The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

+10
Iamawesome
Raizen
Ruben
Wesa
Adamuss
Adva
Tod
Halgren
Chizuru
Cenarias
14 posters

Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Cenarias Sat Sep 05, 2015 3:23 am

Nick:
Cenarias
Class, main spec, off spec, item lvl:
Druid - main: balance (31/2/Cool, off: plánuji feral
Alti:
Cenaris - fire mage
Věk:
19
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Cenarias
Profese:

Leatherworking 505 (s goldama se snažím dodělávat)/Tailoring 525
Zkušenosti s raidy, PVE:
WoW hraji od TBC. Začínal jsem na serveru Equilibrium před asi 5 lety jako feral druid, kvůli expení. Poté jsem ale se spolužákem přešel na WOTLK na Twinstar. Zde jsem si udělal nového druida, a předělal se na balance. Po sebrání dostatečného gearu jsem se dostal do guildy Immortal Outlaws a stal se tak i vlastně jedinou main sovičkou guildy. Mam odprogresované celé WOTLK. Bohužel jsem ale musel kvůli práci a škole s WoW na čas skončit, a teď se vše vyřešilo, tak se plánuji vrátit.
Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:
Nemám problém tu většinou být každý den, ale okolo 10-11 večer se během pracovního týdne snažím jít pomalu ulehnout.
Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
Mumble mám, jen jsem se stěhoval a sluchátka se mi někde vytratila, ty si ale plánuji během příštího týdne s výplatou dokoupit.
FPS a stabilita internetu během raidu:
FPS okolo 50, s latencí to bývá podobné, taktéž okolo 15-80 ms.
S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
Stát se opět dobrým balance druidem, a dopomoct Vám s progresem zbylých instancí.
Krátké info o sobě:
Je mi 19 let, jsem studentem maturitního ročníku na všeobecném gymnáziu v Praze. Hrával jsem za reprezentaci basketbal, na stejné úrovni jsem i zpíval. Jsem přátelský, aktivní člověk, který rád pomůže, když je v jeho silách.

Cenarias

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 05. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Chizuru Sat Sep 05, 2015 3:44 am

DPSek máme poslední dobou docela dost a ještě se občas nějaké doberou, nevím jestli bychom tě někam nacpali (dokud se nezačne skládat 3. ID nebo 25ky jak zmínil Jamik v sousední přihlášce).. Kdyby byl off feral jako tank, možná by byly šance větší ale nevím.. Gear slabej, zkušenosti s cata raidy jsi buď nenapsal nebo jsou nulové a raid time.. teď by to asi nevadilo ale na progress jít spát v 10-11 asi není moc značka ideál, nic ve zlém. Za mě PROTI
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Halgren Sat Sep 05, 2015 3:58 am

Zdary 

Rdmg na cata dobrý a dlouho ještě bude Smile + za balance je to jeden s lepších dps na multi dotk. na singl ztrácí ale je jasné že každá class má své + a -
Co se týka gearu ten bych vůbec neřešil doeqipneš se hned to už skoro nikdo nic nechce až na par itemu.
Ohledně druida vím že často jsme si spolu psali na wotlku ohledně sovy a patřil jsi tam mezi TOP sovy na wotlku ano jak někdo napíše že zde jsme na cata ano jsme ale společně ve 3(Já,Moon a ty) jsme schopni dát hlavy dohromady a mířit nahoru  + vím že sám jsi dost velký hrotič a dostuduješ/zjistíš dost fint dobrých co se dají uplatnit Smile 
Co jde o uplatnění určitě by to chtělo off specc a to asi nejlépe feral tanka pro lepší a větší uplatnění.

Já jsem pro pohodoví člověk co chce hrát na na vysoké urovni znal svoji classu a věděl ji využívat a takových lidi už zde na twinstaru moc není. A věk ti hraje taky do noty uděláš maturu jdeš dále na výšku a máš zase hodně volného času.

PRO
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Tod Sat Sep 05, 2015 4:08 am

PRO
možno uvidíme sovu točiť Fenomén  
Tod
Tod

Poeet p?íspivku : 156
Age : 32
Points : 56
Registration date : 01. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Adva Sat Sep 05, 2015 5:19 am

kód:
[color=#ff9900][b]Nick, armory:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Class, main spec, off spec, item lvl:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Alti:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Věk:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Zkušenosti s classou - theorycraft:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Zkušenosti s raidy, PVE:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Vyhovuje ti náš raid time? Do kolika můžeš ve večerních hodinách raidovat?:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]FPS a stabilita internetu během raidu:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]S jakým cílem jdeš do The Genesis?:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]
[color=#ff9900][b]Krátké info o sobě:[/b][/color] [size=12][/size]
<váš text>[size=12][/size]

Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?: 

Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa: 

Zkušenosti s classou - theorycraft: 



Niečo si zabudol, a divím sa že Halgren sa ťa nepýta v ktorej fáze fightu máš použiť cooking fire.
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Adamuss Sat Sep 05, 2015 6:45 am

PRO
Adamuss
Adamuss

Poeet p?íspivku : 59
Age : 28
Points : 33
Registration date : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Cenarias Sat Sep 05, 2015 7:02 am

Samozřejmě mi při progresu nebude vadit tu být dýl, ale díky tomu, že se budu hlásit na medicínu a teďkon pomáhám ve špitálu, tak občas musim vstávat třeba v 5, i ve 4, a trávit pak do 1 ráno na WoW nemůžu, když chci něják fungovat a udělat si jméno. Jinak zkušenosti s classou: to mě trochu popsal Hal, přecházení z jiné guildy: byl jsem v IO,pak jako guild friend u SODA, a nějáké zkušenosti s Cata mam, ale jak napsal Hal, umim se rychle učit. Můj první zkušební raid byl u IO ToGC HC, s mojí guildou jsme byli rádi, že dáme sotva Anubaraka na normál, taktiky jsem neznal a neshodil jsem ani jsem permafrost.

Cenarias

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 05. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Wesa Sat Sep 05, 2015 7:44 am

Nevím nakolik neschozené permafrosty vypovídají o schopnosti rychle se učit (krom toho každý slušný RL před pullem vždy upozorňoval na Starfall). Přihláška dost stručná, moc jsem z ní o tobě nevyčetl, reference žádné (když jsi byl skiller na wotlk mohl jsi dodat aspoň nějaký screen z ICC nebo tak). Zatím jsem PROTI, když najdu čas, zašel bych s tebou RHC a uvidím jestli je v tobě potenciál.


PS: napsat, že jsi šel do TOP guildy a před raidem sis nenastudoval taktiky není zrovna něco čím by se měl člověk chlubit


konečné vyjádření na straně 2


Naposledy upravil Wesa dne Tue Sep 08, 2015 7:57 am, celkově upraveno 1 krát
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Adva Sat Sep 05, 2015 7:55 am

PROTI

Jak vravi Iama, chceš isť na medicinu, to na WoWko čas určite mať nebudeš, plus nikde nevidím theorycraft, ktory od každeho Halgren požaduje, očividne si ty výnimka + ďalšiu sovu nam netreba.

Kxan napsal:Toho som bral na alt raid jedine ked nebol full


Naposledy upravil Adva dne Sun Sep 06, 2015 11:19 pm, celkově upraveno 3 krát
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Cenarias Sat Sep 05, 2015 7:56 am

My jsme na ničem dohodlý nebyli, podal jsem si přihlášku,starfall jsem sotva použil, a hlavně to bylo ze dne na den, najednou mi napsal Kxan, že by se jim šikla dmg, a že by mě u toho vyzkoušeli. Myslím si, že bala dost ovládám, a to že jsem nic neshodil je toho i důkazem. Díky tomu, že jsem byl main bala a že mam novej počítač screeny nemam, main bala jsem tam byl X let. Klidně se ptejte co chcete vědět, rád na vše zodpovím.

Cenarias

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 05. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Ruben Sat Sep 05, 2015 7:58 am

PROTI
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Raizen Sat Sep 05, 2015 8:00 am

Equip je slabej a sovu opravdu nepotřebujeme. Navíc v IO s tebou neměli nejlepší zkušenost, takže další důvod proč tě nevzít. Proti 


Naposledy upravil Raizen dne Sun Sep 06, 2015 3:33 am, celkově upraveno 1 krát
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Iamawesome Sat Sep 05, 2015 9:30 am

Jediné co jsem se z toho dozvěděl je to, že nemáš EQ, nulové zkušenosti s class i raidy, nemáš snahu a ani nebudeš mít čas na raidy. To je pravý opak toho co potřebujeme. PROTI

Iamawesome

Poeet p?íspivku : 183
Points : 128
Registration date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Sleephealer Sat Sep 05, 2015 10:49 am

Sovu v 1 i v 2 raide mame takže PROTI
Sleephealer
Sleephealer

Poeet p?íspivku : 81
Points : 33
Registration date : 24. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Cenarias Sun Sep 06, 2015 12:41 am

Na čase se samozřejmě dá domluvit, to zase jako není, že v 11 to prostě vypnu. Když bude potřeba tu být déle, taks tím nemám problém.

Cenarias

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 05. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Morvudd Sun Sep 06, 2015 11:50 am

myslím, že by ti i Dakilla potvrdil, že díky tobě se zažil výraz "zmatená sovička", tak si pak udělal alta druida, aby tuto pověst balance druidů vylepšil  Laughing

nemáš equip, a tak nějak nevěřím, že bys byl na úrovni gusty nebo oxeho, abys točil i bez něj.. nabrali jsme teď docela dost lidí, kteří si potřebujou odchodit raidy... pokud bys ukázal ultra talent a začaly by se chodit pravidelné 25hc, tak bych ti dal i PRO, ale takhle jsem PROTI

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  ripper Sun Sep 06, 2015 8:10 pm

za mě taktéž PROTI
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Medvedik Sun Sep 06, 2015 9:36 pm

proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Wesa Tue Sep 08, 2015 7:56 am

Na ten mizerný gear to nebylo v RHC úplně nejhorší, dávám nakonec PRO.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Raizen Fri Sep 11, 2015 8:28 pm

Nepřijat, hodně štěstí jinde
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid Empty Re: [NEPŘIJAT] Cenarias - balance druid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru