The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

+9
Halgren
Adva
ripper
Letomas
Alkistka
Adamuss
Moonrage
Medvedik
Yellana
13 posters

Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Yellana Thu Sep 17, 2015 11:21 am

Nick, armory:
Yellana http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Yellana
Class, main spec, off spec, item lvl:
Warlock Demo/Affli 358ilvl
Alti:
Nemám
Věk:
23 let
Zkušenosti s classou - theorycraft:
Zkušenosti mam zhruba 3 roky začal jsem za locka v době TOC na WOTLK.......
Demo:Forma-Demon Soul-Immo Aura-Immolate-Bane of Doom-Doomguard-Corruption-Hand of Guldan-Shadowflame-při procu Molten Core 3x inicirate jinak jako filer SHbolt pod 25%bosse na proc buffu Decimation palit Soul Fire.
Affli:Demon Soul-SHbolt-CoE-Corruption-UA-Bane of Doom(Bane of Agony)-Haunt-Shadowflame-ShBolt-pod 25% drain soul a obnovovat jen Haunt a Bane..
PS:v obou specech pri procu Fell Sparks ze 4pT11 vypalit Fell Flame.
Priorita statu Affli:Intel-Hit(17%)-Haste(1993)-Crit-Mastery
Priorita statu Demo:INtel-Hit(17%)-Haste(1993)-Mastery-Crit
Zkušenosti s raidy, PVE:
WOTLK all down...Cata normal all down....HC down Halfus,Magmaw,OMnotroni,Atramedes,CHimeron...na ostatni taktiky vim ale neměl jsem ještě možnost se k nim dostat....
Vyhovuje ti náš raid time? Od kolikati mužes raidovat?
Ano vyhovuje......vetsinou kolem te 16-17hodiny jsem uz online...
Máš mumble a můžeš v případě potřeby mluvit?:
Ano mumble mám a mužu komunikovat..
FPS a stabilita internetu během raidu:
FPS kolem 30-40 internet 20-30ms stabilni...
S jakým cílem jdeš do The Genesis?:
Najit suprove lidi a zažít kvalitní progres....
Pokud k nám přecházíš z jiné guildy, tak z jaké a proč (důvod odchodu)?:
Delta Squad,nedosahuje kvalit ktere očekávám a lidi tu nejsou moc příjemní.....
Reference - screeny (UI/DPS/HPS), boss kills, videa:
Affli Omnotroni pri wipe se to rozpadlo:  http://tinypic.com/r/20f2nax/8
Demo Dummy jinaci nemam bouzel: http://tinypic.com/r/212by8h/8
Krátké info o sobě:
Jmenuji se Lukáš bydlím v Ostravě pracuju jako brusič ve slevarnach ziju s pritelkyni mam rad srandu wowko pivo ......to je asi tak vše...

Yellana

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 17. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Medvedik Thu Sep 17, 2015 11:54 am

eqip nic extra
nemas repku na ench na shouldre
do zvysku sa nevyznam
a kedze warlocka momentalne nehladame tak som proti
Medvedik
Medvedik

Poeet p?íspivku : 368
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Points : 241
Registration date : 26. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Moonrage Thu Sep 17, 2015 8:19 pm

Eq může nasbírat hned, já bych Vás poprosil abyste si to rozmysleli a zkusili mu dát šanci. Včera jsme byli na dummynach za demo tam vytahl i 30k pak asi 28k na 4mega což s jeho slabším eq si myslím že je celkem slušný výkon, další věc co je dobrá: chce hrotit, chce aktivně hrát a alespoň přibude konkurence pro devila a alkistu. Poslední věcí jee, že je to parádní support, který nikdo v guildě mainově nehraje což by se nám mohlo hodit. Takže ještě jednou prosím zkuste to zvážit, když se neosvědčí můžem ho kicknout. Já ti tu šanci dám PRO
Moonrage
Moonrage

Poeet p?íspivku : 227
Age : 32
Location : Karlovy Vary
Points : 95
Registration date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Adamuss Thu Sep 17, 2015 8:36 pm

Proti
Adamuss
Adamuss

Poeet p?íspivku : 59
Age : 28
Points : 33
Registration date : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Alkistka Fri Sep 18, 2015 5:18 am

Snad všude špatné sockety,enchanty,repky chybí ok to se dá poladit okej ale nevím jestli potřebujem dalšího warlocka ? jsme 4 aktivní a v momentální situaci jestli by se vůbec dostával do desítek.
Jinak rotace špatné hlavně to demo, nemluvě o tom že UI je pro warlocka na cata určitě nedostačující musíš tam sledovat daleko více věcí no hele jako vidím tam hodně moc práce aby nám byl vůbec k užitku i po tom co by jsme mu poradili.
PROTI


Naposledy upravil Alkistka dne Sun Sep 20, 2015 2:10 am, celkově upraveno 1 krát

Alkistka

Poeet p?íspivku : 26
Points : 12
Registration date : 03. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Letomas Sun Sep 20, 2015 1:10 am

PROTI
Letomas
Letomas

Poeet p?íspivku : 55
Points : 15
Registration date : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  ripper Sun Sep 20, 2015 1:28 am

PROTI
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Adva Sun Sep 20, 2015 1:43 am

PROTI
Adva
Adva

Poeet p?íspivku : 203
Location : Košice
Points : 139
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Halgren Sun Sep 20, 2015 3:08 am

PROTI
Halgren
Halgren

Poeet p?íspivku : 270
Points : 161
Registration date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Yellana

Příspěvek  Yellana Sun Sep 20, 2015 4:14 am

Spatně socety? pokud vim dalsi stat po hitu je haste a pokud nemam eq na to abych si udelal cap reforgem tak to musim nahnat gemama ...na repce se uz pracuje.......a spatne rotace? kdyby byla spatne tak stim asi nevytocim takove cisla jake tocim ne?

Yellana

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 17. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Alkistka Sun Sep 20, 2015 4:46 am

Hit nikdy kromě míst kde se ti to oplatí se socketbonusem nesocketuješ ani kdyby ti chybělo procento hitu...Enchanty nejedeš haste a ostatní blbosti ale intel do wristů atd...a ano rotace je špatná u dema například neswitchuješ peta na felhunera po felstormu...afli i demo špatný open...nevíš jak funguje clipování dotek na cata asi že? Doporučuju přečíst nějaký obsáhlejší guide např. http://forums.elitistjerks.com/topic/111961-affliction-in-cataclysm-43-release/

Alkistka

Poeet p?íspivku : 26
Points : 12
Registration date : 03. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Yellana

Příspěvek  Yellana Sun Sep 20, 2015 5:09 am

clipovani dotek je tak ze i kdzy obnovis driv tak se ti posledni tik zapocita.a ok stema gemama to jsem nevedel myslel jsem ze docilit hitu he primarni .......a toho peta switchuju zapomel jsem to napsat ..

Yellana

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 17. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  ripper Sun Sep 20, 2015 5:12 am

Já locka na cata vůbec nehraju, mám na něm 357 ilvl a na dumy jsem dal o 2k dps více, takže ty sockety zase taková hitparáda nebudou. https://2img.net/h/oi57.tinypic.com/59wva8.jpg
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Yellana

Příspěvek  Yellana Sun Sep 20, 2015 5:19 am

Dobre trosku snahy.... http://tinypic.com/r/6g44/8

Yellana

Poeet p?íspivku : 4
Points : 0
Registration date : 17. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Adamuss Sun Sep 20, 2015 5:51 am

ten shadowflame dava na 3 targety btw
Adamuss
Adamuss

Poeet p?íspivku : 59
Age : 28
Points : 33
Registration date : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Morvudd Mon Sep 21, 2015 12:36 pm

další borec co postuje aoe dps po burstu na dummy.. ach bože..

když už chceš dummy fight, tak single target a na čas.. třeba 5 minut



PROTI

Morvudd

Poeet p?íspivku : 261
Points : 201
Registration date : 29. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Ruben Mon Sep 21, 2015 6:36 pm

PROTI
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Wesa Mon Sep 21, 2015 10:19 pm

Adamuss, Chizuru, Alkist, Devilangel = momentálně máme minimálně 4 warlocky, kteří všichni točí slušně. Gear obecně není problém, ovšem tady ano, protože lze jen těžko porovnávat tvoje DPS v 360 IL s DPS našich warlocků v IL 370. Pak by bylo jasně vidět, jestli jsi lepší nebo horší a jestli tak máš potenciál nahradit některého z našich hráčů.

Recount z dummy, kde absolutně nelze určit jestli je to naplošněné, je nic nevypovídající, navíc screenované minutu a půl po "pullu" kdy jsi většinu času měl demo formu (to je to samé, jako kdyby si ele shaman zapnul BL pustil elementála a pak si vyscreenoval 30k DPS). Stejně tak téměř nelze hodnotit druhý recount z Omnotronu, jelikož je to wipe na nějakých 60% HP, tzn. půlku času jsi měl BL, navíc je to multi-dot encounter, který je ještě k tomu neskutečně náchylný na schopnost tanků držet bosse ve správné pozici (DPS se pak může pohybovat doslova od 20k do 40k mezi jednotlivými pully). No pro příště si pamatuj, že na aktuálním contentu jsou ideální screeny z Chimaerona a Argalotha, popř. může být i dummy, ale jen tam kde je jasné že nešlo o AoE a zároveň byl celkový dmg alespoň 10M.

Ačkoli jsem toho vypsal hodně, celkově jsem PROTI hlavně kvůli uzavřenému náboru pro warlocky.
Wesa
Wesa

Poeet p?íspivku : 1030
Points : 992
Registration date : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Raizen Tue Sep 22, 2015 12:39 am

Nepřijat, hodně štěstí jinde
Raizen
Raizen

Poeet p?íspivku : 662
Age : 31
Location : Pragl
Points : 396
Registration date : 15. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT]  Yellana Demo/Affli lock Empty Re: [NEPŘIJAT] Yellana Demo/Affli lock

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru