě se přeptám
13. Pro nejefektivnější healovaní by jsi to měl dat na blood dk s vampiric bloodem kde ma zvýšení healing nasledně feral druid,roguna, mag/retri, a v poslední řadě sebe.
15. 12,7 jak píšeš tak už tady ztrácíš na harmony 
 Takhle máš harmony 15 kdyby jsi měl 12,8 mastery což je jen o 0,1mastery více už máš 16harmony

http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Noobiez

Character doesn't exist

Nějaký důvod či něco napsat?
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Halgren Tue Aug 11, 2015 8:51 am

PROTI

Neustále měníš nicky,střídáš guildu jak boty celkově špatné reference
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Raizen Wed Aug 12, 2015 8:11 am

Nepřijat, hodně štěstí jinde
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood Empty Re: [NEPŘIJAT] Noobiez - Resto Drood

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru