The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

+8
Shadowkill
Raizen
Ruben
Adva
Morvudd
Sleephealer
Wesa
ripper
12 posters

Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  ripper Mon Aug 24, 2015 7:56 am

Nick, armory: 
Netwi B DK http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Netwi
Netwo Rdruid / FGuardian http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Netwo

Class, main spec, off spec, item lvl: 
Main postava je Rdruid, tam mám asi 364, tank podobně, ale za druida mám málo odtankované. U druida jsem netankoval addy u nefa, takže to je docela problém. 
K vůli předchozí G jsem udělal Bdk, protože nebyl žádný schopný tank.
DK je jen blood, offspec není, protože jednak si myslím, že aby kvalitní blood damagoval je škoda a jednak proto, že mě hrát damagera nebaví. Nicméně za celou dobu, co hraji dk nenastala situace, kdy by  místo dk tanka tankoval třeba palach a dk šel do dpska.  Ilvl 371

Alti: 
Alt je Netwi, main Netwo, ale to jsou drobnosti. Hráči vypadávají průběžně a jsem si jist, že se jednou  bude hodit i druid (třeba 1raid dk další groupa druid, nebo někdo nedojde heal, tak lognu druida atd). Až tak mi nevadí hrát dk, koneckonců jsem jej udělal k vůli a pro bývalou guildu. Co je potřeba má přednost.

Věk: 
lehce pod 30

Zkušenosti s classou - theorycraft: 
Zkušenosti 13/13 s tím, že u druida nemám sundaného Alakýra

Theorycraft na Bdk je docela jasný. Není cílem snížit co nejvíc celkový damage taken, cíl je na ability bossů, případně když healeři nestíhají nebo jsou lamy, tak co nejvíc jim ulehčit práci. Druid vpodstatě stojí na místě a modlí se aby jej přehealovali (reálně 1pořádná abilita s 3min cd), ale blood má plno možností jak se zachránit. I různé kombinace spellů.
Myslím, že je zbytečné vyjmenovávat seznam abilit, které má dk. Podstatné je je ovšem správně použít. A to chce jednak nějakou předvídavost, pozornost a jednak naučené abilty bossů (na správné pochopení co umí dk bych musel rozepsat každého bosse, každou abilitu atd). Většinou na ability spínám 2menší cd nebo 1velký. Když je potřeba mám trinket z tolbaradu a když je na obou (s antimegikem) cd, tak mám více možností jak přečkat spell damage, třeba: vampiric +rune tapa nebo vampiric a 2ds (případně pak rune tapa) je samozřejmostí (nezmiňuji peta a lichborna)
O čem přemýšlím je jediná věc, glyph na Death coilu. Teoreticky bych jej neměl využívat, ale ikdyž podělají taktiku damageři a healeři jsou nuceni healovat raid, tak na tanka pozapomenou a s tímto glyphem si nahealovat dohromady 150khp (nevím přesně) je docela dobrá záchranná abilita.

Jinak krom výše zmíněného (co nejvíc snížit damage na ability, případně pomoct healerům, když nestíhají) není priorita tanka damagovat (z toho plyne gear a talenty). hp si držím kolem 200khp, v případě, kdy bych měl pod 180, tka bych dal třeba 3velké jwc gemy na staminu. Hp pool je důležitý, se 160khp by měli healeři mnohem méně času, šel by větší overheal (preventivní) atd. 210khp (2trinkety stamina) je super. To dopřeje čas navíc a za ty 3s (vzhledem k valstnímu healování) jsou mi schopni dát třeba 50khealu jako bonus. Nicméně 180khp se dává i se slabším gearem, takže u mě je prioritní stat mastery, pak avoid staty. Mě láká max jiný ench na zbraň (lepší pocit s 200k než 199), ale headku s expertise bych nejel. Tuším že 80mastery se podle mě nevyrovná ztrátě avoidu a expertise je nanic.
Bdk, který jede na hit a exp cap je podle mě velmi špatný dk, který nepochopil správnou funkci na raidu. Reálně je jedno, zda tank točí 10nebo 12, když pokud ke konci fightu zemře 1heal a nezvládne jej díky teorii i damagovacím dk uhealovat...
Případné dotazy můžu zodpovědět na ts/mumblu, tak je reálná odezva (případně dotazy typu v jaké fázi bosse použiju jaké ability atd).

Co se týče druida budu stručný (stejnak jste už vzali nového resťáka).
Healer netočí primárně  hpsko, to dělají healeři, kteří jsou zvyklí z 25m se nahánět. Na 10kách především musí udržet lidi na živu (i single target heal), takže výmluva třetinu druidů, že nebudou healovat tanka, když mají s sebou paladina je blbost. A zrovna druid má krásné ability na záchranu tanka. Druid, který nezvládne sám přehealovat mangle není dobrý healer. Na tanka nestačí jen lifebloom sem tam reju a druhý healeře starej se. Je třeba používat správně regro (moc používání vyplýtvá manu, nepoužívání zas klade nárok na druhého heala, že to za něj potáhne) a i na raid správně používat nourishe, načasování swiftu a wildu. Transka je docela pěkný cd, který při správném načasování udělá skoro 20%healu (extrémní situace). Pro některé druidy může být obtážnější předhotkování (ztrácejí se v průběhu fightu), ale i tak je třeba focusovat tanky. Když bych healoval jen raid, mi pochopitelně vzroste hps, ale na 10m, kde je vyžadován skill od každého hráče není možné si nahánět heal/dps a ignorovat to, co je potřeba (switch). U sinestry jsem i dispelloval i jel jen heal a pokud raid stál alespoň trochu na kopě, tak druid bezproblému uhealuje sinestru (když druhý heal točí o 10khps méně, ale dispelluje). Některé logy vypadaly hodně zajímavě Very Happy .


Zkušenosti s raidy, PVE:
 
Jak jsem psal výše, tak mám dole 13/13 ale neumím offtankovat addy u nefa (nikdy jsem to nezkoušel). Takže kdyby byl potřeba feral tank, museli by jste mi to vysvětlit a dát pár pullů... bohužel
Jinak raidovat jsem začal na wotlku asi na toc sezóně (tenkrát jsem nevěděl, co je to opravdu raid, takže nevím, která byla sezéna) s tím, že ke konci tocka už bylo docela slušné raidování a postupné chápání souvislostí, odchod ze slabých guild atd (klasika)

Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?: 
Popravě nevím přesně. Naprostou většinu můžu (koneckonců ve staré G jsem nechyběl na jediném raidu a to včetně G2). Reálně díky rodině atd nechci raidovat v sobotu: to v překladu znamená, že třeba v sobotu budu moct jen 70% docházek). Neděle večer je rozumná, to už většinou člověk přijede domů z nějakého výletu atd. Přes týden pak je bez problémů s tím, že pokud bych raidoval 6dní v týdnu, tak nejsem schopen vzhledem k práci být každý den třeba v 18online. Někdy je potřeba dělat úplně do večera, takže 5po sobě jdoucích dní by byl problém. Nicméně takhle by asi nikdo dlouhodobě neraidoval, takže to píšu zřejmě zbytečně detailně.

Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
 
Samozřejmě

FPS a stabilita internetu během raidu: 
Netuším z důvodu co je dobré tak člověk nesleduje (takže stabilní)

S jakým cílem jdeš do The Genesis?: 
S cílem najít postupně místo jak pro druida, tak pro DK a podílet se na naprogressování bossů a k poskládání top party.



Předchozí guilda?: 

Unholy


Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:  
Tak logy nikdo nevymaže, takže jsou dostupné na netu a to jak za druida, tak dk. Ale nemyslím si, že je k něčemu klasické chování hráčů- vybrat ty logy, kde jsem nejlepší a postnout to. Jednak to může dělat z ostatních hráču neodůvodněně slabé (třeba oni poctivě switchovali já ne  ale topl jsem dps) a jednak mi to přijde jako čechrání vlastního peří, které nepopírám, že někdy potěší Razz.. UI mám klasické wow, jen zvětšené ikony, abych je lépe viděl (tak jak standart wotlk). Recount s omenem v rohu napravo, případně healbot uprostřed ubrazovky hned nad spell lištama. Ohledně bindů nic nepíšu, nechám vás popřemýšlet a špekulovat mezi sebou, ať je taky trocha zábavy, když jsem se celou dobu potil u přihlášky, vítěz dostane 15g a 3stříbrné Very Happy
http://www.imgup.cz/image/ZX3

Krátké info o sobě: 
Jsem Flexibilní, Co slíbím to dodržím.  
Nepotřebuji moc, nepotřebuji uznání, nepotřebuji boje. Jediné věcy, které chci je top groupa, která zbytečně newipuje a klid na raidu (aby se lidi nepřeřvávali, nechávali mluvit raid leadera, respektovali leadra, neckákali si do řeči atd). Víc ke kvalitnímu warcraft životu nepotřebuji

V případě dotazů můžete psát na email, nebo se můžeme ingame (s mumble/ts) domluvit. Nevím, zda jsem odpověděl na vše, snad ano


Naposledy upravil ripper dne Thu Aug 27, 2015 6:21 am, celkově upraveno 3 krát
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Wesa Mon Aug 24, 2015 8:12 am

Ať ještě doplní bývalé guildy/historii. Jinak proč soukromá přihláška když ani jedna postava není v žádné guildě?
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  ripper Mon Aug 24, 2015 8:13 am

Kdo se ho chce na něco zeptat, tak PM na NETWO.

Poprosil mě, zda by přihláška nešla soukromě z důvodů, že by mu tam psali nějací unholy dementi. Nám to vadit asi nemusí, vyjádřit se můžeme všichni tak jako tak.


Naposledy upravil ripper dne Mon Aug 24, 2015 12:06 pm, celkově upraveno 1 krát
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Sleephealer Mon Aug 24, 2015 8:29 am

PRO
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Morvudd Mon Aug 24, 2015 8:32 am

tank se hodí, PRO

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Adva Mon Aug 24, 2015 9:00 am

Jediné čo môžem vytknúť sú boty a headka, tie bindy mi prídu ako keby hral na niečom takomto[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Gaming-keyboard-and-mice,V-9-229221-13
PRO
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Ruben Mon Aug 24, 2015 11:27 am

Prihlaška gut.... Ja by som bol aj PRO

Btw na Belkine? wtf? Keepo
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Raizen Mon Aug 24, 2015 11:02 pm

Pro
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Shadowkill Mon Aug 24, 2015 11:24 pm

PRO 
Shadowkill
Shadowkill

Poeet p?íspivku : 463
Points : 415
Registration date : 06. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Tod Mon Aug 24, 2015 11:33 pm

PRO


btw, nepoznáte ho niekto ? niečo mi ten nick hovorí len neviem či "ahoj som retardér" alebo "ahoj som v poho".
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Medvedik Mon Aug 24, 2015 11:47 pm

mne ten nick druida taky neco hovori len neviem ci dobre alebo zle Very Happy

som ale asi pro aj ked je to dalsie dk no /ale ten jeho druid sa mi nepaci
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Moonrage Tue Aug 25, 2015 12:53 am

Já mám tvůj nick spojený s nějakým mega průserem jen si nemůžu vzpomenout co to bylo každopádně když dám proti budu sám takže to asi moc význam nemá takže PRO.
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Halgren Tue Aug 25, 2015 3:31 am

pro
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  ripper Tue Aug 25, 2015 11:20 am

Za mě taky PRO, i když stav ideál je "vykašlat" se na DK, hrát feral tanka s offem healem
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  ripper Thu Aug 27, 2015 6:18 am

Přijat. Lock
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral Empty Re: [PŘIJAT]BDK/Rdruid/Feral

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru