The Genesis forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin

+10
silverr
Moonrage
Iamawesome
Letomas
ripper
Raizen
Deepest
Medvedik
Wesa
Tulah
14 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

[NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin

Příspěvek  Chizuru Thu Oct 29, 2015 11:01 am

No, už to tolik nehrotím ale tak.. ten dmg není oslnivý ale přihlédnu k nižšímu item levelu, že nemáš 370+ jako většina tady u nás.. Věk hraje jen v tvůj prospěch... Co se mi nelíbí je, jak zmínil Kodos, bindy na některých podstatných věcech jako je HOP, Divine Protection, HOS, někteří by tady lobovali beztak i za Healthstone (já osobně ho používám občas ale bez toho se dá asi obejít) nebo Cleanse nebo heal atd.. Tam by se určitě dalo zlepšit.. Další věc co se do progressu moc nenosí, je možnost raidovat jen do 11.. to bohužel fakt nestačí, teďka na farmu T11 HC jo ale na T12ku to je bez šance kdybys to chtěl hrotit maximálně.. Nicméně dám ti pro, třeba nás překvapíš.
Chizuru
Chizuru

Poeet p?íspivku : 117
Points : 68
Registration date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin

Příspěvek  Ruben Thu Oct 29, 2015 7:54 pm

Proti!
Ruben
Ruben

Poeet p?íspivku : 144
Age : 29
Location : Bratislava
Points : 70
Registration date : 18. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin

Příspěvek  Tulah Thu Oct 29, 2015 10:28 pm

http://www.imgup.cz/image/0z1 - argaloth
Jinak repku u TB skoro mám a na BS už taky pracuju. Smile

Tulah

Poeet p?íspivku : 10
Points : 0
Registration date : 25. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin

Příspěvek  ripper Mon Nov 02, 2015 8:44 pm

Pro mě bohužel nepřijat.
ripper
ripper

Poeet p?íspivku : 2143
Points : 2176
Registration date : 18. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

[NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin - Stránka 2 Empty Re: [NEPŘIJAT] Tulah - Retri paladin

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru